Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869525 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2430 -: Ноември 02, 2012, 19:18:52 pm »
На мене ли тия бе, сладур? По работа и хоби съм сред природата и зная за нея 10 000 пъти повече от тебе. Само дълбоко невежество относно природата позволява да обявиш облаците в небето за "пръскане". Което показва, че ти трябва да излезеш, не аз.

Какво ни пробутваш цветните халюьинации на някакъв тежък клиничен случай? Какво има да ме замисля тоя, освен колко е тежко състоянието на родната психиатрична помощ?


http://www.technologyreview.com/news/506256/geoengineering-could-be-essential-to-reducing-the-risk-of-climate-change/
За скептиците ,ако им е ''по-лесно'' да го осмислят под термина ''геоинженеринг'', какво точно се хвърля в атмосферата...
да започнат от третия параграф, за да не се мъчат много.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2431 -: Ноември 02, 2012, 20:37:42 pm »
А бе в този клип всичко се вижда ясно. Янкито е снимало прекъсване на следата и след това пак пускане - около 10-11 секунди пръскалката е спирала. Какво повече да коментираме.

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2432 -: Ноември 02, 2012, 20:49:09 pm »

Минута 8:50 - 9:00
Еленко красноречиво ви отсвири.
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 21:06:40 pm от Puzzle »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2433 -: Ноември 02, 2012, 20:53:06 pm »

Минута 8:50 - 9:00
Еенко красноречиво ви отсвири.

       Пъзел, благодаря за клипа, тъкмо щях да го търся. Нека да го гледат и другите. Дава добра инфо  по темата. :hi:

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2434 -: Ноември 02, 2012, 20:53:45 pm »
trepa4a, защо им се връзваш на "светата троица"?  :) Не виждаш ли, че колкото повече им се връзваш и губиш врме да се отклоняваш от темата, но борейки се с тях, толкова повече "светата троица" става активна!  :) Веднъж вече призовах всички в дискусията да не им се връзват и да не разводняваме темата! Не се получи, аз се оттеглих, но следях какво става тук! Погледнете какво съм писал и вижте как се повтаря всичко! Знам че много хора четат, но никой не иска да бъде "изяден" от "троицата"!  trepa4a, подкрепям те изцяло, но спри да забелязваш енергийните вампири- те искат енергията ти! Вложи енергията си в по-ползотворни постове!
        Сега по темата- пръскането няма да се спре с никакви протести! Имат технологиите за които и си нямаме представа! "светата троица" е в течение на това и за това така разпалено ни убеждават "колко бъркаме", но за това вече съм писал в предните ми постове, който иска да види! Иска ми се и да задаваме правилните въпроси, ако искаме да имаме правилните отговори! След като знаем че се пръска и се вижда много ясно какво става с въздуха и небето, не мислите ли че по-добре добре да почнем да се питаме не Какво", а "защо пръскат"? каква е истинската цел? Ние като свободни многоизмерни Същества вписваме ли се в "техните цели за глобален контрол" или ни искат само като енергийни донори? За мен е ясно че е второто! Ако е така, след като виждам че масово хората са "заспали" и такива като "троицата" и малкото питащи ще ги отчаят с ината си, и след като ми е ясно че масови протести няма да има/а и няма да ги позволят, писал съм защо/, то ставам все по-убеден, че работата трябва да бъде на Индивидуален план за всеки от нас! Започвам да ставам все по-убеден, че борбата Тук е между Духа и материята! Кой къде иска да бъде- в един материален свят с "нов световен ред/към какъвто вървим/ или да бъде в един друг Свят, с по-висока вибрация и на по-високо измерение, където не парите да са критерия дали си "човек", а Духовността да бъде критерия! Дали ще искаш да служиш на себе си/каквито са повечето в света в който живеем сега/ или ще бъдеш духовно извисен! Осъзнаване, това е и според мен пътя! Осъзнаване къде искаме да бъдем, в кой свят да живеем!!! И да започнем да се движим в тази посока! Защо пръскат? Ами за да притъпят нашата осъзнатост и да си останем зомбирани овце! Да, ама не! И вече другия въпрос според мен е "как да направим така, че пръскането да не повлияе на процеса на осъзнаване"! Не ме интерисува какво пръскат и как го правят, няма да мога да им се противопоставя-имат фантастични технологии! Интерисува ме как да направя така, че да мога да имам разсъдъка си за да мога да се придвижа Напред и не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания, които искат само моята енергия за да съществуват!
     Та така, да започнем да запазваме правилните въпроси, за да получаваме правилните отговори! И съм убеден, че отговорите са в НАС, имаме ги, само трябва да се научим да слушаме нашия АЗ! а той ни води, стига да искаме ние да се придвижим и да отидем напред! Ако искаме да си стоим на място и отговори няма да има!
        Респект и поздрави към целия форум и призовавам пак- просто не забелязвайте "троицата"!  ;) Те има правото да си пишат, ние пък имаме право да не ги забелязваме и да не отговаряме на енергийното им захапване!  :)
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2435 -: Ноември 02, 2012, 21:05:18 pm »
       Пъзел, благодаря за клипа, тъкмо щях да го търся. Нека да го гледат и другите. Дава добра инфо  по темата. :hi:

Абсолютно!
Имаме цялостна картина на умствените "възможности" на Ангелов.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2436 -: Ноември 02, 2012, 21:11:08 pm »
Абсолютно!
Имаме цялостна картина на умствените "възможности" на Ангелов.
     Кой е този Ангелов? :unknown:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2437 -: Ноември 02, 2012, 21:11:47 pm »
Защо,според вас в едни дни се "пръска",а  в други не?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2438 -: Ноември 02, 2012, 21:16:19 pm »
Две неща съм забелязал: Пръска се интензивно, когато има насрочени протести или чрезвичайно възникнат такива и второ, когато се пръска сина ми през деня е много раздразнителен (на 7 месеца е).

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2439 -: Ноември 02, 2012, 22:04:36 pm »


    Искрени благодарности за отговора на въпроса, който не си забелязал(а и аз не съм задавал). И все пак отговора ти е факт.  :o  Ще съм ти благодарен, ако продължим, аз пак няма да питам, а ти ще ми отговаряш. И си ме анализирал накратко, което е супер щото пари за психоаналитик все не ми остават.
брех,брех...остроумие,та пращи! Зенитов,като си бил малък , числеността на самолетите е била по-малко от колкото е сега.Трафика, е нараснал в пъти, дори самите пилоти изказват мнение,че изгорелите газове от самолетите допринасят за парниковия ефект,който се създава  благодарение и на тях.....

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2440 -: Ноември 02, 2012, 22:29:43 pm »
брех,брех...остроумие,та пращи! Зенитов,като си бил малък , числеността на самолетите е била по-малко от колкото е сега.Трафика, е нараснал в пъти, дори самите пилоти изказват мнение,че изгорелите газове от самолетите допринасят за парниковия ефект,който се създава  благодарение и на тях.....
 
 Поста ми не беше адресиран към теб, но понеже и ти ми отговаряш(без да съм задавал въпрос) си добре дошла, а и комплиментче ми направи. 
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2441 -: Ноември 02, 2012, 22:33:06 pm »
 
 Поста ми не беше адресиран към теб, но понеже и ти ми отговаряш(без да съм задавал въпрос) си добре дошла, а и комплиментче ми направи. 
Ами,вече няма значение ,кой на кого отговаря.Аз,също задавах конкретни въпроси на определени хора,но други ми отговарят вместо тях.

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2442 -: Ноември 02, 2012, 22:57:56 pm »
Ами,вече няма значение ,кой на кого отговаря.Аз,също задавах конкретни въпроси на определени хора,но други ми отговарят вместо тях.

   Ама за мен има значение(или има нови правила във форума?!), ти си ми отговаряй, а аз ще продължавам да "питам", но на кой си задавала въпроси и кой ти е отговарял не ме касае, ама щом ти тежи споделяй...
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2443 -: Ноември 03, 2012, 00:37:23 am »
Плюс това,не съм енциклопедия ,че да отговарям на въпросите в такъв голям мащаб.Развалено радио си ти, не аз...Защо, не отговори на моите въпроси,които не бяха толкова сложни? Така ти отърва. И пак те питам: От къде пръскат самолетите, примеси в горивото или отделни устройства? Къде, зареждат самолетите и колко военни самолета преминават на ден във въздушното ни пространство? Какви ,проби взеха и какви бяха резултатите на почвата? Ако се пръска нещо във небето на каква височина,трябва да се изпръска дадена химия,че да падне директно на предвиденото място? Чакам за отговор.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2444 -: Ноември 03, 2012, 00:38:55 am »
Правителствата не искат ние да разширяваме съзнанието си. Ако започнем да осъзнаваме, че ние сме могъщи същества, които можем да създаваме собствената си реалност, това ще отнеме властта им, с която ни заробват.
Ето защо има флуорид във водата, кемтрейлс в небесата отразяващи ХААРП енергия, която влияе на нашето съзнание, Аспартам в храната ни, и ГМО.
Ето защо ние сме бомбардирани с отвличане на вниманието за да се държат съзнанията ни окупирани от неща, които са без значение.
Те искат ние изобщо да не можем да разсъждаваме.

http://www.knowledgeoftoday.org/2012/02/expansion-of-consciousness-dmt-spirit.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27