Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869576 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2400 -: Ноември 01, 2012, 17:35:26 pm »
С тези обяснения така почна да издишаш,че аз на твое място бих  :flag_of_truce: и дим да ме няма! :D
Един самолет лети и не оставя следа,а този зад него оставя.Иди си обяснявай на себе си тези теории,тогава със сигурност ще си права. :lol:

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2401 -: Ноември 01, 2012, 17:44:25 pm »
Нека ви дам една идея http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=419F205D0B194F933889A6F6A4065320   Пробвайте и после пишете какъв е резултата :D
Ако знаеш и ти какъв ти е проблема,ще е добре,но оставам с впечатление,че не си в час и Пурку ти го каза преди,сега да ти го кажа и аз.Защо след като толкова се мъчиш да ни убеждаваш в противното на това,за което тук се говори,предлагаш да четем,че ябълковият оцет неутрализира на 100% тежките метали и да пробваме и след това споделяме.
Ти сама си го набиваш и после се мъчиш да си го извадиш,ама не става така.Почни да мислиш и после пиши!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2402 -: Ноември 01, 2012, 17:48:17 pm »
Хайде стига бе,то цяло лято капка дъжд не падна а ние говорим за влажност.
Ето какво казва Дейвид Айк,който печели луди пари от книгите си за разлика от големите корпорации:
      Много интересна мисъл на Д.Айк  в клипа - пръскането е фашизъм. Наистина е прав!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2403 -: Ноември 01, 2012, 18:40:28 pm »
Пъзел:
"БОЖИНКАТА, в рамките на няколко минути, успя да напише:

Много интересна мисъл на Д.Айк  в клипа - ПРЪСКАНЕТО Е ФАШИЗЪМ. Наистина е прав!

То един ловец във форума под статията е написал изхода: СТРИХИНИН. Там където го има, глутници няма. Какво повече да говорим.

За Онези, които ревеш че те пръскат, ти си точно това, което кучетата за теб...
Това е изхода, изчадие мамино. Да са ти сладки ХС."
               
Браво! След Фрай и Пъзела си призна, че пръскат. Не че има някакво значение, но за протокола. Пъзел, благодарности!
« Последна редакция: Ноември 01, 2012, 18:52:47 pm от bojinkata »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2404 -: Ноември 01, 2012, 18:50:42 pm »
БОЖИНКАТА, в рамките на няколко минути, успя да напише:

Много интересна мисъл на Д.Айк  в клипа - ПРЪСКАНЕТО Е ФАШИЗЪМ. Наистина е прав!

То един ловец във форума под статията е написал изхода: СТРИХИНИН. Там където го има, глутници няма. Какво повече да говорим.

За Онези, които ревеш че те пръскат, ти си точно това, което кучетата за теб...
Това е изхода, изчадие мамино. Да са ти сладки ХС.
               Браво! След Фрай и Пъзела си призна, че пръскат. Не че има някакво значение, но за протокола. Пъзел, благодарности!
  Интересни заключения правиш!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2405 -: Ноември 01, 2012, 18:53:26 pm »
Защо по БНТ се каза от Еленко,че създателят на ХААРП казва,че за да работи и действа,е нужно да има алумин и т.н.,тоест това с което пръскат и самолетите?
Да, сигурно е така, но не и когато ХАРП се използва конкретно за предизвикване на земетресения.
 Разбира се, развиваме си конспиративни теории, защото нищо със сигурност не знаем. А и да не забравяме, че всички такива конспиративни теории в голяма степен са манипулирани от ... когото трябва.   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2406 -: Ноември 01, 2012, 20:54:50 pm »
Нищо, важното е, че темата яко се чете и на все повече хора им се отварят очите за извършваните пръскания и изобщо за манипулациите насочени срещу човечеството.  :hi:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2407 -: Ноември 01, 2012, 22:06:49 pm »
Нищо, важното е, че темата яко се чете и на все повече хора им се отварят очите за извършваните пръскания и изобщо за манипулациите насочени срещу човечеството.  :hi:
Язък,сега като не пише колко гости и кой чете в момента темата,не можеш да си водиш статистика и секва душевния ти оргазъм .

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2408 -: Ноември 02, 2012, 01:56:52 am »
http://translate.google.bg/?hl=bg&sa=N&tab=lT&q=#en/bg/fry   :drinks: 
Един факт, който искам да споделя с вас. Аз лично първо забелязах необичайните(за мен) следи от самолетите в небето преди няколко години, а  небето го зяпам отпреди да проходя, та тогава започнах да се ровя и да търся инфо за тях, което ме доведе до тази тема. Въпреки, че съм я прочел цялата и не само нея, и не само в този форум, вярвам предимно на себе си и на наблюденията си, които имах шанс да правя из цяла европа за последните 4-5г. От тези наблюдения вместо отговори изникват предимно нови въпроси и неизвестни, но както е казал Мечо Пух: колкото повече, толкова повече.  8)  Искам просто да си призная пред заформилата се групичка(уважения за упоритостта), че може би, ако се бяхте включили преди време, когато имах само един въпрос, щяхте да успеете да му отговорите и аз доволен да се върна на поляната при останалите да си пасем  кротко и безаварийно. Живи и здрави  :drinks:
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2409 -: Ноември 02, 2012, 15:21:58 pm »
Миналата седмица тук в Германия бяха много нашарили небето..

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2410 -: Ноември 02, 2012, 15:58:55 pm »
Тук се споделя и обменя инфо.
Човек не е това което говори,а това което прави!


Да ви споделя и аз малко инфо, пък може и да го обменим :)

За Автора (H.) на темата - отдавна се възнесе в Паралелна Реалност, достъпа до която ви е абсолютно забранен. Попитайте го защо не ви предоставя форумно пространство.
Еленко Ангелов недвусмислено ви заяви в ефира на Българската Национална Телевизия, че не желае повече да му изпращате материали, и няма да прави предавания, засягащи ХС.

 :D

« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 16:11:36 pm от Puzzle »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2411 -: Ноември 02, 2012, 16:25:04 pm »

Един факт, който искам да споделя с вас. Аз лично първо забелязах необичайните(за мен) следи от самолетите в небето преди няколко години, а  небето го зяпам отпреди да проходя, та тогава започнах да се ровя и да търся инфо за тях, което ме доведе до тази тема. Въпреки, че съм я прочел цялата и не само нея, и не само в този форум, вярвам предимно на себе си и на наблюденията си, които имах шанс да правя из цяла европа за последните 4-5г. От тези наблюдения вместо отговори изникват предимно нови въпроси и неизвестни, но както е казал Мечо Пух: колкото повече, толкова повече.  8)  Искам просто да си призная пред заформилата се групичка(уважения за упоритостта), че може би, ако се бяхте включили преди време, когато имах само един въпрос, щяхте да успеете да му отговорите и аз доволен да се върна на поляната при останалите да си пасем  кротко и безаварийно. Живи и здрави  :drinks:

Не забелязах да си задал никакъв реален въпрос чийто отговор, да те насочи към полянката.
Разбирам, че и ти си от хората, които са погледнали към небето благодарение на прочетеното в екрана на компютъра си, това е доста жалко, защото си пропуснал да забележиш, че същите следи на самолетите винаги са били там, откакто си роден.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2412 -: Ноември 02, 2012, 16:37:35 pm »
Ти,можеш ли поне веднъж да напишеш нещо без да използваш обидни думи? Това ли ражда бистрия ти ум? Като си толкова умен,какво направи по въпроса,какви мерки предприе към всичко това за което ме питаш?
        За  разлика от теб Трепача прави нещо - ето пише за проблемите, задава въпроси на които никой от вас тримата не иска да отговори, а му се подигравате и присмивате. А на теб като ти харесва в кутийката/кочината/, стой си там.
 Цитат: Много хора ми казват: „Аз си харесвам моето програмиране. Не искам да мисля какво да правя, нито какво представлявам. Сутрин се събуждам и просто следвам онова, което ми нарежда главата ми.” За жалост, това по-скоро е истина.
     Да, това е истината. И разбира се всичко това има връзка и с темата. Колкото до -Еленко - не е казал, че спира предаванията. Не иска да му се изпращат снимките на него, а да се пращат на отговорните институции. Пак евтини номера от Пъзел.
     Много ли е страшен този Еленко, че все за него пишете?
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 16:40:46 pm от bojinkata »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2413 -: Ноември 02, 2012, 16:41:40 pm »
        За  разлика от теб Трепача прави нещо - ето пише за проблемите, задава въпроси на които никой от вас тримата не иска да отговори, а му се подигравате и присмивате. А на теб като ти харесва в кутийката/кочината/, ..

Ooo, я чакай, Трепача е излял цяло море от въпроси относно Вселената и Всичко Останало и си мисли, че ако не му отговориш на някой от тях не си достатъчно капацитетен да взимаш отношение по конкретни теми?! Ами много лесно, отговорът е 42, както добре знаем, сега да се върнем на темата, която май стана безкрайно широка.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2414 -: Ноември 02, 2012, 16:45:35 pm »
        За  разлика от теб Трепача прави нещо - ето пише за проблемите, задава въпроси на които никой от вас тримата не иска да отговори, а му се подигравате и присмивате. А на теб като ти харесва в кутийката/кочината/, стой си там.
 Цитат: Много хора ми казват: „Аз си харесвам моето програмиране. Не искам да мисля какво да правя, нито какво представлявам. Сутрин се събуждам и просто следвам онова, което ми нарежда главата ми.” За жалост, това по-скоро е истина.
     Да, това е истината. И разбира се всичко това има връзка и с темата. Колкото до Еленко - не е казал, че спира предаванията. Не иска да му се изпращат снимките на него, а да се пращат на отговорните институции. Пак евтини номера от Пъзел.
Да,задава въпроси които ги има във форума...нека,се насочи във определените теми по въпроса. А ти,на всяка манджа мерудия ,все бързаш да се изцвъкаш във всяка тема. А,ти къде си във цялата тази  кочина?Да не се възнесе ? Или си мислиш,че си извън  матрицата?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27