Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869525 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2235 -: Октомври 20, 2012, 21:00:56 pm »
Точно тези цистерни пръскат с химията. Това го потвърди и бившия служител от ФБР, в един от клиповете, а и гърците пак тук. Много катастрофи има на самолети в реки, езера и други водоеми, но такива разливи няма.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2236 -: Октомври 20, 2012, 21:19:45 pm »
Ето видео, на което се вижда как гасят разбилия се самолет: Тъмните петна в последстиве са...вода и сажди. :D
За пръскане могат да се използват най-различни самолети. На въпросния Боинг му липсват пръскачките(ако се загледа човек по снимки на други самолети, притежание на Omega), но може пък да са скрити някъде.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2237 -: Октомври 20, 2012, 21:35:05 pm »
Може, ама стига сме го чоплили, че може да фръкне! Бе и аз ги търсих тези машинки, ма те са под крилата и дали ги има или няма .....? Дай боже повече такива разбити.:hi:

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2238 -: Октомври 20, 2012, 21:42:05 pm »
Рано или късно ще се усетят и ще започнат да пръскат с невидими или бързо заличаващи се следи, че да се успокоите малко.
    Именно! Това отдавна го казах тук, но чак сега някой забелязва същото! Днес имах това "удоволствие" да наблюдавам влизащи от Гърция самолети, приблизително между Кулата и Гоце Делчев, в тоя коридор! Летяха понякога по 3 по 4-ри, близо един до друг и един зад друг! Само няколко бяха с нормален конденз- виждаше се как следата е по-бледа и започва след самолета на една или една и половина дължина на самолета! И съпоставих как другите следи бяха по-плътни, по-"бели' и макар да бяха по-къси от конденза, то си ми беше ясно че е някаква химия/следата се сливаше със самолета/, различна от онази, която се разстила в "облаче ле бяло" ! Ами какво става като мине единия самолет и изсипе единия такъв компонент, след малко мине друг и в същата следа изсипе втория компонент... какво става? Компонентите сами по себе си са безвредни и "изчезващи"/да речем/, но като станат хомогенна смес какво става?  :-[ Ами става това, че сега съм с главоболие, моите близки също, а и очите ми парят та чак сълзят... ! И макар да няма "облачета" , те пак са си свършили работата! И няма да спрат! И никакви протести няма да ги спрат! Те даже ще искат да има протести за да се разкрият "несъгласните"! Така по-лесно ще могат да бъдат неутрализирани, ще бъдат видими! И стига вече сме констатирали че се пръска и да пускаме фото! Ами да, пръска се, знае се, вече и официално се говори по телевизии и в преса! Това какво означава- те изобщо не се трогват, толкова са самоуверени вече че нищо не може да ги спре! Ама те не се страхуват от протести, ама изобщо не се трогват че някои протестирали и "хайде ден-два няма да ги пръскаме"! Ама те и да не пръскат, въздушните течения ще ни донесат това, което са пръскали преди ден - два над Македония/да речем/ или над Гърция, или от Румъния! Че не се пръска над Китай/да речем/, не означава че не дишат метализирания въздух донесен им от пръсканото над Русия преди 3-4 дни! Стига вече с тия констатации и снимки че се пръска! Пръска се, е и после? Някои казаха за сяра, спомага за извърлянето на тежките метали! Не мога да намеря органична сяра, само внесена и по лиценз на "европийския съюз"! Няма да взема такава!!! Протести? Няма как да стане, а и това няма да ги трогне изобщо! Тук във форума не можахме една фрай-ка да изолираме, та камо ли за простест! И както казах, "те" биха предпочели протест- така несъгласните са видими, кои са и могат да бъдат неутрализирани, има си техника за това и се знае че се използва при "масови безредици"! Подхвърлих една друга идея тук във форума,/който иска да разбере каква е нека види мои предишни писаници/ но някак си никой даже не показа че е прочетено и да бе казал някой поне "абе измисляш си"! Както и да си пишем тук, каквото и да си пишем, откъдето и да чакаме инфо- няма да дойде и няма да стане! Отговорите са вътре в нас- СИГУРЕН СЪМ! Просто трябва да се научим да се обърнем към СЕБЕ СИ, да се потопим в Нашата СЪЩНОСТ и оттам да искаме знание! При някои може да стане лесно и бързо, при други по-трудно, а при други изобщо да не се получи! Но тези при които стане, могат да споделят какво са почувствали и усетили! Това е! ИГРАТА е на много високо технологично ниво, на "някои" не им е проблем да насипят Земята с алуминий и други глупости и с помощта на хаарп-а да разнесат равномерно/дори и там където не се пръска/ "божията благодат" да ни пази от "лошото Слънце"! Отговорите са съвсем други! Защо пръскат и кой пръска можем да разберем /според мен/ единствено и САМО КОГАТО РАЗБЕРЕМ КОИ СМЕ И ЗАЩО  И ОТКОГА СМЕ ТУК! Тогава ще разберем отговорите на това, което става в момента! Това е само според мен, не налагам мнение! :yes:
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2239 -: Октомври 20, 2012, 22:03:04 pm »
Добре написано Стуфо.  Обаче за това защо пръскат и кой пръска, вече достатъчно се писа в темата. Ама какво следва? Ако целия народ скочи на протест, какво ще правят кукловодите. Този процес е бавен. Защо мислиш, че фрайчето не си е променила мнението? А покрай и нея не се знае още колко? Виж как изчезна от темата.
             За другото си също прав - не им пука за нас. Обаче и между пръскачите има опозиция, защото се появяват снимки и коментарии от кухнята. :hi:
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 22:08:25 pm от bojinkata »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2240 -: Октомври 20, 2012, 22:08:43 pm »
Добре написано Стуфо.  Обаче за това защо пръскат и кой пръска, вече достатъчно се писа в темата. Ама какво следва? Ако целия народ скочи на протест, какво ще правят кукловодите. Този процес е бавен. Защо мислиш, че фрайчето не си е променила мнението? А покрай и нея не се знае още колко? Виж как изчезна от темата. За другото си също прав - не им пука за нас. И между пръскачите има опозиция, защото се появяват снимки от кухнята и коментарии. :hi:
Не съм си променила мнението,когато преценя тогава ще пиша. Пак ще дискутираме темата.Влезнала съм ви под кожата и все ме споменавате :)Даже ,някои са визуализирали как изглеждам ,че даже са ме видели като мъж :lol:
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 22:15:32 pm от fry »

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2241 -: Октомври 20, 2012, 22:19:51 pm »
Добре написано Стуфо.  Обаче за това защо пръскат и кой пръска, вече достатъчно се писа в темата. Ама какво следва? Ако целия народ скочи на протест, какво ще правят кукловодите. Този процес е бавен. Защо мислиш, че фрайчето не си е променила мнението? А покрай и нея не се знае още колко? Виж как изчезна от темата. За другото си също прав - не им пука за нас. Обаче и между пръскачите има опозиция, защото се появяват снимки и коментарии от кухнята. :hi:
Това че се е писало "достатъчно" кой и защо пръска, изобщо/според мен/ не означава че дори и сме се доближили дори и малко до Истината за ставащото!!!
  Фрай-ката изобщо не си е променила мнението! Тя е в момента като хищник, дебне! И когато някой наближи нещо, което не трябва, тя ще се появи! И още, "фрай" е екип от хора, не е само една "бедна женица"! За това и енергията им е неизчерпаема и бяха неуморими в разбиването на темата!
Между "пръскачите" НЯМА опозиция!!! Всичко, което "изтича" е контролирано и точно това/което изтича/ трябва да поведе "мисленето" в желаната от тях посока! Те са спокойни и арогантни в тяхната увереност! Това не го ли разбрахте? Пак казвам- отговорите са ВЪТРЕ В НАС! Не трябва да чакаме на "опозицията на пръскачите"! Сигурен съм че истината която те ни "изнасят" е истината дотолкова, че е вярно само че се пръска! И се въртим тук, на това стъпало/че се пръска/ и не можем да минем и малко поне напред! Хайде малко да се понапънем, а? хайде да променим малко поне коментарите ни, а? Хайде да кажем вече нещо различно от казаното и писаното дотук!
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2242 -: Октомври 20, 2012, 22:32:53 pm »
И докато съм писал последното, екипа "фрай" се показа и потвърди думите ми че внимателно и постоянно се контролира темата! И не си "влязла под кожата" на никой!
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2243 -: Октомври 20, 2012, 22:36:39 pm »
И докато съм писал последното, екипа "фрай" се показа и потвърди думите ми че внимателно и постоянно се контролира темата! И не си "влязла под кожата" на никой!
Не приемай,думите ми буквално.Не съм, екип от хора а и не мога да бъда.Внушавате си!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2244 -: Октомври 20, 2012, 22:44:35 pm »
И докато съм писал последното, екипа "фрай" се показа и потвърди думите ми че внимателно и постоянно се контролира темата! И не си "влязла под кожата" на никой!
      Това беше целта. Мисията е изпълнена. Успехи, Стуфо. "влязла под кожата" - глупости!  Просто избива комплекси.:P
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 23:05:38 pm от bojinkata »

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2245 -: Октомври 20, 2012, 23:09:45 pm »
Днес следобед размишлявах и за това което масово се прави в интернет.Четат се и постват само черни новини,които разбира се са добри намерения да се запознаят повече хора и да се осъзнаят,но какво да се осъзнаят,че явно нещо е нужно да се промени и да се направи.След като казваме,че в живота няма грешки,а уроци и опита е това което получаваме когато не не получим това което сме желали,от случилото се до тук,какво правим ние?Вместо да променяме нещо,да гледаме и творим положителни неща,пак търсим и четем черни материали,ходим на работа,плащаме данъци и от тях отиват пари и за действията които не са в наша полза и омагьосъният кръг е налице и това от години,години наред си е непроменено.
Сега ако почнат да си летят и пръска с нещо което не оставя видими следи,какво се случва?
Има ли компетентни независими институции които да могат да направят изследвания и да са явно доказателство за това колко отрови има в природата и да имат тежест после за да се търси отговорност от властите?
Ако се направи една груба сметка,след като един Еърбъс А 320 6000евро за час полет,то да приемем че 20 самолета летят над България само и обслужват нашата територия на ден,за 4 часа летене разхода за гориво да приемем е 480 000 евро.Ако тези самолета летят 25 дена в месеца,всичко това прави 12млн евро само за гориво,без заплати,химия и други.Тази сметка може да е нищожна,ако има как да се преброят точно колко са тези самолети които пръскат,но пак казах това са груби сметки и то само за България.Замисляте ли се,ако се направи още по груба сметка за държавите които се обгазяват,че тези 5милиарда долара ли не помня какво беше за година,са нищо в сравнение с реалните суми инвестирани в това.
Сега има и друг момент,който е интересен.Някой влага пари,а ако влагаш пари,то очакваш и да получиш от това и да спечелиш.
Друг интересен момент,който си мисля аз,е че искат да остане население само 500 млн. човека на Земята.За какво е нужно толкова драстично намаляване,какво се цели с това от елита?Какво според вас целят и защо има такива огромно монополисти,фармацефтични компании и енерго дружествата,които трупат милиарди от нас,а ако намалее населението,то какво ще се получи с тях?
Защо човек колкото повече се развива,започва да измисля такива начини да се самоунищожава собственият си вид?
Ако дойде едно същество от друга планета,какво ще види тук на Земята?
Може би как един вид се самоунищожава?А и едва ли някой по висш разум,ще ни помогне гледайки ни как ние сами се оставяме и примиряваме да се направи това с нас.
Минаха две световни войни,сега се говори усилено и чака трета.Това не е ли отново урок за нас?
Какво прави Дейвид Айк и Алекс Джоунс?Това което се прави от всички нас,търсим факти които показват,че се прави нещо срещу нас и се чака някой да се осъзнае,да прогледне и ако има по смели да вземат да излязат от системата,т.е. ние които сме най-отдолу в основата на пирамидата и храним тези над нас,да напуснат кошарата и да дърпат все повече привърженици.Как може да се срине една пирамида,като се махне основата,а това сме ние.Е добре,тези отгоре това ли искат от нас?
Филмите които гледаме какво искат да ни покажат?
Да взема един филм,който е на не знам колко години-Седморката на Блейк,Междузвездни войни/какво се казва там-Нека силата бъде с теб/,Матрицата и какви ли не още.
Ако в Библията се предрича Апокалипсис и се смята за божията книга,какво може да ни говори това?
Че човек просто сам си е сложил въжето на врата и нищо не прави за да си го махне.
Ако сме експеримент,в който ние сме опитните мишки на по висш разум и ни наблюдават какво ще направим и дали ще се осъзнаем да променим съзнанието си,то всичко написано в Библията,защо се говори,че компютърна програма и е написана от висш разум?
За какво има религии?За какво се говори за толкова много неща и уж сме повече информирани,а всъщност ние загиваме?Казват,че истината ще ни направи свободни,но коя истина?Тази която търсим и четем тук ли или тази която носим в себе си?За себе си знаем ли нещо или за съседа,за колата ни,за телефона и т.н.?
Всъщност замислял ли се е някой какво е интеренет?Какво пише Ян Ван Хелсинг в книгата си-Не пипай тази книга?666 преведено означава компютърът.Какво правим ние,всички правим на компютъра,питаме го и той ни казва всичко.
Ако харесваме цитати на велики личности и ги постваме,то замисляме ли се,че те са осъзнали много за себе си,но са единици,а не мнозинство?Какво правим ние,търсим извън нас истината тук,а от къде идва информацията замислял ли се някой?Как можем да сме сигурни в една информация,че е истинска?Не сме били там за да знаем така ли е?Спорим за неща,които не са дошли от нас,а написани от някой друг,което всъщност е спор за действията,мислите и тълкуванията на някой друг,през нашите виждания и разбирания.Чакаме,промяната,а не работим и действаме за нея.Не поемаме отговорност за здравето си и за живота,защото такава е системата и за това са ни учили.
Сигурно сте чували за ефекта на стоте маймуни?Е,ето вижте тук сме една общност,която формира едно общо колективно съзнание.Групи които са с различни тематики,където всеки предлага информация и ако някой захапе,почва да се коментира,ако се подмине,остава без коментар.Има много такива,които аз лично не виждам да са от особено важно значение,а и след като човек не е бил там да знае,кое как и какво е било,почва да спори и да обсъжда къде какво е прочел,което му е по истинско,той иска да се приеме,че е истината,а къде е истината в случая питам аз?
Човек си дава сметка и знае кое е добре и кое не е за него,но въпреки това,прави не точно най-доброто за себе си и си причинява стрес.Ако има проблем в мен,то значи и решението на проблема е в мен,а повечето хора търсят решението извън тях,обвиняват някой друг и приемат ролята на жертва.
Дали ние всички тук,поствайки тези черни новини,не влизаме и сме си избрали ролята на жертва?А какво правим ние за да не сме жертвата?Привличаме все още повече енергия,която ни държи в тази роля.
За какво живеем днес?За да ходим на работа,да изкарваме пари.Всеки ден едно и също правим,само ядове,озверели от глад,несправедливост,егоизъм и суета.Ето това е живота който си правим.Всичко както казва баща ми е да работим за фунията.Отиваш купуваш ядене за което си изкарвал парите си и после в кенефа.
Колко човека могат да си позволят да не работят ден,два седмица или повече?Ами от отговора който си дадете мисля,ясно можете да си отговорите,свободни ли сме или сме роби?Роби,които се заблуждават,че са свободни,но в същото време изцяло зависими от решенията и действията на някои други,а не на самите себе си!
Истината,ще ни направи свободни!А къде е истината?В нас самите!Не в информацията която търсим тук и все повече ни обърква.Интернет за мен е мощно оръжие,което мнозина си мислят,че всъщност е нещо много полезно,но вижте само колко време стоим тук,ровим се,четем,децата играят и към кое си насочваме вниманието тук?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2246 -: Октомври 20, 2012, 23:27:29 pm »
666 преведено означава компютърът.
А защо да е това?

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2247 -: Октомври 20, 2012, 23:45:12 pm »
stufo, доста си нетърпелив. ;) Когато човек стигне до това че отговорите са вътре в него, е равнозначно на това, че е осъзнал незнанието си. Все едно си на кота нула откъм познания. :) Отделно отговорите които са в нас, трябва да се проявят под формата на - колективно съзнание, за да имат ефект ...една птичка пролет не прави.
Това колективно съзнание не се получава по начина по който го предлагаш - с презиране на останалите, че не могат да проумеят идеите ти и все си тъпчат на едно място - само снимки качват и толкоз.
Ще ти дам няколко идеи, пък ти си прецени дали ще ти послужат:
Цялата материя във всичките и разновидности вибрира. Или термина който използва сегашната академична наука - Честота със съответната мерна единица - Херц. Т.е. така наречените от същата тази академична наука - Атоми, всичките до един имат някаква честота. Връзката между човешката мисъл и гореспомената вибрация, може да е един от отговорите които търсиш.

Ето ти една друга идея: представи си, че имаш непоносимост към ръбати форми, форми които имат ъгли и в същото време в ръцете си имаш едно пластелиново кубче. Ако ненавижваш, изпитваш гняв, страхуваш се или мразиш това кубче, това което ще искаш да направиш е да го унищожиш. Доста по-подходящо е просто да го моделираш в сфера, която няма да има ъгли. Много по-малко енергия ще ти е нужна, отколкото да се опитваш да го унищожаваш.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2248 -: Октомври 21, 2012, 00:21:04 am »
       fry,
       Имам  конкретен  въпрос,  а  имено:
       Колко  кислород  е  необходим  за  изгарянето  на  един  литър  самолетно  гориво?
      Благодаря  предварително!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2249 -: Октомври 21, 2012, 00:43:48 am »
       fry,
       Имам  конкретен  въпрос,  а  имено:
       Колко  кислород  е  необходим  за  изгарянето  на  един  литър  самолетно  гориво?
      Благодаря  предварително!
Относително е...става въпрос за мощност на самолета,налягане....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27