Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869527 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мислящ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2055 -: Октомври 13, 2012, 16:01:06 pm »
trepa4a, приятел не се хаби да спориш с човек, който си няма хал хабер от авиация и атмосфера. Фрайчето си пише глупости или по рождение или й е платено. Най-вероятно е първото, защото платените рано, рано се измъкнаха от темата,  оказали се в много слаба позиция. Иначе се забавлявам много с нейните апокрифи. Наистина са смешни. Темата има нужда и от такива шегички. За разтоварване. :D
                Мисля да обобщя всичко до сега в десетина реда, но ми трябва време. Вече има достатъчно материал, който дава основание за един цялостен анализ на престъплението ХС.  Маските падат. :hi:

А ти колко разбираш от авиация и "атмосфера" - с диплома ли си? Пилот ли си? Механик на самолети ли си? Или си поредния заблуден конспиратор?

Ако трябва всичктие самолети да обиколят и да инспектират конспираторите - пак ще си знаят тяхното, че видиш ли - завихрянето от двигателите било "химическа" следа.  :lol: :lol:


Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2056 -: Октомври 13, 2012, 16:14:05 pm »
  Глупост е това,което ти казваш за платените съобшения:) За вас ,всичко е платено за да дезинформира .Клиповете,филмите по темата,снимките,през конференциите,те са платените дезинформатори всяващи паника,страх и недоверие ,които водят до масова истерия защото това е целта!Цели се хаос,който вече е налице. Здравия разум отива по дяволите.....попаднах на разсъждения,че трябва да се направи революция за да се спре нещо което не съществува.Подбуждането на населението към насилие и отхвърляне на науката .Не сте ли се замисляли,че точно измислицата за кемтрейлс върви със пълна сила точно за това?

Fry прости ми, че ще ти противореча, но целия живот е платен...Само данък за въздух не ни взимат ОЩЕ, но ще стигнем и до там.
Първо. Второ за разума има доста да се казва. Има доста теми из нета за това, но ще ти кажа, че телевизията и компютъра са главните зомбиращи устроийства. Ще ти кажа и друго. Учебниците. Ами извинявай, но те са писани от пълни неграмотници. В 7-ми клас ще ти дават задачи за 12. Плашат децата и не учат. След това минават я на компютъра я на телевизора... Процес Зомбиране.
А за Кемтрейлса щом и ТВ7 го съобщиха / българска телевизия/  значи е реалност. Сериозна работа си е Кемтрейла и ХААРП
Не си мислЯи че те провокирам просто това си е лично мое мнение.  :hi:
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2057 -: Октомври 13, 2012, 16:21:19 pm »
И пак : Темата абсолютно се разми и загуби изначалния си смисъл!!! Защо обръщате внимание на реплики на провокатори, които спамят цялата тема??? Какво и на кого ще доказвате като им отговаряте?!?!?! Тук не се пишат и споделят рационални и действащи идеи, а само се констатира че "пръскат" и се отговаря и се обръща внимание на провокаторите-енергийни вампири в темата!!! Отврат!!!  ??? Имам още малко търпение и надежда темата да си дойде на място! Ако не стане, просто се махам оттук с ясното съзнание че е безмислено да губя времето си! А вие си отговаряйте и убеждавайте такива като fry и подобни на нея превъплъщения!!! И губете времето си в празни приказки с тях!  :(

Хайде стига сте си губили времето с празни приказки, подкрепям stufo.

Ще ви дам пример с Франция.
Франция се оттегля от НАТО през 1958/1959 година, когато е управлявана от Шарл де Гол.
Де Гол забрянява позиционирането на чуждестранни ядрени оръжия на френска почва.  Това кара САЩ да изтегли 200 самолета от Франция.

Действайте.... ;), протести като за шистовия газ, твърда гражданска позиция, окупиране на базите....скандирания

""ВЪН НА НАТО ОТ БЪЛГАРИЯ ""...... :flag_of_truce:


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B8_%D0%B2_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F
 
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 16:33:23 pm от Z-931 »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2058 -: Октомври 13, 2012, 16:21:44 pm »

Fry прости ми, че ще ти противореча, но целия живот е платен...Само данък за въздух не ни взимат ОЩЕ, но ще стигнем и до там.
Първо. Второ за разума има доста да се казва. Има доста теми из нета за това, но ще ти кажа, че телевизията и компютъра са главните зомбиращи устроийства. Ще ти кажа и друго. Учебниците. Ами извинявай, но те са писани от пълни неграмотници. В 7-ми клас ще ти дават задачи за 12. Плашат децата и не учат. След това минават я на компютъра я на телевизора... Процес Зомбиране.
А за Кемтрейлса щом и ТВ7 го съобщиха / българска телевизия/  значи е реалност. Сериозна работа си е Кемтрейла и ХААРП
Не си мислЯи че те провокирам просто това си е лично мое мнение.  :hi:

Не мисля,че след са го коментирали по тв.е истина...новините ги създават хората ,а новинарите селектират какво да покажат...След като се прави протест за нещо,винаги е отразявано в новините,понеже засяга голяма част от хора.

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2059 -: Октомври 13, 2012, 16:23:48 pm »
fry,явно не си ме разбрала.На този клип няма облаци.Това са следи от самолет.Възможно ли е обикновенни следи от самолет да се разстелят така.   http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_996561&feature=iv&src_vid=u8hpwZMrHdY&v=55n5JJI9huc

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2060 -: Октомври 13, 2012, 16:31:43 pm »
fry,явно не си ме разбрала.На този клип няма облаци.Това са следи от самолет.Възможно ли е обикновенни следи от самолет да се разстелят така.   http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_996561&feature=iv&src_vid=u8hpwZMrHdY&v=55n5JJI9huc
Да, възможно е следите на самолетите да се разстелят така.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2061 -: Октомври 13, 2012, 16:42:43 pm »
Хайде стига сте си губили времето с празни приказки, подкрепям stufo.

Ще ви дам пример с Франция.
Франция се оттегля от НАТО през 1958/1959 година, когато е управлявана от Шарл де Гол.
Де Гол забрянява позиционирането на чуждестранни ядрени оръжия на френска почва.  Това кара САЩ да изтегли 200 самолета от Франция.

Действайте.... ;), протести като за шистовия газ, твърда гражданска позиция, окупиране на базите....скандирания

""ВЪН НА НАТО ОТ БЪЛГАРИЯ ""...... :flag_of_truce:


http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B8_%D0%B2_%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F
 
   Браво- Напълно те подкрепям. Много на място. ПОЗДРАВЛЕНИЯ! :hi:

Неактивен Мислящ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2062 -: Октомври 13, 2012, 16:50:51 pm »
fry,явно не си ме разбрала.На този клип няма облаци.Това са следи от самолет.Възможно ли е обикновенни следи от самолет да се разстелят така.   http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_996561&feature=iv&src_vid=u8hpwZMrHdY&v=55n5JJI9huc
Напълно възможно и нормално!

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2063 -: Октомври 13, 2012, 16:53:46 pm »
ТЕМАТА Е : "Chemtrails & HAARP"!!!!!!!!!!!!!!
Всички знаем,но само 1-2 отклоняват темата!!!!  :yes:
Отностно по-горня си пост е много на място както ти каза bojinkata, но по-добре тихо за да не събудиш българите.
Също така не пропускай проестите за АЕЦ  :P
« Последна редакция: Октомври 13, 2012, 16:59:54 pm от atila777 »
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2064 -: Октомври 13, 2012, 17:07:28 pm »
fry,съвсем ме обърка.Кое е вярно-самолетните следи се разстилят при облачно и влажно време или при при безоблачно и сухо време.Влажност на този ден 5%.Пак да кажа ,че на клипа няма никакви облаци,а всичко е следи от самолет.   http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_996561&feature=iv&src_vid=u8hpwZMrHdY&v=55n5JJI9huc

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2065 -: Октомври 13, 2012, 17:37:50 pm »
Изобщо това "пудрене" от самолетите е много по-страшно от аварията в Чернобил. То затова и нашите политици и екозащитници си мълчат, ама яко. Медиите им пригласят.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2066 -: Октомври 13, 2012, 17:42:57 pm »
     нима?

Неактивен Puzzle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2067 -: Октомври 13, 2012, 19:29:14 pm »
Еми има нужда от помощ жената, ма объркала мястото. :D Но така като гледам май си прав. Тия тримцата нищо чудно да са един и същи човек. Впрочем да ви припомня една опцийка която имаме благодарение на Принцеса Дежа :drinks:
Можете в профила си да аднете определена личност и постовете и няма да се виждат. И тогава игнорчето става пълно. ;)

Тези тройни образи, които /ти/ви се явяват, са в резултат от системното ви обгазяване с токсични химикали.
fry не е права, като твърди, че такова няма. Вие сте "живото", седнало доказателство.
Е, блещиш ли се в монитора? Нищо, преди няколко години, когато се отвори темата, не правеше нещо по-различно. Всичко е под контрол!
Колкото повече личности си колекционирате в Профила, толкова по-неясен Образа и същевременно Проблема.
Ето защо, благодарение на така тежко обгазените тук, темата е придобила разтегливата си лигава форма. Едно безкрайно плюнчене...

Та в заключение: не е толкова трудно за онези, чието Съзнание не е под чужд Контрол, да се досетят кои имат крещяща нужда от помощ.


Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2068 -: Октомври 13, 2012, 20:03:16 pm »
Темата на дискусията тук е "Chemtrails & HAARP" !!! Много пъти призовавах на провокаторите да не се обръща внимание и да не се размива темата в неочаквани и нямащи връзка разклонения! Но е факт, че продължава да се обръща внимание на провокаторите! Преди няколко дни призовах админите да припомнят на "несъгласните", че могат да си отворят тема "Те такова животно нема", и аз обещах официално, че няма да им "спамя" в темата, както те спамят тук! Не се получи! Днес пак призовах да не се поддава никой на "подхлъзванията" в друга посока! Абе хора, темата тук е Chemtrails & HAARP !!! Протестирам срещу поведението на някои съфорумци да се поддават на провокациите, и призовавам да преминем на ЛС към всеки , който е заинтерисован от темата Chemtrails & HAARP! Аз знам на кой да пускам ЛС! Тук темата на дискусия вече е "Енергийно вампирство и как се прави в дискусия"! Аз искам да знам отговори, искам да знам кой какво е усетил с ИНТУИЦИЯТА СИ защо пръскат и кой го прави! Искам да знам и защо няма противодействие на пръскането от страна на равностойни сили, но които са от другата страна на "бариерата"! Наистина ли ще ни унищожат, независимо дали си протестираме и осъзнаваме какво става? Наистина ли се води битка за Земята в момента и ние, обикновенните хора си нямаме хал-хабер понятие какво става? КАКВО СТАВА НАИСТИНА??? Тук, в тази разводнена дискусия аз не мога да намеря отговор! Протестирам!!! Целия форум не можем да се организираме да изолираме може би един провокатор с няколко ника, а искаме да се организираме да се борим срещу пръскането! Е НЕМА КАК ДА СТАНЕ, погледнете се! Махам се от темата в знак на протест!!! Който иска може да ми пише на ЛС или на е-маила/ако ми бъде поискан/! Аз знам на кого да отговарям и се знае кой не трябва да ми пише!  :mad:
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2069 -: Октомври 13, 2012, 21:07:23 pm »
ИЗМИСЛЕНА ЛИ АТАКАТА ОТ ВЪЗДУХЪТ С "Chemtrails" http://www.mpwhi.com/chemtrails_nanoaluminum_effects.htm
Проф. Д-р биолог Ръсел Л. Блейлок
Университет Belhaven САЩ

''Химическите следи в атмосферата - това е разпръскване на наноалуминий и невродегенеративни агенти, засягащи нервната система – продукти на гео-инженерството.

Особено недоумение предизвиква фактът, че тези следи се наблюдават всеки ден и навсякъде.Основният проблем е това, че има доказателства, че се разпръскват тонове наночастици с алуминиеви съединения.Това е описана в научната и медицинска литература – наноразмерните частици са по-реактивни и причиняват интензивно възпаление в редица тъкани. Особена тревога предизвика въздействието на тези наночастици върху мозъка и гръбначния мозък, а също така и растящият списък на невродегенеративни заболявания, включително деменцията на Алцхаймер, болестта на Паркинсон и болестта на Лу Гериг (ALS), които са тясно свързани с въздействието на намиращия се в околната среда алуминий.Наночастиците от алуминий са не само далеч по-възпалителни, те могат лесно да проникнат в мозъка и кръвта, да поразяват обонятелните нерви. Проучванията показват, че тези частици преминават през обонятелните невронни пътища, като се свързват директно към областите на мозъка, които причиняват болестта на Алцхаймер.Назалното въздействие прави огромното количество разпръснат в небето наноалуминий особено опасен, защото този прах се вдишва от хора от всички възрасти, включително бебета и малки деца в продължение на часове. Ние знаем, че възрастните хора реагират най-бързо на този алуминий във въздуха.Благодарение на много малките частици от алуминий, системите за филтриране по домовете и офисите не може да премахнат алуминия, така че хората биват поразявани навсякъде.В допълнение към инхалационните свойства на наноалуминия, той насища почвата, водата и растителността. Обикновено алуминият лошо се абсорбира от стомашно-чревния тракт, но наноалуминият се абсорбира в много по-големи количества. Алуминият се абсорбира от организма и се трупа в някои органи и тъкани, включително мозъка и гръбначния мозък. Вдишването му предизвиква възпалителни реакции в белите дробове, които представляват сериозна заплаха за деца и възрастни с астма и белодробни заболявания.Аз се моля тези пилоти, които пръскат с това опасно вещество да разберат, че те унищожават живота и здравето на техните семейства. Това важи и за нашите политически лидери. След като почвата, растенията и водните източници бъдат силно замърсени, няма да има връщане назад и да се компенсират вредите, причинени на природата ще е невъзможно.Хората трябва да разберат заплахата и да поискат от правителството да спре отравянето на планетата , иначе няма как да се попречи на задаващата се катастрофа от огромен размер, освен ако този проект не се спре незабавно. В противен случай ще гледаме експлозивен растеж на невродегенеративните заболявания, които засягат възрастните хора с безпрецедентни темпове, както и заболявания на нервната система на нашите деца. Вече сме свидетели на значително увеличение на тези неврологични нарушения, и това се случва при по-младите хора по-често от всякога.''

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27