Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 869584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1545 -: Юли 18, 2012, 22:53:52 pm »
Господата "отгоре" от доста време не са пръскали и мисля, че е заради жегите.
Но когато дещерята на един приятел се върнала  /която е била на почивка в близост до едно поле/ му разказала, че в един слънчев ден без нито 1 облаче, около 14:30 над полето, облаците се наредили в кръг а в средата празно  :nea: ::) :unknown:  При това облаците са не облаци ами накъсани,но малко по-разграничени.
Поздрави  :hi:
 
п.п Извинявам се за това ако не сте ме разбрали
« Последна редакция: Юли 19, 2012, 00:08:30 am от atila777 »
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1546 -: Юли 18, 2012, 23:55:28 pm »
Спри да мислиш за безцветното пръскане,че няма да спиш,за да не те вземе някой дух!  :hi:
Иначе съм достатъчно възрастен,за да ти припомня година по година за лятно/зимните амплитуди...и вярвай ми ще си шокиран как си приличат сезоните сега, с 1001-та примерно...  :lol:
Опааа,2003-та последно подобна като сега,после стана странно и страшно амплитудна разлка...
 :o
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1547 -: Юли 19, 2012, 22:46:26 pm »
tazmdg, разбирам добре че си провокатор! Начина по който ме убеждаваш да спра да мисля за "безцветното пръскане" ме кара да мисля сериозно, че това нещо наистина го има! Всеки може да се убеди в това, трябва само да излизате редовно на открито и да наблюдавате към хоризонта, най-добре към планини, ако има наблизо или нещо друго достатъчно голямо и на по-голямо разстояние! Всеки може да забележи как има дни в които обекта ще се наблюдава ясно и с добре видими контури и ще има дни, когато обекта ще се гледа неясно, като в "сапунена вода", едно такова мръсно сиво, като мъгла, аз си го нарекох "сапунена вода"! В това, което писах съм абсолютно сигурен! tazmdg, разбра ли ме? Пирин е само на около 20 км от дома ми, вижда се много ясно при чист въздух,  и в един такъв ден със "сапунена вода", без никакви облаци по небето, но хоризонт размазан със "сапунена вода", на Пирин е имало пожар и аз разбрах за това от местната кабеларка! В тоя ден Пирин просто не се виждаше! Хайде остани си със здраве, повече не ме коментирай и аз ти обещавам че няма да обръщам внимание на твои коментари
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1548 -: Юли 23, 2012, 23:40:15 pm »
Песен, посветена на борбата срещу Chemtrails:

http://www.youtube.com/watch?v=mQPspFkk8xQ
Бъди Слънце!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1549 -: Юли 24, 2012, 15:34:01 pm »
Песен, посветена на борбата срещу Chemtrails:

http://www.youtube.com/watch?v=mQPspFkk8xQ
- 1 , Не харесано !  :nea:
Не мога да повярвам,че го облякоха и в песен!...  ???
Дайте сега и пари да направят някои покрай каузата...  :o
Ех,човека е доста изобретателно дяволче...  :diablo:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1550 -: Юли 31, 2012, 19:41:55 pm »
И така нека да разкажа какво видях днес:   :writer:
Ставам си аз от следобедната почивка и както обикновенно отивам да си похапна и попринцип си гледам през прозореца и днес какво виждам?
Както знаете HAARP обикновенно пуска бяла или безцветна следа,но днешната не беше, нито прозрачна нито безцветна.Бе с някъкъв бледо жълт цвят, но не прекалено бледо, но не и прекалено наситено, а след това бавно избеля и изчезна :o .Когато го видях не можах да си преглътна.Някой може ли да ме просветли какво може да е,че аз загубих дар слово?!
Хорааа, унищожават ни хора,трябва активни действия иначе найстина света ще изчезне през декември!  :D :D

П.С Активни действия!
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1551 -: Юли 31, 2012, 20:27:10 pm »
Ами забъркали са някой нов буламач и като ви "напоят" ще следят за "ефектите". С 2 думи Upgrade-ват си системата. Няма да се учудя ако тазгодишните първолаци заменят стандартното обло облаче със съвременните мрежи от линии. Майтапа на страна. Ако имаш това, което казваш заснето, тук някъде един колега беше писал, че е направил сайт за Chemtrails & HAARP, където може да се качват снимкови материали и видео. Любопитно ми е да видя това, което си описал. И ако нямаш снимков/видео материал не се безпокой...скоро ще минат и през нас :D.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1552 -: Юли 31, 2012, 20:50:36 pm »
 atila777 Местонахождение:
    Плът и кръв

А бе, братче - къде е това "плът и кръв"? Иначе много интересно наблюдение. Какъв НААРП, това самолетите го пускат?!

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1553 -: Юли 31, 2012, 21:41:27 pm »
Ами тези химикали се разпръскват с Pipe Blasters, Bucket Blasters и класическо оргонче (пл. кристал, алуминиеви стружки, медна тел и епоксидна смола). Аз имам Pipe Blaster терасата, отделно ходим семейството с оргон-медальони, а пък в голям съд на двора се зарежда редовно вода с пуснат вътре в съда оргон. Резултата е прохладен дъжд в моят квартал дори тогава, когато прогнозата е само за слънце... :lol:

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1554 -: Август 01, 2012, 02:17:23 am »
Ще започна от зад на пред:

1-во. bullet, аз имам река на 30м. от нас(жк.Хиподрума-Боянската)и аномалия си наблюдавам от малък!...Какво ти дава повече оргончето?!...Или за оцеляване и/или мода,да ходим както ти спомена,семейството ти?...Нима,нищо и никога не повдига емоцията и децибела в къщата ти?

*Между другото,доста МИ зачестиха статистиките,от деструктивна емоция и силна черна енергийна нагласа,която засичам след късо време с Chemtrails...,конкретно сем.скандал...(наблюденията са предимно след случката...)...,допускам частни случаи,ама все пак-въпросът остава!...  :writer:

2-ро. Arcane ,майтапа на страна,ама 100% се Ъпгрейдват...Както сам сравняваш първолаците...,то по-назад в темата(или беше в друга подобна...),вече има дузина анимета за малки 'дето облачетата са две успоредни линийки,какво остава за статистиката във филмовото и ТВ производство...Малко повече наблюдателност и...,гасиш ТВ-то...  :o

3-то. atila, радвай се че си го видяла! Химия + природа,това е моето мнение относно наблюдението ти!... Едно не мога да отрека с тази геометрия която превят горе и отражението от залязващото слънце,няма равен ни един художник,ако щете и бог... Ще приложа по-долу и снимка от НЕДЕЛЯ,28.07.2012,София-изглед,Север...леко-Север-Запад...(до сега бе3з коментар във форума)...  :unknown:

4-то. bojinkata, отг. на въпр. ти е,ТУК-около себеподобните и на тази планета,макар че за последното малко започвам да се съмнявам...  :hi:

П.П.: Обещаното фото,за което чух от няколко източника,че са го наблюдавали със странни фото-багренни изменения малко преди снимката ми... (която е от 20:02ч.) ... Отделно,че изминалата седмица доста познати(вкл. и аз),преживяхме сериозни деструктивни емоции...  ???


« Последна редакция: Август 01, 2012, 02:23:18 am от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1555 -: Август 03, 2012, 19:26:51 pm »
В предаване по германската телевизия се признава, че военните разпръскват във въздуха тонове химически вещества.  :diablo: (10.01.2012)
Ето и от къде съм черпил инфото... http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/01/chemtrails.html  :drinks:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1556 -: Август 08, 2012, 20:01:11 pm »
ТокУ що,на северозападния коридор до Софето се извършват АЕРО престъпления!  :diablo:
На картата на flightradar24 не излиза никакъв полет,а има околе 3-5 ТИРЕНЦА(стари,от преди час,примерно) и сега минаха 2 незабележими иначе самолета,които много сладко оставиха по 2 тиренца(наистина ме накараха да се засмея и изумя)  :---
Нещо зачестиха с пунктирното чертане,това ме хвърля в странни размисли...  :o
Някой-нещо,у-а...  ???
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1557 -: Август 08, 2012, 20:08:22 pm »
Още по-интересно... Докато писах предния пост минаха мах 15-20 минути... Станах,излезнах на балкона и що да видя!...  :o
ЦЕЛИЯТ ЗАЛЕЗ ВЕЧЕ Е В ОГРОМНО ХИМИЧЕСЕКО РАСТЯЩО И РАЗСТИЛАЩО СЕ ПЕТНО(белу лайно)!!!
 ???
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1558 -: Август 08, 2012, 20:20:06 pm »

Защо все на залез?  ???
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1559 -: Август 08, 2012, 21:03:36 pm »

Защо все на залез?  ???

И аз съм се питал същото. В 90% от случаите, на които съм бил свидетел "поливането" било около 7 до 8:30 часа т.е. надвечер...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27