Автор Тема: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България  (Прочетена 65763 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #150 -: Март 20, 2014, 20:45:28 pm »
А дали ако светнеш китайски фенер със син лазер, няма да го пробиеш и да изгасне?
И за да не те побиват тръпки, погледни забодената тема в началото на раздела "Китайски фенери - Пример за сравнение, ВИЖ преди да пуснеш клип."
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен profesionalist_wood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #151 -: Март 21, 2014, 16:37:52 pm »
Не, не може да се пробие хартиен китайски фенер на 6000м или на 50 м.защото тогава светлинния лъч се разсейва Абе възможно е да се пробие и да изгори,ама само от военен лазер и 1 милион долара разбира се,има доста клипове в нета с такива лазери които подпалват безпилотни самолети.Може да се пробие балон с лазер 3 вата на 5 метра при продължително осветяване.Пояснявам че ватовете  на лазерите от порядъка 1-3 са много силни http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%80 .,за някои може де не е много но е така. (Сега за малките лазерчета от 10,20 и 50 mW на цена от 10 до 400 лв не стават за нищо освен за показалка в офиса или за ослепяване на противника http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0 )
Мисля,че почти като китайските фенери съм виждал в тъмната гора и съм се чудил кой ще пусне китайски фенери при положение че най- близкото село е на 10 километра  :( неселено с възрастни хора  ???
« Последна редакция: Март 21, 2014, 17:09:47 pm от profesionalist_wood »

Активен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #152 -: Март 21, 2014, 23:56:17 pm »
Нали не мислиш, че щом на теб ти се струва, че светлината е над гората, то тя наистина е там?
Да ти открия една тайна, Луната е малко по-голяма отколкото изглежда, и не се заблуждавай, че е точно над теб, на практика е на  384 403 км от Земята. 8)
Та спокойно и Китайските фенери може да са на 30 км от теб, пуснати от кръшни полупияни девойки, а не от бабичките от съседното село.

Колкото до светкането с лазери по летящите чинии, надявам се сам си се убедил колко несериозно се оказва. Според теб на китайски фенер дори не могат да окажат влияние, обаче космическите кораби, прелетели цели галактики тутакси се скриват от тях. :lol:
« Последна редакция: Март 22, 2014, 00:00:00 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен profesionalist_wood

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #153 -: Март 23, 2014, 10:21:29 am »
Не знам дали китайските фенери могат да пропътуват 30 км...би трябвало да изгорят щом стигнат определена височина
четох така: ,,При добри метеорологични условия летящи фенери достигат височина между 300 и 600м. за време между 4 и 7 минути. Условията, от които зависи полетът на фенера са: размер на фенера, размер на горивната плочка, температура на въздуха и изменение при различните височини.,, Па може и да са се усетили че някой ги следи и им светка с лазер и веднага да се покрият,Те разчитат че ние не ги забелязваме защото често не поглеждаме по небето
Те тука едни юнаци се ебават с летящи извънземни със лазери Дано да си купя уред за нощно виждане,ма те много скъпи бре  :(
Ама на 30 км? Като се има предвид че са наблюдавани при безветрие обектите и щракани с лазер...не знам  :unknown:
А иначе често виждам тези бели светещи обекти на клипа 0:18-0:39 Не  е задължително да пътуват през цели галактики,за тази цел си имат портали като нашето Слънце откъдето излизат и влизат разни обекти,тоест да си пестят горивото  :D :lol:

Имам идея да нарисувам коридорите по които те се движат където летят те,по подобие на самолетните коридори със цветни линии върху картата и къде се променя тяхната траектория

Иначе също е наблюдавано как се събират други се мотаят безцелно подобно на клипа 5:12-11:10


Преди години снимах подобно,дано го нямеря накъде клипа забутан из компа  :( Само че все едно планетата Венера се разхожда по небето бързайки а не самолет...
« Последна редакция: Март 23, 2014, 10:42:05 am от profesionalist_wood »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27