Автор Тема: Атака/ДПС  (Прочетена 50379 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Атака/ДПС
« -: Декември 07, 2005, 13:45:40 pm »
Какво е общото между Атака и ДПС => и двете партии са плод на ДС/КГБ.

Какво означава това за обществото => вижда се съвсем ясно илюминатското мислене и действане "Теза, Антитеза, Синтеза". Значи сме на път да бъдеме синтезирани... въпросите са в какво, как и кога?!?!?

Поздрави
Атила
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 04:50:01 am от Horus »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Атака / ДПС
« Отговор #1 -: Декември 07, 2005, 19:22:22 pm »
Смяташ, че "Атака" е създадена за баланс на ДПС от ДС и КГБ ? Да оставим ДПС, но защо мислиш така за "Атака"?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Атака / ДПС
« Отговор #2 -: Декември 07, 2005, 23:39:25 pm »
Не знам, ама Волен ще го съдят след днешните изпълнения в парламента. Аз лично умрях от смях като го чух какви простотии изръси.  ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Атака / ДПС
« Отговор #3 -: Декември 08, 2005, 00:36:06 am »
то това беше и повода да отворя темата.

Ако хомосексуалист е обида как тогава да им викаме на пидирасите без да ги обождаме ?!?!?
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Eon

  • Гост
Re: Атака / ДПС
« Отговор #4 -: Декември 08, 2005, 08:31:38 am »
аз ще видя в новините сигурно
ама кво е изръсил пак
 ???

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Атака / ДПС
« Отговор #5 -: Декември 08, 2005, 08:43:50 am »
"Постоянно забъркващият се в скандали лидер на "Атака" Волен Сидеров беше изгонен днес от пленарната зала на Народното събрание, след като от трибуната нарече депутата от СДС Филип Димитров "отявлен хомосексуалист".
Председателстващата пленарното заседание Камелия Касабова го изгони по време на четенето на проекта на Закона за изпращане и използване на български въоръжени сили извън територията на страната. Според депутати от "Атака" този закон изобщо не трябва да бъде гласуван.
Някогашният главен редактор на "Демокрация" Сидеров нарече някогашния (по същото време) председател на СДС и министър-председател Филип Димитров "отявлен хомосексуалист", след като Димитров обвини всички, които са против този закон, във "фашизъм и комунизъм"."
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Атака / ДПС
« Отговор #6 -: Декември 08, 2005, 09:34:00 am »
И все пак позицията която е защитавал е била според мен правилната
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Атака / ДПС
« Отговор #7 -: Декември 08, 2005, 09:40:14 am »
И според мен е правилна, защото е крайно време целокупният български народ да разбере какво представляват нашите парламентаристи.
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: Атака / ДПС
« Отговор #8 -: Декември 08, 2005, 10:39:34 am »
хомосексуалисти ли?
 ;D ;D ;D

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Атака / ДПС
« Отговор #9 -: Декември 08, 2005, 10:43:36 am »
хомосексуалисти ли?
 ;D ;D ;D
това е вица в цялата работа ... казал му хомуесксуалит и това било обида .... аз затова питах, щом това е обида как да им викаме на пидирасите без да ги обиждаме
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Атака / ДПС
« Отговор #10 -: Декември 08, 2005, 14:59:09 pm »
Това май не бяха точните му думи. (На Сидеров)
Септември говорих с негова съседка и тя ми каза: "Аз, на старите ченгета не вярвам. Не гласувах. Няма за кого. Всичките са в кюпа."
Дали ме е преметнала?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Атака / ДПС
« Отговор #11 -: Декември 08, 2005, 18:20:42 pm »
Абе дори да е старо ченге и т.н. изглежда че поне с еопитва да направи нещо.Току виж излезнало че наистина върши работа. Все пак ДС-Държавна Сигурност.Не би ли трябвало да означава тези които се грижат за сигурността на държавата? Току виж дори сред тях имало някой свестен ::)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Атака / ДПС
« Отговор #12 -: Декември 08, 2005, 20:40:30 pm »
Би трябвало, и дано е така.
Но с възпитанието и интелекта, които показва ...... всеки хашлак на улицата може да му се опре.
Жалко, че съм го подкрепял преди време.
Не става за политик. В кръчмата, като него колкото щеш. Разликата е само в това, че се е престрашил да го казва където си поиска, а пияниците из цялата ни страна само като се понапият....
знае го всеки....
за този тема толкова.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Атака / ДПС
« Отговор #13 -: Декември 08, 2005, 21:01:37 pm »
И той си е пионка,ама дано поне допринесе за премахването на ДПС и поне малко подобрнеие.Ама като гледам как всеки политик е против него и как всички медии го нареждат наред или държжат нещата в пълно мълчание тц-тц-тц,ама нали е лош фашист,за него или лошо или нищо ;)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Атака / ДПС
« Отговор #14 -: Декември 08, 2005, 21:52:25 pm »
Тука до мен бачка телевизора и тече Шоуто на Слави. И гледам някаква пародия на Сидеров.
Отвратен съм.Гаврят се с него.Вярно че не изглежда винаги със всичкия си,ама тва тука е прекалено Бляяя.Веднъж да погледна телевизора и да ми се отще да гледам.Още няколко такива изцепки където и да е за Боленчо и ще съм убеден,че той е правилния човек.Верно ще ми опонирате-е дали пък не искат да те накарат да мислиш точно така? Не смятам.Обикновените хора ще си изградят точно това мнение,което му втълпят медиите.
  По дяволите,в училище ме обявиха за фашист,за дето четох вестник "Атака".
  Смятам че определено бъркат в нечие здраве.Ако не успеят с медийните провокации маи най-накрая ще валят куршуми
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27