Автор Тема: New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина  (Прочетена 18211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2010, 16:23:17 pm »

С уважение към изследването на новият световен ред, задайте си следните въпроси:
         1. Защо изследователите, които изобличават окултното, New Age, и езотеричната същност на новият световен ред, като в замяна на това предлагат решение, основано на християнските принципи – биват убивани и заглушавани?
         2. Защо изследователи като Максуел, Тсарион, Айк, Уилкок, Джоузеф и т.н. които подкрепят езотеризма, New Age, окултното и говорят против  Християнството - живеят свободно, просперират и никой не ги закача?



Добре,че в християнството няма окултизъм ?  ;D
За жалост хората са готови да отрекът целия труд на някои хора ,защото 1 % от нещата не съвпадата с техния мирглед.Важното е,че Айк примерно говори(или по скоро говореше сега говори много малко,а повече говори за езотерика,прераждания или рептили) за реално доказуеми неща като Световната банка,МВФ,цялата лихварска система,за връзките на президентите с кралските фамилии и т.н.. Нито тъмните нито светлите сили или разни рептили,пледиянци и т.н.. са виновни за сегашната "конспирация". В случая се опитват някои да докажат,че едва ли не има конспирация срещу християнството.Както някои араби са опитваха да докажат,че има конспирация срещу монотеистични юдейски религиите.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2010, 16:35:22 pm »
Самият факт, че името на хенри кисинджър се свързва с ню ейдж движението е показателен, че има нещо гнило. Искам да Ви попитам, Вие виждате ли общо м/у Рудолф Щайнер и ню ейджа, или аз съм прекалено мнителен?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2010, 17:17:23 pm »
Може би има!

Темплиери, Масони, Илюминати, Комунизъм, Нов световен ред – Глобален Вавилон!
http://grigorsimov.blog.bg/politika/2008/11/13/templieri-masoni-iliuminati-komunizym-nov-svetoven-red-globa.254541

"...В масонството до края на 19 век съществува забрана да включват в редиците си жени. Но с въвеждането в употреба на Блаватска, Безант и Бейли масонството прави опит  да приобщи “женската” част от обществото. Същото е характерно и за “дъновизма” – “просветителска” дейност сред женски среди – през 1917 г. Дънов начева беседи сред аудитория  само от  “омъжени жени”. Докато мъжът е навън от дома за да „блъска” за препитанието на семейството, други се възползват от отсъствието му, вмъкват се в дома му и с „благи” приказки омайват наивни и добронамерени жени. Похват известен още от Сътворяването на Адам и Ева, когато Сатана използва отсъствието на мъжа и атакува словесно Ева, с което нанесе тежък удар върху семействения съюз на първите човешки същества. Но върху това по-късно.

Друг окултист, масон от този кръг, е Рудолф Щайнер. Първоначално работи съвместно с Анна Безант, но по-късно решава да е самостоятелен лидер, като за целта основава “Мистерия мистика етерна” - нетрадиционната масонска ложа."

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2010, 18:40:47 pm »
Благодаря ти Галене :hi:. Ти ми затвърди подозренията относно поредният шарлатанин р.щайнер. А относно дънов, винаги съм бил подозрителен. Нещо в погледа му ме смущава. Има нещо НЕчитаво в него. Ама ще си замълча тактично. Пък и факта, че се е подвизавал при мормоните в САЩ, е достатъчен, да го поствя в графата ''слуга на илюминанти''. Не съм запознат, но с паневритмията какви ли тъмни сили и енергии се призовават........ :unknown:.....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2010, 20:37:43 pm »
Аз ще си позволя груби мерки вече, защото грубите грешки заслужават точно това!

Вие сте невежи, защото като ви гледам и чета, след 15 години ако не сте спрели с вашето хоби - конспирации и мистика... още си задавате същите въпросчета и ще се чудите какво става по света.

- Нов Световен Ред ще има, пък ако не сте забелязали то всичко вече е друго, а за напред ще се променя още.
Всичко трепти, нищо не се намира в покой. Еволюция.

- Щайнер, Дънов и Ванга не са от лошите. Вашите суеверия и липса на информация няма да ги вкарат там, в този лагер, но пък за сметка на това е вероятно вие да се вкарате там. Как? Ми като подкопавате това което са правили добрите.

- Черната ложа не е измислила тайните общества, напротив, просто копира.

Да направя един последен извод, на базата постовете преди мен (също):
- Защо жените да не влизат в обества и да не са равни с мъжете?
- За Дънов освен голи обвинения, не е ли ясно че има и мъже покрай него?

- Щайнер освен че се отделя от Теософското обество, освен че му предлагат да влиза в поне 10 ложи и незнам си какво още, освен че създава материали за над 300 книги, освен че прави училища... е и от добрите.

Ще се радвам, ако занапред като ще казвате нещо, то поне да бъде логически издържано, също така освен копи-пейста да вкарате и по някоя гънка в действие.
Благодаря.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2010, 21:05:06 pm »
P.E.A.C.E, osвен змии и гущери, нищо не написа. Не се обоснова защо дънов и щайнер са от светлите. Единствено каза, че щайнер е от добрите, понеже е поканен бил в 300 ложи, но той самият е решил да се отцепи от тях и да основе своя. Явно егото му е било по-силно, та за това е минал на вариянта да си направи свое ЕТ''Рудолф Щайнер''. Та като ЕТ ,  да обслужва по-добре тъмните интереси. Честно ти кавам-Аман от висши иерархии. Защото и дънов и щайнер, все за иерархии говорят.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2010, 21:59:37 pm »
Какво се случва на 7 март 1897г. с Дънов?
„Вие мислите, че аз съм Петър Дънов. Не. Отдавна, преди 20 години, П.Дънов напусна физическото тяло и сега аз, който ви говоря съм Духът на Истината.
Аз съм Елохим, ангел на завета Господен.”
„Аз ида да подкрепя славянския род, комуто е дадено да възтържествува над всички негови врагове и неприятели, препятствуващи му в пътя на неговото благородно знание”
„отбрани чада на Истината, предназначени да съставят зародиша на Новото человечество, на което славянското семейство, коляното Юдино, ще стане огнище”
„Около 100-150 хиляди души има на Луната, и то все учени хора. Но и чистилището е там. Ако трябва да се чистите, там ще ви пратят…Тези лунни жители ръководят съдбата на цялото човечество. Преди слизането на Христос от Слънцето всички Велики учители са слизали от Луната……Нито една човешка душа не може да завърши земната си еволюция и да напусне Земята без да е научила и приложила законите на лунните жители, защото те са пазители на чистилището.”
 ::)  ::)  ::)
Лунните религии ряпа да ядят

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2010, 23:24:41 pm »
ARRI защо да обяснявам, че не са от "лошите"? Въпреки това съм обяснил какво не е наред с обвиненията. Те са голи.

xnet_user
И?
От къде са 3те цитата, чел съм почти същите думи, на различни места.
Кое как е, кое как не е?

Неактивен tres1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4

Неактивен JDeel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Като се заговори за Истина започвам да усещам ветровете на Заблудата  :dance:

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
 Егати! Всичко живо (и неживо) оплюхте. Страшни сте, ей!  ;D  :lol:

Една забележка:"цайтгайст", не "зейтгейст"!  ;)

Да не се вкарваме във "филми": Без едното нямаше да има другото. ;) Ще цитирам невръстното ми дете, което ме стъписва понякога с философстването си:  "Мамо, доброто е лошо и лошото е добро. А малкото е като голямото и голямото е като малкото."  :)

« Последна редакция: Януари 28, 2011, 04:13:08 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Ще цитирам невръстното ми дете, което ме стъписва понякога с философстването си:  "Мамо, доброто е лошо и лошото е добро. А малкото е като голямото и голямото е като малкото."  :)
Това е супер дзен :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27