Автор Тема: Записи на предавания  (Прочетена 30688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Записи на предавания
« Отговор #30 -: Февруари 25, 2007, 22:04:34 pm »
Но все пак е хубаво и да са достоверни. Защото аз лично багатурите съм ги гледал на живо и направиха шоу, но само това. И освен това виковете им бяха от японски бойни изкуства(тренирал съм 3-4 години) и някакси се получава доста кофти да видиш как някой претендира да е нещо пък всъщност ... бе к'во да приказвам. Иначе като цяло готина идея, но от изпълнението има още какво да се желае.
[/U

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #31 -: Февруари 25, 2007, 22:07:45 pm »
Школата е добра, има дисциплина. Имам им книгата. Има какво да се желае. Малко повече смирение.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #32 -: Февруари 25, 2007, 22:11:18 pm »
Аз незнам какво е това, нито съм го гледал, но от описанията ви изглежда като скаутска организация. А за скаутите има много писано какви цели изпълняват :P

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Записи на предавания
« Отговор #33 -: Февруари 25, 2007, 23:03:19 pm »
Ето линк към официалния им сайт. Който иска да се запознае с дейността им.
[/U

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Записи на предавания
« Отговор #34 -: Февруари 25, 2007, 23:13:09 pm »
От запознат свидетел съм чувал, че знаят много за истинното познание и сила на глаголицата.
Разправяйте си вицове после.... ;)
....
Кой само споменава смирение? :(
Най-борбения и непримерим.....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #35 -: Февруари 25, 2007, 23:16:03 pm »
В друг смисъл го казах :)

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Записи на предавания
« Отговор #36 -: Февруари 26, 2007, 02:02:39 am »
От запознат свидетел съм чувал, че знаят много за истинното познание и сила на глаголицата.
Разправяйте си вицове после.... ;)
Според мен това е малко под въпрос. Така де... ако наистина знаят за "инстинното" познание и сила на глаголицата не мислите ли че би следвало да се стремят да са доста по достоверни? И освен това силата на глаголицата идва от древните български руни. Поне аз така си мисля. Ако греша някъде поправете ме.
[/U

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Записи на предавания
« Отговор #37 -: Февруари 26, 2007, 09:28:25 am »
Според мен това е малко под въпрос. Така де... ако наистина знаят за "инстинното" познание и сила на глаголицата не мислите ли че би следвало да се стремят да са доста по достоверни? И освен това силата на глаголицата идва от древните български руни. Поне аз така си мисля. Ако греша някъде поправете ме.
Ако някой притежава наистина познанието за глаголицата-досега да го е използвал. Винаги ми е било интересно като как така ще знаеш нещо и ще си го държиш в себе си, ей така-просто да си го знаеш и нищо по-вече.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Записи на предавания
« Отговор #38 -: Февруари 26, 2007, 10:03:07 am »
Ми виж сега, Миротворец,и аз знам как да пусна оная 50мегатонова атомка в гаража ми...това добър отговор ли е?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Записи на предавания
« Отговор #39 -: Февруари 26, 2007, 10:05:57 am »
Да де, същото е   ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Записи на предавания
« Отговор #40 -: Февруари 27, 2007, 18:52:58 pm »
....силата на глаголицата идва от древните български руни....
Силата на глаголицата идва от способността и да предаде истинно не само буквения състав на Словото. Глаголицата предава още тембър, динамика, тоналност, скорост....
Глагол=действие  ;)
Поне така ми каза човека, който е бил свидетел на различните начини за прочитане на един текст (азбуката включително).
Ако някой притежава наистина познанието за глаголицата-досега да го е използвал. Винаги ми е било интересно като как така ще знаеш нещо и ще си го държиш в себе си, ей така-просто да си го знаеш и нищо по-вече.
Представям си, че някой знае да убива или да прави магии.
Познанието за силата на Словото и Мисълта е ОТГОВОРНОСТ. Чрез тях ежемоментно ние творим реалността в своя свят. Това, че не ни харесва света такъв какъвто е сега, сме ОТГОВОРНИ и ние. Бих казал, на първо място ние, защото с какво право бихме изисквали от другите неща, които ние не сме постигнали?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Записи на предавания
« Отговор #41 -: Февруари 27, 2007, 19:05:52 pm »
Силата на глаголицата идва от способността и да предаде истинно не само буквения състав на Словото. Глаголицата предава още тембър, динамика, тоналност, скорост....
Не знам за това но според мен силата идва от езика, а не от начина по-който се пише.
Представям си, че някой знае да убива или да прави магии.
Познанието за силата на Словото и Мисълта е ОТГОВОРНОСТ. Чрез тях ежемоментно ние творим реалността в своя свят. Това, че не ни харесва света такъв какъвто е сега, сме ОТГОВОРНИ и ние. Бих казал, на първо място ние, защото с какво право бихме изисквали от другите неща, които ние не сме постигнали?
Не е задължително. Не можем да знаем как би постъпил някой разполагащ с такова знание, така де...  може да е "ОТГОВОРНОСТ", но никъде не е казано че трябва да я понасяш нали така. В крайна сметка при добро желание от знаещия той започва да си прилага знанието без много-много да се интересува каква отговорност носи дори и да знае последствията, които може да си навлече. И освен това абсолютно смятам, че багатурите си нямат понятие от каквото и да е било познанние, защото като им разгледах сайта малко по-обстойно цялото нещо взе да придобива вид на поредната машинка за парички, макар и с готина идеология.
[/U

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Записи на предавания
« Отговор #42 -: Февруари 27, 2007, 19:12:32 pm »
Цитат
Представям си, че някой знае да убива или да прави магии.
Някой не само знае, но и го прави, дали със силата на глаголицата или на нещо друго-няма значение. Питам аз-някой друг, който също знае силата на глаголицата и е достатъчно отговорен, защо изобщо не я използва за добро? Когато ти е дадена сила и не я използваш, това не е ли безотговорност?
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
НЛО и НАСА по bTV
« Отговор #43 -: Март 21, 2007, 09:17:38 am »
В неделя от 15:00ч, по БиТиВи репортерите, ще дават филм за НЛО и НАСА. Изглежда, че ще е яко. Гледайте и да обсъдим после.

Оберон
« Последна редакция: Март 21, 2007, 19:08:52 pm от Horus »

anna

  • Гост
Re: НЛО и НАСА по bTV
« Отговор #44 -: Март 21, 2007, 23:23:54 pm »
В неделя от 15:00ч, по БиТиВи репортерите, ще дават филм за НЛО и НАСА. Изглежда, че ще е яко. Гледайте и да обсъдим после.

Оберон
  ;D Ха! Определено нова тема за философски размисли от наша страна.
Какво ли ще представят ОТНОВО  за нещо ново??? Хората от пещерите взеха да показват носовете си навън, за да видят това, което им се тръби в ушите от ДОСТА дълго време... Нищо чудно някога в някое сутрешно предаване да видите или чуете:
"Открихме ги! Те са тук! И ще говорят за вас пред екрана..."  ;D Това ще бъде ново единствено за `новаците`. :D Боже...да се вярва или не?!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27