Автор Тема: За Сънищата, Осъзнатите Сънища и Опитностите Извън Тялото  (Прочетена 271752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Хубаво ,че се похвали,но какво общо има това с моята ситуация?

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
на какво според вас се дължи дългия период в който нямаме ОС?
Ето с други думи - щом не ти се случва - може да не ти трябва... Няма нужда, можеби, да се пънеш да го постигнеш...
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 00:28:45 am от monk »

Неактивен tiger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте хора, случайно открих този форум и от едно известно време си чета разни неща в него, когато нямам работа. Идва ми да ви разкажа нещо много странно което ми се случи преди няколко години. Дядо ми беше починал съвсем наскоро, и го сънувах, в някакъв свят, също като нашия, но безтелесен, в който всичко е нематериално, но в същото време, точно като при нас. В съня ми, дядо ми ме разведе из света, който беше всъщност мястото където беше живял, само че като в друго измерение, където не съществува нашето понятие за време и пространство. Показа ми че има и други хора като него, които живеят там и тн. Най-странното беше че в един момент започна да ми говори за някакъв войник, униформа, обещание и тн, разплака се и след това се събудих. Доста странно ми се стори, професията ми и образованието са доста далеч от подобни неща, въпреки че след тази случка, промених много възгледите си. Та след определено време, разправих случката на баща ми, който е внук на починалия ми дядо. Той беше искрено изненадан, защото ми каза, че когато е бил войник, т.е. доста преди аз да се родя, обещал на дядо ми, че когато почине, ще му постави на гроба една определна снимка, която последният много харесвал. Всъщност това се е случило доста, поне 20тина години преди аз да сънувам този сън, а да не говорим че не съм знаел въобще за някакво обещание на баща ми към дядо му когато е бил войник. След няколко месеца, постави снимката на гроба на дядо ми, както му е бил обещал. Та така, прищя ми се да ви разкажа, този сън, защото напоследък имам доста странни преживявяния, а пък ми се струва, че или съм изчаткал нещо или нещо друго, но не мога да разбера какво
лека вечер

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Здравейте, сънофорумници!Изчетох всички преживяваня,кои ми се сториха плод на въображението кои на желанието да се постигне ефект ,а някои дори и написани просто като призив за внимание.Незнам къде е разликата между сън и реалност защото мозъкът сънува 24ч.Моят опит е от преди десет и повече години ,след като се запознах с Методът Силва и изпробвах някои техники,основно да визуализирам неща които искам да сатворя или нарисувам ,което ми пестеше време да правя скици и проекти тъй като можех да моделирам и променям в пространството което се откриваше когато си затворех очите.След известно време установих,че по време на сън съм в съзнание и мога да променям части от съня,най често ако не ми харесваше сменях кадарът и се озовавах в друга реалност.Спрях да променям сановата действителност и я оставих да теече както си иска а аз само наблдавах съзнателно,което ми помогна да науча много за процесите на съзнанието и подсъзнанието и как едното влияе на другото.Престанах да визуализирам картини а поставях само идеята и визуализацията си ставаше сама ,от мен се искаше само да я нарисувам на другия ден.Постепенно схванах че за да правиш това дори не е необходимо да спиш,мозъкът действа така през цялото време или просто съм буден а той вече работи на други честоти ,ь,там алфи -бети.Не съм сънувал от 99г насам с изключение на 3-4 много ярки и показателни сънища които просто ми помогнаха да си следвам пътя,че се бях отклонил.Сега в будната реалност ме спохождат „видения„ или сънища докато съм буден като инфото е огромен обим а времето минимално ,но са си същите сънища като да си заспал само дето я има връзката с тялото,та мисълта ми е ,че не действам съзнателно а подсъзнателно в будна състояние и не се замислям за ,кое е правилно и кое грешно и какво искам и какво не просто действам според инструкциите на моето вътрешно аз и то не ме чака да заспя за да ми каже.Не се питам защо (това е най-неправилният въпрос който можете да си зададете,особенно при изобилието на толкова други),а следвам инструкциите.Всичко е вътре в нас и си има цел или мисия която ако следваш няма да се занимаваш с глупости и безмислени опити и търсеня,защото когато вървиш по своя път се чувстваш пълноценен и не е необходимо да стигаш до извращения като ОТИ идругото.Събудете се!Реалноста е такава че дори с незначително действие ,което за вас може да изглежда безсмислено променяме съдбата си и тази на хората около нас.Всички тези практики и писаници не водят до никъде и не отговарят на вашите въпроси .Намерението да излезеш извън тялото си наранява кармичната структура на духът ,а стремежът към такова играе лоша роля в причинно-следствените структури.За да се случи нещо има причина и ако желанието да се случи е причината то следствието ще е нещо извън вашата програма.Имаше един сън в началото,който обяснява това много ясно.

 Сън:
Какво идва след смъртта? Ми ако не се прераждаме тук? Космоса е огромен, безкрен, ние дори не можем да поберем такова понятие в главите си. Със сигурност знам че не сме сами. Там някъде има още много. Може би за това ние се размножаваме, защото никога не се връщаме Тук. Така остава от всичко по малко на Земята.
-   Ние го съдим!
-   Кого?
-   Него, този който ви създаде!
-   Защо?
-   Защото той допусна вирус в системата си! Хората разсъждават прекалено много, започнали са да рушат!
-   Но нали човек е създаден, за да мисли, за да развива. Ние сме единствените мислещи...разсъждаващи същества. Това е даденост. Така сме направени?
-   Така е, но и ти си заразена, ти си с вирус. Хората са създадени с разсъдък до една определена граница. До там до където свършва добротата. Земята е една от най-благоприятните ни Земи. И ние му я поверихме. Той започна добре, но допусна голяма грешка и сега ще бъде осъден.
-   Искаш да кажеш, че Той не е един?
-   О да, има много като него! Той не може да се справи с толкова много Земи, сам.
-   Искаш да кажеш че ние сме увредени, тези които мислим, които разсъждаваме над нещата?
-   Точно така! Човек е създаден да разсъждава и мисли за съхранението на по- слабите и неспособни, един вид да Му помага. Всеки си има помощници на своето място.
-   Но ние това правим....
-   Не, не! Вируса толкова е проникнал във вас, че не осъзнавате колко рушите, зад гърба си.
-   Не мисля!!!
-   Точно така, не можеш да го измислиш защото си болна. Ще те попитам нещо. Сещаш ли се за друго същество-природно, което да разрушава земята, безмисловно и безрезервно?
-   ....
-   Не, няма!
-   Ок, кои са тогава хората които са Аболни???
-   Циганите- те са искрени и инстиктивни. Първични..
-   Хахаха, тва е лудо. Трябва да се мисли преди да се действа!
-   Това са оправдания. Нищо не трябва задължително. Освен да си добър. Тук това го няма, заради вируса. Той го допусна в системата си и сега ще бъде наказан. Вие унищожени.
-   Интересно е, че над него също бди някой.
-   Над всекиго бди някого!!!           
                                                                                              05.05.2008

 незнам кой го беше публикувал.Ако не можете да четете правилно знаците които ви се дават,те ще продължават да идват във все по различни форми за да ги разберете или ще престанат да идват ако злоупотребявате с тях.За тези които вярват,че всичко е писано ,няма значение какво ще направят ,ако е писано то ще се случи ,тъй че не се насилвайте.За тези които вярват че от тях зависи и всеки сам си кове съдбата ,насилете се и пробвайте докато ви заболи главата  или забравите за съществуването.Има си причина да съществуваме в това измерение и от нас зависи да приключим по-бързо без да усложняваме допълнително тази реалност създавайки непрекъснато нови и нови предпоставки за вкарване на допълнителни фактори за осъществяването целта на сатворението,достатъчно усложнено от други външни фактори за да даваме и ние лепта.
 Иначе е интересно да видиш какво сънуват другите.Дава представа до къде сме стигнали и какво и колко има да попарвим за в бъдеще :hi:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен Likrensse

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте всички! :)
От доста време следя темата и най-накрая се реших да пиша.
Случи ми се нещо доста необяснимо за мен преди шест дни. (11.01.2011)
Тръгнах да си лягам, тъкмо изгасих лампите и в този момент, за първи път в моята стая, почувствах някакво присъствие около мен, но не ме беше страх, нито стана нещо друго, затова го игнорирах и се опитах да заспя. Малко по-късно се събудих, бях сънувала нещо, но не помня какво и общо взето горе-долу до четири сутринта все заспивах, сънувах нещо за малко и пак се будех.
Това, което ме изуми беше, че в един момент уж спях, но не сънувах. Само ми беше черно пред очите и се чувствах сякаш съм само със затворени очи и си почивам, но в същото време се чувствах и сякаш спя...доста странно средно положение беше.
Както си стоях така, изведнъж за секудни пред очите ми излязоха по една от тези въртящи се спирали които изразяват хипнотизиране. Бяха червени.
Аз се изплаших адски много и си помислих, че незабавно трябва да се събудя и точно в същата секунда рязко отворих очи. Преди това само усетих нещо като трясък в тялото. Не мога да го опиша точно, но често ми се случва да го усещам като се будя.

Неактивен monk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 128
  • And darkly bright are bright in dark directed.
Ето какво ми се случва два дена подред... Сънувам как правя мудри. Това са най-осъзнатите ми сънища до сега. Сънувах серия от мудри за пречистване - бяха много добри, жалко че си спомням само една-две. Първият път беше най-брутално - това е един от малкото ми толкова реални сънища - "пробудих се" в съня си как правя бруталната мудра, нещо като за молитва, но със свити малки пръсти. В същя тоя момент над мене се е надвисила една изродка, с която се псувахме скоро и ми прави нещо лошо....  

Та, мисълта ми е, че тия мудри май ме спасиха от кофти сън.... ?

« Последна редакция: Януари 20, 2011, 21:07:51 pm от monk »

Неактивен This Is Sparta !

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте ! Да ви се "похваля" и на мен какво ми се случи преди няколко години.

Лагам си вечерта и заспах по гръб , което е малко необичайно за мен. По принци заспивам на едната страна и както спя чувам някакъв глас който започна да ми говори нещо . Започнах да виждам как се издигам над леглото и след това минавам през вратата и продължавам в хола с краката напред . Стигнах до края на хола и изведнъж пропаднах в някаква бяла дупка . Не се виждаше нищо освен бяла светлина. Усещах как падам надолу. Всичко ми беше като парализирано. Не можех да мърдам абсолютно нищо. В ушите се чуваше жесток писклив шум и се усещаше болка. И по едно време все едно някой ми издърпваше всичката информация в главата от както съм се родил. За всички мои действия и мисли през живота ми. Събудих се с невероятна уплаха. Трудно ми беше да заспя 2 дена поне след това. Никога не съм предполагал че може да се усеща болка докато спя. Аз дори не мога да го сравня това със сънищата. Със сигурност ми даде много сериозен повод за размисъл над моя живот и смисъла му. Ако някой може да ми обясни какво ми се е случило ще съм му благодарен.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Случило ти се е излизане извън тялото,симптомите са същите. ;)
« Последна редакция: Януари 30, 2011, 23:29:04 pm от letqshtata »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Сънувах, че непознат мъж ми подава лист с написани следните числа: 18.08 (бяха записани така, като дата или час) :o Някой може ли да ми разтълкува числата?
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 01:29:15 am от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Сънувах, че непознат мъж ми подава лист с написани следните числа: 18.08 (бяха записани така, като дата или час) :o Някой може ли да ми разтълкува числата?
Интересно, че и сборът им дава 8: 1+8+0+8=17=1+7=8
Tова ми направи впечатление,но не съм специалист все пак.Разрови из нумерологичните справочници за числото 8. Може да те осени нещо. :)
Ако нищо не ти хрумне, извикай го пак насън.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
   И  да  го  вика  и  да  не  го  вика,  ако  е  нещо  сериозно  той  пак  ще  се  появи.  Аз  бих  следил  какво  ще  се  случи  на  18ти  август.  Коквото  и  да  се  случи,  причината  ще  бъде  мъж.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Magnolia & Mitko - благодаря за отговорите ;) Търсих инфо, питах познати ще видя какво ще се случи... Btw, никога не съм викала човек насън, но ще пробвам, звучи ми интересно ;D
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
MBtw, никога не съм викала човек насън, но ще пробвам, звучи ми интересно ;D

И? Успя ли да го повикаш?

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Tina, опитах, но не се получи  :D Оттогава не съм сънувала нищо интересно...  :nea:
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Как мога да извикам някого в съня си или да го контролирам,като когато заспя забравям всичко,което е трябвало да направя?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27