Мистика и Мистерии > Българската Цивилизация

Гробницата на Бастет в Странджа

(1/152) > >>

H.:
Какво стана с гробницата на Бастет в Странджа планина? Чува ли се нещо, или баба Ванга, Людмила Живкова и Кръстю Мутафчиев отнесоха тайната със себе си в другото измерение? Каква е била мисията на така наречените "The Felines" (котко-подобни - "The Lion People") в България? Как коментирате изобилието на лъвове на два крака в хералдиката ни?
Каква беше ролята на нашата "любима" масонска телевизия bTV в цялата история? Моля ви споделете мнение :)

asdfghjkl:
Чувал съм за гробницата. Имаш ли представа къде точно се намира и дали е достъпна? Имам роднини в Малко Търново и някои села и ако има възможност може да я разгледам. Кажи само къде се намира.

H.:
Хехехе, тя ако беше за свободен достъп, щях да ида със спалния чувал  :P :P :P След случая я запечатаха и нищо не се чу. Не знам къде е, затова отворих темата? Ти можеш ли да разбереш по някакъв начин?

Joro Velev:
Местноста Градището до Малко Търново.

asdfghjkl:
За какъв случай става въпрос? Явно добре са потулили нещата, защото нищо не знам. Има ли някакво охрана и по какъв начин е изолирана.? Защото ако е само ограда ще я скокнем.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия