Автор Тема: Какво може да стане през 2012 г.  (Прочетена 165215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #45 -: Февруари 26, 2007, 18:03:00 pm »
2012 г. и Светлите

Една позната ме попита за мнението ми за 2012 г. Казах й, че очаквам повечето от нас да се мъртви доста преди това. Това я шокира – „Но не е ли 2012 годината на промяна на съзнанието?” Да, за повечето това ще бъде промяна от живот в трета плътност в живот в четвърта плътност, докато физическото тяло умира.
Светлите почти винаги се страхуват от смъртта във всяка нейна форма – те знаят, че 2012-та се приближава бързо. За да успокоят своите тревоги относно тази година, те са украсили нещата като „промяна на съзнанието”. Това са ЧИСТИ глупости.  И не само това, а и впечатлението, че светът ще си остане какъвто е, след което, в един магически ден от 2012 г., внезапно всеки ще стане „любов и светлина”, а Тъмните ще спрат да съществуват. ГЛУПАЦИ! Те си затварят очите пред онова, което става от години – фашисткото правителство в Америка продължава да се опитва да управлява света, докато диктаторът Буш настоява за войни.
Само Светлите могат да се заблуждават относно мита за промяна на съзнанието. Това позволява на Тъмните да действат и им развързва ръцете, защото Светлите казват: „Нищо, през 2012 г. всичко ще се промени”.
Законът за позволяването гласи, че всеки е свободен да прави каквото иска, което означава да оставите привържениците на Светлите да се придържат към своите митове. Те са част от преживяването и когато израснат отвъд своите ограничения, ще си отчетат грешките.
Моят съвет – вярвайте в своя Висш Аз и не позволявайте на никого отвън да създава във вас страх. Именно посредством страха се опитват да контролират населението. Когато се страхуват, хората отдават силата си. Страхът идва от ориентацията към тялото. Страхът усилва контрола над онези, които се идентифицират с тялото. Именно преодоляването на този страх насърчава поемането на контрола над тялото от Духа. Избирайте мъдро.


2012 г.
Специален сегмент от златното издание

Календарът на маите свършва през 2012 година. Има различни версии за това какво ще стане тогава – от версията на тъмните, че Земята ще стане на парчета до други – че ще се извърши промяна в съзнанието. На тъмните им харесва идеята, че Земята ще стане на парчета, защото тя предизвиква страх в хората. Версията на привържениците на Светлите  е „промяна в съзнанието”, защото всичко по-заплашително кара коленете им да се разтреперват и зъбите им да тракат. Гледах по телевизията някакви „пророчески” серии, според които домашните предмети щели да оживеят и да нападат хората. Горещата ютия щяла да ви гони из стаята. Да бе!
В началото хората искали да слушат за 2012 г., защото била толкова далеч. Сега обаче сме вече 2003 г. и до тогава има по-малко от 10 години.
В последните дни на Атлантида всички продължавали да изпълняват ежедневните си задължения така, сякаш те никога няма да свършат. „Краят” обаче дошъл – буквално. Земята останала, но далеч не останала същата. Цивилизацията на Атлантида спряла съществуването си. Това  позволило включването на повече извънземни в различни части от Земята. В определени части от света днес историята на Атлантида се знае, но тези групи нямат намерение да я правят достояние на останалите. Предава се много за Египетските пирамиди и се правят телевизионни предавания „на живо”. Това  може да се гледа само за шоуто. Знае се какво може да се види в тези предавания. Там няма да намерите никакви истински изненади. Пирамидите са си били там по времето на Атлантида и са оцелели.
На едно можете да разчитате за 2012 г. – Земята няма да експлодира. И на друго – че хората няма да спрат да бъдат тези, които са, и да станат само „любов и светлина”. Винаги се дистанцирайте от крайностите и на двете полярности. Играта е към края си. Така, както главите преживявания и смърт са определени от вашия Висш Аз, така това важи и за Висшия Аз на Земята. Не знаем кой от потенциалните жокери ще сложи край на едновременните инкарнации на Земята.
Когато ходих до 2200 г. по време на курса по астроизлизания видях как ще изглежда Земята тогава. Гевин Фрост тогава ми каза, че знае, че съм бил там, защото съм видял онова, което стотици други от курсовете са видели. Какво точно ще стане ще зависи от това кой от жокерите ще се разиграе.
От настоящия обитател на Белия дом (Адолф фон Буш) знаете, че откачени командват огромно количество оръжия за масово унищожение и диктатура. Промените на Земята, Връщането на Империята и други жокери също могат да бъдат разиграни.  Нищо не можете да направите относно Края на Играта, освен да наблюдавате и събирате опит. Всички Висши Аз с едновременни инкарнаци имат по една инкарнация в този времеви период поради Края на Играта. Тези инкарнации са на всички нива на натрупан опит. Този период се преценява като прайм тайм относно това кога да имаш инкарнация. Именно затова беше създаден проектът Матрицата V. Съблюдавайте своя балнс и наблюдавайте – ето най-добрият съвет, който мога да ви дам. Краят на Играта сам ще се погрижи за себе си и няма да скочи към никоя друга дата.
2012 г. трябва да сложи край на хаоса и да въведе Ерата на Водолея за останалите обитатели на Земята. Това означава, че няма да има повече инкарнации на любимци на Земята – ще има само инкарнации с Висш Аз. Какво ще стане с командите на Орион? Не зная отговора на този въпрос, защото вътрешните промени могат да се поправят само чрез промяна в ДНК. Корекцията ЩЕ бъде направена, Орион ще бъдат отстранени, подтикът към доминиране по пол ще свърши, нуждата от кредити/валута (има ги само в световете на Орион) вече няма да съществува на Земята. Много от нещата, с които сме запознати днес, ще спрат да съществуват като структура. Населението на планетата ще намалее до около 500 млн.
Какво да правите? Единственото нещо, което можете да направите, е да се образовате и да се свържете със своя Висш Аз. Той ще има грижата да бъдете точно там, където трябва да бъдете. Ако трябва да умрете, ЩЕ умрете и това е нещо, което се решава ПРЕДИ да се инкарнирате. Ако трябва да преживеете промените, ЩЕ ги преживеете, тъй като вашият Висш Аз ще се погрижи да се окажете в района, в който трябва да бъдете. Няма нужда да се тревожите и да обмисляте всички възможности от всички гледни точки. Вярвайте в себе си, в своя Висш Аз и всички ще бъде наред. Епохата на Водолея ще бъде прекрасна, щом се установи – ще бъде както никога преди. Прегърнете промените, потопете се в тях – не им се съпротивлявайте и всичко ще бъде наред.


из Матрицата V

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #46 -: Февруари 26, 2007, 19:18:10 pm »

2012 г.
Специален сегмент от златното издание

От настоящия обитател на Белия дом (Адолф фон Буш) знаете, че откачени командват огромно количество оръжия за масово унищожение и диктатура. Промените на Земята, Връщането на Империята и други жокери също могат да бъдат разиграни.  Нищо не можете да направите относно Края на Играта, освен да наблюдавате и събирате опит. Всички Висши Аз с едновременни инкарнаци имат по една инкарнация в този времеви период поради Края на Играта. Тези инкарнации са на всички нива на натрупан опит. Този период се преценява като прайм тайм относно това кога да имаш инкарнация. Именно затова беше създаден проектът Матрицата V. Съблюдавайте своя балaнс и наблюдавайте – ето най-добрият съвет, който мога да ви дам.
Краят на Играта сам ще се погрижи за себе си и няма да скочи към никоя друга дата.

из Матрицата V


 :) :) :)
 :-* :-* :-*
« Последна редакция: Февруари 26, 2007, 19:22:15 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #47 -: Февруари 26, 2007, 21:32:18 pm »
Есенцията   :)
Цитат
Какво да правите? Единственото нещо, което можете да направите, е да се образовате и да се свържете със своя Висш Аз. Той ще има грижата да бъдете точно там, където трябва да бъдете. Ако трябва да умрете, ЩЕ умрете и това е нещо, което се решава ПРЕДИ да се инкарнирате. Ако трябва да преживеете промените, ЩЕ ги преживеете, тъй като вашият Висш Аз ще се погрижи да се окажете в района, в който трябва да бъдете. Няма нужда да се тревожите и да обмисляте всички възможности от всички гледни точки. Вярвайте в себе си, в своя Висш Аз и всички ще бъде наред. Епохата на Водолея ще бъде прекрасна, щом се установи – ще бъде както никога преди. Прегърнете промените, потопете се в тях – не им се съпротивлявайте и всичко ще бъде наред.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #48 -: Февруари 26, 2007, 21:35:15 pm »
.Епохата на Водолея ще бъде прекрасна, щом се установи – ще бъде както никога преди. Прегърнете промените, потопете се в тях – не им се съпротивлявайте и всичко ще бъде наред.

 :) :) :)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #49 -: Февруари 27, 2007, 00:15:04 am »
Иска ми се да ги преживея промените, въобще не ми се умира, толкова неща ще изтърва. Ама много взех да искам.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #50 -: Февруари 27, 2007, 00:20:15 am »
Погледни дълбоко в себе си! Какво виждаш, ще преживееш ли промените или не? Отговорът го знаеш само ти сопред мен, поне интуитивно трябва да усещаш дали идват интересни времена за теб на тоя свят или просто ще отпътуваш. Има ли го онова трескаво очакване, че идва нещо голямо, че трябва да свършиш нещо важно като част от това голямото, че преди това просто не можеш и няма как да си тръгнеш, че това е истинската причина да си тук? Ако отговърт е ДА - Честито, вие ще преживяхте промените!  ;) Когато дойде денят да заминете, ще го направите с чувство на задоволство от добре свършената работа.  :D


Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2007, 02:46:00 am »
Иска ми се да ги преживея промените, въобще не ми се умира, толкова неща ще изтърва. Ама много взех да искам.

Ти си строителя на своето бъдеще, Аsdfghjkl  :) Пак се връщам към това, но то е основното за мен - твоят начин на мислене е строителният материал на новото, което очаква лично теб. Твоите мисли - те изграждат Новия  свят и твоето място в него. Това се отнася за всеки от нас. Нагласата "не ми се умира" е безсмислена и дори опасна - тя е породена от не разбиране на случващото се и страх, това е разрушително. Радвай се и бъди уверен, че онова което те очаква е Твоята Нова история на твоя бъдеш живот в Твоята прекрасна и Нова Вселена. Бъди!!! :) ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2007, 16:02:27 pm »
И аз смятам да оцелявам и в момента си търся 2012 Survival Guide, за да го направя. И защо си мислите че ще се мре? Ами няма нужда да умираме. В крайна сметка да си умират тези които се психират от цялата история с 2012 и то май че е по-вероятно да умрат от самовнушение отколкото от енергийни и природни катаклизми.
[/U

Heinie

  • Гост
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #53 -: Февруари 27, 2007, 17:03:41 pm »
Нормално е чвек да иска промените, да ги търси съзнателно, но дори ако ще се мре ще се мре с физическото тяло. Това, което има да бъде свършено ще бъде свършено независимо от физическия изход.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #54 -: Февруари 27, 2007, 18:28:59 pm »
Етонещо от Дир-а
Ядрената война най вероятно ще започне преди катаклизма 
Просто в последните месеци внимателно слушам новините и много силно впечатление ми правят следните изказвания които обикновено не се повтарят често в медиите а по скоро спорадично се изтърват от тях

Първо една нощ по хоризонт изтърваха, че израелската армия готви две изкадрили за нанасяне на ядрени удари по иранските ядрени инсталаци
Друга нощ се изтърваха как американска изкадрила над ирак е принудила израелска да се върне в своите бази, последната е била на път за иран

Буш иска увеличаване на воения бюджет на 600 000 000 000 долара Само за сравнение когато водиха война едновремено в афганистан и югославия той беше около 90 000 000 000 долара около 7 пъти по малко Също така искаше нов военен набор от 90 000 пехотинци.
Американците също така предизвикаха някой подобни събития на тези през 97 г в България във Украйна и Грузия, опитаха се да направят същото и в Беларус.
Сега във тия държави също се опитват да разполагат свои части.
В същност те най вече искат да разполагат противоректни системни каквито сложиха и в някой от балтиските държави

Това разбира се не се тълкува приятелски от Русия, за какво са подобни противоракетни системи ако имат доверие на руснаците и искат мир с тях.
В момента американците разполагат все по близо свои воени части до границата с русия под предлог борба с тероризма
Това също беше правилно отчетено при последното изказване на Путин, той също спомена че действията на САЩ стимулират нова ядрена надпревара.
Руснаците също не стоят назад те изкарах някой нови поколения ракети носители на ядрени глави които ще са по трудно уловими от американците
Както и нови класове подводници с нови класове торпеда
Всичко което обаче се показва е проста демонстрация на сила защото за всяко показано оръжие има поне още една супер секретна готова разработка и поне още една в процес на усъвършенстване
Освен това преди няколко години руснаците проведоха и голямо морско учение и то срещу самолетоносачи. Познай колко супер сили имат подобна флота.


През последнате няколко години китайците купуват невероятно количество оръжие от русия само за една година те са закупили около 300 самолета Су-35 последен клас щурмови изтребители всепризнати като едни от най добрите Китай има и своя воена промишленост която също произвежда в несметни количества и продава на по бедни държави.
Като например Иран която е подкрепяна с оръжие и технологи от русия и китай. Наскоро Уго чавес също тегли публично майна на Буш, подобна смешна страна не го прави без солиден гръб.
Като за финал всички продават доларите си и ги обръщат в евро.
Нито латиноамериканците, нито някой африкански държави нито иран имат желание повече да ползват тази валут и да продават петрол на САЩ.
Китай също се отървава от долара и русия май и тя

Това определено ще доведе американците до голяма икономическа криза от която могат да се измъкнат само с още по голяма воина
Ако те не го направят, воината след кризата ще е гражданска
В една мултинационална, расова, религиозна и културна държава като сащ това ще е много жестока гражданска война


Що се отнася до това кой ще се измъкне при такъв катаклизам божа работа болшинството американци и хора водещи застоял начин на живот просто ще си умрът От оня далечен северен град се измъкна само една шепа народ дето има опит в полярните експедиции

Хората пред подобен катаклизъм ще се сплотят на банди не на големи групи просто защото няма да има храна за всички, а когато няма храна хората стават много ама много лоши Просто таква е човешката природа като дойде хаоса, всички ще се обединят на групички. Някой от тези групички ще са много лоши още от самото начало Ще са лоши просто защото по принцип са такива или защото ще са достатъчно умни да се сетят, че това ще им е единствения изход в началото на хаоса. Други ще са добряги дето ще гледат да си помагат на себе си и на всички в крайна сметка по наивните ще изчезнат А добрягите колкото и да са добрички много ще внимават на кого помагат и защо, след като драстично понамалеят
В крайна сметка място за оптимизъм винаги има макар и драстично намаляло населението на земята ще се промени много, ще се замислят следващия път какво причиняват на природата и кой в същност е техния бог от който им зависи живота
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #55 -: Февруари 27, 2007, 18:42:55 pm »
Браво, Гил! Хубава извадка. Картинката ми е доста позната.  ;) Аз моята групичка съм я сънувал вече, не сме от лошите.  :D Не съм разправял още ама съм сънувал и китайци на българска територия. Така, че нещата се навръзват постепенно пък който иска да вярва. Естествено бъдещето не е предопределено, в личен план поне, важните, големи, значими събития за хода на човешката история няма как да се избегнат според мен.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #56 -: Февруари 27, 2007, 18:48:37 pm »
Ми приятно оцеляване тогава....В подобни ситуации да се правиш на добър и лош е глупаво
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #57 -: Февруари 27, 2007, 18:52:48 pm »
Работата според мен не опира до добри и лоши, работата опира до живи и умрели. Както се казва най-добрия враг е мъртвия. хъ-хъ-хъ :D
[/U

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #58 -: Февруари 27, 2007, 19:30:19 pm »
Работата винаги опира до добър и лош, до това какво носиш в себе си. Оцеляването не е причина да ставаме животни, изнасилвачи, мародери. Може да се наложи да обиваме в самозащита, но никога за наслада, може да се наложи да крадем, за да оцелеем, но никога от по-нуждаещи се от нас или по-беззащитни. Има хора, които са си животни по начало, на които такава една ситуация само ще им достави удоволствие. Има хора които дори при нуждата да одарят някого се чувстват зле, а какво остава за убийство в самозащита. А има хора, които изпитват удоволствие от каквото и да е убийство. Така, че не ми обяснявайте, че няма да има значение и, че няма разлика по какъв начин ще оцелееш.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #59 -: Февруари 27, 2007, 19:51:15 pm »
Естествено че не говорим за крайности....освен това за беззащитните-след като са беззащитни някой друг ще им вземе това,което ни е необходимо на нас,а нали се сещаш че не можем непрекъснато да с еобременяваме с нови и нови хора...лайф съкс
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
5514 Прегледи
Последна публикация Юни 22, 2008, 13:30:31 pm
от ton
102 Отговора
42929 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
2012 г.

Започната от H. « 1 2 ... 90 91 » Езотерика

1354 Отговора
477839 Прегледи
Последна публикация Март 02, 2014, 01:43:03 am
от Joro Velev
4 Отговора
6146 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
19 Отговора
11539 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27