Автор Тема: За контролът над съзнанието и загубването на човешката същност...  (Прочетена 40096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Така ще управляваме НЛО в бъдеще :)
« Последна редакция: Юли 09, 2009, 12:24:59 pm от Peacekeeper »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Материал по темата от "Паралелна Реалност".
http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/control/305-2011-03-09-21-33-10.html

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Не знаех къде да публикувам това и реших,че е подходящо в тази тема...Помогнете ми,има хора от вас които са наясно с тези неща!Мой,близък приятел е изпаднал в някакво психично разстройство,,,не иска никой,избягва приятелите си,казва че го наблюдават..вчера го търсихме с полиция и мислихме ,че е сложил край на живота си!До преди месец нищо му нямаше,беше обикновен човек ,а сега е като зомбиран...върви и никой не вижда,подминава ни все едно не съществуваме и т.н Днес,по заръка на майка му отидоха на психиатър...кажете ,как да му помогна като не иска да ме вижда?

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
За жалост съм виждала такова нещо. В моя случай човека се самоуби. Точно както го казваш - шизофрения, параноя, преследват го, дебнат го, не може винаги да се ориентира, превключва - ту е нормалния човек, ту му се привиждат хора, събития и т.н.  Виждала съм даже момента в който "превключва" човека...просто погледа му се променяше изведнъж...Причините...само може да се гадае.
Ще ти кажа онова, което аз по технически причини не успях да направя в моят случай - отиди в черква и вземи светена вода. Намокри си ръцете, или му я пробутай някак да отпие от водата...Не може да навреди, не знам дали може да помогне, но не пречи да опиташ. Човека си е за психиатър, но не е ясно дали ще успеят да го придумат да отиде, защото в моя случай - не успях. Човека отричаше да има проблем, даже ми се изрепчи: "Какво, ти за луд ли ме мислиш?"и т.н. Предполагам, че не е дете, та да го награбиш и да го завлечеш на лекар...Пък си има и права - не можеш да го лекуваш насила...
За това се сещам. Дано се справи човека. Успех.
« Последна редакция: Юни 08, 2011, 15:01:19 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Какво поражда животинското поведение у хората?


Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Ако говорим специално за този случай, според мен е липса на пари, аванта и "м'чи кат раздават, що да не си го гепя?"  :)
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
 ;D Трагедията е, че никой не ти раздава,а ти го продава с малко намаление.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27