Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1041278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
No New Word Order, Induction by Gamma Ray - http://vbox7.com/play:ed4a1814

Илюминати
Дойдохте тук за да ни контролирате
Може да спрете биенето на сърцето ми
Но никога няма да сломите душата ми
Ние ще бъдем свободни

Илюминати
Никога няма да ни контролирате
Вашият нов световен ред няма да успее
Всички ние заставаме като ЕДИН срещу вас
Раят е за всички
Ние сме свободни и далеч от тъмнина

Субтитри благодарение на Fi Tanis  :hi:
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Max

  • Гост
Много хора вече знаят в какъв свят живеят и на кого да благодарят за "щастието" си.Ама вие какво си мислите, че ако успеем да разкараме илюминатите от сцената ще настъпи рай?
Ще дойдат други манияци.В природата на човека е да завладява, доминира и властва.Огледайте се сред близкото си обкръжение, шефовете си...Колко хора ви се иска да пратите на м...... им?
Според мен не е това решението.Манипулират ни чрез парите.Ами да намерим начин да живеем без пари тогава.Има хора, които го правят.Е, това е рязък завой, сериозно сътресение.Някой не могат да си го представят.Ако съм честен, мисля, че вече е късно.Ние сме осакатени.Затова ни е страх да поемем сами отговорност за живота си.Не знаем как се прави.
Според мен ще се съхранят само някои.Които могат като водата да се огъват и да слизат в ниското.За останалите не ми се мисли.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
 :) По горния пост на oknele се се сещам за редове от стих на Вапцаров :
"За моята вяра, патрони още няма открити"

Вижте какво открих за масонските символи-невидими и видими.Може и да ги знаете линковете, но все пак.


И за илюминати
)
     
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 00:18:19 am от marhs »

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
raven, съгласен съм с теб.
Решението не е в това да срутим системата или да изгоним управляващите.Не е виновен този ,дето яде баницата.
Хората искат някой да ги управлява,да взема решенията вместо тях.
Дори оня ден в едно улично интервю ,хората предпочетоха сигурността пред свободата.
Еленко се мъчи да събуди хората,но колко са събудени?
Аз дето се мисля за пробуждащ се,все още не намирам алтернатива и продължавам да храня банките ,защото все още не ми се живее на улицата.

Скоро четох за някакъв кмет на едно австрийско градче,който приложил идеята на Силвио Гезел ,базираща се на нови безлихвени пари.
Само за една година, градчето процъфтяло икономически.Виждайки невероятния успех ,близо 300 общини в Австрия били готови веднага да минат на тази система и да махнат парите,но.....

Централната банка почуствала застрашен монопола си и се намесила.И..всичко по старому.Лихви,заеми и затъващи хора .

Идеята е великолепна и напълно реализуема (опита на град Вьоргл го доказва)

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Ако се запази монетарната система при евентуална радикална промяна на света, няма да е далече времето когато нещата ще изглеждат като днес.
Еленко, не съм съгласен, че ако се махнат банките и банкерите, а парите останат ще се промени нещо за дълго - най-много едно поколение е срока - след това ще се намерят достатъчно хитреци за да върнат нещата в старото им русло.
Едниствения шанс да се промени нещо е да се изкорени сегашното статукво, като не се поддържа - пълен бойкот на системата.
А алтернативата - ами гледайте "Аватар" - това е посоката, но по наш си уникален начин - Земен
Без реална база, като тясно взаимодействие с природата, всеки опит за еволюция на човечеството е обречен. Естесвено всеки си решава сам, но без реални действия само ще се позволи на "елита" да яхне вълната на промяната която се надига и да извлече максимум полза от създалото се всеобщо негодувание срещу системата. Ще се смени строя, но не и статуквото. Спрот-Здраве беше писал в една тема, че това всъщност е идеята и като наблюдавам случващото се нещата на там отиват.
На човечеството не му трябва техника, а реални знания за обкръжаващия го свят и за него самия. Трудно е, но не е невъзможно, а предстоящите години ще ни се видят като ад под небето.

Аз съм като повечето от вас, все още работя, изплащам кредит и т.н. , НО ВЗЕХ РЕШЕНИЕ - хващам ПЪТЯ и то скоро - това е моята Революция. Квото сабя покаже - "ВЕДНЪЖ СЕ ЖИВЕЕ" - НЕКА БЪДЕ КАКТО АЗ ИСКАМ   :drinks:
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 13:05:00 pm от emilkos »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Еленко се опитва да събужда хората, но нещата не трябва да опират само до това. След като се появи нов събудил се, той трябва да събежду други и т.н. Иначе нищо няма да стане. Другото, което е, че за да имаме идеята да сринем тази система, трябва да сме готови с нещо да я заменим. Трябва да имаме работеща алтернатива. Тази алтернатива трябва да е така замислена, че да не е от полза на илюминати. Има и друго нещо...чета в други форуми, че дори хора гледали филми като Collapse, Food Inc. или Earthlings казват "Еми гледах ги и кво, живота ми с нищо не се промени." Така, че трябва да се пипа внимателно, да е сигурно и също така неусетно, както примера с жабата и врящата вода в тенджерата. Няма да стане от днес за утре. Може дори ние да не сме живи, за да видим как сме допринесли за масовото събуждане.
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 13:21:47 pm от sidewinder »

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Правилно sidewinder, трябва да се даде решение - работеща алтернатива - и аз бих казал "И кво като ми ги пускаш тез филми, аз кво да напраа, да ти отвора една зелена бира ли?".
До скоро когато се опитвах да разясня на хората около себе си, много често се стигаше до контрата - е кво, ти като си толкова напред са матряла що не си променил нищо, що ме занимаваш мене тогава  ::) - как да им обясниш, че това е процес изискващ технологично време и за да стане по-бързо се изисква останалите да ти помогнат с техни реални действия, вместо да контрират всяка твоя дума.
Лошото е, че разрухата на този свят неминуемо ще дойде (тя даже е в ход - но все още няма ясно видимо изражение) и ако хората не са "узрели" да поемат нещата в свои ръце просто ще се смени строя.
Ако прогледналите не дадат работещо решение, то тогава за кво са прогледнали - по добре да си бяха спали - системата си ги храни и пои, кво да иска повече човек.

Тук съм пуснал едно книжле (цък), което е писано 75-та година. Японеца е дал работещо решение на сегашната цивилизация. Въпроса е колко биха се отказали от цивилизацията, независимо колко е лоша тя.
Има много написани книжлета даващи решения (реално) на какви ли не проблеми, просто трябва да се покаже на останалите, че може.
Повечето хора обаче нямат грам ценностна система с която да оценят какво им показваш - някои ги наричат Органични Портали. Ако не се помогне свише те ще запазят статуквото и просто ще приемат новия строй като нова шарена фанела.
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 22:07:24 pm от emilkos »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828


Аз съм като повечето от вас, все още работя, изплащам кредит и т.н. , НО ВЗЕХ РЕШЕНИЕ - хващам ПЪТЯ и то скоро - това е моята Революция. Квото сабя покаже - "ВЕДНЪЖ СЕ ЖИВЕЕ" - НЕКА БЪДЕ КАКТО АЗ ИСКАМ   :drinks:


Емиле, аз без такава финансова верига, която да ме души като твоята, мисля, че ще ми е прекалено трудно, пък не знам за теб. Махни веригата, пък тогава хващай пътя, защото съм сигурен че ще има "Леле, к'во станА"! :)

Приятелски съвет. :drinks: 

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Емиле, аз без такава финансова верига, която да ме души като твоята, мисля, че ще ми е прекалено трудно, пък не знам за теб. Махни веригата, пък тогава хващай пътя, защото съм сигурен че ще има "Леле, к'во станА"! :)

Приятелски съвет. :drinks: 


Не се притеснявай, и на веригата съм и намерил цаката ...
Все пак мерси за загриженоста :drinks:

Max

  • Гост
 
Тук съм пуснал едно книжле (цък), което е писано 75-та година. Японеца е дал работещо решение на сегашната цивилизация. Въпроса е колко биха се отказали от цивилизацията, независимо колко е лоша тя.
Има много написани книжлета даващи решения (реално) на какви ли не проблеми, просто трябва да се покаже на останалите, че може.

Земеделието, даже в стил Масанобу Фукуока си е цивилизация.
Да се откажеш от цивилизацията го вижадам по-иначе.
Но да се върнем на Масанобу Фукуока. Трябва ти земя.Едно парче, но ще плащаш данък за него.Ще имаш ли пари? Ако се мине на вариант безналично плащане ? Мисля, че разбираш на къде клоня, не искам да ставам банален с напомнянето на нещо, което тук коментираме като неприемливо. А ако документите са също толкова”безналични
„. Ти не приемеш това и оставаш извън закона. Какъв е шанса ти да се занимаваш със земеделие? Пътя ти към самообезпе   чаване е затворен. За тоя вариант мислил ли си?
Остава един очевиден – гората? Но той реален ли е?
В книгата на Хъксли „Brawe New World” , неприелите цивилизацията живеят в резервати. За нас обаче такива може и да няма. В САЩ, например, изолират населените от ненаселенитте места.Градовете ще се превърнат в затвори. Селата ще опустеят.Така се твърди.

Неактивен mlc

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • No conspiracy can withstand EXPOSURE


В САЩ, например, изолират населените от ненаселенитте места. Градовете ще се превърнат в затвори. Селата ще опустеят.Така се твърди.


От къде е тази информация?
Л Ю Б О В

Max

  • Гост
От разни филмчета.Има и статии.
Твърди се, че там много хора са загубили жилищата си.Че се очакват гладни бунтове и са подготвeни концентрационни лагери, пластмасови ковчези за по 3-4 трупа, докато бъдат изгорени в специалните индустриални пещи.Твърди се, че преди образуването на северноамериканския съюз / мексико, сащ, канада/ самите щати втре ще се слеят.
Призовават американците да напускат в сащ и да бягат към европа, избягвайки обединеното кралство р, разбира се.Твърде зловещо.Може и да е преувеличено.
На една позната синът и е в Ню Йорк, тя не знае за подобни неща.
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 22:23:41 pm от Max »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Raven, чувал ли си приказката: "Да не ти се случва, какво си мисли майка ти!" Демек най- черните сценарии са в главите ни.
Естествено, че сигурно на всички ни минава през акъла какво се очаква, но все си мисля, че това няма да се случи едновременно и живеейки поне известно време в среда без пестициди, отровен въздух, ГМО, джиесеми, уайрлес, джипиес и прочие ;D човек има щанс да разгърне потенциала си като човек....Така че има смисъл, колкото и "малко " време да поживеееш така, си мисля аз.
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 21:53:36 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Тая във себе си една надежда, а и  все повече започнах да я изричам на глас, а именно, че в момента тече количесвтвено натрупване, което може да доведе до качествено изменение. Може и да греша, но кво да праиш - надежди...
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 22:06:56 pm от emilkos »

Max

  • Гост
Raven, чувал ли си приказката: "Да не ти се случва, какво си мисли майка ти!" Демек най- черните сценарии са в главите ни.
Естествено, че сигурно на всички ни минава през акъла какво се очаква, но все си мисля, че това няма да се случи едновременно и живеейки поне известно време в среда без пестициди, отровен въздух, ГМО, джиесеми, уайрлес, джипиес и прочие ;D човек има щанс да разгърне потенциала си като човек....Така че има смисъл, колкото и "малко " време да поживеееш така, си мисля аз.

В гората определено си струва.
Стига да не те вкарат в категория "дивеч"
Аз бих издържал седмица.

Това е единствения възможен вариант. Но възможен ли е все още? Може да не влиза в плановете на "зелените' .
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 22:10:06 pm от Raven »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27