Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1044805 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
 Благодаря за поверителноста на лични данни на х-нет и за нескритото показване на чувстве от страна на Еленко.Вероятно е по добре да продължа тук,защото все пак ,подобна тема би отклонила всички негативни мнения в друга посока,а това ще бъде мечешка услуга,а ние сме тук за да си помагаме.Няма нужда от злобеене,нали затова е темата,за да казваме какво мислим макар че доста баннати видях докато четях,но те може и за друго да са си отишли.
 Много теории има за рептили и голяма час от тях са единствено с цел популяризирането им,и изкарването им зли.Същото се прави и с извънземните по филмите.Вероятно ,ако сте запознати с похватите на американското правителство,от близкото минало,ще си извадите изводът че щом толкова го натякват,лоши извънземни няма.За рептилите ще оставя други да кажат,аз имам данни само от миналото и там нищо лошо не се казва,точно обратно,но там се гонори единствено за змията,а та е символ на мъдрият дух на Земята.Незнам с какво засегнах толкова еленко,че да реагира така,след като само попитах дали имам разрешение от него ,да анализирам това ,което казва.Еленко ти ще кажеш.Започвам с визуализацията ,която предлагаш многократно :


Цитат
Всяка система, каквато е и сегашната Матрица Ферма има „Фаза на нестабилност” – слабост. Няма начин да няма начин да не я разбием, с общ час(нека да е на всеки кръгъл) на съгласувана визуализация.

Казват че честицата „не„ не се вазприемала от природата на този механизам.Е какво се получава тогава?


Цитат
Визуализирам как събудените хора вече престават да се страхуват от „обичащият им бог” и жалките храмове, в които слугите - смешни попове, имами, равини претендират, че е дом на бога. Свят, в който подобно на Ctrl, Alt и Del ще изчезнат поне 90% от органичните портали/енергийни вампири, маскирани като хора, през които се изпомпва психичната ни сила(просто гледайте клипа на „Black Hole Sun” на рок групата Soundgarden http://vbox7.com/play:2a4d1465 . Без нея ние няма как да материализираме щастието си. Свят, в който маските на Рептилите и други Пришълци падат и всички хора виждат змийските им лица и очи с вертикални зеници.

Както на друго място твърдиш,че повече от половината хора са опове и други измислени,същества,ми изглежда като желание за планът на НСР за намаляване на популацията.Подстрекаваш хората към визия за ужасни неща,с което да се случи нещо добро.Или си си взел дипломата по друг начин,или целта и точно това,или не осъзнаваш какво подстрекаваш.

Цитат

А след като успеем с нея(и преформатираме сегашния свят приспан от религии, лихви, войни, отровни храни и лекарства) аз продължавам да визуализирам и следното:

- визуализирам свят, в който човечеството наистина достига звездите и овладява Галактиката и ще се настани в простора и. Сегашното човечество спира да бъде един малък свят, затворен във Ферма-Матрица за психична енергия.

Да, след като робството свърши човек може да прави истински чудеса с психичната си енергия – лечението е много малка част от нея... Човечеството ще владее космоса и ще представлява свят от стотици планети. Всеки ще си има собствени доброволни ценности, свои пътища за търсене на щастието си.

Призоваваш ,към още по машабно и поголовно колонизиране и завземане на нови светове,сякаш това което донася колонизацията на земята е нещо хубаво.По скоро призивът е бъдете хищници в глобален мащаб.

Цитат
Съществуват много разновидности на доброто и щастието – и точно това е истинското естествено състояние на човечеството. Аз знам(от „Моето Училище”, в което ходя на сън всяка вечер, когато заспя от години), че Рептилите не са „просто наши врагове” - те са наши опоненти. Осъзнавайки  фермерството над нас и преборвайки тези изпитания истинските герои на еволюцията повеждат(изтласкват) човечеството до забележителни върхове, разбивайки системата, в която шепа рептилски елит убеждаваше хората, че „безопасността и посредствеността” са най-висше благо. Затова досега звездите бяха недостижими.

Тук е отново ченълин похват за да обясниш от къде идва знанието,със смекчаване на отношението,към тях,до опоненти.Знаеш ли кой ти диктува,защото Той е този който не играе честно Играта и подлива вода преди да е започнало действието.


Цитат
Рептилската ферма се срива. Представям си със Златна Аура и чувствам, че вече съм в свят, в който генераторите за „Свободна енергия” вече са факт...

Свят без жици и престъпно-крадливи компании за електроразпределение - свят, в който ток/енергия се предава безжично(да точно както/и със радио вълни - Никола Тесла го демонстрира през миналото хилядолетие, че е възможно) до всяко домакинство за стотинки...

Тук не си наясно,и затова говориш за стотинки.Но не е за тази тема.
Цитат
Ако горните изброени от мен ценности и представи за света са и ваши – визуализирайте ги всеки ден на всеки кръгъл час по възможност. Визуализацията може да стане дори и с леко притворени очи(от 3 до 45 мин.) докато се возите в транспорт(но никога, когато се управлява машина).

Аз визуализирам сега и това:

- Свят без съвременната лихварска политика на банките(банки ще има, но държавни и няма да има лихви), ще има нова икономика, базираща се на ресурси, а не както сега – на виртуални пари(съществуващи само в частните банкерски компютри). Свят, в който хората се събуждат и осъзнават, че всички религии са донесли толкова много робство, жестока смърт и братоубийствени войни и спират да поддържат системата. Виждам единен свят без корупция!
Разберете корупция(corrupt – подкупничество/фалшифициран/гнил/безчестен/нечист/ грешен/счупен) e едно и също със „социалната несправедливост” - едни и същи плаващи пясъци върху, които е строена цивилизацията базирана на лихварска монетарна система на Федералния резерв и Световна банка с централните си банки по света(като родната БНБ). Самата социалната несправедливост и корупцията са вградени в основата на системата ни. Първо това трябва да се осъзнае от „съквартирантите” на Биг Брадър, чиято къща е една задръстена тоалетна...
Страхотен сандвич лъжа-истина-лъжа.Може би неволно го правиш,надявам се,но ако е умишлено подвеждане на масите ,тогава си говорим за нещо съвсем друго.
Тъй като това са семо предположения за бадещето съществуване та света,а ти усилено и съвестно ни убеждаваш,да се събудим на база „Четирите Споразумения„ то:
Цитат
Винаги когато се издъня си давам следните непоряди за другия ден:

- 6 км. бягане на Панчарево и яко блъскане в залата
- никакви пици и кафе(да пристрастен съм)
- без гледане на любим сериал(за "Перла" не важи)

При мен действа(както и при клиентите ми в кабинета)
Не смятам да те храня повече с енергия,и да се занимавам с личност с толкова долни помисли.Ако те приемат в ложата след изпълнението на поставената задача,няма да ти стисна ръката.
Не ти прави чест да разкриваш личните данни на хората,защото се се засегнал че завоелирано съм казал че пишиш във х-а като Арри,което показва на феновете ти ,които не са и разбрали,какво точно да научат.Името ми го даде системата,и като тичаш покрай Панчаревско можеш да минеш покрай вкъщи да се разберем   8) Адреса на лични.
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 17:32:23 pm от voodoogoo »
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Благодаря за поверителноста на лични данни на х-нет
Само аз и voodoogooли намираме нещо нередно в начина по който oknele/в ролята си на "модератор" ли, знам ли?!/ си позволява да злоупотребява с личните данни на форумчаните?
Еленко, ще ме извиняваш, но си мнооооого далече както от Стамен Стаменов, както от Дейвид Айк, така и от ...Кубрат Томов ако щеш, по критерия за "личен принос и собствени открития"...Изобщо не си им от класата, да знаеш. За мен, както по - горе някой ти го каза - ти просто продаваш това, което в момента се търси...Дали би могъл да го правиш даром? Разбира се, като хоби, като призвание, но не те влече. На мен не ми пречиш. Но не ми и помагаш. Така, че какво правиш ми е горе - долу все едно, но ме подразни много с нарушаването на поверителността по - горе.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Благодаря за поверителноста на лични данни на х-нет
Само аз и voodoogooли намираме нещо нередно в начина по който oknele/в ролята си на "модератор" ли, знам ли?!/ си позволява да злоупотребява с личните данни на форумчаните?


Мдаам..ударите под кръста(в случая vooodoogoo,ако искаше сам щеше да излезе от анонимност)определно са мноооооооого висок показател за "духовност" 8)

,лоши извънземни няма.

Т'ва кърти мивки ;D..То детските градини са пълни с всякаква злобна паплач,ти за извънземните генерализираш...Или смяташ,че те са един-единствен вид ?"Извънземни"и толкоз.И сред тях няма лоши? :lol:
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 18:27:32 pm от konstantin2007 »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
И понеже усещам, че не проумявате, че за добро или за лошо, всичко и всички във Вселената са взаимосвързани щв Ви дам последен пример, а Вие си правете изводите.
Както явно, всички сте научили, вчера у парламента около 190 парцалеси са гласували намаляването на парите за онкоболните с над 30 000 000лв. И това, при положение, че онкоболните са се УВЕЛИЧИЛИ, а не са намаляли :(. Тъжно, но факт. През 2012г., ще има по-малко с 30 000 000 лв. за болните от рак. Това означава, че хиляди онкоболни ще загубят шанса да се лекуват, а това означава, че губят шанса си за живот :(

Това значи, че мисията "Колективна медитация за намаляване на онкоболните в България и свеждането им до минимум   е перфектно изпълнена у гала-зомбито.Точно на Еньовден - пролетното раВноденствие.

http://www.novatv.bg/news/view/2011/06/24/17750/%D0%9D%D0%B0-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BD:-%D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BC-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/

датата е 24.06.2011

Вижте "парацелсите - депутати", кога са го внесли.




Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Решетката на съзнание на Луцифер е моделът на човешкия ум. Духът е разделен, няма достатъчно енергия и съзнание в една единствена точка, която да може да осъзнава дълбоко и напълно реалността около и в себе си. Всеки един център от решетката на Луцифер може да бъде взет за отправна точка и да бъде сравнен с всеки друг. Така "мисли" умът. Може да се центрира навсякъде и да функционира от там и да сравни със себе си/сегашното си състояние всяка друга точка - така се създават и неговите нива - от най-ниското, в което няма движение - пълен застой  през обикновеното стравнение на противоположности (топло-студено, любов-омраза, привличане-отблъскване, харесване-нехаресване, ценно-безстойностно...) до битката на цели системи от дуалности (добро-зло, ред-анархия) и понякога до следващия етап парадокс (който отново повтаря първото ниво - една точка от решетката на Луцифер, разгледана сама за себе си и "унищожена" от поредица от противоположности, разликата с противоположността и дуалността е, че при тях умът непрекъснато преминава от една точка в друга и изследва явленията, мислите и емоциите там, докато при застоя не се движи, а е фокусиран в една точка, при парадокса, отново е фокусиран в една точка, но привлича енергията на съседни центрове - играта на фракталите може да онагледи това). При парадокса се създава илюзорното впечатление, че умът се променя и трансцедентира, защото фактически при парадокса информацията се променя много бързо от съседните центрове и фокусира повече енергия в себе си от обикновено и по този начин може да се достигне до много прозрения, но всъщност това е свиване в себе си или един център, една сфера от решетката на съзнание за сметка на останалите и така не може да се получи експлозия и разширяване на съзнанието. Парадоксът спада към пръстена-не-преминава на съзнанието на Луцифер, но фактически никога не може да бъде преминат, създава опитността, че хоризонта се приближава - че съзнанието всеки момент ще се развие, но това никога не става и няма начин да стане. Защото духът е разделен и не може да фокусира достатъчно съзнание в нито една точка, за да еволюира.

Преди да продължите обърнете внимание на снимката

http://www.youtube.com/watch?v=vq_16-DxuYc

 ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА РОКЛЯТА НА ГАЛА - ТЕКСТА ПО ДОЛУ ТОВА ОБИСНЯВА

В решетката на Луцифер фактически има две абсолютно еднакви отразяващи себе си решетки на съзнание, покриващи се на 90 градуса. Процесите в тях се оглеждат и от това оглеждане се увековечават. Това са два стимула, които не могат един без друг. Безкрайната алчност и Безкрайният стазис. Луцифер и Ариман. Алчност за преживявания, които поради факта, че съзнанието не може да навлезе достатъчно надълбоко в преживяването, просто се подминават без да се извлече достатъчно синтезиран опит от тях и затова трябва да се преминават отново и отново без гаранция, че техните уроци ще бъдат научени. Алчност за притежание на всичко, което се види, защото фрагментирания дух не е свързан както при Цветето на Живота с Всичко, Което Е, и винаги се чувства изолиран и сякаш измамен. Няма връзка с Цялото и няма комуникация с целия живот. Не се чувства подкрепа през повечето време, затова умът търси начин да натрупа подкрепа около себе си (във вид на материални вещи, познанства, социален статус, интелект, информация, енергия и всякакъв друг вид безсмислено колекциониране). Алчност за оценка, защото съзнанието е на няколко места едновременно и не чувства сам себе си като самодостатъчен. Не само е на няколко места в мисловната/емоционалната матрица, но е в двете първи сфери - материята и светлината. Т.е. тялото и душата са отделени и комуникацията в двете посоки е слаба. Съзнанието на алчността е центрирано в първата сфера от Яйцето на Живота - материята - и е насочено към втората - светлината, но не може да я осъзнае и да се свърже, затова създава непрекъснато имитация на духовност, имитация на душа, имитация и преживяване на многоизмерни преживявания. Така са родени всички (въпреки противоположните твърдения) уж духовни преживявания като виждане на ангели, контактуване с богове, обмяна на информация с извънземни, практикуване на "магически" ритуали, окултни преживявания. Всички те са родени от психиката, християнинът ще види Христос, кришнарят ще усеща Кришна, магьосникът ще бъде посетен от египетски богове. Умът получава само това, към което е насочен, центриран е в една сфера от решетката на съзнание на Луцифер, а твори в някоя друга, използва матрицата на съзнание, като фон, върху който да рисува, но съдържанието остава винаги самият той.
 
Стазисът следва след като омръзне безсмисленото натрупване на опит, който не може да бъде усвоен. Започва да се отблъсква всичко, което преди това е било желано, умът преминава на другия полюс - "духовен" аскетизъм - отхвърляне на всичко, което идва отвън, отхвърляне на миналото, отхвърляне на значението на живота - нихилизъм. Съзнанието е центирано във втората сфера - светлината, насочено е към материята, т.е. вижда само материята, а от там не вижда духовния план. Затова и липсва смисълът, липсва насоката, сега съзнанието почти е намалило движението си, това е периодът на презареждане на батерията. Умът се изостря, емоциите се притъпяват. Старите творения на ума започват да се разрушават и енергията се връща. Освобождава се свободно пространство. Но този аспект е свързан с бездната, с пустошта (не Пустотата). Съдържанието се унищожава, остава чашата. Фон на съзнанието става пустошта, която поглъща всяка активност. Преди енергията на съзнанието се губеше в безбройните творения, в непрекъсната активност, в периферията. Сега съзнанието е в периферията, а енергията изтича към центъра, който е празен и няма какво да изпозлва тази енергия (заради начинът, по който влиза Духът в Проявлението - от два центъра). Стазисът, съзнанието на Ариман е имитация на изхода от съзнанието на дуалността. Това е имитация на медитацията, имитация на духовно израстване, защото материята е отречена, умът е доволен от себе си, че се бори, че се отказва, че работи над себе си...безсмислено. Което отново го тласка към първия етап - алчността и от там обратно към стазиса, като две огледала, насочени едно към друго.
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 20:10:05 pm от AlienNetwork »

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Енергиите, които се вливат в решетката на съзнание на дуалността, са космическите лъчи, просто защото те изграждат всичко в един Космически Ден. Но съзнанието на дуалността, не е само в двата центъра, то е разгърнато навсякъде в полетата на едно същество и служи като лещи, през които се гледа навън и като филтри за енергиите, които влизат към съществото. Първи Лъч - Божествена воля е занижен безкрайно като вибрация, в аурата навлизат и се използват само най-ниски вибрации, които са откъснати от Потока и се виждат като черна енергия. Променят съзнанието в посока на това да бъде настроено срещу Бог, срещу Цялото, в полетата на съзнание присъства енергията на Бунта. Умът интерпретира това като желание за битка срещу реда, анархия, неприемането на вътрешната йерархия тук се превръща като безкрайна битка с "авторитетите" - умът сам се прилепва към нещо/някой и след това се бори срещу него. Било държавно управление, църква, религия, наука, нрави, човек... Дисхармонията в приемането на Първи Лъч води до откъсване на сетивата от центъра и се преживяват всякакви безсмислени чувства и емоции, замърсени и странни ментални състояния.
Втори Лъч не присъства, защото съзнанието е откъснато чрез външното МерКаБа поле - Любов не се чувства. Любовта е превърната в обсебващо чувство, нещо външно, което трябва да се получи отвън и да се даде навън. Втори Лъч е свързан с медитацията. Пътят за освобождение не присътва в системата, която трябва да освободи. Затова и медитацията не е от реалността на ума. Медитацията започва въпреки ума, извън ума и няма общо с ума.
Трети Лъч вече е относително изчистен и в почи нормален вид, но е стеснен като спектър, неговите организиращи, синтезиращи способности са доведени почти до минимум и това е свързано с невъзможността да се преживява дълбоко и чисто опита, всичко е замърсено от активността на ума.
Четвърти Лъч присъства само като дисхармония, като слизане в материята, душата пропада в материята безкрайно, преживява дори по-ниски вибрации от физическите в астрала във вида на кошмари, нервност, психични заболявания, халюцинации наяве. Четвърти Лъч в съзнанието на дуалността е отговорен за всички преживявания на масовото (под)съзнание, защото неговите свързващи свойства са използвани, за да се достави нужния опит на ума - когато искаме катастрофа на масово ниво, това става, когато мислим негативно сме заобиколени от деструктивни събития, когато искаме да достигнем до определен вътрешен опит, той веднага ни е доставян - това е енергията, която е "свързана" с оклутния опит- инвокация на някое "божество" - психичния опит веднага ни е доставян, опит да се контактува с елфи и извънземни - това веднага е пред нас и ни се случва. Четвърти Лъч заради своите комуникативни способности непрекъснато доставя доказателства, че това, с което се занимаваме е "истинско". Обаче ако се опитаме да навлезем по-надълбоко в преживяването, ако настроим съзнанието си с дори малко духовна енергия се оказва, че Изида, която преди малко е разкрила всички тайни на вселената представлява малко петно енергия, че драконът, който сме укротили в ума си е сивкава енергия от околната среда...замъглени сетива, замъглен ум. Всяка малка енергия заради недостатъчните способности на съзнанието да се фокусира изглежда като цяла вселена, като измерение, като безкрайно видение. Докато не превърнем окото си е едно. (Духът навлиза в Проявлението през един център)
Пети Лъч също като Трети е относително чист и може да се използва за пречистване на емоциите и издигане на ума. Будистите знаят това и затова използват неговия цвят като основен (оранжев).
Шести Лъч пристига до полетата на Луцифер и веднага се пречупва, неговата мека и тежка тъмно синя светлина, която ни дава сили да вървим по пътя си и да синтезираме духовния опит в живота си, се превръща в рязка, обсебваща сива енергия - фантазизъм. Налагане на своето мнение над останалите, арогантност в най-висша форма. Неприемане на нищо извън собствените разбирания. Затваряне и капсулиране. Непрекъснато увеличаване на дебелата стена около нас, за да не видим, да не чуем  и да не се налага да се променим и да разберем, че не се развиваме, а циклим.
Трансформиращите способности на 7ми Лъч при някои хора са недокоснати, при други са опорочени и са използвани, за да се сътворяват фантазни преживявания заедно с 4ти Лъч. Създава се очарование, захлас, самохипноза, че трябва да се занимаваме точно с това, което правим. Сътворява се илюзорен свят от очаквания, надежди, страхове от предишните Лъчи, когото енергията на 7ми Лъч обхваща и зарежда. Всеки има различна комбинация от енергии, които определят процесите на майа /илюзията/ в егото и личността му.

Ето малка част само ще из вада защото е опасно ....

Малък цитат на Еленко

"Наѝ лесното за хипноза е  да ти повторя нещо три пъти, по различен начин с различна интонация за да те хипнотизирам"

Еленко Ангелов добро утро Щастие
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=arx1325782771y.jpg

Еленко Ангелов лека нощ нещастие
http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1325782887h.png
Гледаѝ те видеото и едновременно четете това което съм дал като текст към материала.



http://www.youtube.com/watch?v=F5wA7dGV_68&feature=related

Виждате положението е тухли и кал, но стабилни
Влизат звуци от всякъде и излизат това няма никакво значение
те както си влизат така си и излизат.
Това урокът които трябва да научим за тази година да го приложим за следващата за да не връщаме отново в предишната.
Положението е тухли и кал уважаеми зрители, положението е стабилно то може да не изглежда много добре но това е само привидно
На това ни учат всички духовни учители. Живеете в хралупи чувствайте се като във дворци.
Няма никакъв проблем, обявявам го точно сега в този момент.
Важното е като видиш врата да е отвориш тя да е отворена да влезеш ахахаааа Нека да него показвам сега защото се пак знаете че тук живеят специалисти.
Никога човек не може да разбере къде се крият специалистите. Уважаеми дами и господа те се крият на наѝ невероятни места както вие много добре виждате.
Знаците на съдбата са там къде на? малко очаквате Сега аз как да разбера тази кодирана информация какво означава.
Ключа на специалистите винаги веси на вратата, номера да знаеш коя врата да почукаш и коя врата да отвориш.

Но това е много важно събитие, нали аз съм ви казвала че е от изключителна важно, всички да казваме задружно БЛЯ БЛЯ Щото както те БЛЯ БЛЯ ТАКА И НИЕ БЛЯ БЛЯ  и се пак трябва да има едно ОБЩО БЛЯ БЛЯ.
Вие го знаете аз съм ви го казвала вече. Важното е когато БЛЯ БЛЯ да се чуваме, в смисъл да се чуваме за какво говорим. Това е изключително важно за мене.
Уважаеми зрители не се притисняваѝте ние сме едни свободни същества. Ние можем да избираме съдбата си. Изобщо трябва човек само да протегне ръка, и да вземе каквото му е необходимо.
Кои каквото даде от духовно отношение, политическо и финансово. Няма никакво значение, ние сме свободни можем да избираме съдбата си и живота си. И да ги збираме така както на нас ни харесва.
Няма нищо което да седи между нас и свободата. Повярваѝте ми това е точно така.
Да хората наддават глас те искат в крайна сметка вече, кое, защо и как се случва. И хората които са горе трябва да ни ги обясняват тези неща. И аз нямам нищо против.
Нали за това си давам гласа ето тоя глас ахахахааааааааа тоя глас отива горе се пак необходимо ми е да го осребря по някакъв начин. И да разбера истина та за нещата.
Уважаеми зрители вие да не си мислите че е много лесна тая работа, да седиш там горе и да управляваш. Тя не е лесна то са бюджети ми то са чудеса. как да ги разнесеш на всякъде.
Всички са недоволни, всички викат Ми аѝде вие да седнете там Горе малко да видите как е положението. То много се даде, но много се взе, но вие знаете за какво става въпрос.
На пътя на бюджета няма да седите, няма да мрънкате, няма да викате. Защото в краѝна сметка за това са измислени религиите те ви обисняват всичко си е наред разбирате ли всичко си е наред, Просто ще търсите решение на проблема
по някакъв,друг начин разбира се. Изобщо няма много да говорим и в тоя момент изценират застрелване ???
ВСИЧКО ИЗГЛЕЖДА ТАКОВА, НО НЕ Е ТАКОВА ТОВА ЗАПОМНЕТЕ ОТ МЕН
И ЗАПОМНЕТЕ В КРАѝНА СМЕТКА ИМА ЕДУЛАТ !  В КРАЯ НА ТЪНЕЛА

Черно бяла котка отново дуализъм
Какво да ти кажа мацо положението през изминалата година е МЯУ МЯУ Положението е Мяууууу
И текста на песента където си запява е интересен
Исках да ви кажа че докато аз си говоря през цялото време то си тече любов. Тя любовта си тече през цялото това  време. така че не знам дали има МЯУ МЯУ ИЛИ МРЪН МРЪН НО ЛюБОВТА Е НАВСЯКЪДЕ ЕТО ВИЖДАТЕ КАЦНАЛА МИ Е НА ЛЯВОТО РАМО както се казва на дясното също едновременно изобщо не знаеш от къде ще те тресне любовта и на кое рамо ще ти кацне.
Няма да ти размести шапката и ЛАПИЧКИТЕ И СА МАЛКО СТУДЕНИ МЕЖДУ ДРУГОТО, НО ТЯ ПАЗИ БАЛАНС КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА
Аз не мога да разбера какво неѝ  харесвате на изминалата година. Кое неи харесвате на изминалата година.
 Тя си беше уъдесна МИДА МАЦИНКО ЩЕ СИ ПРАЗНУВАМЕ С ТЕБЕ  ТО Е
ТЪРЖЕСТВО НА ДЪХА И НА ТЯЛОТО И СЪЗНАНИЕТО ТЯ МИ Е НАСТЪПИЛА СЯ ТЪКА СЕДМА ЧАКРА И СЕ ЧУДА АЗ А КЪДЕ МИ СЕ ПОЛУЧИ БЛУКАЖ
НО НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ЩЕ ВИ СЕ ПОЛУЧИ БЛУКАЖ ИЛИ НЕ ВАЖНОТО Е ДА НЕ ВИ ПУКА
НЕЩАТА НЕ СА ТАКИВА КАКВИТО ИЗГЛЕЖДАТ.НЕЩАТА НЕ СА ТОВА КОЕТО ВИЕ ВИЖДАТЕ
ДРЪПНЕТЕ ПУХЛОПАКА И ВИЖТЕ КВО ИМА ОТДОЛУ, ТО Е СЪВСЕМ ДРУГО


ДА ВЗЕМЕ ДА ДРЪПНЕ НЯКОИ ПУХЛУПАКА НЕ ЗНАМ ПЪК НАИСТИНА КАКВО ЩЕ ИЗЛЕЗЕ МЕЖДУ ДРУГОТО, ЗАЩОТО ТЯ ИГРАТА ЩЕ ПРЕКЛЮЧИ И ТОГАВА ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ ГЛЕДАМЕ НАПРАВО В УЧЕНЦАТА Е? ТАКА В УЧЕНЦАТА И МЕЖДУ ДРУГОТО ТО ТОВА ЩЕ Е НОВОТО ЩЕ СЕ ГЛЕДАМЕ В УЧЕНЦАТА И ЩЕ СИ ГОВОРИМ ИСТИНАТА
И ЩЕ СТАНЕ МАЛКО СТРАШНО МЕЖДУ ДРУГОТО ЩОТО ТЕ ХОРАТА  НЕ СА СВИКНАЛИ, НО И ТОВА ЩЕ ГО ПРЕЖИВЕЕМ ТОВА ЩЕ СТАНЕ НЯМА ДА СЕ ПЛАШИТЕ ВСИЧКО Е НАРЕД.
Ще се видим до година


http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=bwy1325782961m.png
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 20:23:40 pm от AlienNetwork »

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Ето и това видеом но не съм сложил целия текст оставам  ви малко домашно.[/color][/font][/b]

http://www.youtube.com/watch?v=61ss4cvXSNs

М.С. Заповядаи това деванче  специално за теб съм го приготвила
Е.А Всичко е STAR WARS
М.С. Всичко е STAR WARS, заповядаѝ на деванчето. Аз ще се пренаредя
И така специално за теб беше тая музика, надявам се да си го уценил.

Малко си като от Матрицата с ТЕЗИ ЧЕРНИ ДРЕХИ.
Защо така Еленко
Е.А. Ами от сутринта  от вчера слушам само Урни урни десетки  хиляди урни.
МАЛКО ТРАУРНО МИ ЗВУЧИ
ТОВА БЕШЕ СМЕШКА
М.С. АПЛОДИРАИТЕ СМЕШКАТА СЕГА В ТОЗИ МОМЕНТ БЛАГОДАРЯ
ХА ХА МНОГО МИ Е МИЛА ПУБЛИКАТА ВИЖ КОЛКО СА ПРИЯТНО НАСТРОЕНИ

М.С.Еленко как си днес, настроениетоти какво е избън тази СМЕШКА КОЯТО НАПРАВИХМЕ ТОКУ  ЩО
Е.А На мен настроението то ми е по Дефоут по заводцки настроѝки , и си ми е добро но винаги може да ми е по добро АХА ДА АХАХААА
М.С Кога може да е по добро . Какво правиш ти че да ти е по-добро
Е.А Ами това включва избора да избереме да ни бъде по добро.Да бъде ме ПОВЕЧЕ ЖЕРТВИ ИЛИ ПО МАЛКО ИЛИ НАДСМИВАЩИ СЕ
МС.Точно за това съм те поканила днес. Всички те познават всички знаят кои е Еленко Ангелов, но все пак за да стане ясно за малкото хора които не са наясно.
Ти си по професия завършил си и си деѝстващ психолог. Твоя избор защо е такъв обяснил ли си си в този момент. Защо си направил този избор . Какво търсеше в тая психология
Е.А. Отговори
М.С Отговори на какво, на твои лични въпроси или ТАКИВА ВСЕЛЕНСКИ КОСМИЧЕСКИ   ХАХА
Е.А Ми те отговорите  идват когато имаш въпросите.Нали както веднага правим асоциация с 42. Отговора на Вселената и всичко останало според Ъ Ъ Дъглас Адъмс

Дано да виждате

(42: 4+2= 6) (36000 УРНИ: 3+6=9)

Но трябва да имаме и правилния въпрос .За да задаваме правилния въпрос трябва да имаме правилните знания. И задължително трябва да излезем от рамките на

И последно от новата година гледаѝ те на очите си вярваите


http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1325786019r.jpg]http://alfa.kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1325786019r.jpg


1. Коренна чакра. Първата раса.

      
1-вата раса е на безплътни човешки същества от етерна духоматерия. При нея се отваря и развива Първата, Коренната чакра в основата на гръбначния стълб за уплътняване на духоматерията.


      
4 броя на въртене. Надбъбречна жлеза. Въздействие - гръбначен стълб, бъбреци. Цвят - червен. Камък - червен яспис, рубин. Тон - ДО.


      
2. Сакрална чакра. Втората раса.

      
2-та раса е на човешки същества от по-плътна астрална духоматерия. При нея се запазва Първа чакра и се отваря и усъвършенства Втората, Сакралната, във връзка с възпроизводството.

      
4 броя на въртене. Полова жлеза. Въздействие - репродуктивна система. Цвят - оранжев. Камък - карнеол. Тон - РЕ.


      
3. Соларна чакра. Третата раса.

      
3-та раса е на първите материални човешки същества. При нея се запазват първите 2 чакри и се отваря и усъвършенства 3-та, Соларна, във връзка с биологичното хранене.

      
10 броя на въртене. Жлеза на панкреаса. Въздействие - стомах, черва, черен дроб, жлъчка, нервна система. Цвят - жълт. Камък - тигрово око. Тон - МИ.


        
4. Сърдечна чакра. Четвъртата раса.

        
4-та раса е на нашите прародители. При нея се запазват първите 3 и се отваря и усъвършенства 4-та, Сърдечната, във връзка с развитие на чувствата.

        
12 броя на въртене. Тумусна жлеза. Въздействие - сърце, кръвоносна система. Цвят - зелен. Камък - авантюрин, изумруд, зелен яспис. Тон - ФА.


        
5. Гърлена чакра. Петата раса.

        
5-та раса е съвременната. При нея са запазени първите 4 и се отваря и усъвършенства Пета, Гърлена, във връзка с развитието на чувствата за състрадание, милосърдие и съпричастност.

        
16 броя на въртене. Щитовидна жлеза. Въздействие - гласни струни, хранопровод, бели дробове. Цвят - син. Камък - халцедон, сапфир. Тон - СОЛ.


        
6. Челна чакра - "Третото око". Шестата раса.

        
6-та раса принадлежи на бъдещите свръхсетивни човешки същества. При нея ще се запазят първите 5 и ще се отвори 6-та, Челна, "Третото око", във връзка с развитие на сетивните качества и възможност за телепатичен контакт между космическите цивилизации.

        
96 броя на въртене. Хипофизна жлеза. Въздействие - нос, уши, очи, долна част на мозъка. Цвят - индиго. Камък - содалит. Тон - ЛА.
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 21:20:44 pm от AlienNetwork »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Тва откъде го копи-пейстна?Или с Луцифер заедно творихте решетката?
п.с.Някои пасажи се повтарят по два пъти...улял си се.. :writer:

     
7. Коронна чакра. Седмата раса.
     
972 броя на завъртане. Епифизна жлеза. Въздействие - горна част на мозъка - връзка с духовния свят. Цвят - виолетово, бяло. Камък - флорист, аметист. Тон - СИ.

Тва за чакрите не е лошо,ама на тия последните ще им се отели вола ;D..Има да си се въртят по цял ден...Ъъъ ...бай дЪ уей,кой направи тез гениални изчисления и на базата на какво?
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 20:31:53 pm от konstantin2007 »

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; До&
« Отговор #3068 -: Януари 05, 2012, 20:57:46 pm »
voodoogoo, никаква тема не съм объркала. Точно по нея си е, няма значение с каква пластмасова дума ще наречеш.

Всеки истински успешен човек на дали непрекъснато ще доказва какъв успех е постигнал и на дали непрекъснато ще занимава другите със себе си така натрапливо. Рекламата добре продава.
Честно казано много ми е чудно как американците разбраха точно за този експеримент, ако сам не си се предложил? А и някъде преди не пишеше ли отрицателни неща именно за тях? При това, че предаването се излъчва, по време, по което повечето хора - българи са на работа.
Всичко го има написано и не е нищо ново. Част от нещата, които прегледах тук се препокриват с  книгата на Пико делла Мирандола в "Реч за достойнството на човека" и не само там.
Малко хора се връщат към миналото, защото човек има способност да забравя, а за някои добър момент за правене на пари. Търсенето стимулира предлагането.

Винаги се е знаело, че ЛС могат да се четат от администраторите на форума. Бих препоръчала да прочетете Закона за защита на личните данни. Нямате право да публикувате лична информация на физически лица без тяхното съгласие!

На човек не му е писано да разбере всичко точно, независимо всичко, защото ще се изгуби магията на Живота.
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 21:17:02 pm от Iveta »
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Без коментар
http://alfa.kachi-snimka.info/images/opt1325780910e.jpg

Това е лично писмо от Еленко за мен.

"Динко ли си Андонов ли си, пич виж си оправи тона към мен, не съм те обиждал, за да ми пишеш глупости в темата и нито съм ти "тоя господин" Със здраве и те моля да не ме занимаваш с писма и каквото и да е, позволи си тон, който е недопустим повече да ти кажа и буква! Бъди здрав, силен и какво ти си искаш друго Динко!"

За допълнение нямам регистрация там където си извадил това име.

И не се казвам Динко нямам нищо общо с тоя човек.

Въпрос: Кога ще ни събереш да ни програмираш. По тоя ясно не работещ начин вече.


« Последна редакция: Януари 05, 2012, 21:49:24 pm от AlienNetwork »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 794
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Благодаря за поверителноста на лични данни на х-нет
/ си позволява да злоупотребява с личните данни на форумчаните?
НЕДраги КЛЕВЕТНИЦИ, и най-вече voodoogoo, ТИ някъде в този сайт да си си писал името и от къде си? Да си ми го давали лично или чрез трети лица? НЕ СИ НАЛИ?!?!
Но си направил е-майла си ВИДИМ за потребителите, пак доброволно и без моя принуда?!?!
Е, я си напиши Е-майла във FACEBOOK драги, дето САМ доброволно и без чужда принуда си си изтипосал и данните и физионимията и какво ли още не!!!!.
Е, АЗ ЛИ СЪМ ВИ ВИНОВЕН БЕ, МАЛОУМНИЦИ ТАКИВА? XNETBG.COM ЛИ ВИ Е НАПРАВИЛ РЕГИСТРАЦИТА ТАМ??????
Ама не, единия реве, другия му приглася.
Та и Iveta седнала да ми отправя клевети, че съм и чел ЛС-тата. Умрял съм ви за идиотщините, нямам си друга работа

Повръща ми се от вас.
:bad:
« Последна редакция: Януари 05, 2012, 21:43:37 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Това, дето се е случило тук ми прилича на филма "Пи", не знам дали сте го гледали.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Хей, Блек Адър,
как може с този никнейм и аватар (хм, почвам на български  :))да си толкова лош.
Както и да е, минусите гледам, че гравитират около бройката на потребителите писали тук  :)
Верно има нужда от дисциплина... ама   :)
А, на осмата секунда ли смига?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

Както и да е, минусите гледам, че гравитират около бройката на потребителите писали тук  :)

Греда.. 8)..Той сам си ги слага.

НЕДраги КЛЕВЕТНИЦИ, и най-вече voodoogoo, ТИ някъде в този сайт да си си писал името и от къде си? Да си ми го давали лично или чрез трети лица? НЕ СИ НАЛИ?!?!
Но си направил е-майла си ВИДИМ за потребителите, пак доброволно и без моя принуда?!?!
Е, я си напиши Е-майла във FACEBOOK драги, дето САМ доброволно и без чужда принуда си си изтипосал и данните и физионимията и какво ли още не!!!!.
Е, АЗ ЛИ СЪМ ВИ ВИНОВЕН БЕ, МАЛОУМНИЦИ ТАКИВА? XNETBG.COM ЛИ ВИ Е НАПРАВИЛ РЕГИСТРАЦИТА ТАМ??????
Ама не, единия реве, другия му приглася.
Та и Iveta седнала да ми отправя клевети, че съм и чел ЛС-тата. Умрял съм ви за идиотщините, нямам си друга работа

Повръща ми се от вас. [/color] :bad:

:blush:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27