Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1045088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AlienNetwork

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
 Всички вече сте разбрали за генно модифицираните семена и храна.
Питам ви правете ли нещо по въпроса, по силите ви ли е да промените статуквото.
Всеки един от вас попада всеки ден на тази храна  знаейки какво слага в стомаха си, и нищо не се случва в края на краищата. Затворения цикъл си остава такъв не променен. Научени сте да си плащате за храната и бързо да е получите. Не-можете да се откажете от електричеството, Интернет, забавленията, телевизията и др. Не можете да избягате от глобалната мрежа, още от зачеването ни сме родени слепи роби. Колко от вас могат да зарежат всичко горе изброеното и да променят робския си начин на оцеляване. Колко от вас са способни на това.

Не разбирам много от вас в това число и Еленко, чели сте много търсачи сте на истината, но само е търсите и разпространявате, но си оставате в градовете  запленени от глобалната мрежа. Продължавате да си ядете генно модифицираните храни,Еленко нищо лично но откровен-но се надявам да ми отговориш. Продажбите на твой те преразкази помагат ли ти сега в кризата да оцеляваш.
Гледах те при Гала не се впечатлих от казаното от теб поредния преразказ преразказан от някой в случая ти.
Забелязваше се, че си притеснен от нещо ти си знаеш какво.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
sidewinder ти си истински "Преносител и Търсач на Истината".

AlienNetwork благодарен съм на Милен Цветков, че ми позволи да "преразкажа" това в едно доста гледано време -

http://www.vbox7.com/play:7134eb03

http://www.youtube.com/user/oknele#p/u/32/4GeYmiv1aRg

В предаването се отказах от автомобилната си книжка в знак на протест срещу "Войната по пътищата" и призовах всички разсеяни и некадърни шофьори като мен да го направят. Призовах всички будни хора масово да присветкат с фарове на колегите си по пътя, все едно, че има патрул на КАТ на пътя - това убива "Демонът на скоростта" главен виновник за това само миналия август нелепо да загинат над 500 българи.

Призовавам всеки ден клиенти в кабинета си да визуализират в медитациите си как по водещите медии се съобщава с гордост, че "войната по пътищата" вече е минало и има рекордно малки злополуки на месец и година.

Благодарение на клиентите си(имам достатъчно щедри) оцелявам в тази криза и парите от там влагам в "преразказите си".

Това правя аз тук и сега и не съм и няма да стана отшелник в пещера ядящ корени и сирене(сети се от къде сирене нали).

Аз обичам цивилизацията - всичко ток, телевизори, радио, интернет... дължим на гения на Никола Тесла. Той беше спрян от създателите на Федералния резерв(Морган Рокфелер...) да даде на света безплатен ток предаван безжично.

AlienNetwork(Георги/"Господин извънземна мрежа") аз мога да ям мога и да не ям - всички мои близки го знаят. Мога да бъда пълен вегетарианец с години и мога да преяждам когато си искам. От години прилагам променливо "Слънчевото хранене" на Манек и знам, че за мен това е ИЗХОД.

Тук има хора, които обичам и книгите ми са първо за тях.

Получавал съм лични заплахи да спра с "изцепките си" по медиите за това, че БНБ е на практика васално частна. Много, много да не знам за МВФ и Световна банка и за връзката на масони с рептили.

Когато заплахите вече са за мои близки вече взех необходимите мерки(мои хора са на едни специални места - работят с черни качулки, нашивки, оптики върху гърмяши пръчки и държавна техника за подслушване и проследяване) и съм да - малко притеснен. Но не и в ефир притеснен, особено пък при Гала. Напрегнат съм и ми изцежда цялата енергия стремежа да говоря "преразказвайки" истината от мои братя и учители на по-разбираем за масата език. Както ме съветва АРРИ да работя с масите...



« Последна редакция: Януари 22, 2010, 17:43:39 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Надявам се да е така.  :hi:

Тази информация идва да ни каже, че действително световната финансова и икономическа криза е един театър, с който се цели доунищожаването на малкото останали независими от ФЕД банки. Нищо повече.

AlienNetwork, не мислиш ли, че е по-добре да си търсач на истината, отколкото да забодеш глава в пясъка. За теб лично ще кажа, че съм се отказал от много блага на модерния живот с цел предпазване от масовото оглупяване на хората.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Ето едо pdf за Ротшил само.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
За пръв път чета за такава мащабна световна класация за вредите от рептилите върху хората.

Ухапаните от змии: 5,5 млн. годишно
Най-много от отровните влечуги има в по-уязвимите части на планетата - като Южна Америка, например. 5,5 млн. души по света годишно са ухапвани от змии.  Между 20 хил. и 125 хил. души по света умират вследствие на подобно ухапване, а ампутациите, свързани с подобен инцидент, са 400 хил. годишно.  Тези данни са оповестени от Световната здравна организация в първия брой за 2010 г. на научното списание "Лансет", пише в. "Кориере дела сера". По този повод  Енрико Алева, специалист по ухапванията от змии във Висшия институт по здравеопазването на Италия, припомня, че най-много отровни змии има в по-уязвимите части на планетата - като Южна Америка, например.Там е необходимо местното население да бъде по-добре информирано как да се пази от ухапвания от отровните влечуги и какво да прави в случай на ухапване.
Според него в Италия най-голяма опасност представляват пепелянките. Но ухапването от подобна змия невинаги е смъртоносно, припомня експертът. Той отбелязва, че рискът зависи от времето, изминало от момента на ухапването до оказването на първа помощ, от температурата на околната среда и от това дали преди ухапването пепелянката е атакувала друга плячка. Ученият препоръчва при подобно ухапване жертвата да се обърне възможно най-бързо към лекарите, а не да се самолекува. Той обаче призовава италианците да не убиват змии, които са им заприличали на пепелянки, защото в Италия много от змийските видове са на път да изчезнат, а 2010 г. беше обявена за година за насърчаване на биологичното разнообразие.
Източник  :  vesti.bg    22.01.2010 г.

« Последна редакция: Януари 23, 2010, 01:13:53 am от marhs »

Неактивен El Freegano

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
    • www.myspace.com/xsanitymonkx
Поздрави на Еленко. Не го бях чувал преди този човек. Баба ми гледаше телевизия и чух нещо за рептили та ми стана интересно и се загледах в предаването. За хора, които са по-навътре с материала, надали е било нещо особенно интересно, но според мен е хубаво, че стана приказка за тези теми в национална телевизия. Сигурен съм, че мнозинството от хората приемат Еленко като поредния луд, но все пак е хубаво да се предложи и една идея в повече на хората :)
междудругото Aliennetwork написа нещо доста важно. Хубаво е да се търси истината, но после тя трябва и да се реализира. Свободата за различните хора значи различно нещо, но системата не може да се промени отвътре! ако можеше досега щеше да е променена.  даже и да е илюзорен свят ние имаме нужда от храна, това слънчевото хранене е интересно, но защо имаме храносмилателна система, а? не е ей така за бонус към пакета, нали? та докато търсим истината, ще е хубаво и малко по малко да се образоваме относно отглеждането на храна. Тези знания в един момент ще са от изключително значение, защотото  днешното поколение започва да мисли че ябълките растат в супермаркета, но какво че стане когато супермаркета е празен и няма повече продукти в резултат на евентуална петролна криза, или пък има, но са на недостъпна цена, а? даже и да не се бяга на село още сега, пак може да се започне с отглеждането, даже и в градски условия, изоставени парцели земя около блока, та дори и на терасата :) доматки и пипер :) хехе в интернет има доста информация за Пермакултура и биодинамично земеделие. горещо препоръчвам! даже и на българския пазар вече има книжки на тази тематитка (Въведение в Пермакултурата на Б.Молисон; Наръчник по екологично градинарство и тн)
Създаване на алтернативни общности тва му е майката :)
Хайде поздрави и Респект  
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 12:37:09 pm от El Freegano »
Total Liberation

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Ако човек живее в голям град,май единствения начин да се предпази от отровната храна е слънчевото хранене :)
Някой иска ли да си купи апартамент в Русе,че мисля да се местя на село ? :)

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
ОПИТ ЗА СЪБУЖДАНЕ (вместо манифест)

Моите адмирации към ЕЛЕН-ко АНГЕЛ-ов!
Подкрепям твоите усилия. Дерзай!!!


Аз винаги се съпротивлявам на това, което ми натрапват!
Не гледам реклами! Рекламата иска да превърне хората в зомбирани купувачи.
Телевизията е средство за манипулация. Затова я гледам много "внимателно".
Запитайте се: Кой е собственик на телевизиите? А кой плаща за реклами в тях?!
Не признавам за-СТРАХ-оването! Мразя банките, лихвите и заемите!
Искате списък на най-големите престъпници!? Публикува се всяка година:
- Класацията на Форбс за най-богатите хора в света.
- Класацията на най-големите корпорации и банки.
- .....
Църквата е институция, която използва религията за да властва над хората!
Папите не се различава от императорите и диктаторите.
Избират се пожизнено от тесен кръг хора и са "безгрешни"!
Подлагам всичко на съмнение и проверка.
Уважение – всекиму, доверие – никому! На политиците пък - никога!
Не ходя по мачове, не гледам бокс или кеч.
Не гледам сериали - турски или латиноамерикански.
Никога не съм имал шофьорска книжка...

Будистите казват, че дори нещо дребно може да те събуди от илюзията на живота.
Нещо случайно като звук или жест на друг човек.... Затова: Нека опитаме!
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 17:00:41 pm от kallojan »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Видяхте ли новото лого на Svejo-то?

На какво ви прилича "S"-ката?
Но ...сигурно си въобразявам... :unknown:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
sssssssss-нали така съскат змиите :)

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
изобщо не си въобразяваш- това си е ш...на змия  :---

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
"Проблема", е че при среща с влечугоподобно или символиката му в мозъка на над 95% от човешките същества се отделя специфичен хормон на стрес и парализираща паника. Това го твърди професор от филма на BBC за видовете влечуги на Земята "Reptile Rulles"(бих дал линк но сайта за научно-популярни филми www.kolibka.com не работи от дни).

Официално логото на "Свежо"(да прилича на краля кобра с коронка) се тълкува като обелена кора на лимонче, но надали дизайнера на логото е съзнавал, че рептилски егрегор е напаснал дизайна да прилича на рептилския бог(с корона) изобразен като змия с ДНК жезъл...

Ето например сега гледах Star.Wars.The.Clone.Wars.S02E11 и там дизайнерите умишлено са пресъздали логото на отровната "Кока-Кола"("Coca - Kola" замисляте ли се, че логото с бялата линия е всъщност кокаинова магистрала за смъркане, всички се борят с кокаина а логото му е навсякъде по света, че си и пише Кока). Star.Wars.The.Clone.Wars.S02E11 за пореден път показват, че лошите са с вертикални рептилски зеници...

Както "Esoteric Agenda" разкри много точно в началото си, че само ние хората ползваме символи... И това отдавна се използва срещу нас. С един символ(мощен архетипен символ) можеш да предадеш конкретни заповеди(най-вече за респект и подчинение) и информация на тъппата.
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 14:22:11 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Един от най-често задаваните ми въпроси от статукво-мислещите линейно журналисти и близки е, не смятам ли, че просто си напасвам исторически, музейни, митологични, религиозни факти за да пасват на хипотезата/теория за рептили командващи илюминати, масони и всякакъв човешки "елит" оформящи реалността(N.W.O.) от закони, норми, догми, религии, медии, войни, икономика да бъде на практика Стресова Ферма за подтискане/изстискване на човешките емоции, чрез страх пълнещ тялото ни със стресови хормони и калъпно каращо го така да излъчва психична енергия/Лууш/отицателна вибрации(и така еднаквото привлича еднакво) в пространството(е това е дълго изречение)...

Винаги казвам - това е моята "Най-голяма Истина" да кажа на реалността ми първо ако трябва 3 пъти "Лека Нощ Нещастие" и после 1 "Добро Утро Щастие"... Аз съм я получил от осъзнаване на знания и факти от "Преносители на Истината" и от личното ми търсене а не вяра на доверие...

Подобен разговор за напасване на очевидни неща по теорията си, водих с много близки приятели преди месеци, когато се качихме на "Черни връх". Точно докато разхождайки се разговаряхме подминахме "масонски знак" и "скална пирамида", казах:

- Ако напасвах избирателно каквото ми хрумне, сега бих казал ето им масонския знак(маскиран като пътно съоражение) на "елита" и ето египетски пирамиди на "Черни връх" от стара цивилизация подобна на египетската(или докато говорихме за масони и пирамиди, холографската вселена фрактално ми казва, че съм на вярната магистрала към Истината)...
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 14:30:42 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
goldeneagle поздрав с No World Order - Gamma Ray - http://vbox7.com/play:ed4a1814

No World Order - хората се събудиха и се будят от вековното змийско сънотворно на шайка тайни и явни сатанистки студенокръвни. Вече разбрали, че конспиративните теории за рептилски кръвни линии на "елита" са конспиративни факти и имат повече сила(а не отчаяние) да изискват Свободата и Щастието си... "Изида е разбулена" вижте змийското и лице!

Induction
Gamma Ray

Illuminati
You've come to take control
You can take my heartbeat
But you can't break my soul
We all shall be free

Illuminati
You'll never take control
Your new world order
Will lead to none at all
We all stand before you as one
Heaven is for everyone
To be free from the dark
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 19:58:10 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Oknele благодаря за поздрава и аз те поздравявам с една добра песничка по темата с люспестата сган на нашата планета  ;)

 
          The question that is on man's mind since the beginning of time is
"Where do we come from, where do we go?"
Well, let me tell you a story which took place a long, long time ago.
450 000 years before our time, when the atmosphere on "Nibiru"
the 12th planet was getting worse and worse and when "Alalu" the
sovereign of the "Annunaki-race" was dethroned and dislodged by
his opponent "Anu".
"Alalu" had to flee in his "Vimana" to save his life and he came down
to Earth and found something the "Annunaki" could use to filter the
solar radiation to save their atmosphere from destruction.:

"GOLD"!!

And "Alalu" revealed his discovery to "Anu" and as reward for it
he could return to his own planet.

AND THEN IT ALL BEGAN!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27