Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1047517 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
В кабинетенът ми идват самотни майки, които от месеци не са си получавали парите от новото правителство. Как да им помогна с психоанализа и оптимистични думи? Не всеки има капацитет да разбере силата на мисълта и закона за привличане и наглостта на днешните еничари. Реалността за самотните майки лишени от месечните си парички е мизерна и гладна. Става въпрос за много сериозно нарушаване на човешките права в тази ционистка англоамериканска империя маскирана и като европейски съюз:

22.03.2010 - БХК: Все още се нарушават сериозно правата на човека в България

При представянето на доклада председателят на организацията Красимир Кънев специално подчерта лошото сътрудничество на България с международните органи за защита правата на човека. Като пример той даде, че и през 2009 г. са останали неизпълнени решения на Европейския съд по правата на човека (ЕСПЧ).

Другият момент, който ни приравнява до някои от африканските страни, е, че от 1993 г. България не е представяла доклад за правата на човека в Комитета по правата на човека към ООН, каза Кънев.

Едва в края на 2009 г. има нов доклад, който ще се разглежда в Комитета едва в началото или средата на 2011 г. По принцип, както са правилата в ООН, които България е подписала, такива доклади трябва да се представят най-много на четири години... http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2857091

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Не съм живял по времето на Тодор Живков, но тогава е било по-добре поне от това което съм чел и слушал.
Тогава сме били на 39 място по доход, от общо 180 държави тогава.
И всичко е било и по-евтино. Имали сме заводи за много неща. Сега нямаме почти нищо.
Другото странно нещо е това, че хората хем с тъга едва ли не си спомнят какво е било, а после и леко с презрение. ::) Поне така съм забелязал.
След това започва така да кажа поамериканчва нето ни особено след 1997. >:(
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369

22.03.2010 - БХК: Все още се нарушават сериозно правата на човека в България

При представянето на доклада председателят на организацията Красимир Кънев специално подчерта лошото сътрудничество на България с международните органи за защита правата на човека.Като пример той даде, че и през 2009 г. са останали неизпълнени решения на Европейския съд по правата на човека (ЕСПЧ).

Другият момент, който ни приравнява до някои от африканските страни, е, че от 1993 г. България не е представяла доклад за правата на човека в Комитета по правата на човека към ООН, каза Кънев.

Едва в края на 2009 г. има нов доклад, който ще се разглежда в Комитета едва в началото или средата на 2011 г. По принцип, както са правилата в ООН, които България е подписала, такива доклади трябва да се представят най-много на четири години... http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2857091



Привет Еленко !
Естествено че се нарушават правата на човека в държава, в която няма правила, или са само за някои. Алчността на единици е бедност за хиляди.

Всъщност се унищожава душевността на българското семейство.Смисълът на живота на много хора , от години, е доведен до обикновеното оцеляване.Ето, всеки днес се интересува от средствата, които са му нужни за да изкара седмицата, месеца и т.н.Духовността, доброто възпитание и контактите са на по-заден план.А това довежда и до по-особеното възпитание (меко казано на младите).

Но не откривам топлата вода.Това го е имало и в миналото.Смирненски го формулира добре в "Зимни вечери" -бедността подкопава духовните корени и вярата на човека.Било е в 18, 19 век (за средновековието не говоря), но защо става и в 21 век? Векът на технологиите и космоса.Темата е голяма, но нямам много време.За да има пари трябват работни места и икономика, която в момента е в колапс.Е тези, които избрахме да ни управляват трябва да работят в тази посока.

Извинявам се за тона, но от 1998 г. все промени, и все назад и надолу.
Сега уж се виждат стеремежи за насочване в правилна посока, но дали ще има резултат? Дано.За да могат хората да говорят и споделят с желание, за радост, спорт, изкуство, наука, пътувания, дом, семейство, традиции, празници и т.н.



« Последна редакция: Март 22, 2010, 23:30:41 pm от marhs »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
 ;D От сутринта ми звънят щастливи майки, които днес са получили на куп за няколко месеца майчинството полагащо се на "майки отглеждащи сами дете".

Ето, че можело след цензура на предаването по националната медия същите, които го направиха да са предали по веригата на властта и майките вече да получат законните си пари.

Сега очаквам да пуснат предаването и да има коментари:

- Аман от конспиратори... Тези какви ги говорят? Парите са раздадени... Няма такова нещо...

Аз получих вече кутия бонбони и уиски от майки. Остава те поне да получат извинение за месеците, в които са оставени без стотинка.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Дадох откъси от "Добър Ден Всичко" II на готиното списание AVA art magazine - http://magazine.avaart.net/edition7/

V S01E05 - http://www.zamunda.net/details.php?id=215809&hit=1  маските падат...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Участието ми в "Жените с Марта Вачкова" - http://www.bnt.bg/bg/productions/about/92/jenite (може да се гледа online и на запис) се рекламира за утре 8 април 2010 г. от 11:00, Дебат - печелят или губят жените кариеристки? Гости: Еленко Ангелов – психолог; Димо от ПИФ (певец); Николай Априлов; Мира Добрева - журналист; доц. Лидия Денкова; Диляна Янева - от зала "Мати".

Дано не са го изрязали много...
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Еленко имам няколко въпроса към теб приятелю. :)
Ти казваш, че по време на комунистическия режим си живял добре, защото си ял хубави кренвирши. Това е твоята представа за "онова време". Но каква ли е представата приятелю за режима на хората, които са били по концентразионните лагери и избитите без съд и присъда а ? >:(
Каква е техната представа за режима и дали са яли хубави кренвирши? Може ли толкова тесногръдо да разсъждаваш "Щом аз съм живял добре значи режима е добър"?!?!? :--- ??? :o >:(
Аз мисля, че един режим се определя какъв е на базата на живота на мнозинството от хората или греша а окнеле? :unknown:
Ти значи заставаш зад убииствата на невинни хора а?  Е за сметка на това си ял хубави кренвирши! Това са твои думи!

Не търпиш много да ти задав въпроси, които те поставят в положение да не можеш да отговориш нали? Да неприятно е найстина. Но това е и ще ти се случва все по често да те питат неща, на които не можеш да отговориш!!!!!! >:(
След като говориш "най-големите истини" как те канят в комунистическите телевизии, собственост на слугите на същита тези, които разобличаваш? Как ще стане тая работа а? Или те самите себе си ще се разобличат. :---

Въпросния Дейвид Айк знаете, ле че е МИЛИОНЕР от продажби на книгите си в милионен тираж а? Как може да не допускате да не му плащат? Как ще го оставят да трупа такива пари розобличавайки елита а? ехоооо???? не си ли задавате тия въпроси а?  ??? ??? ???
Окнеле говориш за банките е нали те се държат от същите комунойди, които ти много обичаш. По сбъркана работа от тая здраве му кажи!!!!!!
Двоумях се дали да си купя книгата ти и добре, че не си я взех. При това е 20 лв. това за книга е много!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Божидар, приятелю не си чул добре и не ми изкривявай думите! Никъде не съм казвал това, което ми слагаш в устата - Ти казваш, че по време на комунистическия режим си живял добре, защото си ял хубави кренвирши...

Казвал съм, че тогава кревиршите бяха истински като правя сравнение със сегашните канцерогенни - Внимание - отровни храни - http://vbox7.com/play:d944c709  Никога не съм обичал кренвирши, по-простата причина, че като дете и в младежките си години бях пълен вегетарианец.

Относно старият строй защитавам само 70-те, и 80-те години, здравна система, храна, трудови права... Вече не споря с никой на тази тема, всеки да си спомня и сравнява и решава. Това, че твърдя, че Тодор Живков е гений не означава, че обичам комунистите. На другите ти въпроси не виждам смисъл да отговарям. Дали съм тесногръд и сбъркана работа... Божидар виж, според мен разбира се е хубаво да пишеш такива епитети за някой ако имаш куража да му ги кажеш, когато си на една ръка разстояние от него. Темата тук е за книгите и дейността ми. Ако много държиш да ми задаваш въпросчета има и лични съобщения.

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Здравей Еленко. :)
Ако си се почувствал обиден не виждам за какво, аз просто изказвам мнение и не съм те наричал или използал обидни епитети, още по-малко неаргументирани, но както и да е...

Първо аз също съм на мнение, че риптилии има. Но просто става малко странно, когато това почва да му се дава гласност и то по телевиите (знаеме кои стоят зад тях). И от тази гледна точка липсва логика.

Казваш, че висши масони от швейцария са ти разкрили тайните и т. нат. но нали те дават клетва да не разкриват тайните си още повече на немасони? Ти не си нали?

Понеже споменах и Дейвид Айк наскоро научих, че продава книгите си в милионни тиражи- е добре не е ли странно? За мене това не е глупав въпрос, все пак е логично да се запитаме как са го оставили елита него да ги разобличава и да забогатее до такава степен от това, че казва истината?

Относно комунизма Еленко нали той е рожба на илюминатите (тези за които ти твърдиш, че са лоши) е как тогава този за който казваш, че е гении нали работи за тях? Тука има всичко друго но логиката аз не я откривам....

Изобщо не искам да оставаш с впечатлението или които и да е, че поставям под съмнение рептилиите -ДА СМЯТАМ, ЧЕ ИМА! Просто задавам въпроси провокирани от анализите, които си правя. Ако нещо съм те обидил- извинявай не е нарочно. Може би съм много откровен и казвам това, което мисля и в този контекст така е прозвучало. :)
Писах ти лично съобщение, но не последва отговор иначе за това пиша тук.
Желая ти още творчески успехи, здраве и все така да търсиш истината.  :)

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Божидар на тази планета има милиарди хора, живеем на прага на смяна на епохи, хайде поне милион да са се поразбудили и да са си купили книга на Дейвид Айк...

В тези телевизии, които ме канят част от главните редактори са форумци и редовни гости тук в XNETBG, а и имам някои хора с възможности и позиции там, които са ми задължени. Не се чувствам обиден(и личното съобщение, което си ми писал е точно копие на първото ти мнение тук, отговорих ти тук - пак изкривяваш), и нека не ти е толкова странно защо ме допускат и ми дават гластност по най-гледаните медии. Водещи в предавания, в които ходя се пробуждат, масони с които съм общувал има за какво да съжаляват след като са сглобили болезнено пъзела. Обичам само Людмила Живкова от старото време!

Дори сега има две предавания с мое участие по водеши телевизии(бяха на запис), които от седмици са под въпрос дали ще се излъчат заради думите ми...

Радвам се, че след някои перипетии  ;D пуснаха това -   http://bnt.bg/bg/productions/92/edition/7137/jenite_8_april_2010_debat_pecheljat_ili_gubjat_jenite_karieristki

Божидар бъди истински божи дар за човечеството на тази планета!
« Последна редакция: Април 09, 2010, 16:36:11 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Цитат
Понеже споменах и Дейвид Айк наскоро научих, че продава книгите си в милионни тиражи- е добре не е ли странно? За мене това не е глупав въпрос, все пак е логично да се запитаме как са го оставили елита него да ги разобличава и да забогатее до такава степен от това, че казва истината?

Аз пък съм чула друго за Дейвид Айк, а именно че парите от продажбите на книгите са отишли по съдебни процеси с тези, които разобличава в книгите си. Няма хора забогатели от това, че разкриват истината. Те са били или убивани, или обявени за шарлатани или е намерен друг начин да им се затворят устата.
Даже имаше преди време (а може би и още) на сайта на Айк, молба за парична помощ, защото не са му останали средства да се защитава по съдилищата. 

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Прекрасен спомагателен материал (или допълнителна информация), който помага да се  разбере по-добре какво се опитва да ни каже чрез книгите си Еленко, са лекциите на К. П. Петров "Глобализация экономики часть 1". Лекцията е на руски и е в youtube.
Ето линк към първата част (от общо 12). Много са интересни! Мога само да ви насърча да ги гледате докрай! Много глобални процеси ще ви станат ясни!Обяснени ясно и разбираемо!
http://www.youtube.com/watch?v=O8ueaEhkqks
Много филми съм гледала на подобна тематаика, но той е просто уникален! Нищо по увлекателно не съм срещала! Интигуващо, интелигентно и разбираемо!

К. П. Петров не е вече сред живите. Каква е причината за неговата гибел? Дали не са смелите му думи и разкритията за глобалната мафия на елита, за техните подмолни действия?  
Ето и какво се пише в руските медии за смъртта му
Не исключено, что причиной смерти Генерала К.П.Петрова является спланированная спецоперация со стороны ЦРУ. Несколько месяцев назад в Штаб КПЕ в Москву приезжали посланцы из Вашингтона, якобы за концептуальной литературой и "для беседы". Факт гибели Петрова ещё предстоит выяснить...
« Последна редакция: Април 10, 2010, 13:50:55 pm от lightworker »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
lightworker Генерал К. П.Петров е един от най-големите "Преносители на Истината", разкриващ и поднасящ много разбираемо знанието за ЕГРЕГОРИ на секса, гнил елит, банки...

Обикновенните измамени хора, вкарани в лихварската кошара снабдяват и крепят банкерския егрегор с енергия...

Старите зидари прекланящи се пред илюминиращия със студена луминисцентна светлинка Архитект точно са изразили с тази скулптура и настоящето...
« Последна редакция: Април 13, 2010, 15:26:26 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Специялен поздрав за всички МИНЕТМАЙСТОРИ-ПЕРГЕЛАДЖИЙ който тайничко четат във форума !!!

http://vbox7.com/play:6418cea3

 ;D

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Тук и сега Аз съм Звезден Лъч в плът и кръв. Ти си Звезден Лъч. Да, тук и сега Ти и Аз сме жители на планетата Земя. В качеството си на роден, живял и живеещ като човек имаш пълното право да изискваш проникването на много повече звездна светлина, лично щастие и пълно синхронизиране с разумната част от Вселената. Не е нужно постоянно да претърсвате небето и Интернет записи за доказателства на НЛО и чуждопланетно нахлуване. Излезте от хипнотичния транс на медийната, религиозна и общоприета наложена матрица на сегашното човечество. Само се огледайте наоколо и вижте всички тези приличащи на хора от световния, корпоративен и роден гнил елит, сеещи страх, война, смърт и отрова на планетата. Това е инвазията от извънземни пришълци, която все очакваме да се състои като в холивудска сага. Вижте онези, на властимащи позиции в храмове, парламенти, университети и медии, които крият истината, за да не може нищо да заплаши вековната им власт, която са получили чрез лъжи и облъчване с радиационен страх. Няма защо „да се боим” от нахлуване на чуждопланетни и междуизмерни същества, тъй като това вече е станало и те вече са тук. Истинският облик на най-главните е влечугоподобен – Рептили. Те от много години до днес са подкрепяни и крити от слугите си – илюминати, масони, жреци във всички храмови религии, папи, царе, висши политици и военни, медийни магнати, собственици на най-големите корпорации... По-скоро би трябвало „да се боим”, че нито едни наистина разумни и светли същества не биха кацнали или разкрили масово на тази планета. Разбира се най-добре е изобщо да не се страхуваме от нищо(благодаря за оформянето на тези думи на „Космически наръчник. Инструкция за планетарна еволюция” http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=447 ).

Всички ние сме майстори! Всеки е последовател на себе си и нека не спира да търси контакта и щепсела със собствения си Свръх Аз. Организацията ни(на всички хора по света несъгласни с тази Матрица Ферма за източване на психичната ни енергия) и сега я има - точно като Интернет Торент Система за споделяне на файлове. Просто спираме да бъдем храна на разни същности като променяме отношението си и спираме вибрацията - СТРАХ.

Повече да сийдваме - всеки ден визуализираме(в удобна медитативна поза поне за 20 мин. с деклариране, че мечтите вече се случват и от първо лице ги чувстваме, че са реалност) личното си и общо щастие с общи ценности.

Няма начин да няма начин да не даунлоудваме реалността, в която СТРАХА ще бъде сведен до минимум.

Лесно е, просто 100 човека вече сменяме канала. Препрочетете Дон Мигел Руис, автор на „Толтекска книга на Мъдростта”(„Четирите споразумения”). Осъзнайте това Толтекското познание и послание. То e универсален източник на Истината и изход от Фермата -
  
БЪДИ БЕЗГРЕШЕН В СЛОВОТО СИ, БЕЗ ПСУВНИ И ИНТРИГИ! НЕ ПРИЕМАЙ НИЩО ЛИЧНО, ОТ НИКОЙ! НЕ ПРАВИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, НЕ ГАДАЙ А ПИТАЙ! ПРАВИ НАЙ-ДОБРОТО, НА КОЕТО СИ СПОСОБЕН, ВСЯКА ОТМИНАВАЩА МИНУТА,  ДЕКЛАРИРАЙ ДОБРО НАСТРОЕНИЕ, ВЪПРЕКИ ВСИЧКО!

Сключете тези споразумения със себе си! Изпълнявайки ги вие не отдавате психичната си енергия на вампири/органични портали/мелодрами и интриги. Така има достатъчно психичен ток/оргонова енергия/Лууш за да ви захранва „процесора и видео картата” и да се случва желаната щастлива реалност на десктопа...

Не е невъзможно просто е трудно(много трудно е да не приемам лично, но то е най-важно) да спазваш тези древни споразумения за Щастие -

На мен ми отне повече от година... Просто е нужно да бъдеш честен със себе си и ако през деня си приемал прекалено лично разни интриги/мелодрами или си ги премислял 100 пъти и разнасял и коментирал 100 пъти, имал си възможности да питаш директно но си предпочел по инерция да си гадаеш със страх и стрес значи си се издънил и са ти издънили Аурата и изпили соса, който ти трябва за собствената гозба.

Щом не си спазвал през тези 24 часа 4-те споразумения - следва „непоряд по служба/наказание/глоба”.

Винаги когато се издъня си давам следните непоряди за другия ден:

- 6 км. бягане на Панчарево и яко блъскане в залата
- никакви пици и кафе(да пристрастен съм)
- без гледане на любим сериал(за „Перла” не важи  ;))

При мен действа(както и при клиентите ми в кабинета)
« Последна редакция: Април 14, 2010, 16:09:47 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27