Автор Тема: Американски документален филм доказва невинността на българските ме  (Прочетена 10480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Тъй като аз поддържам медиците ни с любов и разбирателство защо са отишли там...знам ще кажете - да припечелят.... :(

И тък като също безусловно вярвам в невинността им, ще предложа всички ние в определеното време (24/12/2006 19:30ч българско време) на "тъга" да обединим духовната си енергия и да се молим за тези 5 минути за тяхното спасение ....

....както и за това света и Западна Европа да разбере НАШИЯ духовен път и да го оцени!

Или както казва Кристияна Валчева:

Цитат
Конспирацията е срещу българския дух и морални качества! Доброто срещу лошото и в материалния и в душевните светове! В интервю Кристияна Валчева посочва един либийски доктор химик и садист, който я е измъчвал с електричество и, прощавайки му,  с доброта и безкрайно съжаление към него казва "Той просто е роден така ... да бъде .... садист...Най-зловещите ми спомени са от него". Когато я питат дали не иска отмъщение за мъченията, тя ужасено поклаща глава и казва няколко пъти "НЕ! - има кой да съди и доброто и лошото, което хората правят, но не аз"....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27