Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 118301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #270 -: Юли 29, 2010, 23:02:50 pm »
Май са доста  ;D

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #271 -: Юли 29, 2010, 23:04:17 pm »
А да знаете що е "шаран" и има ли той почва в нашия форум ;D.

Изпокарахме се , заради ''вътрешния'' ;D.Факт.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #272 -: Юли 29, 2010, 23:04:59 pm »
Явно не съм добре запозната с кухнята, но ти Митко ли си или Олд4?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #273 -: Юли 29, 2010, 23:09:59 pm »
Явно не съм добре запозната с кухнята, но ти Митко ли си или Олд4?

Мен ли питаш  :-X?Аз съм ARRI...
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #274 -: Юли 30, 2010, 00:10:22 am »
Благодаря за отговора, но нещо не ми допада. Представяш нещата които се случват между мъжа и жената като еднопосочен процес "мъжът обладава жената". Самата постановка за еднопосочност е грешна в основата си. Съвършенният полов акт не е еднопосочен, тъй като енергиите на мъжа и на жената в този момент би следвало да стремят активно един към друг. Колкото мъжът "обладава" жената, толкова и жената "обладава" мъжът. И ключът е в силата и този активен ВЗАИМЕН стремеж. Мъжът може и да е груб, недодялан и всякакъв, но жената да го желае с цялото си същество. И обратното - мъжът може да е нежен и пр., но в жената да няма достатъчно силно желание. В тези два случая първият ще е енергийно силен, втория енергийно слаб.
Изобщо не засегна този важен въпрос. Описа всичко така сякаш сексуалното общуване е нещо, което мъжът ПРАВИ на жената. Това е просто абсурдно, остаряло и....невярно.


Избухването ти е реакция, която е съвсем нормална.
Всичко, което казваш по-долу е грешно, просто не знаеш, което също е нормално.
Питаш ме за зачеването, не за половия акт. Мъжът /енергийно поле/полова чистота/обремененост - действие върху жената - зачеване - раждане. Защо мислиш, че жената ражда, не - мъжът?
В случая емоционалният отпечатък, който жената оставя по време на зачеването у плода и в последствие у детето е много по-голям. Затова и нейното емоционално състояния е много по-важно.

Жената ражда, защото тя представя силите на природата. Формите се създават в и от материята, т.е. в природата. Тук може да се забележи действието на закона за съответствието. Темата е доста сложна и ми е трудно да бъда по-изчерпателен.

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #275 -: Юли 30, 2010, 00:10:50 am »
Другото странно нещо е множеството правописни грешки. Някои от които много характерни.Едно е да бъркаш от бързане или неправилно натискане на погрешен кловиш (ето например сега сбърках и написах клОвиш). Друго е правописна грешка, която показва неправилно научена дума. Забелязала съм, че правописните грешки са по-типични за родното образование...в смисъл когато учиш своя си език. Когато учиш чужд език обикновено научаваш думата правилно или грешката няма да е такава, каквато ще направи някой местен но неграмотен.


Е па може да не е попаднал на достатъчно посветен в книжовния български език, Алибаба! Ще ми липсва този Вътрешен. Започна да ми става симпатичен как хем го хранят, хем интереса към него не спираше  :blum2:

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 544
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #276 -: Юли 30, 2010, 00:20:55 am »
Вътрешният ми глас подсказва, че Вътрешния, ще се появи пак ;D

 - Така не ми разтълкува звездната карта за 2012 :( - Хвърлям боб в момента за него  :dance:
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 00:24:34 am от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #277 -: Юли 30, 2010, 00:21:32 am »
Нямат нищо общо с Вътрешен, по точно си доказах че дзен будистите със право трупат знание и стигат до извода че трябва да се отърват от него.
ПП. за съжаление трябва първо да стигнеш връхната си точка,в която разбираш че знанията ти пречат,иначе найстина е алогично

Еее, трябваше с това да започнеш.Но поне аз не съм будист, засега, а и още не смятам да слагам расото ;D.
А и знанията ни трябват в ежедневието.Ти, ако не беше учила български, РС грамотност и др., как щеше да общуваш с нас?
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 00:26:28 am от marhs »

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #278 -: Юли 30, 2010, 03:32:49 am »

внимание

Aarxe, съфорумци,

Предлагам на Aarxe тест-гатанка. Дали ще я разреши? От отговорът му зависи много! И хич не си мислете, че си правя майтап. Гатанката си е гатанка. Самата тя и намерението ми са изключително сериозни.


"Дибиби дибебе казажаж
ао каиа дивака
ана иа калак влакак
я мама музал васл внал."


Aarxe. Що е то?

Има думи в тази мантра, които не трябва да се използват, ако искате да напреднете. Мантрата, която ми даваш за пример е като християнска молитва по същността си - тя МОЛИ, изисква нещо от Вселенския разум. Не постъпвайте така. Търсете силите за справяне с нещата, които ви се изпречват у самите вас.

Браво! Мно-о-о-о-о-о-го горещо! Издържа теста-гатантака на 70%! Да си призная никак не очаквах да направиш даже толкова! Оценката ми е отличен! ;D
Вече спокойно мога да призная, че наистина имаш разбиране за неща, които не се знаят от болшинството в България! Но, въпреки, че не си напълно точен, се надявах да кажеш повече подробности по текста; да споменеш поне, на какъв език е, да се опиташ да го преведеш и разтълкуваш. Мисля, че на съфорумците няма да им е достатъчно като само изясняваш концепцията и предназначението на текста. Би могъл и да споменеш, кои думи не трябва да се използват, като посочиш ВРЕДНОТО ИМ ЕНЕРГО-ИНФОРМАЦИОННО ЗНАЧЕНИЕ!


На това мога и аз да ти предложа превод с убеждението, че вече го знаеш, тъй като не ми беше нужно да ставам от компа за да разбера, че това е вид мантра, както и предположнията, че е на шумерски (загатва се дори извънземен произход).

"О Велики и Всемогъщи Космос, аз съм твоя малка частица, моля те, помогни ми, дай ми сили, за да преодолея преградите стоящи на моя път и да успея да победя всички свои нещастия."

Добавям, че това е превод на вероятния превод. Както разбрах, има и още варианти в други източници, но всички са долу- горе в този стил.


Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #279 -: Юли 30, 2010, 09:06:12 am »
Нищо чудно да излезе на бис  :lol:
По пълнолуние демоните са най-активни...

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #280 -: Юли 30, 2010, 09:13:36 am »
Добра дискусия се получи.От някои отговори не ми харесаха други бяха верни.Ако наистина тоя е вътрешен дано да е тук да деинформира,защото не ми хареса отговора,че няма да струтим пирамидата,че имало някакви планове за нас и т.н.. Не отговори на въпроси за геополитиката не,че му бяха много зададени такива въпроси.Дали е вътрешен или аз квантов физик ?  ;D Като цяло добра дискусия.  :drinks: Не мога да кажа,че е вътрешен или не(по-скоро клоня към не),но се надявам някои въпроси да не отговорил правилно,че не ми харесаха.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #281 -: Юли 30, 2010, 12:02:35 pm »
....
Жената ражда, защото тя представя силите на природата. Формите се създават в и от материята, т.е. в природата. Тук може да се забележи действието на закона за съответствието. Темата е доста сложна и ми е трудно да бъда по-изчерпателен.
Какво значи "тя представя силите на природата?"
В мъжа няма ли природни сили?
Как ги представя тези сили?
По темата въпросният нищо не ми каза съществено.
А това е ОСНОВНА тема касаеща живота!
Там някъде е ключът на сътворението и там някъде нещо се е объркало (случайно или нарочно)
Аз вярвам, че ако хората открият правилният начин да зачеват децата си ще се раждат много силно енергетични деца, които ще постигат цялостност и осъзнаване много по-лесно.
И ако искаш да опропастиш един вид намеси се в зачатието и ето ти...негодно поколение и всичко по реда си....

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #282 -: Юли 30, 2010, 12:18:33 pm »
Подобни въпроси е добре да се обсъдят в отделна тема, тази беше специално за вътрешния.
В противен случай ще стане като темата на Еленко.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #283 -: Юли 30, 2010, 12:30:57 pm »
Сагласна съм  :hi:
Но понеже Iris пак я подхвана...та не се сдържах

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #284 -: Юли 30, 2010, 15:35:25 pm »

Аз вярвам, че ако хората открият правилният начин да зачеват децата си ще се раждат много силно енергетични деца, които ще постигат цялостност и осъзнаване много по-лесно.


Докато има"лоши"души,които трябва да се родят тук,ако ще само тантра да пркатикуваме,пак ще се раждат"лоши"хора..
Да не говорим и за причините поради които по-голямата част от хората стават родители... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27