Автор Тема: Тема за оплаквания от състоянието на България  (Прочетена 252942 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #555 -: Февруари 20, 2012, 16:52:06 pm »
Последните трима, ако не сте наркотрафиканти не виждам къде ви е болката относно деа. И в каква връзка въпросната ще допринесе за съсипването на България ?
  
Не знам,за теб,но на мен лично,не ми е приятно комшията да идва и да се разпорежда у нас!Въпросът е принципен!

Здавейте,ДЕА със сигурност е измама защото с тях или без тях любимите ви наркотици ще са винаги тук и истинска борба с наркотрафика няма да има....
  :good:
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 16:53:39 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #556 -: Февруари 20, 2012, 17:36:51 pm »
Останах потресен от това, което видях. Толкова са брутални и нагли, че..... :--- :--- :--- Лекарства произведени в България, се продават в чужбина в пъти по-евтино от колкото у нас.

Здравен "Октопод" – 1 част
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #557 -: Февруари 20, 2012, 18:23:41 pm »
Последните трима, ако не сте наркотрафиканти не виждам къде ви е болката относно деа. И в каква връзка въпросната ще допринесе за съсипването на България ?
  
Не знам,за теб,но на мен лично,не ми е приятно комшията да идва и да се разпорежда у нас!Въпросът е принципен!

Здавейте,ДЕА със сигурност е измама защото с тях или без тях любимите ви наркотици ще са винаги тук и истинска борба с наркотрафика няма да има....
  :good:


Първо,искам да благодаря на Mirotvorec за редакцията на поста ми.
Второ,принципите са хубаво нещо и модераторите трябва да ги спазват, иначе се възползват от положението си и се обезсмисля спорът!
На мен лично надали ДЕА ще ми направи живота по трагичен от сегашния. Факта, че идват тука не опира до "комшии", по скоро до това кой, как и по какъв начин да го прави (каналите създадени от ДС и впоследствие подарени на нечии неспокосани ръце).

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #558 -: Февруари 20, 2012, 18:34:40 pm »
  Три  конспирации,  защо  правителството  не  е  реагирапо  на  престъплението  с  лекарктвата?  Не  че  не  е  знаело,  но  въпроса  е  кой  е  държал  чадъра?  
  Какво  е  накарало  нашето  обичано  от  народа  правителство  да  клекне  с  гръб  на  турците  приемайки  декларацията  за  етническо  прочистване?
  Каква  е  далаверата  с  ДЕА?  Те  се  справиха  с  наркотиците  в  Щатите,  сега  ще  ни  оправят  и  нас,  и  ще  наречем  един  площад  на  името  на  шефа  им.
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 18:40:52 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #559 -: Февруари 20, 2012, 19:00:10 pm »
МИТЕ, предполагам въпросите са зададени провокативно, защото и трите имат много лесни отговори:
       1. Правителството си затваря очите, защото по схемата се заплащат дебели комисионни/рушвети/, включително и на тези най-горе. Чадъра се държи от един човек и той обира каймака. Иначе не става. Ако си спомняш преди години имаше някаква шумотевица около двата цеха на Фармахим в Дупница и после изведнъж всичко затихна в медиите.
       2. Нашето обичано правителство и най-вече най-обичния вожд на всички времена и народи, са в зависимост от комшиите поради старите и сегашните си прегрешения/оцапани до ушите/ и са длъжни да изпълняват всичко, което им се поиска.
       3. На третия въпрос хнещо е отговорил, така че няма смисъл да го повтарям.
        Няма конспирация. Нещата са прости и ясни. Ако греша ще съм най-щастливия човек на Земята.
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 19:01:46 pm от bojinkata »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #560 -: Февруари 20, 2012, 19:34:28 pm »
Останах потресен от това, което видях. Толкова са брутални и нагли, че..... :--- :--- :--- Лекарства произведени в България, се продават в чужбина в пъти по-евтино от колкото у нас.

Здравен "Октопод" – 1 част

Пффффф..тия па..смешници...сетиха се кога да открият топлата вода.. 8)
Тва с лекарствата е от години!И говорим за"в пъти"разлика в цената.Например..имунномодулатор тук 38 лв.В Гърция..7 евро!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #561 -: Февруари 20, 2012, 20:36:31 pm »
То тоя от ДЕА, дето приказва, каза че сега като дойдат, ще спрат трафика на наркотици и след това българското население останало доволно, ще го признае за светец.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #562 -: Февруари 20, 2012, 21:05:29 pm »
МИТЕ, предполагам въпросите са зададени провокативно, защото и трите имат много лесни отговори:
   Да  лесни за  отговор  въпроси,  но  ако  прибавим  и  още  някои  дали  няма  да  стигнем  до  това:  Защо  се  затрива  този  толкова  древен  (7520 годишен)  народ,  кой  се  страхува  от  миналото  и  бъдещето  му?  Защо  във  форума  се  дискутира  произхода  на  човека  като  генетичен  експеримент,  а  когато  стане  въпрос  за  нас  българите  се  появяват  толкова  българо-мразци  без  капка  национално  достойнство ???  Ето  това  ми е  болката!!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #563 -: Февруари 20, 2012, 21:09:04 pm »
Относно деа, няма място за притеснения. Ако е тук да се бори с наркотиците и босовете на наркотици, тя трябва да започне от премиера ;). Когато Ваньо Танов беше решил да влиза в уж ''пивоварната'' на мишо бирата, а той не му позволи, веднага му лъсна участието в нарко бизнеса. Там имаше лаборатория за амфети. Факт. След няколко дни мишо реши да проговори и го инфарктясаха в хотела на вальо златев, който е близка дружка на премиера. Сега бойко му е адски задължен до гроб ;). Понеже му избърса зад***ка. Второ, самата деа прави супр споразумения с престъпниците у нас. Преди около 1г. е сложила чадър(уж споразумение да пее) над Пепи Амигоса и Брендо. С/у Брендо спряха всички дела вкл. и за пране на пари.....свободен е като птичка вече. Та с две думи, тя няма да се бори с никой, а ще слага чадъри на ''наши'' хора ;). И ако се наложи да смени един бос със друг, ще го направи. За напред ще има разместване в подземния свят. Няма да бъде преборена престъпността, а едни босове ще си отидат и ще дойдат други. Ей тва е цялата работа с деа у нас.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #564 -: Февруари 20, 2012, 23:25:43 pm »
  Защо  във  форума  се  дискутира  произхода  на  човека  като  генетичен  експеримент,  а  когато  стане  въпрос  за  нас  българите  се  появяват  толкова  българо-мразци  без  капка  национално  достойнство ???  Ето  това  ми е  болката!!!
То пък,да е само в тоя форум така..И мен от това ме боли много. :D :D

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #565 -: Февруари 21, 2012, 13:08:13 pm »
Останах потресен от това, което видях. Толкова са брутални и нагли, че..... :--- :--- :--- Лекарства произведени в България, се продават в чужбина в пъти по-евтино от колкото у нас.

Здравен "Октопод" – 1 част

Интересното е ,че са превеждали пари към ротари клуб !
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #566 -: Февруари 21, 2012, 16:56:57 pm »
  Защо  във  форума  се  дискутира  произхода  на  човека  като  генетичен  експеримент,  а  когато  стане  въпрос  за  нас  българите  се  появяват  толкова  българо-мразци  без  капка  национално  достойнство ???  Ето  това  ми е  болката!!!
То пък,да е само в тоя форум така..И мен от това ме боли много. :D :D

Естествено, че се е коментирало, но явно не сте прочели....
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,200.msg51755.html#msg51755
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #567 -: Февруари 23, 2012, 15:05:35 pm »
 Три  конспирации,  защо  правителството  не  е  реагирапо  на  престъплението  с  лекарктвата?  Не  че  не  е  знаело,  но  въпроса  е  кой  е  държал  чадъра?  
  Какво  е  накарало  нашето  обичано  от  народа  правителство  да  клекне  с  гръб  на  турците  приемайки  декларацията  за  етническо  прочистване?
  Каква  е  далаверата  с  ДЕА?  Те  се  справиха  с  наркотиците  в  Щатите,  сега  ще  ни  оправят  и  нас,  и  ще  наречем  един  площад  на  името  на  шефа  им.

1. Това не са конспирации защото ефекта  ще е положителен въпреки отрицателните коментари тези дни в медиите и пространството.
2. Отговора е във въпроса ти, а именно "етническо прочистване".
3. Няма далавера, има канали които ще се "превключат" на друг режим.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #568 -: Февруари 23, 2012, 16:19:55 pm »
2. Отговора е във въпроса ти, а именно "етническо прочистване".
   Не  е  имало  никакво  етническо  прочистване,  никакво!!! ???  
    Когато  има  етническо  прочистване:
    1.  Не  им  се  дава  възможност  да  се  завърнат  отново!
    2.  Не  им  се  дава  двойно  гражданство!
    3.  Не  им  се  изплащат  пенсии  заработени  в  България
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 16:23:06 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен JulesWinnfield

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Тема за оплаквания от състоянието на България
« Отговор #569 -: Февруари 23, 2012, 16:56:45 pm »
От толкова емоции мисля, че пропусна смисъла на казаното от morcikul. Етническото прочистване за което той говори е насочено срещу българското население.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27