Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 118185 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #60 -: Юли 27, 2010, 15:57:27 pm »
Aarxe,изразих се неправилно,за което се извинявам.Имам предвид,че на този етап имаме по-големи шансове да видим огледалото,което е илюзията и оттам насетне да спрем да гледаме в огледалото-току-виж наистина видим реалността.Но честно казано аз имам предубеждения,че човек може да полудее,ако изведнъж види нещата,такива,каквито са РЕАЛНО.Макар че всичко си е реално и сега.Съжалявам,но трудно си формулирам въпросите.
За Земята-знам,че няма да се разруши.Това е другото,което използвате,за да държите хората вързани на каишка.Умно е признавам. :)
За кюлчето злато и показването-убеден ли си в това,което написа?!Тук,в "затвора" има доста въплътени същности,които май тук се забавляват.
Хах,уви,на някои "хора" няма нужда да им се казва кое и как,и кога да правят-те просто са длъжни.Ако наистина си посветен,което започна да ме съмнява-ще си наясно защо тези "хора" са длъжни.Те избор нямат!Нещо май им липсва непредвидимостта на някои "затворници".Забавно е,нали?! :)За създаването на света-ноу комент.Как може да се създава нещо,което си е създадено по-начало-може би моделира,хм?!А за "стичането" на обстоятелствата-защо избра точно хнет и с каква цел си тук?!
П.С.:Колко посветени има в България?И защо точно тук?Какво правят в една мъничка и "незначителна" държава?И кои в действителност са бългАРИ-те?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #61 -: Юли 27, 2010, 16:00:15 pm »
Едно ми е чудно.Защо вътрешен е решил или са му наредили да пише във форум в малка държавица като България.Или в случая това с държавата са просто клишета.

Вие бяхте създадени, за да следвате определена цел и за определени интереси. Не съм аз този, който ще разкрие общата ви цел.

2.   2012 г. е изпитание за вас. Не по начина, по който мислите, не на такова ниво. Това е посвоему един “тест”, който вие до момента не издържате, като ви казвам повече, отколкото ми е дадено.  Четете внимателно думите ми.


В случая да разбирам ли,че ние сме експеримент и на нас ни се дават разни "тестове" които ако не минем ни затягате коланите и контрола върху нас ?
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #62 -: Юли 27, 2010, 16:05:46 pm »
Aarxe,изразих се неправилно,за което се извинявам.Имам предвид,че на този етап имаме по-големи шансове да видим огледалото,което е илюзията и оттам насетне да спрем да гледаме в огледалото-току-виж наистина видим реалността.Но честно казано аз имам предубеждения,че човек може да полудее,ако изведнъж види нещата,такива,каквито са РЕАЛНО.Макар че всичко си е реално и сега.Съжалявам,но трудно си формулирам въпросите.
За Земята-знам,че няма да се разруши.Това е другото,което използвате,за да държите хората вързани на каишка.Умно е признавам. :)
За кюлчето злато и показването-убеден ли си в това,което написа?!Тук,в "затвора" има доста въплътени същности,които май тук се забавляват.
Хах,уви,на някои "хора" няма нужда да им се казва кое и как,и кога да правят-те просто са длъжни.Ако наистина си посветен,което започна да ме съмнява-ще си наясно защо тези "хора" са длъжни.Те избор нямат!Нещо май им липсва непредвидимостта на някои "затворници".Забавно е,нали?! :)За създаването на света-ноу комент.Как може да се създава нещо,което си е създадено по-начало-може би моделира,хм?!А за "стичането" на обстоятелствата-защо избра точно хнет и с каква цел си тук?!
П.С.:Колко посветени има в България?И защо точно тук?Какво правят в една мъничка и "незначителна" държава?И кои в действителност са бългАРИ-те?


Имате грешна представа за всичко, което ви "обикаля". Светът око вас не е илюзията, за която си мислите, не е "матрица". Светът около вас ви дава възможност след възможност и вие ги подминавате постоянно, без да осъзнавате.
По-надолу - говориш з анеща, които са продиктувани от това, което казвам горе - незнание и грешно мислене. Абстрактното говорене само по себе си не означава, че в лутането може да кажеш нещо вярно. Аз говоря "абстрактно" според вас, защото имам причина и ясно определени условия при разговора си с вас. Вие - защото ви е дадено д амислите така. Но това е начинът по който функционират нещата за вас - така работи материалният свят.
Има ли оправдание за това, че живеете абстрактно?

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #63 -: Юли 27, 2010, 16:07:25 pm »

Расата и произходът не оказват влияние на нищо от живота ви, това са окови, които ви държат здраво вързани. Патриотизмът е лишен от смисъл, защото не служи на целта, с която сте тук.


С каква цел сме тук?И всичко ли можем да бъдем/имаме,щом няма нищо,понеже всичкото е илюзия?Но и докато спим сънят е реален-тъй че...
А и кое ни държи вързани-ние самите,вие,понеже,доколкото знам всеки е свободен,и е избрал сам някои експерименти?И сега излиза,че няма как да излезем от собственият си експеримент?!Наистина забавно.
Aarxe,интересен ник си си избрал-вибрациите му олицетворяват общуването,движението и многообразието,а също интелекта в писмения и устния изкар.Но пък и движение...предизвикателство?Към какво се опитваш да ни предизвикаш и провокираш?Защо си тук,каква работа имаш да свършиш и по чие нареждане?
Искам да попитам-децата забавят ли ни собственото развитие и дон Хуан на Карлос Кастанеда прав ли е,че отварят енергийни дупки в нас?!
Извинявам се,че задавам доста въпроси,но рядко някой споделя,че е "вътрешен" и предлага отговори.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #64 -: Юли 27, 2010, 16:10:03 pm »
Едно ми е чудно.Защо вътрешен е решил или са му наредили да пише във форум в малка държавица като България.Или в случая това с държавата са просто клишета.

Вие бяхте създадени, за да следвате определена цел и за определени интереси. Не съм аз този, който ще разкрие общата ви цел.

2.   2012 г. е изпитание за вас. Не по начина, по който мислите, не на такова ниво. Това е посвоему един “тест”, който вие до момента не издържате, като ви казвам повече, отколкото ми е дадено.  Четете внимателно думите ми.


В случая да разбирам ли,че ние сме експеримент и на нас ни се дават разни "тестове" които ако не минем ни затягате коланите и контрола върху нас ?

Дават ви се шансове, да.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #65 -: Юли 27, 2010, 16:11:21 pm »
Какво представлява пространство-времето погледнато отвън?

Конкретизирай въпроса си, някои неща не мога да кажа, ако не са зададени правилните въпроси.

Парцифал?


За другите:

Съизмервате отговорите ми с това, което може да се намери в информационни сайтове и търсачки от буквално всеки, което е направено с цел и не е случайно. Всичко би било различно иначе, нали?
Нищо не знаеш, пич.
Въпросът е изключително добре формулиран.
Очевидно разполагаш с ограничени знания.
Опитваш се да го прикриеш зад засукани фрази, не става...ае у лево!

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #66 -: Юли 27, 2010, 16:17:50 pm »

Расата и произходът не оказват влияние на нищо от живота ви, това са окови, които ви държат здраво вързани. Патриотизмът е лишен от смисъл, защото не служи на целта, с която сте тук.


С каква цел сме тук?И всичко ли можем да бъдем/имаме,щом няма нищо,понеже всичкото е илюзия?Но и докато спим сънят е реален-тъй че...
А и кое ни държи вързани-ние самите,вие,понеже,доколкото знам всеки е свободен,и е избрал сам някои експерименти?И сега излиза,че няма как да излезем от собственият си експеримент?!Наистина забавно.
Aarxe,интересен ник си си избрал-вибрациите му олицетворяват общуването,движението и многообразието,а също интелекта в писмения и устния изкар.Но пък и движение...предизвикателство?Към какво се опитваш да ни предизвикаш и провокираш?Защо си тук,каква работа имаш да свършиш и по чие нареждане?
Искам да попитам-децата забавят ли ни собственото развитие и дон Хуан на Карлос Кастанеда прав ли е,че отварят енергийни дупки в нас?!
Извинявам се,че задавам доста въпроси,но рядко някой споделя,че е "вътрешен" и предлага отговори.

Децата са единственото чисто нещо, което ви се дава чисто, от вас зависи каква насока ще му дадете, но пътят му като цяло е предопределен. Децата отварят енергийна дупка у вас, но не по начина, описан от Кастанеда.
Ще ви го обясня възможно най-просто: Вие получавате възможността да съсипете друга енергия, освен вашата. В повечето пъти обричате децата си, без да знаете, че го правите. В другия, също грешен подход - вие обвинявате - не тях, а себе си. Живеете се с вина и непримиримост към енергията, която ви създава и изпълва. Влизате от капан в капан.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #67 -: Юли 27, 2010, 16:22:23 pm »
Светът около вас не е илюзията, за която си мислите, не е "матрица". И понеже аз имам "грешно" "мислене" просто реших да махна частичката "не" в предния ти пост.Дори в първото изречение,проличават някои неща.  ;)
Междодругото и аз задавам същият въпрос на хнет,но мисля да го парафрезирам-Съществува ли време и пространство извън "илюзията",и,ако да-как се вижда оттам,"отвън"?!Надявам се сега да е достатъчно ясно зададен.
Междодругото-интересно как един "вътрешен" дава определения и квалификации на "хора",които познава само частично.Мислех,че сте наясно,че "всяко действие има нему равно противодействие".
От какво толкова ви е страх напоследък,че толкова "посветени" се появявате?!Кое е това,което хората очевидно променихме и на вас ви се струва грешно/неправилно,и се опитвате да забавите процеса?!
Съизмервате отговорите ми с това, което може да се намери в информационни сайтове и търсачки от буквално всеки, което е направено с цел и не е случайно. Всичко би било различно иначе, нали? Защо съдиш другите според себе си,Aarхe?!Всичко е такова,какво е и ние сме такива,които сме!Толкова е просто. :)
А и доколкото знам има правила,които вие нямате право да нарушите,освен,ако решите да го направите,и съответно да си заплатите затова.Нали имаме шансове,еми имаме нужда от средствата/инструментите и вие нямате право да ни ги отнемете,а напротив. ;) Би трябвало да си наясно,освен,ако не си просто някой пощенски гълъб.За децата-те сами избират къде да се инкарнират,тоест как ние можем да съсипем нещо,което е предначертано да може да бъде съсипано?!А и защо според теб пък хората отказват да приемат енергията,която ги изпълва?! :)
Има ли оправдание за това, че живеете абстрактно?Откога пък ни е нужно оправдание,за да сме това,което сме?!  :-*
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 16:25:37 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен noname

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #68 -: Юли 27, 2010, 16:29:08 pm »
Я кажи , Джизъс и Буда ваш проект ли са ?
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 16:31:29 pm от noname »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #69 -: Юли 27, 2010, 16:36:00 pm »
Здравей Aarxe,

1. Можеш ли да опишеш какво представлява ядрото на водорода?
2. Ще заживее ли човечеството някога без всичките тези нравствени извращения? И на база на какво са те?
3. Ще увладеем ли силата на мисълта? До колко добре осъзнаваме какво представлява визуализацията и успяваме ли да си служим с нея?
4. Каква форма има Вселената и безкрайна ли е тя?

Предполагам, че няма да те затруднят тези въпроси. Благодаря

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #70 -: Юли 27, 2010, 16:40:51 pm »
За децата - имам следния конкретен въпрос. Казваш, че ги съсипваме. Питам - когато ги зачеваме или после, когато ги "възпитаваме". В случай, че кажеш и в двата случая, кое е по-важното?
Дон Хуан говори за "скучно зачатие". Това вярно ли е? Има ли значение КАК децата ни са заченати? Или и по-важно, това, на което после ги подлагаме - обучение, образование, възпитание?

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #71 -: Юли 27, 2010, 16:41:55 pm »
Един въпрос от историята.

Можеш ли да кажеш какви са били предварително назначените цели на Втората Световна Война и доколко те се различават от реално получения резултат в края на войната?

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #72 -: Юли 27, 2010, 16:45:11 pm »
Мерси за отговора.Имам и друг въпрос ! Може ли съзнанието и визуализацията да влияе на реалноста и ако ДА до каква стенеп ?
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #73 -: Юли 27, 2010, 16:45:45 pm »
И пак задавам въпроса-какво правиш в български форум?И откъде знаеш български език,и защо ти е?!Нали сме малка,никому "ненужна" страна?!И въобще като цяло каква е целта на посещението ти туk?!  :-X  :drinks:
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 17:46:11 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #74 -: Юли 27, 2010, 16:55:57 pm »
Я кажи , Джизъс и Буда ваш проект ли са ?

Може да се каже така.

Исус няма нищо, повтарям - НИЩО общо с това, което смятате за ХРИСТОС. Буда говори повече неща, които каза той, но пак не изцяло. Хаосът е колкото преднамерено създаден, толкова и вашо отроче. В това ну улеснявате много.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27