Автор Тема: Създаване на реалността  (Прочетена 60056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #90 -: Септември 25, 2011, 10:36:03 am »
Но е глупаво да се мисли, че може да се победи всичко. По света има много, които се мислят за Нео или Морфей, но нашата реалност много-много не ги признава.
Естествено, че е така. Думите ми за предопределеността казват точно същото: на теория нямаме граници. На практика, обаче сами сме се ограничили, за да изживеем определена предопределеност...Както казва Зеланд: "Ти си толкова свободен, че можеш да избереш да не бъдеш свободен"
Кадрите с премахмването на тумора, обаче са впечатляващи, не може да се отрече...Пример за освободено съзнание.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Създаване на реалността
« Отговор #91 -: Септември 25, 2011, 11:09:04 am »
На практика, обаче сами сме се ограничили, за да изживеем определена предопределеност...Както казва Зеланд: "Ти си толкова свободен, че можеш да избереш да не бъдеш свободен"


Вчера гледах "Зеленият фенер". Някой тук го беше пуснал в секцията с филми за НСР. В този филм има уникални реплики, които извадих и ги подредих като кратък текст. Създаването на реалност е възможно и то на собствена реалност, но е нужно човек да има много силна мисъл за да го прави. Трябва да се научи и да не допуска разрушителни мисли в съзнанието си, а да ги прекроява и заменя, защото Вселената не търпи празни пространства.

Ето цитата от филма, който сглобих и леко перифразирах и мисля, че доста точно отговаря на темата:

Твоята воля превръща мисълта ти в реалност. За да се овладееш, трябва да се научиш да се съсредоточаваш и да материализираш, каквото виждаш в ума си. Единствените ограничения са тези, които би поставило въображението ти. Съзнанието ти ще те предупреди, ако дебне заплаха. Никога не си сваляй гарда! Материализираното ще бъде здраво, колкото несломима е волята ти. Запомни, врагът ти няма да играе по правилата. Страхът е враг на волята. Чрез волята предприемаш действие. Страхът е този, който те възпира и те прави слаб. Страхът подкопава издръжливостта на материализираните от теб неща. Игнорирай страха. Уплашен ли си, не можеш да действаш. Стане ли това, не можеш да мислиш - мъртъв си.

Това, за което е писал subequatorial е възможно. От много време така лекувам себе си, когато нещо евентуално ме заболи някъде. Е, разбира се не го правя както го е описал, защото просто не мога да следвам някакви схеми - имам си мой начин, който е близък до написаното. Например: наскоро си полях крака с вряла вода. Стандартно стават мехури и боли адски. На секундата обаче обвих болката и мястото в златна сфера и взривих сферата, като на нейно място си представих здрава кожа и никакви болки. Точно за минута вече нямаше нито болки, нито нищо. Сега нямам белег и не ме е боляло никога /освен в първите секунди/.

За тази цел се иска обаче здрава психика и много трениран ум. Лично аз тренирам съзнанието и ума си вече около 2 години за всякакви неща и има прекрасни резултати до момента. Но както писах по-горе много са важни принципите, които копирах от филма. Поне лично за мен в тях е събрано всичко.  ;)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #92 -: Септември 27, 2011, 08:47:36 am »
Вещичка, прости ми ама почваш да прекаляваш с фантазиите си.
mf2 да ограничаваме се,но има и нещо друго.Започнах да мисля че времето в което можем да манипулираме/създаваме или както искате наричайте,реалността е вид зареждане от висшите светове.В смисъл ,че ако аз сега го мога и всичко става с щракване на пръстите,след 1-2-3 седмици вече няма да мога и не защото нещо се е променило,а защото ако пребиваваме в този вид съзнание постоянно,означава,че не сме в това измерение.Ние все пак имаме още много работа върху себе си в 3д-то и нямаме позволението да я свършваме по лесния начин,чрез манипулация.Затова ме засягаше по рано и темата за цикличността.Защото вижте,нали разбирате,че когато имате силата да промените всичко което искате,когато е нужно просто да поискате на ум и да ви се даде дори повече, да усещате присъствието на тези който ви помагат,после когато се "върнете" в 3д е доста болезнено.В този смисъл моментите,колкото и да продължат,са приток на енергия към вас.Този приток дава сили после да се справяте в 3д с ВЯРА,друг е въпроса че когато се върнете в 3д изхабявате толкова много енергия в негодувание че ви е прекъсната връзката,че са ви дръпнали от цицата и вече не сучете от "мама" че е доста разхищаващо. Относно филмчетата,гледах само първото за сега и да вниушително е но не ми харесва това за времето.Ако повярвам сега че съм богата ,вече съм и подобни.Това не е вярно.Има неща който колкото и да вярваме в тях,просто не са ни отредени.,не са в сценария ни.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #93 -: Септември 27, 2011, 10:54:31 am »
Има неща който колкото и да вярваме в тях,просто не са ни отредени.,не са в сценария ни.

Откога ви го говоря това, радвам се че ти стигна сама до истината :hi:.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #94 -: Септември 27, 2011, 11:06:00 am »
ако пребиваваме в този вид съзнание постоянно,означава,че не сме в това измерение.Ние все пак имаме още много работа върху себе си в 3д-то и нямаме позволението да я свършваме по лесния начин,чрез манипулация.
Хареса ми как си го казала. Точно за това говорех преди време и аз: често когато казваме: "Аз искам еди какво си", ние не говорим от името на безсмъртната същност, която сме. Нюансът разлика, който аз влагам в твоя ред на мисли е, че всеки път, когато нещо е по плановете на душата, т.е. когато имаме съвпадение м/у плановете на душата ни и плановете на егото ни, нещата се "финансират" с енергия отвън /или по - правилно е да се каже "отвътре" - безлихвена и в огромно количество/. И стават като с магическа пръчица, получава се нещо като продължителен зелен светофар. Когато обаче егото ни иска нещо, което душата ни не ще, или което не и е по плановете, пак може да се случат нещата, но се налага да взимаме "заеми" от егрегорите, които са високолихвени и обикновено излизат през носа ни.
Проблемът със синхрона е, че душата ни често има такива планове, които не устройват егото на човека.
Въпросът, който аз в момента си задавам след гледането на видеото с премахването на тумора в жлъчката по - горе е: "Тази технология, явно работеща, дали щеше да работи, ако плановете на душата на жената, за която става дума бяха да си отиде, а не да се излекува?" Може би правилният въпрос би бил: "Кой финансира енергийно ситуацията с изцелението в този случай?"
***
Old4, никъде ли не виждаш място за маневриране в живота си, нима всичко ти е съдба в него?
Пак ще припомня нещо, казано от един голям медиум: "Бъдещето ни не е определено на 100%. Човек може да променя хода на събитията В ТОЧКИТЕ НА ИЗБОР. Да се измени хода на развитие на събитията не е лесно. За да се случи това, САМИЯТ ЧОВЕК трябва да поиска да се промени, да пусне това, което му пречи" Нима нямаш своите точки на избор?! Нима всеки от нас в същността си не е в крайна сметка безсмърната душа, която се инкарнира? Нима всички други "его-конструкции" и "его-желания" в човека не са само временни, изкуствени, подпомагащи театъра тук и развитието на душата ни роли и костюми?! Чия е волята на душата ти? Нима това не е твоята истинска, най - съкровена воля, водеща те нагоре към собствената ти еволюция?
 :hi:

П.П. Предопределеността се случва ЧРЕЗ нас, чрез собствената ни вибрация. Никой не може да привлича събития, хора, обстоятелства в живота ни, освен нас. Въпросът е: "Доколко можем истински да променяме вибрацията си?" Защото вибрацията ни е сума от вибрациите на всичките ни тела, но душата ни оперира с най - базовите ни вибрации. Тях ние оттук почти не успяваме да променяме, това е ограничението ни, предопределеността ни. Отделно, всяка промяна, настъпила в самата ни душа влияе в геометрична прогресия на проявленията, които изживяваме. Затова си струва да се разбере какво цели душата ни и да и се сътрудничи максимално. Това е най - добрият вариант. Това може да промени много неща в живота ни. /целия ми пост си е лично мое виждане и мнение/
 :hi:
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 11:36:49 am от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #95 -: Септември 27, 2011, 14:39:25 pm »
Old4, никъде ли не виждаш място за маневриране в живота си, нима всичко ти е съдба в него?
Пак ще припомня нещо, казано от един голям медиум: "Бъдещето ни не е определено на 100%. Човек може да променя хода на събитията В ТОЧКИТЕ НА ИЗБОР. Да се измени хода на развитие на събитията не е лесно. За да се случи това, САМИЯТ ЧОВЕК трябва да поиска да се промени, да пусне това, което му пречи" Нима нямаш своите точки на избор?! Нима всеки от нас в същността си не е в крайна сметка безсмърната душа, която се инкарнира? Нима всички други "его-конструкции" и "его-желания" в човека не са само временни, изкуствени, подпомагащи театъра тук и развитието на душата ни роли и костюми?! Чия е волята на душата ти? Нима това не е твоята истинска, най - съкровена воля, водеща те нагоре към собствената ти еволюция?
 :hi:
:hi:
Ами за кой ли път ще го подесетвам вече, началната и крайната точка (раждане и смърт) са ти записани в тефтера и няма мърдане, понякога смъртта изпреварва събитието незнам поради какви причини, между тези две точки мърдай колкото си искаш, прави се че ти управляваш съдбата и живота си, радвай се че имаш "свободна воля", това е за жалост истината M2f.Това с безсмъртната душа си е пак измислица, като свърши сезона и ролята се смъкне от сцена, правят ти "записа" и край, дълбока тишина, (в място светло, в място злачно, в място прохладно, където няма никаква болка, скръб и въздишка), вечната почивка, а за онова което е било в нас, говорили сме по този въпрос ;).Много лошо звучи нали?
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 14:46:40 pm от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #96 -: Септември 27, 2011, 16:03:26 pm »
Много лошо звучи нали?
Да. И добре, че не е истина... ;) Това с началната и крайната дати...и то не е точно дата като дата. По - скоро имаш няколко предварително заложени "точки за изход" и ако си си свършил задачите тука - излизаш. Ако не - чакаш следващата точка за изход. Знам, че се гледа "свършена работа", а не "работно време", образно казано  ;)
като свърши сезона и ролята се смъкне от сцена, правят ти "записа" и край, дълбока тишина, (в място светло, в място злачно, в място прохладно, където няма никаква болка, скръб и въздишка), вечната почивка...
Заминава си егото и тялото, не друго. То е роля, временна дрешка, това не сме ние! Това е само роля!
Църквата, има много корист в обясненията, които дава /не дава/ по въпроса за прераждането...Искаш да кажеш, че аз съм контактувала след смъртта на мой близък човек със..."записа му"?... Или с въображението си?! :nea:
Боже, колко е хубаво, че не си прав тука, Old4! Чак ме е яд, че измъчваш себе си с тия тегави мисли.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #97 -: Септември 27, 2011, 16:33:23 pm »

Искаш да кажеш, че аз съм контактувала след смъртта на мой близък човек със..."записа му"?...

До колкото съм запозната, това е точно така.Контактуването с починали хора е контакт с записа на личността и др особености на живота му и тн. Замисли се че когато го попиташ за неща свързани с мястото където е той сега винаги се отговаря с -тук е прекрасно,божествено,изпълнено с любов и тн и никога в конкретика.Това е така защото записа няма тази информация,тъй като е извлечен преди душата да е там.
За останалото съм съгласна с теб.
Олд, интересно ми как си обясняваш тогава всички феномени от рода на излизането от тялото,спомените от минали животи,връщането от кома с спомени  и тн. Само не ми казвай ,че е игра на мозъка. Ако си прав,би трябвало когато се раждаме да сме на едно и също физическо,интелектуално,духовно и емоционално ниво, защото всички започваме от 0.А това не е така.При всички случай това е вечна тема и няма смисъл да се убеждаваме в каквото и да било,защото няма да стигнем до реален резултат.От една страна на мен също ми е мъчно че хора вярват в това,но предполагам те ме съжаляват мислейки ,че съм се хванала като удавник за сламка.На много места съм чела,че след като умре човек, душата му известно време изживява това което е вярвала в живота си че ще и се случи, от тази гледна точка,внимавайте какво си мислите че ще ви се случи след смъртта.Тази заблуда не можело да протече вечно,но душата се оставяла да излезе от заблудата си сама с малко помощ от страни.
Не знам до колко може да се вярва на това,но аз лично го взимам в предвид.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #98 -: Септември 27, 2011, 16:49:42 pm »
До колкото съм запозната, това е точно така.Контактуването с починали хора е контакт с записа на личността и др особености на живота му и тн. Замисли се че когато го попиташ за неща свързани с мястото където е той сега винаги се отговаря с -тук е прекрасно,божествено,изпълнено с любов и тн и никога в конкретика.Това е така защото записа няма тази информация,тъй като е извлечен преди душата да е там.
Моят контакт беше без посредник, директен и личен. В реално време. Човека дойде при мен и излъчи мисъл в ума ми. Знам даже къде беше "седнал" в този момент...Става много лично и не искам да влизам в подробности, но аз просто ЗНАМ, че смърт няма. :yes:
На много места съм чела,че след като умре човек, душата му известно време изживява това което е вярвала в живота си че ще и се случи, от тази гледна точка,внимавайте какво си мислите че ще ви се случи след смъртта. Тази заблуда не можело да протече вечно,но душата се оставяла да излезе от заблудата си сама с малко помощ от страни.
+1  :hi: Чудех се как да го кажа и не намирах подходящите думи...И ето, че ти си го направила - кратко и ясно, точно по същество!  :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Създаване на реалността
« Отговор #99 -: Септември 27, 2011, 23:59:39 pm »
Вещичка, прости ми ама почваш да прекаляваш с фантазиите си.

Никога не говоря за нещо ако лично не съм се справила с него и не съм го изпробвала. Живея по този начин от доста дълго време. За теб може и да са фантазии, но за мен си работят в реално време и реално пространство.  :)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Създаване на реалността
« Отговор #100 -: Септември 28, 2011, 12:32:54 pm »
Ето и моето мнение за съдбата на човек в отвъдното
 
Въпреки необходимостта от подробно изясняване, няма да повтарям предни открития публикувани преди това. Тази седмица попаднах на две частични обяснения за съдбата на човек в отвъдното. Първото бе реплика в някакъв ТВ сериал, в който авторите агностици по доста кретенски начин обявиха отвъдното за несъществуващо място. Другото място бе кратко разглеждане на мнението на К. С. Луис по въпроса от книгата "Проблема болка". И двете мнения бяха приблизително правилни, но непълни и в резултат дават лоша престава за човека и неговото място в отвъдното. Все пак бях силно благодарен за така поставения въпрос, това даде импулс за намиране на правилния отговор. В ТВ репликата единият герой обясни на другия, че както човек се създава от нищото, преди да се появи в корема на майката, така и след погребението отива в нищото. Този агносто-атеистки отговор не е чак толкова заблудителен колкото изглежда все пак, а е само частично обяснение.
Ситуацията е следната, когато вярващия умре той отива директно в края на нашия свят и без да носи нищо от него преминава във вечността отвъд, където Христос царува само над праведници. Който не помнят нищо от предишния си живот в този свят, греха е окончателно изтрит и премахнат. Не само греха не съществува след края на света и в началото на вечността, но и грешниците. За да бъде Христос пълен господар то грях не трябва да има никъде в света дори и в душата на грешника. Подобно на заразена от вирус операционна система не може само да се изтрият увредените файлове, нужна е пълна преинсталация, така и греха със самия грешник се заличават в самия край на нашето време. Те наистина изчезват, само че това е в края на времето или на света, както се споменава. От момента на смъртта на индивида, до смъртта на света все пак личността, душата или живота на човека пребивава някъде и това място може да се нарече ад или огнено езеро. Не е логично да се наказва човек извън нашия свят във вечността, ако греха е извършен във времето, то и наказанието е в това време и в този свят, грешника и грехът му нямат място в отвъдното. Друг образ на грешника може да се даде чрез прасето или свинята, това животно е напълно безполезно докато е живо, торта му е безполезна, яде най-много от всички други животни, но все пак свинята съдържа толкова вътрешна красота колкото никое друго живо същество :).
Живота, както и духа на човек са дадени временно или под наем в този свят, живота не е нещо, което човек създава и има правото да притежава. Заразена с вирус операционната система се преинсталира на ново, така и живота на грешника наистина свършва с този свят. Ето как ще се появят милиарди хора след началото на вечността, те просто вземат живота на грешниците, чиято личност е отстранена от съществуване в този свят. Тези, които са се опазили от греха ще запазят личността във живота си, но не и греховете, в които са участвали, както и спомена за тях. Ето и отговор на въпроса за абортираните и починалите деца, живота на тази земя не е от значение за спасението. Ето защо този клас хора са вероятно почти всички спасени, те не са имали възможност да се корумпират и няма да бъдат отстранени.
Друг въпрос е дали спасените няма да получат някакво наказание временно за някои от греховете си след смъртта подобно на грешниците. Едва ли това ще се случи, от такива процедури няма смисъл, а и едва ли Господ има интерес да държи хора дълго в този свят. Явно никакво чистилище в никаква форма няма да има, освен нещо като подготвителен период преди началото на вечността, за да могат например абортираните да пораснат нормално и да достигнат физическа зрялост при преминаването в отвъдното.
Друг въпрос за уточняване е дали ще има хора, които ще искат да се спасят и да са във вечността, но да не могат да се предпазят от грях и да стават грешници. Греха е в грешника много преди той да го извърши в реалността. Може би човек няма „свободната воля” да се спаси, но има така за да се погуби.
Друг въпрос е, защо тогава праведните не се родят директно във вечността, защо трябва да се мъчат тук. Отговорът е, че така или иначе трябва да се създадат определена бройка живи хора, дали те ще запазят живота си или ще им бъде отнет и даден на такива, които ще се създадат в началото на вечността не е толкова от значение. Важно е достигне до предвидената бройка хора, така праведници ще си има колкото трябва независимо какво се случва тук, а грешници няма да има нито един след края на времето.
 
Да повторя кратко двата основни аргумента за изчезването на грешниците;
1)    Наказание само в този свят в това време в това състояние на пространството, след преминаването във вечността никакви наказания.
2)    Грехът и личността или душата на грешника са еднакво корумпирани и не могат да съшествуват сле края на света.
Soli Deo Gloria!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Създаване на реалността
« Отговор #101 -: Септември 28, 2011, 14:07:09 pm »

Никога не говоря за нещо ако лично не съм се справила с него и не съм го изпробвала. Живея по този начин от доста дълго време. За теб може и да са фантазии, но за мен си работят в реално време и реално пространство.  :)
       Не  се  притеснявай,  това  което  преживяваш,  (чустваш)  е  истината!!!!!  Трябва  да  свикнеш,  обаче,  с  мисълта,  че  колкото  по-напред  си  от  сивата  маса  хора,  то  толкова  ще  си  по-неразбираема,  и  чужда  за  тях!  Едно  е  да  обсъждаме  чужд  житейски  опит,  съвсем  друго  е  да  изпитаме  нещата  на  собствен  гръб.
    Много  ми  е  интересно,  какво  мислиш:  Може  ли  да  създаваме  собствена  реалност!   
    Ако,  да,  то  след  като  се  впише  в  общата  реалност  какво  става?  Създаваме  ли  обща  реалност?   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #102 -: Септември 28, 2011, 16:04:26 pm »
Нямам намерение да споря кой какви способности има, най малкото ще е несериозно от моя страна ,заради това ,че не познавам хората. Обаче, човека първо има функцията да преувеличава, когато става въпрос за духовното му развитие, а и за останалото. После тъй като аз не съм срещала жив човек с такива дарби каквито претендира, че притежава вещичка, мога само да предполагам и да съдя по разказите за великите учители,който са ги притежавали.Та великите учители,който са се само лекували за броени минути, ходили са до чужди планети и въобще другите неща който тя казва, че прави са с толкова извисено съзнание,че първо да не претендират сами за себе си, второ да учат другите как го правят и най вече имат блестящи обяснения за това как им се случва. И трите неща не са налице при вещичка,от това аз заключвам,че или си фантазира или преувеличава в пъти или е някой тинейджър който си мисли че сме расли в саксия. Това е логиката.Вярно,че в тези неща не можем да търсим логика,но в нещата като явления,а не като проявление в определен индивид.
Аз не желая да ми се доказват възможностите на вещичка, тъй като съм достатъчно отворена за чудеса,самата аз съм отворила тази тема и това смятам говори достатъчно.Ако някой ще претендира, че притежава такива и такива способности,нека поне има обяснението как се случват, а не да обяснява - ами не знам,просто така,иначе,сложно е и тн.Защото все пак смятам ,че не сме се събрали тук за да се надлъгваме и хвърляме прах в очите.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #103 -: Септември 28, 2011, 16:31:19 pm »
Защото все пак смятам ,че не сме се събрали тук за да се надлъгваме и хвърляме прах в очите.
Абсолютно точно, лошото е и друго бях го намекнал в един от постовете си, прочел няколко книжки някой си и почва да ми набива теории в главата а изобщо не се и усеща че истинските дарби,каква е истината знаещите не я и споделят а да не говорим че пишат "романи" за тези неща.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Създаване на реалността
« Отговор #104 -: Септември 28, 2011, 19:31:14 pm »
       Не  се  притеснявай,  това  което  преживяваш,  (чустваш)  е  истината!!!!!  Трябва  да  свикнеш,  обаче,  с  мисълта,  че  колкото  по-напред  си  от  сивата  маса  хора,  то  толкова  ще  си  по-неразбираема,  и  чужда  за  тях!  Едно  е  да  обсъждаме  чужд  житейски  опит,  съвсем  друго  е  да  изпитаме  нещата  на  собствен  гръб.
   

Наясно съм с правилата на играта и просто се забавлявам   ;).

Много  ми  е  интересно,  какво  мислиш:  Може  ли  да  създаваме  собствена  реалност!   
    Ако,  да,  то  след  като  се  впише  в  общата  реалност  какво  става?  Създаваме  ли  обща  реалност?   

Може - да. И в същност всеки го прави дори и без да го осъзнава - това е факт и колкото и да се рита срещу него, то той няма да се промени! Когато обаче осъзнаеш, че сам твориш реалноста си, то ти се вписваш някак в общото, но не го вземаш насериозно - един вид съществуваш по периферията, защото вече реалноста на другите просто не ти е интересна.  :)

Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27