Автор Тема: Кристално момиче срещу Сивите  (Прочетена 21684 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Кристално момиче срещу Сивите
« -: Юни 22, 2012, 16:05:33 pm »
Като представител от обществото на Кристални деца, ще Ви дам описание за нас и след това ще продължа с моите "занимания" :hi: .
Кристалните деца са обгърнати от красиви, многоцветни, опалесцентни аури в пастелни оттенъци, подобни на ефекта от кварцовата призма, и съответно си падат по кристали и камъни, както ще прочетете по-нататък в книгата. Ето откъде идва и името им „кристални". Можем да ги познаем по следното:
•   в повечето случаи са родени през 1995-та или по-късно;
•   имат големи изразителни очи;
•   като личности са магнетични;
•   изключително сърдечни;
•   проговарят късно;
•   притежават изумителен музикален слух - може да пропеят, преди да проговорят;
•   за да общуват,  използват телепатичните  си способности и собствен жестомимичен език;
•   случва се да им поставят диагноза „аутизъм" или синдром на Аспержер (Синдромът на Аспержер е по-мек вариант на аутистично разстройство, изразяващ се в социална изолация и ексцентрично поведение в ранна възраст, съпроводено с нарушения в двустранното социално общуване, невербалната комуникация, артикулацията и моториката, както и с наличието на тясна сфера от натрапливи интереси. - Б. пр.);
•   по характер са меки, нежни и обичливи;
•   всепрощаващи;
•   силно чувствителни и емпатични;
•   имат здрава връзка с природата и животните;
•   проявяват се като лечители;
•   интересуват се от кристали и камъни;
•   често говорят за ангели, духовни водачи и разказват спомени от минали животи;
•   отличават се с невероятна  артистичност и креативност;
Това сме НИЕ, тук сме за да Ви помогнем  :yes:

Занимавам се с извънземни от 2009 година до сега. Но явно и те се занимават с мен, защото съм била отвличана няколко пъти. Срещала съм се със Сиви-Ниски, но и много пъти съм виждала Сиви-Високи, а това да видя летяща чиния е все едно да видя самолет. Мислех, че са ми приятели, но след като разбрах какво правят станаха мой врагове.
Снощи бях на "разходка" до Луната, но не си спомняй кой ме заведе, не знам и защо.
От всичките ми отвличания имам само бегли спомени. Но съм заставала очи в очи и с Ниските и Високите. Не знам какво ми правят, но на сутринта винаги съм много изтощена и ми се вие свят. Тази сутрин беше точно такава и дори сега като пиша едва седя, но не мога да чакам повече и да крия. Това е моята реалност, моят живот, моята мисия. Аз съм Кристално дете, макар и вече на 15 години.
Всеки, който има въпроси, или иска да разбере повече за мен да ми пише на email-a: [email protected]  :hi:

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #1 -: Юни 22, 2012, 18:23:33 pm »
Кристално момиче - тук не е teenproblem, така че не ни занимавай с глупости.

Ако наистина беше преживяла нещо такова, нямаше да пишеш несвързани общи приказки. Личи си, че просто искаш да привлечеш вниманието на околните, като на всичко отгоре си дала линкове към тази тема в другите си постове.
« Последна редакция: Юни 22, 2012, 18:28:16 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #2 -: Юни 22, 2012, 18:37:12 pm »
:D:D::D:D:D:D:D:D:D - меко казано ..:>

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #3 -: Юни 22, 2012, 18:42:44 pm »
Детенце, ние тук всички сме индиго (кои алфа, бета и final версии), кристални, минерални и порцеланови. Всеки с неговата си история, мисия, случки...не се взимай на сериозно  :P :-*
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #4 -: Юни 22, 2012, 19:24:38 pm »
.... а това да видя летяща чиния е все едно да видя самолет.....  :D [email protected]   ...... Мнооого достоверно. :D
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #5 -: Юни 22, 2012, 19:29:36 pm »
Мило дете, след като общуваш с разни извънземни имаш ли снимки на тях на корабите. Успя ли да запишеш и снимаш нещо? :D
Аз да ти кажа съм от вятърничевите деца. Тия дето сме непобедими. Като духнем не подбираме ни кристали, нищо. Чупим наред. :lol:
Абе майтап си правя. Да не се обидиш нещо ;)

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #6 -: Юни 22, 2012, 19:30:15 pm »
Аз имам мисия и ще я изпълня. Бих помогнала на всеки, дори и на невярващите в мен. Точно такива "дечица" като мен могат да помогнат за спасяването на света. Образовайте се повече по темата за децата Индиго и Кристалните. ;)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #7 -: Юни 22, 2012, 19:34:48 pm »
@Кристално момиче
Можеш ли да ни запознаеш и с други такива момичета или жени.
Майка ти или медицинските сестри които те наглеждат какво мислят по въпроса?
Soli Deo Gloria!

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #8 -: Юни 22, 2012, 19:38:09 pm »
Хлапе-хлапе, интусиазмът е хубаво нещо, но си има начини за представяне на такава информация. Не така прямо.  Така стресираш хората :hi: ;)

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #9 -: Юни 22, 2012, 19:51:27 pm »
Тези, които поне малко вярват в мен да ми задават въпросите си на email - [email protected]
 Имам какво да ви разкажа, днес се регистрирах тук и се чудя просто от къде да почна. Моля да ме резберете. За това, което аз преживявам трябва много силна психика.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #10 -: Юни 22, 2012, 19:57:42 pm »
Няма никакво значение дали си кристал, индиго, пембян или сурусвинкев! Единственото, което има значение е дали си ОСЪЗНАТ, всичко останало е бош лаф работа...  ;)
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #11 -: Юни 22, 2012, 20:03:46 pm »
Кристално момиче, при опита си да споделя във другия раздел на форума историята за змията, която баба ми разказва понякога, всички я определиха като измислица или народна приказка въпреки, че е по действителен случай както ме уверява баба ми, която е мъдра жена и помни с абсолютни подробности всякакви събития от нейния живот, които може да разказва с часове. Та във този контекст историята във някаква степен прилича с онази приказка за формата на Земята, която накрая се оказала кръгла вместо плоска, всъщност впоследствие май се оказа, че е геоидна (кълбо с неправилна форма).
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #12 -: Юни 22, 2012, 20:05:36 pm »
Дайте да го изслушаме детито пък после да критикуваме.

Неактивен Кристално момиче

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #13 -: Юни 22, 2012, 20:19:15 pm »
Не нападайте така хората. Поставете се на тяхно място и се замислете. Представете си че сте на 15 и сте се срещали не един път с Извънземни, отвличали са ви и дори не знаете какво са ви правили. Как ще се чувствате, ако си спомняте, че снощи сте били на Луната? А вчера тъкмо беше залязло слънцето и една летяща чиния кротко премина над града ми(и не я видях само аз). Те са сред мен. Преди ме беше страх от тях, вече дотолкова свикнах, че дори не се плаша от големите им черни очи.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Кристално момиче срещу Сивите
« Отговор #14 -: Юни 22, 2012, 20:36:09 pm »
Ем хубаво де..Ето имаш аудитория..Що не разказваш?
п.п.А ква ти  е мисията и кой те информира за нея?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27