Автор Тема: Предполагаемо отвличане от извънземни в България (Sekhmet case - лято, 1993 г.)  (Прочетена 44297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
За първи път се включвам в разговора ви, за да споделя, че преди около 10 години имах абсолютно същото изживяване.

Събудих се на терасата и точно пред мен се рееше, точно се рееше същество, което приличаше на човек, но в себе си знаех, че не е. Лошото се случи след това: То ми "каза", че трябва да ме "източи". Усещах и виждах, че прелива в мене някаква течност с фосфоресциращ вид. В следващия миг се пренесохме в нещо като кръгъл бункер, където имаше два асансьора. Видях много хора, които се качваха и слизаха. Странното което се случи че при едно отваряне на вратата на един от асансьорите излезе мъж, който в "познавах"(познавах там на това място)?! Той ме попита учудено какво правя там, а аз казах че са ме довели. Той само ме изгледа и ме погледна доста смущаващо...

След това не знам защо започнах да търся изход. Да се махна. Попаднах на нещо като вътрешен двор, ограден с телена мрежа. Вътре имаше много бременни жени... Странно, но се чувствах доста спокойно. После отново се озовах пред асансьорите... и се събудих в леглото със странното чувство че наистина съм била на това място. Понеже рисувам, взех лист и нарисувах "нечовека", който ме заведе там. Никога не съм си спомняла лицата на непознатите които съм сънувала през живота си но този се отпечата в паметта ми. Не можах да заспя до сутринта. После показах рисунката на моя приятелка, но тя просто не прие насериозно разказа ми.

Сега съжалявам, че не съм я запазила (бих я публикувала). Мисля, си че може би ще си го спомня, но като че ли не ми се иска много сега. Искам да ви споделя, че по онова време нямаше почти никаква информация за сиви и т.н. Още по-малко такъв невероятен сайт който е xnetbg. Ами това исках да ви споделя.
« Последна редакция: Април 04, 2008, 20:02:27 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Призовавам те да се опиташ да го нарисуваш отново :)

Къде имаше чувството, че се намира този бункер?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Присъединявам се към молбата на Н. да си спомниш и нарисуваш този...айде после ще го кръстим  ;) В един руски форум след публикуването на такава рисунка още няколко човека си спомниха, че и те са срещали същото такова същество, та нищо чудно и тук да се получи същия ефект.
Не знам защо , но първото, което ми мина през главата, след като прочетох текста беше "паралелно пространство"  :-\
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Помниш ли точната дата, или поне година или месец?

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви в Българl
« Отговор #4 -: Април 03, 2008, 10:44:26 am »
Здравейте отново. Сега видях, че сте се заинтересували от моята история и поради това седнах и си припомних лицето. Странно, но то веднага изплува в съзнанието ми и се получи точния портрет.
Относно датата и годината, сега като си помислих повече излиза, че е било не преди 10, а преди 14-15 години. Или през 1993 или 1994, но за точната дата наистина не помня. Беше през лятото. А бункерът определено чувствах, че е под повърхност. Дали е била Земята... не съм сигурна. Но на мене лично ми стана интересно защо точно на терасата?! Това се повтаря и при другите които виждам са имали сходни преживявания. Ами това е от мен.
А ето го и него. Наистина навява някаква тъга. Какво мислите? Кой е?
Оставям на въображението ви да му дадете име :)

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви в Българl
« Отговор #5 -: Април 03, 2008, 11:03:45 am »
Здравейте отново. Сега видях, че сте се заинтересували от моята история и поради това седнах и си припомних лицето. ...
Браво Sekhmet,

Заинтересувани - меко казано.

Ако не е проблем, отговори на някои от следните въпроси, както сметнеш за добре.

Ти казваш, че той ти е казал, че ще е трябвало да те "източи", но после казваш, че "прелива в мене някаква течност с фосфоресциращ вид". Течността, грубо казано, изливала ли се е от теб или се е вливала в теб?

Какъв цвят на очите имаше той? Цвят на косата?

Можеш ли да си спомниш какви бяха точно асансьорите? Като в панелните блокове или сребристи с плъзгащи се врати? Чуваше ли се шум при движение на асансьорите?

Как бяха облечени хората, които си наблюдавала да излизат от асансьорите?

Какви бяха на вид: военни, лекари, странни типове?

Имало ли е други хора по коридора?

Имало ли е нещо друго на отсрещната страна на коридора?

Имало ли е някаква миризма?

Имало ли е някакви други шумове?

Каква беше вътрешната форма на коридорите?

Откъде идваше светлината в коридорите?

Каква беше повърхността на стените? Боядисана, гладка, тухлена или друга?

Какво работи твоя познат, който е излязъл от асансьора?

Какви бяха на вид бременните жени? Години, социален или етнически произход? Имаше ли чужденки? Те бяха ли в абсолютно съзнание? Регистрираха ли по някакъв начин присъствието ти? Накъде са гледали, когато си отишла при тях?

Щом е било нещо като вътрешен двор, какви бяха на вид сградите, които се виждаха от твоята позиция?

Какви бяха атмосферните условия, в момента, когато отиде при тях? Беше ли нощ? Телената мрежа, беше ли същата като тази, която по селата се използва? Беше ли бодлива? Имаше ли жени да се облягат о нея? Имаше ли далечна видимост от там към някой хълм, някаква природа?


Как разбра, че трябва да се върнеш обратно? Какъв е последния кадър, който помниш, преди да се озовеш обратно удома?

Това е. Тези въпроси ги задавам от интерес, към това, което споделяш, а не от някакъв вид съмнение. Радвам се, че си се престрашила.

Само по желание.

Ред
« Последна редакция: Април 03, 2008, 11:15:25 am от RedGuy »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви в Българl
« Отговор #6 -: Април 03, 2008, 11:18:27 am »
Ще отговоря на всичките ти въпроси. Може би заедно ще изясним нещата...
Очите на това същество бяха просто тъжни. Черни. Косата определено беше черна. Като цяло много бледо лице, като на някой който дълго време е бил лишаван от храна и сън. Витален. Не почувствах страх, просто че трябва да отида с него. Асансьорите бах сребристи с плъзгащи врати. Никакъв шум или миризма. Стените съвършено гладки също сребристи. Хората с костюми. Предимно мъже. Без военни. Моят познат всъщност не го познавам тук и сега. Не съм го виждала изобщо. Но там го познавах, колкото и странно да звучи. Като че ли всъщност той по някакъв начин ми "каза", че мястото ми изобщо не е там?!
Жените бяха обикновенни, облечени всички във сиви нощници (в напреднала бременност). Не ме виждаха или усещаха присъствието ми. Като в транс, затворени в този ужасен вътрешен двор ограден с мрежа. Това е последното, което видях, преди да се "събудя-върна". Не исках да стоя повече там! Какво ти навява всичко това?

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предполагаемо отвличане от Сиви
« Отговор #7 -: Април 03, 2008, 11:29:48 am »
Ще отговоря на всичките ти въпроси. Може би заедно ще изясним нещата...
Очите на това същество бяха просто тъжни. Черни. Косата определено беше черна. Като цяло много бледо лице, като на някой който дълго време е бил лишаван от храна и сън. Витален. Не почувствах страх, просто че трябва да отида с него. Асансьорите бах сребристи с плъзгащи врати. Никакъв шум или миризма. Стените съвършено гладки също сребристи. Хората с костюми. Предимно мъже. Без военни. Моят познат всъщност не го познавам тук и сега. Не съм го виждала изобщо. Но там го познавах, колкото и странно да звучи. Като че ли всъщност той по някакъв начин ми "каза", че мястото ми изобщо не е там?!
Жените бяха обикновенни, облечени всички във сиви нощници (в напреднала бременност). Не ме виждаха или усещаха присъствието ми. Като в транс, затворени в този ужасен вътрешен двор ограден с мрежа. Това е последното, което видях, преди да се "събудя-върна". Не исках да стоя повече там! Какво ти навява всичко това?

Навява ми правдоподобност и неща, които са ги преживели и други, но не в България.

Стените бяха ли овални?

Какви бяха "костюмите" на хората? Сако с панталон и вратовръзка? Комбинезон?

Опиши вътрешния двор. Каква беше настилката на вътрешния двор?

Мрежата беше ли бодлива тел и ли такава, както е на село?

Имаше ли някакъв вятър или бриз, като излезе на "двора"?

Струва ми се, че е по-добре да не ти казвам точно сега източниците си на информация и това каквото знам, за да не ти повлияя.

Ред
« Последна редакция: Април 03, 2008, 11:30:50 am от RedGuy »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Колкото повече се връщам към това, толкова повече подробности си спомням, страхувам се само да не би да е плод на въображението ми вече.
Стените бяха овални. Просто едно голямо помещение като фоайе, абсолютнокръгло с два асансьора. Мъжете бяха с костюми обикновени. Мисля че имаше и такива със сиви или сини комбинезони. Моят "познат" имаше въру костюма си бяла престилка. Вътрешният двор беше също овален от бетон и вътре в него бяха оградени жените. Странно, но мрежата беше точно като селските огради. Искаш да ми кажеш, че има и други които са били там? Кое е това място?

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Течността която се вливаше... Имах чувството, че подменя кръвта ми с нещо, което ще ми помогне да отида там. Наистина го знаех и се доверих.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ето още въпроси:

- Случвало ли се е оттогава пак, или поне подобни преживявания?

- Познаваш ли хора преживели същото?

- Разбра ли каква е целта на всичко това?

- Видя ли други извънземни? Например тъй наречените "Сиви" (ниски,сива кожа, черни очи, без нос и уста)?

- Видя ли НЛО някъде около съществото? Виждала ли си някога?

- Подлагала ли си се на регресивна хипноза?

- Мислиш ли че можеш да имаш имплант/и?

Поздравявам те за рисунката, много е добра! Художничка ли си?
Ако случката ти е истина, може да е уникална, защото това е сирианец. Много рядко срещано. Ето прикачам рисунки и аз :)
« Последна редакция: Април 03, 2008, 22:34:17 pm от H. »

cdms

  • Гост
Зениците на очите са различни на рисунките. На sekhmet са човешки, на Н са рептилски. Някой ще обясни ли, каква е тази раса, ако я има??? ???

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Има хиляди видове, не се хващайте за зениците.
Също така може и да е друг извънземен от човекоподобните раси. Много са. Явно този обаче не е добронамерен, защото я взима против нейното желание.

Според някои източници, Сирианците са расата с най-добрата технология (наред с рептилиите). Именно те са едни от тези дали знанията, за да се осъществи проекта Монтоук.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Здравейте отново. Най-напред благодаря на всички, които се включиха в това "разследване". Ще продължа да отговарям на въпросите ви относно преживяването ми. Значи там изобщо не видях никакъв вид извънземни. Единственото същество, което за мене не беше човек, бе този който ме отведе. Но в никакъв случай не се почувствах застрашена. На онова място не видях нищо наподобяващо НЛО или нянакъв вид апарати. Просто много хора, които определяно си бяха много заети забързани. Може би просто не е трябвало да виждам повече, като че ли просто бях в преддверие. Само когато открих бременните жени, просто ми стана някак гадно. Оттогава не съм имала подобни изживявания, а за имплант не мисля, че имам и без него съм си доста луда  :) Винаги са ме привличали древните знания, учения, окултизъм и мистичните неща свързани с нас и Вселената. По мое мнение ние хората не бива да се страхуваме от тях (извънземните), защото си мисля, че единствено ние носим божествения дух, което е много много важно. Просто отдавна по някакъв начин сме забравили за него и сега е време да отворим душите си за любов, за да станем такива каквито винаги сме били. Звездни деца. Май се отплеснах много  :)
А наистина това което нарисувах страшно прилича на първата рисунка от Watcher. Обичам да рисувам. Ще изровя нещо приятно и ще го публикувам. Дано ви хареса.

Неактивен Guardian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Когато прочетох темата останах смаян заради сходствата с един мой сън, който ми се струваше много объркан и странен.Тъй като беше от преди около 2 години не мога да си спомня всички подробности, но си спомням, че бях в асансъор с някой (не помня дали беше човек или някакво друго същество), даже може да са били повече. Когато асансъора спря и вратите се отвориха пред мен стоеше най-грозното нещо което някога бях виждал - бих го нарекъл чудовище с пипала, високо около 1.50 м., тъмно на цвят.Доста се уплаших от това изродско създание, но след това то започна да ми говори чрез телепатия, че аз съм избран и ще бъда спасен след това се озовах на някакво мрачно място оградено с бодлива телена мрежа.Напомняше ми на старо гробище.На това място имаше млади момчета и от тях разпознах 2ма или 3ма - приятели с които бях тренирал лека атлетика.Всички бяха отчаяни и съкрушени.За жалост само това си спомням от този сън.Ако изникне нещо в съзнанието ми ще допълвам.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58423 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
96 Отговора
58112 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16252 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
5 Отговора
6584 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
1 Отговора
3115 Прегледи
Последна публикация Март 14, 2010, 21:53:30 pm
от Морфей

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27