Автор Тема: Предполагаемо отвличане от Сиви в България (Dorian case - 08.1991 г.)  (Прочетена 53442 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
През 1991 г., през една августовска нощ, в стаята ми се появи един Сив! В момента в който лягах го забелязах. Стоеше на около метър от мен. Опитах се да раздвоя тялото си, но бях абсолютно парализирана. Стояхме и се наблюдавахме. Нямах нито една мисъл в главата си, сякаш то беше проникнало в мозъка ми и бе изтрило всичко от там. Изпитвах само невероятно спокойствие.
Съществото бе високо около 140, кожата му-едропореста, сивозеленикава на цвят. Очите му бяха огромни и поглъщащо черни. Не намирах нищо заплашително в него, докато не почувствах как някаква сила не повдигна вцепененото ми тяло и го понесе на някъде. Исках да крещя за помощ, но не можех да издам звук. Умирах от ужас. Знаех, че става нещо, но не можех да се съпротивлявам. Когато паниката ми достигна предела си, сякаш някой угаси съзнанието ми... потънах... Последното, което помня са листата на дървета. Не зная какво е ставало след това и колко време е минало... Същата тази сила сякаш ме пусна от около половин метър върху леглото. Трудно ми бе да дишам... В мен бушуваше чист ужас. Чувствах се като животно с което са провели експеримент.
След тази случка в продължение на няколко години имах и други невероятни изживявания, за които мога да ви разкажа ако това ще ви е интересно.
За уточнение - не употребявам наркотици, седативи и дори алкохол. Медицинска сестра съм и първата ми мисъл тогава бе че полудявам. Ходих при една психиатърка и й разказах всичко. След доста разговори проведохме регресивна хипноза.Оказа се че това се е случило. Била съм и в кораба им. По време на хипнозата ми прилоша и тя прекъсна сеанса. Посъветва ме никога да не ровя повече там. Ако някой има подобни срещи и сподели ще се почувствам по-добре. Ще зная че не съм единствената потърпевша а и можем да поговорим за това.
« Последна редакция: Февруари 03, 2008, 15:30:38 pm от H. »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #1 -: Януари 25, 2008, 19:26:53 pm »
Здравей и добре дошла във форума! Не си сама и тук едва ли някой ще те помисли за луда. На мястото си си :)

Би ли разказала в по-големи детайли това, което ти се е случило? Помниш ли какво ти правиха в кораба? Проверявала ли си тялото си за импланти? Оттогава имаш ли съзнателен спомен или поне проблясъци, че са идвали отново за теб? Само един ли беше Сивият, помниш ли и други?

Разкажи ни и за другите си преживявания, моля те!

Поздрави! :-*

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #2 -: Януари 25, 2008, 19:58:51 pm »
Здравей и добре дошла във форума!

Разкажи ни и за другите си преживявания

След това имаше ли белези по тялото? Променен химичен състав на секрети, кръв и т.н.

Пълни изследвания прави ли си след това? И ако да, какъв беше резултата?

Опитах се да раздвоя тялото си, но бях абсолютно парализирана.
Как да си раздвоиш тялото?
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 22:44:36 pm от Eon »

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #3 -: Януари 26, 2008, 00:23:32 am »
"интересно ... и?"  ???
Елементарен човек!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #4 -: Януари 26, 2008, 00:29:32 am »
Опитах се да раздвоя тялото си, но бях абсолютно парализирана.
Как да си раздвоиш тялото?
За това раздвояване и аз се почудих, но може да е правописна грешка, сигурно е искала да напише "опитах се да раздвижа тялото си"   :) но явно е била парализирана.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #5 -: Януари 26, 2008, 06:11:18 am »
Здравейте. Това, което преживях тогава се опитах да предам възможно най точно. Имала съм съмнения относно импланти но не ми достигна смелостта да отида на скенер. Мисля, че не искам или не съм готова да приема истината...ако се окаже че има такива. Бих ли могла да живея с мисълта, че съм нечие опитно зайче! А иначе онова си беше Сив!
Видими белези нямам, но на няколко пъти ми се е случвало да чувам странни звуци вечер...и сякаш са някъде вътре в черепа ми..зад дясното ухо...сякаш някой предава по морза...и са сигнали които не са безразборни а имат определена последователност.
Колкото до раздвояването...допуснала съм правописна грешка...искала съм да кажа...раздвижа..ами ако имате още въпроси...питайте!
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 11:48:01 am от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #6 -: Януари 26, 2008, 14:07:36 pm »
Ами отговори първо на всички зададени, пък тогава други :)

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #7 -: Януари 27, 2008, 08:06:22 am »
Доста интересна случка , но аз ти предлагам да отидеш на скенер(това че си опитно зайче на извънземни не би трябвало да го приемаш толкова гадно!  ;).Така че отивай) ! И все пак имала ли си кръвотечения от носа или да те е боляла често главата след тази случка?

И ти разказа , че това ти се е случило през 1991г , ами тези години имала ли си подобно преживявания или нещо друго(звуци ала бала)?

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #9 -: Януари 28, 2008, 15:28:48 pm »
Предлагам на Дориан, да отиде на лекар за пълни изследвания и рентгенови снимки на целия череп за да се провери наличието на импланти.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #10 -: Януари 28, 2008, 16:49:42 pm »
Аз пак ще си кажа тезата за имплантите и технологиите - защото според мен е много логично тези които ги поставят да владеят нанотехнологиите и тези устройства да не могат да се засекат с конвенционални скенири в болниците. Ако пък е нещо по-голямо то или е умишлено такова сложено по някаква причина или е земно военно производтво - но дори и земните секретни технологии мисля че са вече на ниво да ти сложат устройство което да не може да се засече лесно.

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #11 -: Януари 29, 2008, 22:49:31 pm »
Предлагам на Дориан, да отиде на лекар за пълни изследвания и рентгенови снимки на целия череп за да се провери наличието на импланти.
Бих отишла и на изследвания и на скенер ако не се обях от отговора!Когато задаваш въпрос трябвя дя си готов да чуеш истината.Аз май не съм готова.А и като разбера че имам имплант какв ще променя...най много да полудея наистина.Иначе след тази случка се заредиха едни усещания...от време на време и сегс чувам някъде в главата си зад дясната ущна кост звуци сякаш някои прядава по морза...и не са сигнали които да са безразборни...имат си ритъм и последователност
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

stiver

  • Гост
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #12 -: Януари 30, 2008, 01:10:10 am »
Хей  Dorian,

Това стана много дълго, така че ако имаш минутка време, направи си едно топло кафе, облегни се спокойно назад и се чувствай точно така сякаш си седим някъде на слънце и си бъбрим приятелски.

Ето така - най-напред искам да ти кажа, че се възхищавам на смелостта ти да преодолееш страха от мнението на хората и открито да споделиш преживяванията си. Това вече е една съществена стъпка към решението на проблема, която много малко от другите хора като теб са способни да направят. Не знам дали е успокоително това, което ще ти кажа, но истината е, че има много хора, които са преживяли нееднократно подобен контакт като твоя - някои съзнателен, а при други е зарит дълбоко в подсъзнанието им или e заменен от фалшиви спомени. При много хора, които може никога да не си спомнят, тези преживявания неминуемо изплуват по-късно на повърхността като най-често се изразяват в необикновен интерес към всичко свързано с НЛО и обитателите им. Аз съм убедена, че дори някои от хората, които редовно пишат на тези теми тук, в този форум са имали контакт с хора, които вероятно не са от нашата планета. Въпреки, че те може и да нямат съзнателен спомен за това, подсъзнанието им ги кара да се връщат отново и отново на тази тема. Не като теб. Голяма част от твоите спомени са съзнателни. Изследванията показват, че хората, които са запомнили  дори и фрагменти от срещите са обикновено хора със силна воля и здрава психика (по една ирония - точно обратното на твърденията на скептиците). Да добавим към това и преодоляването на страха от чуждото мнение - е, май си едно доста жилаво момиче  :)

За разлика от хората, които ти писаха по-горе, аз не мисля, че трябва да отидеш сега на сканер, ако не си готова за това. Все пак, като оставим на страна, че те са едни много любопитни момчета, те ти препоръчват това, защото наистина искат да помогнат. Аз съм в този форум от известно време и мога да те уверя, че макар и разговорите малко да позагрубяват понякога, това е наистина едно от малкото места, където можеш да намериш истински мислещи и доста свестни приятели.

Ето какво мисля аз за сканера - напълно разбирам, това не е просто страх, това си е жив ужас. НО, знаеш ли, че откакто е станала тази случка с теб, е минало ужасно много време. И въпреки това ти изглежда продължаваш да търсиш контакт с хора, с които да я споделиш. А на мен специално ми изглежда, че това което не те оставя на спокойствие не е морзовата азбука в ухото. На мен ми се струва, че това, което не ти дава мира е желанието ти да научиш истината. Интересно кое накрая ще се окаже по-силно - страхът от истината или желанието да я узнаеш.  :) Само че, питам се, кой лекар в страната би погледнал снимките и би казал "Да, имаш имплант внедрен от хората живеещи на планетата Бонбон от съзвездието Компулиус, сложен е там по такава и такава причина и ние имаме съвършенните уреди, с които ще го дематериализираме за секунди." Хм, и аз бих се замислила доста преди да се сканирам.

Dorian, аз мисля, че истината е само в теб и само ти я знаеш точно такава, каквато е. За съжаление аз не мога да ти я разкажа така както си пием кафето, нито пък някой друг може да ти я каже. Само ти можеш да я разкажеш на себе си. Между нас казано доста странно ми се струва заключението на психоложката, която ти казала "да не ровиш."  Според мен по-скоро ТЯ е тази която не е имала сили да понесе това, което ти си и казала. Ти тогава си била готова да узнаеш, щом сама си отишла, нали. Твое право е да знаеш истината за себе си, а нейно задължение е било да ти помогне да я приемеш безболезнено. Това ми звучи все едно една жена да отиде при лекар да и даде противозачатъчни, а той да и каже "По-добре изобщо не го прави". Дали не може да се намери някоя по-талантлива психоложка?

Накрая искам да те попитам... Всички хора те питат разни неща  :) Не ми се иска да се чувстваш като на кръстосан разпит и затова - има ли нещо, което ти би искала да ни попиташ? Искаш ли ние да ти разкажем нещо? Има ли нещо, което би искала да ни кажеш, но ние не се сещаме да те попитаме? Би ли се почуствала по-добре ако други хора ти разкажеха за техните контакти с пришълци? Ако искаш ще хванем от някъде някоя нишка и ще разплитаме докато не кажеш "Стига".  А може да се окаже, че нещата дори и да са малко страшнички, са и много важни и е по-добре да се знаят, дори и само заради децата ни. Дай ни шанс да помогнем.
« Последна редакция: Януари 30, 2008, 01:11:09 am от stiver »

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #13 -: Януари 30, 2008, 16:32:04 pm »
Тук имаше и други постове за вероятни отвличания от сиви в България...може би ще е добре ако се свържеш с някой, който е преживял нещо такова. Така се предполага че по-лесно би приела истината а именно когато знаеш че не си единствената. Някои хора от форума се бяха заели да се свържат с хората от предишните теми...не знам дали са успяли, но те могат да ти дадат координати.
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Историята на срещата ми със Сивите!
« Отговор #14 -: Януари 31, 2008, 00:02:02 am »
Здравей Stiver! Много ти благодаря за подкрепата и разбирането. Писала съм и в други форуми, но никъде не се е случвало да говоря за всички тези неща както тук. Наистина ще ми стане по-леко ако все пак се появи още някой с подобно преживяване. Това, че разговарям с всички вас ми е направо като терапия.
Винаги съм се питала - добре де, ако съм била отвличана наистина, защо тогава не са изтрили всичко от съзнанието ми. Нали казват, че това им е практиката. Наистина ли смяташ, че само силната ми воля е причина за да помня началото на срещата. Има и нещо друго. Когато ходих на хипноза имаше няколко подготвителни сеанса. В тях тя ми помогна да си създам един мой свят. Бях й казала, че от време на време медитирам. Няколко дни след приключване на сеансите при нея, когато медитирах умишлено, отидох в този мой свят. Веднъж зададен в мозъка явно се запазва. Тя ми беше казала, че там мога да търся истината сама ако имам смелост за това. И когато се озовах отново там...попитах съзнанието си кои са съществата, които ме бяха посетили - изведнъж видях много едър висок мъж с руса къса коса. Беше с някаква странна сива униформа. И знаеш ли, че всеки път когато се опитам да ровя по този начин за информация - дори и при терапевтката получавам тахикардия.
А искам теб лично да попитам, кое те кара ти да търсиш истината тук???!!! Ще се радвам да ми отговориш скоро
« Последна редакция: Януари 31, 2008, 00:18:49 am от Eon »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
107 Отговора
58216 Прегледи
Последна публикация Юни 27, 2011, 18:57:09 pm
от Hacko
4 Отговора
5022 Прегледи
Последна публикация Юни 19, 2008, 23:02:38 pm
от Peacekeeper
5 Отговора
6548 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito
14 Отговора
18241 Прегледи
Последна публикация Май 28, 2011, 07:50:00 am
от daskala
3 Отговора
6237 Прегледи
Последна публикация Февруари 18, 2012, 19:32:15 pm
от diadka

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27