Автор Тема: Наръчник за предотвратяване на отвличане от извънземни  (Прочетена 10306 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 00:12:56 am от H. »

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Ако някои го има на български да казва

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Направи си сам - шапка за защита от извънземни

(вижте идиотската снимка)

http://misterika.blogspot.com/2010/02/blog-post_21.html

 ::)

Неактивен peyu2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
    • Linux Mint
Поредната порция "приказки от 1001 нощ":

Ако някой модератор реши да изтрие това мнение, го моля да остави следващият абзац
за някой който е много закъсал и е почнал истински да превърта:

Накратко: ако станете клиент на лудницата защото сте започнал да виждате извънземни
една от работещите защити е:

1. Кварцов резонатор (беше пробвано на 144 мхз)
2. Във всеки ръкав поставяте медна тел и някъде зад гърба ви където трябва да се съединят ги запоявате всяка една към едно от крачетата на кварца:
-------лява жица------I[това е кварца]I-------дясна жица---------

http://www.p-wholesale.com/upimg/5/277a1/quartz-crystal-gmk-um-1um-5-808.jpg

Предполагам може и кварца да е в кутийка и при нужда да се вади и да пукаш заобиколили те като балончета,
или за да не изглеждаш "КУ-КУ" да имаш генератор който излъчва около теб честота 144мгхз и при нужда да се активира.

Пробвах и с кварц на 121 мхз, пак работи но е малко по слаб.

Или трябва да е на фиксирана 144мхз честота или трябва да е над 100мхз? Не знам наистина.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------- край на абзац-а

От тук нататък, ако искате трийте:

А сега надълго:
Купих си пръстен - с много странна форма и много еднородни камъни по него.
Разбирачи веднага ми казаха че това не е пръстен, а устройство което трябва да се активира,
но това с което се активира е загубено и неизвестно какво е то и не се знае какво се случва.

Предполагаха, че се активира вид енергия, която да се ползва за ... и те не знаеха за какво.
 
Отдолу в една от дупките под един от камъните имаше 2 миниатюрни топчета.
Седяха като запоени и не знаех как да ги изхвърля от там, защото ми загрозяваха естетиката на пръстена.

Мъчех се с острите пинсети да ги избутам навън. В един момент открих, че едно от топчетата има вдлъбнатина.

Случайно тази вдлъбнатина попадна в съседното топче и те се оказаха в ръката ми.
Оказа се, че това е интелигентен начин винаги да ги носиш в устройството.
С тази вдлъбнатина се регулира сумарната им дължина - по-тясно - влизат/излизат
по-широко - стоят си в дупката без да падат.

Тези топчета могат да се поставят в специални дупки отгоре (дупките са повече от 2)
и по този начин се активират различни вериги.

Няколко дни по-късно си играех безуспешно да активирам това нещо.
В един момент от безисходица добавих елемент които ми беше препоръчан от една тъпа овца
и се оказа, че се активира канал за SOS повиквания.

Оказва се, че има извънземни раси, някой от тях воюват помежду си, но всички те имат общ SOS канал,
така че, ако някой попадне в беда - по този канал търсят помощ от общ спасителен отряд.

И сега много накратко:

Нямат право да ни коригират развитието
Нямат право да ни дават каквито и да са технологии
Имаше някакви безпричинно смъртоносно зли - именуваха себе си като "анунаките"

Не могат да те защитят оргонити или талисмани - единственото спасение беше една индийска мантра за защита.

И NZ защо - кварц на честота 144мхз. С него им унищожаваш както апаратурите, така и тях самите.

Според мен кварца трябва да е от 100мхз нагоре, но нищо повече не знам наистина.

Ако видите извънземни - не бързайте да се страхувате - някой от тях са много доброжелателни,
други както именуващи себе си "анунаките" безпричинно сеят смърт,
трети са готови да те разфасоват от чисто любопитство, защото се оказва,
че на човешките същества са подвластни сили и енергии, за които на тях им трябват сложни машини.

Моята опитност от цялата история беше, че всяко едно човешко същество е в състояние да бъде
пълновластен господар във вселената. Въпреки кошмарно ниската маймунска интелигентност.
Въпреки тоталното неспазване на вселенските закони.

Имаме някаква специална енергетика с която можем от л@йната да отидем да царуваме в злато и коприна,
а също и обратното - и това е един от вселенските закони .....
« Последна редакция: Май 15, 2012, 19:08:43 pm от peyu2010 »

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Надявам се, че ако наистина си се срещал с извънземни, не ти се е случило нищо лошо.  :blum1: Имам странното усещане, че не сме сами в тая Вселена, та затова ми е интересно да споделиш малко повече информация за кварцовото устройство. Ако може малко по-подробно да споделиш как се изработва.

Индийската мантра, която си използвал успешно, може ли да я споделиш (може и на ЛС, ако предпочиташ). Амора Гуан беше дала в една от книгите и (мисля, че  "Наследството на Плеядите. Пробуждане на енергията Ка") една методика за "тестване" на извънземните и начин по който да ги отпратиш, ако не ти харесат (не съм го използвал и не знам дали работи, просто споменавам)  :blum1:


Ако имаме оргонит зареден на 144mhz или с тая работещата защитна мантра, ефекта няма ли да е същият като с кварцовото устройство?



 
« Последна редакция: Май 16, 2012, 08:22:29 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Цялата защита от която се нуждаете е съзнанието ви.Никой нищо не може да ви причини против вашата воля.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Купих си пръстен - с много странна форма и много еднородни камъни по него.
Разбирачи веднага ми казаха че това не е пръстен, а устройство което трябва да се активира,
но това с което се активира е загубено и неизвестно какво е то и не се знае какво се случва.

Предполагаха, че се активира вид енергия, която да се ползва за ... и те не знаеха за какво.
 
Отдолу в една от дупките под един от камъните имаше 2 миниатюрни топчета.
Седяха като запоени и не знаех как да ги изхвърля от там, защото ми загрозяваха естетиката на пръстена.


Ако пуснеш една снимка на пръстена бих могъл да ти предложа и по-земни обяснения за модела, а и за топченцата, които си откъртил отдолу.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Цялата защита от която се нуждаете е съзнанието ви.Никой нищо не може да ви причини против вашата воля.

Може, и не само може, но и като ти причини, или по-зле ти причиниш на някого, дори да не си спомняш след това.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27