Автор Тема: Предполагаеми срещи с извънземни (neven case)  (Прочетена 58429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #30 -: Юни 28, 2006, 22:39:22 pm »
Благодарско, и хубаво че се престраши да споделиш преживяването си... По принцип такива случки не бива да ни учудват, тъй като са част от една по-високоенергийна реалност, която така или иначе съществува. По-умелите майстори на съня успяват да пътуват далеч отвъд земната сфера в алтернативни на нашата планети, където се научават на опитности, невъзможни за научаване на Земята. Добре е да се прочете трилогията на Монро "Пътувания извън тялото", там подробно се описват множество подобни случаи, и се проследява добре тънката свързаност помежду им.... ;)
musica universalis

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: След съня
« Отговор #31 -: Юни 29, 2006, 10:22:45 am »
По добре си гледай риъл лайфа :)
Сега,съмнявам се да се опитваш да влезеш във някакъв вид матрица,избягвайки от проблемите;така е най лесно разбира се 8)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #32 -: Юни 29, 2006, 11:20:19 am »
По-умелите майстори на съня успяват да пътуват далеч отвъд земната сфера в алтернативни на нашата планети, където се научават на опитности, невъзможни за научаване на Земята.
Баси, искам да стана майстор на съня. Как се става майстор на съня?

Първо тея хора си влизат във собствения ум,неща,които са вътрешни-т.нар. ендореалност.
 второ терминът е Осъзнато сънуване.
 За да се научиш:
http://www.dreamviews.com/
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #33 -: Юни 29, 2006, 18:59:26 pm »
Цитат
Аз пък си мислех, че тея майстори пренасят съзнанието си на други планети съществуващи в нашата реалност.
Има и такива хора, които го могат и това и...ще се учудиш, ако разбереш колко много са те.   :)
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #34 -: Юни 29, 2006, 19:17:33 pm »
Легионерът, или се правиш натрочно на дебилен, или не си инфоримиран. Или пък си информиран и се дразниш умишлено с младежите. Второто не ми харесва определено.
Има и хора с дарба, има и хора които се научават на това. А иначе казано, всички го можем стига да не използваме една нищожна част от иначе големия ни мозък...

Oberon

  • Гост
Отг: След съня
« Отговор #35 -: Юни 29, 2006, 19:25:16 pm »
Мога да.Човекът влиза във форума с прякор Alien.
Успех :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #36 -: Юни 29, 2006, 20:19:32 pm »
Цитат
Ам това вродена дарба ли е или е достъпна за всеки?
Като опция е заложена в програмата на всеки, но не всеки в жизнения си път стига до отварянето й, най-често-няма нужда от това.
 Едно е да те човърка любопитството, съвсем друго е да знаеш защо го искаш и какво ще правиш.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен jumi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Отг: След съня
« Отговор #37 -: Юни 29, 2006, 21:14:24 pm »
Добре де, доколкото разбирам от последните ви мнения (да не цитирам сега) ,значи аз и "neven",сме ходили някъде, а не някой да е идвал при нас,така ли? Защото аз ясно си спомням че спях,и до мен седеше тая фигура,а как съм я виждал спеейки ,не знам.За мен интересното е че става въпрос за двама човека които не се познават, а се е случило едно и също нещо и то до най малката подробност. Значи за мен има три варианта: или сме били посетени ,или ние сме ходили някъде ,или нещо ми хлопа. Изобщо гадна работа е това да не знаеш нищо,май ние хората сме доста нищожни (повечето,да не се обиди някой).

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #38 -: Юни 29, 2006, 22:08:33 pm »
Цитат
Ами считам го като метод за себеусъвършенстване.
Да, но в името на какво? В името на СС(Служба на Себе си) или СД(Служба на Другите)? В първия случай подхранваш егото си(любопитство) и при успех си казваш "Боже, колко съм кадърен!" и се пъчиш пред другите.
Във втория случай твоят Дух те води и цялата Вселена се радва, когато успееш, защото се знае, че каквото си видял и научил-ще го подариш на другите.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #39 -: Юни 29, 2006, 23:12:08 pm »
На мен няма какво да доказваш, ами избери т.2 и действай  ;D

И като за последно-защо не допуснеш, че твоята тъч-линия е моята средна линия?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Отг: След съня
« Отговор #40 -: Юни 30, 2006, 08:59:13 am »
Легионерът,за наше НЕудовлетворение живеем във времена на начална научно техническа революция,има няма 300 години и всички ще са еднакви !
Тук там някой тунинг,модчета,рефиниране на мозъчната дейност
UPGRADES :)
Поинтересувай се за статии относно генно инженерство и биохимия/механика...хората дерзаят
Дори наскоро четох че в Япония примерно се работи усилено по създаването на изкуствен кувьоз..така де,няма да се мъчат жените ни!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: След съня
« Отговор #41 -: Юни 30, 2006, 16:41:30 pm »
Цитат
Аз пък си мислех, че тея майстори пренасят съзнанието си на други планети съществуващи в нашата реалност.
Има и такива хора, които го могат и това и...ще се учудиш, ако разбереш колко много са те.   :)
Ам това вродена дарба ли е или е достъпна за всеки?

не е дарба, но за да се получи трябва добре да синхронизираш двете полукълба на мозъка си - ляво/дясно, мъжко/женско, активно/пасивно. След това нещата започват да стават от само себе си...

http://www.monroeinstitute.com/
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #42 -: Юни 30, 2006, 21:05:56 pm »
Аз пък си мислех, че тея майстори пренасят съзнанието си на други планети съществуващи в нашата реалност. А ти ми говориш за един вид собствена различна вътрешна ендореалност. Това не ме кефи.
Чак майстори е пресилено.Външна реалност се посещава  чрез астрална проекция или излизане извън тялото.
Ето още ендо сайтче(този път българско),на което има адски много инфо за излизането от тялото исе споменава малко за сънуването http://forums.bgway.com/viewforum.php?f=17&sid=6dcde91fed9f916751f50dcdd5819057
надявам се това да ти  е полезно


.

 Ами считам го като метод за себеусъвършенстване.
и е именно това


Добре де, доколкото разбирам от последните ви мнения (да не цитирам сега) ,значи аз и "neven",сме ходили някъде, а не някой да е идвал при нас,така ли? Защото аз ясно си спомням че спях,и до мен седеше тая фигура,а как съм я виждал спеейки ,не знам.За мен интересното е че става въпрос за двама човека които не се познават, а се е случило едно и също нещо и то до най малката подробност. Значи за мен има три варианта: или сме били посетени ,или ние сме ходили някъде ,или нещо ми хлопа. Изобщо гадна работа е това да не знаеш нищо,май ние хората сме доста нищожни (повечето,да не се обиди някой).
не сте ходили никъде.И посетени не сте били.Има си същества,които наблюдават хората.Просто в един момент сте събудили второто си тяло и сте видяли посетителите

Да, но в името на какво? В името на СС(Служба на Себе си) или СД(Служба на Другите)?
В интерес наистината вторият случай е частен случай на първия.

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: След съня
« Отговор #43 -: Юни 30, 2006, 21:18:46 pm »
Цитат
Просто в един момент сте събудили второто си тяло и сте видяли посетителите
Не съм чел до сега за второ тяло, може би съм го срещал под друго име. За кое тяло по-точно имаш предвид?

Цитат
В интерес наистината вторият случай е частен случай на първия.
И това не го разбрах...  :(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: След съня
« Отговор #44 -: Юни 30, 2006, 21:33:04 pm »
Второ тяло=астрално тяло

Частен случай на първия щото по заобиколен начин постигаш същото нещо
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
96 Отговора
58132 Прегледи
Последна публикация Септември 16, 2016, 01:50:58 am
от used2bgood
23 Отговора
16255 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2009, 22:05:54 pm
от Brainbug
14 Отговора
12695 Прегледи
Последна публикация Май 13, 2008, 01:52:05 am
от Fiery
93 Отговора
53703 Прегледи
Последна публикация Февруари 23, 2010, 00:55:58 am
от H.
5 Отговора
6587 Прегледи
Последна публикация Ноември 25, 2008, 15:17:50 pm
от Salito

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27