Автор Тема: Сив или столетник  (Прочетена 3616 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mirqka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Хеви метъл с висок октан
Сив или столетник
« -: Февруари 28, 2011, 19:17:05 pm »
Здравейте, в момента сам на 26год. Преди около 5-6години ми се случи доста интересна случка.До къщата ми имаме стара на 1 етаж. Не се ползва за нищо. Освен когато се събирахме да играем карти и да обърнем по някоя бира.Беше лятото, бяхме 4-5 момчета, но картите не вървяха и решихме да приключваме.Изпращах го на външната врата когато видях ,че съм забравил в къщата едната стая да свети. Тръгнах към старата къща. Тя е до новата, дели ги пътека не по-голяма от метър.Точно се изравнявах с пътеката и бях вцепенен-срещу мен имаше същество , не по-високо от около 130 , сиво-черно с рунтава козина, изцъклени огромни очи, и зъби.Бях вцепенен, не знаех какво става,нямах мисли в главата. То стоеше срещо мен и имах чувството, че ме изследваше или ми четеше какво имах в главата.
Изведнъж ме обзе панически страх, мислите  ми се проясниха и сякаш стоях там от часове.В следващият момент усещах как кучето лае с някаква ярост към нещото срещу мен. Дойдох в съзнание, обърнах се към кучето, обърнах се към нещото и то беше изчезнало.

След известно време споделих с мой приятел , който учи археология. Той ми каза, че на негов познат дядо му видял по описание същото нещо. Бил доста възрастен и след известно време починал.В селото, от където бил човекът, на такова нещо казвали столетник.От тогава започнах да търся къде ли не някаква информация и никъде нищо,докато не прочетох тук за сиви извънземни, преди това не бях правил асоциация между видяното от мен и извънземен сив, но може би има връзка.
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 19:25:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Сив или столетник
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2011, 21:13:47 pm »
Определено няма да е сивак.Аз поне не познавам таква раса.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27