Автор Тема: Снощен опит за извънземно отвличане-детайлна информация  (Прочетена 41431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Камбера, дай боже да си прав, но не мога да не отбележа ето този факт, който меко казано е странен и показателен:

-Силата ми обясняваше, че е добра, но аз усещах какво искаше, искаше да обладае душата ми - как да обладае душата ти попитах - Знаеш как, да обладае какво ти говори - В смисъл сексуално попитах! - Тя да, не тялото да обладае, а душата.Осъзнавах какво искаше, но аз не исках, знаех че нямаше да ми хареса.

Крем, не знам какво да ти кажа, имам опасения, че майка ти едва ли ще понесе подобна версия, то това е по-притеснителното.

Утре, ще проведа консултации с едни специалисти за евентуално честотен измервател, защото си мисля, че не може да няма промяна във фоновото поле - честоти при присъствието на подобни и аз не знам как да ги нарека.Не знам възможно е да създадем своеобразен уред за алармиране при нива на честотни промени в полето.Отделно си мисля и  за едни силови уреди за противодействие

Неактивен kambera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Повярвай ми, няма защо да се плашите.При първите докосвания до астрала, човек се сбъсква с най-големите си страхове.При теб извънземни, при друг демончини/ангелски пратеници, при трети чудовища и сенки, всичко е до мирогледа на човека.Прочети 2-ра глава от книгата която линкнах, пасажа "Добър вечер малко зелено човече" ;)
Лошото(или пък не) е, че веднъж отключен този нов "астрален свят" ще спохожда отново жена ти.Затова пак повтарям, книгата!
Упоритостта, о, Партха, с която глупците не се освобождават от сън, страх, тъга, отчаяние и от заблу

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Камбера, звучи супер, всичко да ти призная, което споделяш ми звучи логично.Дори смятам да престана и все пак, само за протокола, да вметна още едни фактори:

-Мигрена, скованост на врата и гърба, болки в гърдите;
-Постоянно проверяване дали са заключени вратите;
-Страхове като малка - "Да не дойдат едни черни през прозореца, защото са лоши да отвлекат мен и мама"
-Отделно си спомням Еон, сподели че при отвличане кръвното налягане е ниско, нейното бе 40/37 може и от уплаха да е, не знам.

Въпреки всичко, ще се консултирам за честотните фонови измерватели и за съответното създаване на уред, който да индикира при фонови-честотни промени ако има нещо поне хората в къщата да скачат и да помагат - образно казано!

Намерих книгата и я качвам като прикачен файл!Ще се запознаем и двамата, изглежда много сериозна :)

Крем, Хорус е постнал някъде из темите Наръчник за отказване на извънземно отвличане, качвам го и тук, но след като го прочетеш много внимателно помисли как смяташ да поднесеш подобна информация на майка ти, ако смяташ въобще да и споделяш, отделно смятам, че Вибрационната защита е възможна, ако имаш въпроси питай на лична!

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Благодаря ти, ще прочета още днес. Аз пред нея не съм правила предположения за случилото се, защото разказа много ме смути, а тя, милата беше меко казано уплашена, да не кажа ужасена. Заради отминалото време и заради това, че не се е повторило, ще намеря начин да подходя безболезнено към разговор по темата, за да и предложа варианти ако, не дай Боже се повтори. Мен по-скоро ме мъчи следното- Дали има някакви неустановени все още поражения, при условие, че тя е усетила, че мозъка й е бил манипулиран. Може би трябва и да й подскажа да си направи някакви изследвания. Преди всичко обаче не искам да я плаша. СЛожно е.
в търсене на истината

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Ако подобни случки и състояния продължават, бих препоръчал консултация с професионалист. Такива неща са твърде сериозни за да се разчита на разни New Age дрънканици, псевдо-ръководства и т.н. - най-много да стане по-зле.

Неактивен kambera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Стига с тия отвличания.....наръчници по оцеляване и честотни измерватели  :lol:
Ето това се е случило с жена ти, а на теб ~крем~ с майка ти! Както и на много други:



"...Разбира се, не си спомням как съм заспал и това не е толкова важно. Но много добре си спомням как се събудих. Сигурно ще го помня, докато съм жив.
Изглеждаше, че просто съм се събудил. Но осъзнах много бързо, че нещо не е наред, не е както обикновено. Опитах се да легна на една страна (лежах по корем). Но не успях. Не можех дори пръста си да помръдна! Ужасно! Направих още един опит. И той се оказа неуспешен. Заедно с това ме обзе някаква неясна сила, която превърна тялото ми в камък и го накара сякаш да бръмчи, да трепти с чести вибрации с много малка амплитуда. Ушите ми ужасно бучаха. Аз все по-отчаяно се мъчех да помръдна която и да е част от тялото си. И като напук по това време вибрациите и шумът ставаха все по-силни и по-силни. Напразно се мъчех да помръдна. Какво в такава ситуация трябва да мисли човек? Този път бях сигурен, че не ме отвличат зелени човечета, а просто най-накрая умирам. да си призная, това никак не ми харесваше, просто исках да поспя. Страхът от смъртта забушува в мен, а аз все още напразно се опитвах да върна освободилата се душа в тялото, по-точно опитвах се да окажа контрол над него, а душата ми не излизаше от телесната рамка или просто не се бях опитал, което не е учудващо.
Не ми беше до експерименти, аз просто исках да остана жив. Едновременно с това ме измъчваха някакви смътни спомени от миналото, далечното минало, които не се отнасяха до моето. Струваше ми се, че подобно нещо вече се е случвало с мен, и то неведнъж, твърде познати ми бяха тези усещания. Вероятно с мен се бяха случвали такива неща в някакъв момент отдавна. Както знаем, ние често не си спомняме събитията, станали през нощта между от¬делните фази на съня. Но тези мисли тогава са били някъде дълбоко в съзнанието.
Така се измъчвах около пет минути. През цялото времеме терзаеше див страх и неприятни усещания, макар че нямаше болка. Изведнъж внезапно отначало с невероятно усилие размърдах един пръст на ръката си и почти веднага след това целият ми организъм излезе от вцепенението, което не бих пожелал и на врага си. Скочих веднага от леглото и изпитах удовлетворение от факта, че мога нормално да се движа. До преди малко аз лежах абсолютно безпомощно на леглото, в този момент съжалявах самия себе си, което ми се случва твърде рядко. Бях безкрайно щастлив, че съм останал жив. Вярвах, че смъртта ми е била близко и съм успял да я избегна.
Много скоро разбрах, че това не е била приближаващата смърт. После започнах да осъзнавам, че вероятно не са ме отвличали. Единственото, което отличаваше двата случая, беше само полетът. Всичко останало беше почти еднакво. То не е нито първо, нито второ. Тогава какво е? И тук запърви път ми просветна нова мисъл. Някъде вече бях чувал за това. Май се наричаше ,,астрални полети"?
Тези мисли ме занимаваха в продължение на няколко дни след първото вцепеняване. Това събитие вече отивашена заден план, преставаше да измъчва съзнанието ми. Но както ми беше станало навик, веднъж за пореден път ми се прииска да поспя през деня. Трябва да отбележа, че сега, заспивайки, винаги си спомнях всички вълнуващи събития, които ставаха с мен по време на почивката. Това беше основната ми мисъл при всяко заспиване. И ето аз легнах и заспах. И отново се събудих вцепенен. Отново минах през всички кръгове на ада, преди да се освободя. Това вечебеше последователност на нещо постоянно.
Едва много по-късно можах да си обясня причината и същността на възникването на вцепенение в тези два момента, както и по време на "отвличането" и други случаи от гледна точка на науката. Макар че и досега много смътно си представям по каква причина това е повлияло на способ¬ността за излизане от тялото, всъщност обикновено под каталепсия (обездвижване) това съвсем не се подразбира или никой не го е изпробвал.
За първи път състояние на каталепсия е описал немският учен Даниел Швентер през 1636 година: ,,Най-дивата кокошка може да превърнете в неподвижна, ако я сложите върху една маса, притиснете клюна й към нея, като начертаете с молив върху масата от клюна напред една черта и след товавдигнете ръцете си. Кокошката, абсолютно изплашена, стои тихо и неподвижно, устремила поглед в чертата. Ще отбележа, че в онези времена много хора са обяснявали явлението с това че кокошката мисли чертата за връвчица, на която е окачена, затова и не се движи (това не е шега). Доста по-късно доктор Лидел от Корнуелския университет направил много интересен и показателен експеримент. В едно помещение оставил агънце с майка му, а в друго - само агънце. И на двете места изгасил осветлението и по жици пускал слаб ток към краката на агнетата. Какво станало? Агънцето, което било с майка си, подскачало, дърпало се и тичало към майкаси, където бързо се успокоявало и се връщало към обичайните си действия. Второто агне се вцепенило. Около час лежало в състояние на каталепсия. Тези два опита показват, че това състояние е причинено от рязка уплаха, шок.
Хората, подобно на животните, изпадат също в такова състояние. Не случайно съществуват изрази като ,,не можах да помръдна нито крак, нито ръка”, ,,вцепених се от изненада”. Павлов е нарекъл това състояние ,,предпазващо застиване на движенията". Навярно всеки от нас поневеднъж е чувал за това, че хората по време на някакви из-вънредни стресови ситуации (земетресение, пожар) са изпадали в такова състояние. Много учени са склонни да смятат каталепсията за първична и основна форма на живота. За много животни това е всекидневно нормално състояние, в което те прекарват съществена част от живота си. Например сомът-джудже прекарва в това състояние 30 % от продължи-телността на живота си, тревната жаба - 60 %, зайците и морските свинчета - 50 %.
Когато ,,ме отвличаха", аз отначало се събудих, това мисе стори зловещо и веднага си спомних за НЛО. Посред нощ съзнанието е много чувствително към различни преживява-ния, почти като насън, ето защо то лесно се поддаваше на емоции, а отпуснатото тяло беше позволило лесно да бъде обхванато от каталепсия. Най-вероятно именно съчетанието на каталепсията и сънното състояние ми беше позволило да се отделя от тялото си. Когато отново попаднах в това състояние, първоначално нямаше страх, той дойде после. А просто изведнъж се събудих в състояние на каталепсия, ко¬ето понякога се случва с много хора, само че това обикнове¬но става през нощта и ние впоследствие го забравяме."
Упоритостта, о, Партха, с която глупците не се освобождават от сън, страх, тъга, отчаяние и от заблу

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Снощен опит за извънземно отвличане-дета&#
« Отговор #21 -: Септември 13, 2010, 21:07:24 pm »
 :)камбера, вероятности много. Аз мога само да предполагам различни неща. За извънземни точно и аз не бях мислила, по-скоро за присъствие от друг характер...но, честно казано съм склонна да отхвърля варианта с каталепсията. Доколкото си спомням от това, което съм учила, трябва да има и други предпоставки за нея, като някакво разстройство- невроза, или органично увреждане на мозъка(може и да греша). В случая основното противоречие идва от това, че тя се е събудила от отварянето на вратата, след което чува този глас  :o и казва, че е била с категорично ясното усещане, че в мозъка й се извършва някаква манипулация. Дали е извънземна намеса, или каквото и да е, на първо място се надявам да няма поражения, на второ- да не се случва повече. Но за всеки случай ще й дам тези 58 въпроса, уж, че са някакъв тест, та да видим. Аз какво да кажа като имам толкова съвпадения а никакъв спомен

Но да не обсебвам темата. Ще търся отговори и решение. Благодаря ви!
« Последна редакция: Септември 13, 2010, 21:10:13 pm от ~крем~ »
в търсене на истината

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Така, изцяло съм склонен да се доверя на Камбера и съответните възможности, за които говори.

Това е довода, който има особен резон и съм склонен да го приема:

Повярвай ми, няма защо да се плашите.При първите докосвания до астрала, човек се сбъсква с най-големите си страхове.При теб извънземни, при друг демончини/ангелски пратеници, при трети чудовища и сенки, всичко е до мирогледа на човека.

И все пак за протокола Камбера, какво обяснение бихме могли да дадем за отвиването, подръпването на крака и три пъти камшично подръпване на ръката, също така споделя, че е била в будно състояние  :-X

Крем, според мен недей да насочваш вниманието на майка ти в тази посока, сега като се замисля, разума изживява съня и реалноста с еднаква сила.Знам, че е сложно, елегантно я връщай в спомена и превантивно и споделяй, че на принципна основа ;) може да противодейства, чрез методите споделени в предишните постове - казвам го за всеки случай, просто превантивно.

Nightwish, какъв специалист - продесионалист визираш, хубаво би било да споделиш

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Крем, просто се сетих и както се вика само за протокола, предполагам, че знаеш, че мозъка няма рецептори.Извършвани са мозъчни операции на  пациенти без да усещат  :-X

Неактивен kambera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Ех крем,,,майка ти просто е сънувала осъзнато, отваряли са се врати..прозорци :).Един вид тялото спи а съзнанието бодърства.Често се проявява при продължително безсъние...при мен така се получи първия път :)Бърникането във мозъка е както споменах тази вибрация, която спохожда всяко изпадане в сънна парализа.....Да каталепсия не е точната дума, нека да е сънна парализа:


 Сънна парализа/нереално събуждане (Sleep Paralysis/False Awakening) [редактиране]

Множество хора по целия свят са изпитвали състояние на събуденост, но с парализирано тяло, и дори усещане на чуждо присъствие. Някои хора усещат как с тях се съвокуплява друго създание, други хора - присъствие на много наблюдаващи ги създания в стаята им. В предмодерни времена, тези феномени са се тълкували като явяване на сескуални демони "сукуба" и "сукубус", а в модерни времена, от хора склонни да вярват в такива неща - присъствие на извънземни, създания от други измерения, чужди астрални тела и т.н. Сънната парализа е естествено състояние на тялото по време на сън. Нейната функция е да не позволява тялото да се движи по време на сън (за да не се движи тялото заедно с поведението в съня – да се рита и да се маха с ръце, ходене по време на сън, и др.). Понякога хората стават съзнателни докато тялото им е още в сънна парализа. Обикновено това преживяване се нарича фалшиво събуждане, защото изглежда сякаш че са се събудили, но тялото остава „спящо“ за определен кратък период от време. Тези преживявания обикновено са доста плашещи за хора, които не знаят какво се случва. Обикновено те обезумяло се опитват да помръднат или „да се събудят“, но изглежда, че нищо не помага. Понякога се получава, като че ли са се събудили, но след няколко минути разбират, че все още спят и сънуват и се опитват „да се събудят“ отново. Възможно е този цикъл на фалшиви събуждания да се повтори няколко пъти. В това състояние страховете са явни (за реалността в това състояние), често хората съобщават, че са видели същества или старици които се опитват да ги атакуват (по някакъв начин ги плашат). Дължи се на това, че страхът обзема съзнанието на индивида и той е създател на собствените си страхове. Когато човек знае какво се случва, може да управлява емоциите си и да има по позитивни преживявания.
Източник:Викито


ulgen за протокола ти дадох линк към цяла книга..Подръпването, или чуждото присъствие е нерядко ефект от отделянето на астралното тяло.Аз в първите си опити мислех че някой ме дърпа назад или ми диша във врата, Оказа се, че това ми е материалното тяло, което е обвивката на астралното.темата е много обширна :)
« Последна редакция: Септември 13, 2010, 21:24:16 pm от kambera »
Упоритостта, о, Партха, с която глупците не се освобождават от сън, страх, тъга, отчаяние и от заблу

Неактивен ~крем~

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Крем, просто се сетих и както се вика само за протокола, предполагам, че знаеш, че мозъка няма рецептори.Извършвани са мозъчни операции на  пациенти без да усещат  :-X
Да, така е, няма рецептори за болка. Аз мисля обаче, че тя не това имаше предвид- т.е не че е имала физическото усещане за оперативна или от такъв род манимупация. Камбера, ще се запозная повече и с осъзнатото сънуване, точно тази тема съм се захванала да чета, с голям интерес, но ако имам повече въпроси свързани с това, ще пиша там

п.с. Това с дишането във врата съм го преживявала в напълно будно състояние преди доста години, докато репетирах в хола на пианото като малка. Когато се изправих настръхнала и трепереща, на крачка зад мен, на леглото имаше добре очертан отпечатък от задни части...а бях напълно сама в къщи. Няма да ви занимавам какво преживях. Това беше кратко лирично отклонение  :)
« Последна редакция: Септември 13, 2010, 21:43:45 pm от ~крем~ »
в търсене на истината

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Ulgen,   случилото се на жена ти   е поредният опит за обладаване от сила,

 която в бъдеще щеше да носи определни последствия за теб и за семейството ти.


Въпрсът и загадката се крият в това какви са били конкретните причини,

които са предизвикали изборът и за подобно преживяване, както и целите,

 които са били заложени в сучай на обладаване?

Мисля, че ти сам най-добре би могъл да си отговориш на този въпрос!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


П.П. За какви извънземни , НЛО-та , и отвличания говорите все още не мога

 да разбера, като всичко си е съвсем  " земно "
НЛО-тата са си чисто човешки технологии, извнземното от Розуел е също генетичен експеримент на зона 51...

Bсичко, както някой бе казал става на енергийна или квантова основа и ние хората сме именно проводникът на тази трансформция на енергия.

Сега остана само някой да обясни, защо всички астрални същества и духове са преименувани на извънземни след като те са си сред нас от хилядолетия, но ние не ги виждаме, както и колко паралелни вселени се преплитат тук на Земята?

Също и от къде сте сигурни, какво представляват и за какво се използват звездите,
 планетите, слънцето ....и изобщо всичко, което се вижда по небето след като
 никога не сте ги посещавали лично?

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Цитат
Ulgen,   случилото се на жена ти   е поредният опит за обладаване от сила,

 която в бъдеще щеше да носи определни последствия за теб и за семейството ти.


- Не казваш нищо особено приятелю, извинявай, макар и да си прав в определени условия.Така не мисля, че целта е била поставянето на определени последствия в бъдеще време за нас.Според мен целта е била текущо извличане на определена енергия или цел - забележи визирането ми за енергия.Но както и да е, вече са вдигнати и изградени нива на
защити в множество аспекти :)

Няма как да се съгласа и с втората част на предположението ти, защото тя казва: - Усещах какво искаше, но аз не исках и знаех, че няма да ми хареса, което на практика определя, че избора и за подобно преживяване едва ли е неин. Фактическият отказ от нейна страна, определя, че не е имала определени цели освен тези за нежелание и отказ.

Поздрави :)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Разказа ти за жена ти и случилото и се много ми напомня на един друг разказ,само че в него разказваше този който го е причинил а не жертвата или мъжа и. Не си спомням къде го бях чела но беше в сайт в който се говореше за опитностите извън тялото, тогава попаднах на разказ на един напреднал в оит човек.Той явно беше тинейджър защото определено не мислеше за действията си.Та разказа му беше че обичал да ходи и да плаши другите хора,които обикновенно спят.Точно той разказа как веднъж отишъл при жена която спяла с детето си на едно легло, той я дръпнал за крака, (явно става въпрос за нефизическия крак)тя се уплашила и погледнала към него,не могла обаче нищо да направи,защото не владеела оит.Само това си спомням и ми направи доста грозно впечатление.не знам доколко е реално ,но сковаването също го свързвам с оит.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Най-напред да кажа, че съжалявам, че съпругата ти е изживяла този кошмар. Напълно съм съгласна със становището на Z-931. Мисля, че нещата и силите, които са сред нас и ние не разбираме сме им дали името извънземни. Случая ми напомня един почти документален филм - Четвъртият вид. Може би ако го гледаш ще си обясниш някои неща, доколкото имаме позволението да ги разбираме. И за успокоение - ние хората имаме неподозирани сили у нас, подобни изживявания просто ни помагат да ги осъзнаем и използваме срещу "тъмните неща"/каквито и да са те/. Успех!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27