Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 118315 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #30 -: Юли 27, 2010, 12:42:59 pm »
Aarxe,

В какво се изразява същността на мирогледа и веруюто на членовете на елита?

Предполагам, че в принципите, според които живеете и които оформят вашия мироглед, има някаква еволюция, защото живот в 3D /или 4D, ако е от твоята гледна точка/ без еволюция е невъзможен /а под еволюция имам впредвид преди всичко еволюция на духа и не на материята/.

В какво се изразява тази Ваша еволюция и докъде ще Ви доведе тя? По какво се различава от еволюцията на някой напреднал раджа йога или пък даос? Опиши накратко пътя на тази Ваша еволюция в обществен /микрообществен, тъй като живеете в едно микрообщество/ и личен план!? Какви са разликите между Вас и хората от 3D, които са достигнали по-високите измерения в рамките на един наш живот? Важното е да се осъзнава, че вие може би живеете хиляди години, а един даос или йога за няколко десетки години достига резултати, които са немислими от общоприетата гледна точка. Кой е по-добър, Вие или обикновения земен човек, който за отрицателно време, в сравнение с Вашия живот, е достигнал до пределите на еволюцията като е спрял преражданията?

Кой е по-съвършен? Ти самият или живялата твърде смислен живот пророчица преподобна Стойна, или починалите в края на миналия век Славка Севрюкова, или пък всеизвестната Ванга, или пък ако щеш Едгар Кейс? И ако си по-съвършен, с какво ги превъзхождаш?

И сега малко конкретика... Целта на пирамидите в Слънчевата система?! Знаем, че ги има не само на Земята. Има ги и на Луната и на Марс, а по другите планети все още не ми е известно. Пирамидалните структури, знаем, имат многопластово и многомерно значение. С тях могат да бъдат изразени страшно много неща, като така всеизвестната Хеопсова пирамида в платото Гиза в Египет; в нея са закодирани основните мерни единици на Земята и Слънчевата система, плюс това тя представлява огромен енергетичен генератор, който може да произвежда различни видове енергия, полета и лъчения, плюс това представлява и огромна обсерватория, а по последна информация е и уред, показващ историята на Земята и човечеството до около събитието през 2012 година. Въобще многоприложима система...

Какво би ни казал за пирамидите, които са изразител на едно от петте основни платонови тела от Сакралната геометрия на Вселената и основната част от които ни показват, в коя част от еволюцията се намираме по принцип?

В какво се изразява връзката пирамиди на Земята и другите планети в Слънчевата система, и еволюцията на Слънчевата система?

Пирамидите случайно да имат някаква връзка с Вашата еволюция, с еволюцията на Елита? В какво се изразява?

Наистина ли пирамидите са защитната бариера на Слънчевата система и Земята? Как осъществяват процеса на защита? От какво ни защитават, от материални или информационни нападения, което е малко безсмислено да се помисли, защото ние така и така знаем, че сме от хилядолетия под Вашия диктат и под Вашето робство? В крайна сметка, пирамидите не защитават ли конкретно Вас и Вашето владение /Земята и Слънчевата система/ като вид от чужда външна асимилация?

xnet_user,

Защо така? Не можем ли да извлечем поредната поука или урок от него? Съвършенството не може да се изрази в прекалената самоувереност! Използвай момента и наистина попитай нещо смислено!




Понякога разбирате какво имам предвид. И пак – не съвсем. Принципите ни не са релевантни на модела, създаден от хората, тъй като ние просто вършим работата си. Вселенският разум е втъкан във всичко, което ви обгражда и мисля, че питайки ме за принципите на управляващия ви Елит си отговаряте сами. Говоря и на “ти” и на “вие”, защото ми е трудно да се настроя на подобен тип обръщение.

Не мога да отговоря с мащаби, които ще осмислите напълно. Не живеем хиляди години, защото не “живеем” и не “умираме”. Хубаво би било д амислите и за себе си по този начин, макар да не е съвсем вярно. Елитът е СЪЗДАДЕН. Не сме група напреднали студенти, група еволюирали “мозъци”, както го бихте разбрали вие. Може да се каже, ако говорим с термина “еволюция”, че сме на ниво, което не ни позволява да се “изненадваме” от вас, макар да ни се ще. Просто знаем, че е невъзможно.

За споменатите от теб хора – ще си позволя да ти дам съвет. Не слагай името на Кейс редом до другите. Разбирай го както искаш. За съвършенството – няма съвършен човек. Съвършен ЧОВЕК. Съвършените хора не живеят на земята.

Пирамидите за земята са различни от тези на други места. Марс и Луната не са примери.
За Голямата пирамида – в много човешки постройки са кодирани “основните мерни единици” на земята, не се хващайте така силно за една пирамида. Пирамидата няма нищо, повтарям – НИЩО общо с Хуфу. Енергийните полета не са феномен. Не показва нищо за 2012 г., поне когато беше построена – не показваше нищо.
Важната функция, която имат пирамидите не ви помага с нищо. Те не са инструмент, средство, а резултат. Няма да разберете от какво.

Има малко имена, които не попадат в сферата на фалшивите пророци и гурута, за които ви бе говорено преди. Никога не уцелвате имената им, но вие просто не ги знаете.

За защитната бариера на Земята.
Мислите ли, че има затвор, който е охраняван, за да не ВЛЯЗАТ други затворници в него?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #31 -: Юли 27, 2010, 12:44:39 pm »
Владея 9 езика. Те са напълно достатъчни. Първият е първичен, 3 – дадени, останалите – избрани.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #32 -: Юли 27, 2010, 12:47:00 pm »
Ще се върна по-късно през деня, ако мога.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #33 -: Юли 27, 2010, 12:47:35 pm »
Чакам си отговора на въпроса!!!

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #34 -: Юли 27, 2010, 12:57:19 pm »
Чакам си отговора на въпроса!!!

Въздържайте се от подобен тон, напомням ви за пореден път, че съм тук, защото така е решено, но работата ми е свършена без значение дали отговарям или не.

Разликата е, че реалността трябва да се заслужи. Илюзията я живеете всеки миг.

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #35 -: Юли 27, 2010, 12:59:30 pm »
Затворниците рано или късно си излежават присъдата и излизат,но пазачите са тези,които най-много обитават затвора!
Опитай!

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #36 -: Юли 27, 2010, 13:04:44 pm »
Затворниците рано или късно си излежават присъдата и излизат,но пазачите са тези,които най-много обитават затвора!


Пазачите не живеят в затвора. Те са свободни. И противно на вашите затвори - те ви дават шанс. дали ще работите върху себе си е друг въпрос.

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #37 -: Юли 27, 2010, 13:07:55 pm »
Звучиш,сякаш ти е мъчно да изпълняваш тази работа.Свободен ли си наистина?
Опитай!

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #38 -: Юли 27, 2010, 13:11:20 pm »
Затворът част от илюзията ли е?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #39 -: Юли 27, 2010, 13:18:32 pm »
Цитат
Мислите ли, че има затвор, който е охраняван, за да не ВЛЯЗАТ други затворници в него?

Ха, изплю камъчето...

Значи така, а? Не затвор, ами направо капан за души. И като всеки капан действа само в едната посока, само за влизащите. Да е жив и здрав онзи, който намери все пак някакъв изход, т.е. стане свободен! На такъв човек даже и вие му завиждате, нали!?

Вие, Елитът, без затворът, ще имате ли смисъл да пребивавате на Земята? Той ли е основния мотив за съществуването Ви? А ако отидете на друга планета, пак ли ще съществувате благодарение на затвор? Само това ли правите, да изпълнявате функцията на "благородни пазачи"?

Цитат
Пазачите не живеят в затвора. Те са свободни.
Какво разбираш под ИСТИНСКА СВОБОДА? Такава, която ви кара Вас, Елитът, наистина да се чувствувате свободни.

Кой е първичният ти език?

------------------------------------------------------------

Точно 1001 ми коментар... 8) :P :drinks: :hi:

« Последна редакция: Юли 27, 2010, 13:22:36 pm от SMSI-H »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #40 -: Юли 27, 2010, 13:34:41 pm »
Интересно би било, какво ще ни кажеш за Никола Тесла?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #41 -: Юли 27, 2010, 14:59:57 pm »
Звучиш,сякаш ти е мъчно да изпълняваш тази работа.Свободен ли си наистина?

1. Не
2. За нас понятията "свободен" и "роб" не важат. Никога не сме били роби, няма защо да сме "свободни". Боравя си с тези понятия, за да илюстрирам Вашето състояние, не нашето.

П.П. Към администратора. Нямам потребност да се възползвам от проксита, както казах - работата ми тук е свършена. Ако не възстановиш достъпа ми от първото IP, с което влизах - просто няма да влизам. Значение за мен няма, би следвало вие да имате интерес.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #42 -: Юли 27, 2010, 15:02:24 pm »
Затворът част от илюзията ли е?

Строго погледнато не.
Това е затвор (използвам тази дума, всъщност е по-лошо). Илюзията ви държи в този затвор. Тя е лошият ви адвокат, който не може да ви изкара от него.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #43 -: Юли 27, 2010, 15:04:39 pm »
Какво знаеш за Бал/Баал?
А за Небро и Саклас?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #44 -: Юли 27, 2010, 15:08:18 pm »
Цитат
Мислите ли, че има затвор, който е охраняван, за да не ВЛЯЗАТ други затворници в него?

Вие, Елитът, без затворът, ще имате ли смисъл да пребивавате на Земята?

Цитат
Пазачите не живеят в затвора. Те са свободни.
Какво разбираш под ИСТИНСКА СВОБОДА? Такава, която ви кара Вас, Елитът, наистина да се чувствувате свободни.

Кой е първичният ти език?

------------------------------------------------------------

Точно 1001 ми коментар... 8) :P :drinks: :hi:



1. Не

3. Няма жив човек, който да говори първичния език на който и да е от елита. Езиците ни са от стари времена, които не помните. Първичният ми език се говореше на мястото, на което днес се намира държавата Германия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27