Автор Тема: Какво може да стане през 2012 г.  (Прочетена 164848 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #375 -: Ноември 10, 2009, 17:31:49 pm »
А ако повторим една истина 100 пъти тя става ли лъжа..?  :nea:не не става.
Тя става клише, хората започват да я повтарят автоматично, без да вникват в смисъла й, който иначе може да е много дълбок и поучителен. Абе, девалвация. Даже в един момент можеш да получиш обвинения за това, че си я използвал. Затова понякога е хубаво истината да не се казва директно и да не се налага насилствено.
« Последна редакция: Ноември 10, 2009, 17:33:47 pm от Iris »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #376 -: Ноември 10, 2009, 18:42:49 pm »
И 500 пъти да се повтори  ако се превръща в клише то значи, че или не е повтаряна както трябва или всеки си я доокрасявал и преиначавал и добавял нещо от себе си например. И накря се получива едно опошляне зависи от целта до голама степен. Но първичната форма остава.

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #377 -: Ноември 10, 2009, 19:39:46 pm »
 :) Чудя се защо ли тук във форума предимно се допуска, че 2012-та ще бъде трансформация, която планетата  вече познава :nea: Едва ли защото всичко се променя и не се случва два пъти по един и същи начин! Не мислите ли , че е по-добре да мислим позитивно, а каквото е запланувано ,то ще се случи? :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #378 -: Ноември 10, 2009, 21:00:34 pm »
Амиии да.. по-добре е да мислим позитивно.Скоро стигнах до тази констатация.
Каквото е запланувано ще се случи.Ако не се случи това, ще се случи заплануваното от някой друг...Изобщо кой какво е запланувал..?
А между другото ,според теб защо е този форум?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #379 -: Ноември 12, 2009, 04:33:45 am »
   И аз като aldonea съм застъпник на положителното мислене. Често съм изказвал мнението си, но обикновено увисва във въздуха. Приема се по-принцип, на думи а настройката спрямо Света и събитията остава непроменена. Инерцията е с по-малко разход на енергия. ;)

   Наскоро попаднах на споменаване, че Тимъти Лиъри си е правил много показателен експеримент. До колкото разбирам е проверявал теорията за сингулярност на вселената (каквото и да означава този непознат за мене термин).
   Етп цитата на руски:
Цитат
В одной из книг он приводит свой опыт по намеренной настройке на поля уфологов, массонов, оккультистов, сатанистов, коммунистов. Он делает вывод, что такая настройка производится с удивительной легкостью. К нему на поляну приземлялось НЛО, он получал письма массонов, его приняли в компартию Мексики и посадили в США в тюрьму. То есть, при каждой настройке мир менялся, сингулярность собирала фрагменты мира в соответствии с правилами подуровня, и происходили реальные события.
   Приблизителен превод:
   "В една от книгите си привежда своя опит по преднамерена настройка на полето на уфолози, масони, окултисти, сатанисти, комунисти. Извода му е, че такава настройка се прави с удивително лекота. До него на поляната се приземява НЛО, получавал писма от масони, приели го в комунистическата партия на Мексико а в САЩ го тикнали в затвора (ако не греша по времето на Никсън и е обявен за "най-опасния човек на Америка") Т.е при всяка настройка света се променял, сингулярността събирала фрагментите на света в съответствие с правилата на поднивата?! и настъпвали реални събития."

   Ето по този начин се сбъдват прогнозите на гадатели/предсказатели. Колкото повече хора приемат представите на изразителя, неговите идеи, болни фантазии или пъклени планове, толкова по-вероятно е те да се сбъднат. Защо да не бъдат заменени с нещо "на ползу роду"? Дали го правят от Елита, извънземни или Господ знае какви, за мене са все сбъркани съзнания. Пак ли ще им се даваме.

   От как се помня, по-възрастните всяка зима пеят песента "Това зима ли е? По мое време какви зими имаше. То сега снега току падне и се стопи. Ако падне... " Лятото пък "Жега? Какви жеги имаше по мое време..." Как да няма глобално затопляне? ;) Това в кръга на шегата.

   Докато се бях потопил в темите и проблематиката обсъждани в xnet на два пъти съм викал НЛО. Но само в небето ;) Не ги ща до мене. А съм виждал десетки. Сега съм на друга вълна и знам, че повечето от тези "обекти" са реални съзнания. Ние си творим това, което преживяваме. И то е точно това, което разбираме или което сме приели за най-възможно да се случи. Ако допускаме съществуването на нещо необяснимо, ами ще го срещнем. Когато елиминираме в себе си всякакви предубеждения, желания и опасения можем да възприемем реалностите в света. Тогава, на трезва глава, вече може да си сътворим реалността според най-добрата визия която имаме за събитията.

   Мисля, че всички предсказания, научни прогнози и теоретични постановки са напълно реални. Въпроса е ние какво бихме си избрали? Да захранваме деструктивните или съзидателни умотворения?

   Очаквам да има опоненти на изложеното от мен. И това е напълно в реда на нещата. Някои биха казали "Науката няма такива данни. А ако точно това се случва, няма научна методология и инструментариум с който да го докажем и обясним". В този ред на мисли се сещам за думите на един наш учен:
Цитат
"АКО НАУКАТА ЗАПОЧНЕ ДА ОТХВЪРЛЯ ВСИЧКО, ЗА КОЕТО НЯМА ОТГОВОР, ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНЕ В РЕЛИГИЯ" - ст. н. с. д-р Лъчезар Филипов.

   Е, една религия повече или по-малко, каква ще е разликата?

   Ако Света, който се реализира в момента около нас е в съзвучие с най-добрата ни визия.... Е га ти визията!? На това ли сме способни - венеца на творението?

   Света се управлява от образи. С образа на Баба Яга плашат децата. Порасналите обаче не се връзват. Трябва им нещо по като за тях. Да им изтипосяме "гадните комунисти" си рекли западняците. Но онези от образа им го връщат с "прогнил капитализъм". Видя се, че "гнилото" разяде "гадното". Сега е ред на "световния терорист". Ама за всеки случай, ако мислещите поискат да се замислят, да им треснем нещо по-глобално. НЛО, затопляне, катаклизми, пандемии ... така ще се свият в кожиците и ще си оцеляват поединично. Защо? Защото в стрес човек действа хаотично, неразумно и за себе си. В по-добрия случай за близки и любими. А онези "любимци", сценаристи и режисьори, на планетарния спектакъл са организирали матине или соаре с мотото "Да се присмеем подигравателно на плебса"

   Конкретно за 2012. Мишел дьо Нострдам - на човек, който несвързано е описал страховете си видяни в стъклена топка, зачулен под извехтяла черга, не вярвам. Маите и календара им. Моите уважения. Тълкуванията и предсказанията ... на страха очите са големи. Визията на Холивуд сме я виждали. Нееднократно във филмите си разрушаваха какво ли не. И им се случи. Не им стигна, та сега визионираха и планетата. Ще гласуваме ли? Аз съм за светло бъдеще с разумни и знаещи хора. А Вие?
   Ако дълго се взираме в тъмното, от слънчевата светлина ще ни заболи. А от светло към тъмно разумния си носи поне фенер.

(стига несвързани оффтЪпици за днес от мен)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #380 -: Ноември 12, 2009, 16:27:48 pm »
Аз си мисля друго, мислим си какво ще стане през 2012 и някак виждам надежди за промяна,сякаш сме готови всичко да преживеем за да настъпи такава.И тук ми излиза въпроса,а какво бихме жертвали за тази промяна? Човешки животи?Често говорим за катаклизми и т.п. но те ще вземат жертви.Или може би тайно се надяваме че нас няма да засегне и както някой казват" ще гледам от първия ред с бира в ръка" дали този първи ред няма да е умиращото ни дете в ръцете ни? Каква е жертвата която можете да платите вие? Аз за себе си не се страхувам, но за близките ми,за детето ми  :o
Аз също гледам на нещата положително, и това което сами сътворим с мислите си никой няма да ни го причини,затова ви питам каква жертва сте готови да платите за промяната която искате?

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #381 -: Ноември 12, 2009, 16:45:25 pm »
Цитат
каква жертва сте готови да платите за промяната която искате?

Според мен никой няма желание за промяна ,някой иска да я натрапи !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #382 -: Ноември 12, 2009, 17:13:53 pm »
А аз мисля че почти всички интересуващи се от датата имат желание за промяна.Говорят се други измерения,разни нови способности,телепатия,общи езици и тн.Повечето от нас са положили усилия за развитие и искат да живеят в свят в който всички са добронамерени и стремящи се към съвършенство,към един по добър свят.Но дали си даваме сметка, че за такава драстична промяна,ще платим голяма цена.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #383 -: Ноември 12, 2009, 17:32:54 pm »
   Ако съм сигурен, че цената е това, аз да си тръгна .... заминавам без много условности. Обаче не вярвам на обещания а на действия и резултати.
   Оставам докато мога и ще градя колкото мога по-добре.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #384 -: Ноември 12, 2009, 19:33:11 pm »
Амиии да.. по-добре е да мислим позитивно.Скоро стигнах до тази констатация.
Каквото е запланувано ще се случи.Ако не се случи това, ще се случи заплануваното от някой друг...Изобщо кой какво е запланувал..?
А между другото ,според теб защо е този форум?
  :) Допускам няколко възможни отговора на въпроса ти:Вероятно има действително заинтересовани хора от добруването на човечеството!
 Също вероятен отговор е и място където някой иска да покаже(изяви) знания!
Пак вероятен отговор е накой иска да си бърбори!
Може също да е отговор и желанието да се научи още нещо!
Много възможни отговори и всеки би могъл да точният ! Ти защо си във форума? :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #385 -: Ноември 16, 2009, 15:21:43 pm »
 :hi:

Това, което ще пиша са само мои разсъждения и цитати от книжката на Елиен,
" Разкритията на един посветен".

Смятам, че ако наистина се размислим върху това, което той казва точно кратко и ясно, бихме могли да проследим нишката по начина как той мисли и как в действителност зад всяка негова дума се крият 1000  врати, които можем да отворим и надникнем, за да намерим истината, която ние търсим.
Но може би една много по-глобална картина, която ние не сме свикнали да виждаме.
Смятам наистина, че 95% от нещата, с които се занимаваме и коментираме са напълно излишни. Ние си прахосваме Божествената енергия за абсолютни ежедневни глупости.

Циатат от Посветения:
"Да ги накараш да вярват, че имат в ръцете си меч, който им дава мощ и ги прави способни да се борят срещу "Тъмните сили", докато това е просто клечка за зъби.
Трябва да бъдеш много внимателен на кого давате този въображаем меч.
Знаете ли че не само изречените, но също и написаните думи тук имат определена вибрациуа, която оказва непосредствено влиание?
И аз бих казал, че голяма част от написаните думи тук не помагат за каузата, за която си мислите, че се борите."

Аз мисля, че той е много прав в това, което казва.
Дори и тук, в нашият сайт, има толкова много неща, които унищожават фините вибраци и това, за което наистина си мислим, че се борим в действителност.
Дори това, което ние сами индивидуално си мислим или по-точно ни карат да си въобразяваме относно 2012, смятам всъшност, че е една невероятна лъжа че света ще бъде унищожен или че полюсите сменени.
АЗ СЪМ убедена, че това което слушаме и това, което виждаме и това, което мислим е ТОЧНО това, което ТЕ(ТО) искат ние да си въобразим, за да можем да го реализираме да му предадем завършен вид.
Смятам, че нишката е толкова тънка,но ако успем да я хванем ще "видим" Глобалната картина и тяхната истинска идея.
Всичко каквото правим, ви казвам е това, което Те или "ТО" искат. Защото ние сме по силни? Защото чрез нашата "Мисъл-Форма" те искат ние да създадем това, което те не могат, защото те не са толкова много и толкова силни колкото сме ние когато се обединим.
Реално ние си мислим, че сме много умни но всъшност ние сме много глупави, защото те пак ни използват! Разбирате ли? Те винаги са го правили.(КАК?) Ние сами вървим срещу себе си. (КАК?)Ние си мислим, че знаем какво ще се случи 2012, но ние нищо не знаем и сме като малки деца за тях, които току що прохождат и държат меч, който ТЕ са ни дали.(Защо)?
Меч толкова силен, толкова мощен, който вместо да го използваме за да предпазим себе си ние ще унищожим себе си. А те ще се смеят отстрани.  

Цитат: Няма враг който да атакувате,освен себе си!

Защо казвам и мисля това:

Цитат: "Перфектният роб е този който казва - " Аз не съм роб"

Филма 2012, който гледах миналата седмица е това, което ние мислим и което сега с този филм ни карат толкова силно да напрегнем въображението си за  два часа и половина, че буквално можем да предадем мисъл-форма на Унищожението на самите себе си.(Тоест Глобалната Матрица)!

Цитат - "Визуализацията" работи,защото тя е съществена част от процеса на тази материална вселена.

Тоест " Унищожението, което ТЕ искат през 2012", Не ние!
Но "Те ни карат ние сами да го създадем". Защото ние сме " Проводниците ", Ние Сме - Аз съм , Те не са!

Аз мисля че ще има  истинско " Възвишение на нашите Души " Не - Унищожение!
Ние би трябвало да се противопоставим на тази тяхна идея за унищожение.(КАК)?
Те самите знаят,  че "край няма и никога е нямало и няма да има".
Тази наша майка Земя е създадена да се извисява."

Цитат:
      "Не разбирате какво наистина представлява светът, в който живем"
АЗ: - Ние дори не знаем в какво вярваме??? Мисля, че земята е един огромен портал към другите истински светове! Тук сме абсолютни войници дошли да усъвършенстваме нашите духове, и може би един живот тук се равнява на 2. И това, което предстои 2012 е един от дълго очакваните трамплини за нас. Ако го изпуснем означава или сме низши духове или кармата не ни го позволява или сме против Вселенските закони?

 
Цитат:"Няма истински съюзници или врагове"
АЗ:  Убедена съм, че борбата която се води е невидима Не между добро и зло и Не между Тях и Нас! А със самите себе си.

Цитат: Има само една битка и тя е сега, тук на тази планета и на Персонално (лично) ниво!

Цитат: "Няма край на времето" -  Аз: Никога няма да има.

Цитат: "Страхът се базира на физически импулси, физическото не е важно" -
Аз: Много ми хареса.  Това е една от големите истините"

Мисля, че до в момента в който ние не разберем, че всичко каквото правим, казваме, вършим,мислим -  ни се пише на нашият гръб(то е бумеранг), ние никога няма да израснем или да бъдем това, което наистина искаме да бъдем.
Докато не намерим разбирателството и равновесието в нас или около нас всичко каквото правим, мисля че е абсолютно излишно и погрешно!

Прочетох това, което сте коментирали за 2012 относно - Къде да се крием и какво да правим?
Мисля, че ние всички тук в този форум казваме и си мислим, че сме с едно стъпало пред други в Духовно ниво. Но смятам, че докато има страх, който все още виждам във всички нас, ние никога няма да можем да вземем максимума от висшите вибраците през 2012 година!
И това, за което сме дошли тук на тази Земя, няма да бъде изпълнено.

Дали сте се замисляли по този въпрос - че изпитанието е не 2012 година, а точно преди 2012?
Какво мислим? Какво чувстваме? Какво предприемаме? Как реагираме с хората около нас?
Какви са подбудите ни и идеите ни за всичко? Как работим върху себе си (Аз-ът)?
Определено ви казвам - Чудо няма да има ако ние не дадем почвата да се посади дървото.
Вселенският закон е - Получаваме каквото си заслужим. 2012 мисля, че ще получим това, което ни се полага! Казвам ви - няма спасители да дойдат. Ние сме спасителите на самите нас. Ние сме дошли тук да спасим душите си като ги усъвършенстваме.
И може би ни се струва трудно, защото духът ни е затворен, но това сме искали!

Каквото и да става 2012  убедена съм второ причастие не е!
Земята трябва да се измени, да получи по-високи вибраци и ние ще се изменим с нея, но материалистите няма да могат да издържат на налягането.
Относно нас може би ще получим малко главоболие, подпухналост и главоболие.

Земята е материална или може би вселената, в която живем?

А замисляли ли сте се, че има нещо друго повече от ВСЕЛЕНА?

Преди да започнат коментарите, или упреците; моля бъдете така любезни да не забравяте, че това е само "Мое"  мнение по въпроса с всичко, което аз написах по горе.
Не съм искала да засегна или да обидя никого! Аз написаx това което Аз мисля!
Дано да ме разберете правилно! :hi:


 :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
« Последна редакция: Ноември 18, 2009, 14:35:22 pm от Mirotvorec »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #386 -: Ноември 18, 2009, 01:31:41 am »
Благодаря за личното мнение.

Съгласен съм, че не трябва да има страх. Съгласен съм, че получаваме, каквото заслужаваме; че се ползва енергия да се коментират глупости; че борбата е със самите себе си и че няма да дойдат спасители.

Но пък това деление на материалисти и нематериалисти ...
хмм
едните ще ги заболи глава, другите няма да издържат.
Не знам ... не може да се делят така хората.
Та те са почти еднакви. Дори и тия, дето се мислят за нематериалисти са почти на същия хал като другите. Мисля, че някои се заслепяват, като се мислят за много по-различни. Аз мисля, че всички хора са на доста сходно ниво. Мисля че е грехота да се съди и да се определя: тоя е такъв, а ние сме еди кви си. Ние ще минем между капките, щото сме по-специални. Бъдещия свят след 2012 ще е само за нас, нематериалистите.
Някак има нещо много сбъркано в такава нагласа.

Според мен пък през последните 1-2 години не е имало никаква осезателна промяна. Хората са си все същите. Склонен съм да вярвам, че същото ще си продължи и през следващите 2-3 години.
Ето - сами казвате: борбата е със самите себе си, всичко е на лично ниво.
Как тогава ще има промяна точно през 2012!?
И то колосална !?
Ами това противоречи на горното!!!
Аз съм си аз. Визуализирам си все същото ежедневие.
От филма 2012 няма как да стане, щото до сега съм гледал и 10 те епизода на стар Трек, ама още не съм започнал да летя на галактически крайцер.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #387 -: Ноември 18, 2009, 08:18:24 am »
Колкото повече коментирате за тази 2012г. , толкова повече се убеждавам че вие се СТРАХУВАТЕ !
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #388 -: Ноември 18, 2009, 08:28:31 am »
Благодаря за личното мнение.

Но пък това деление на материалисти и нематериалисти ...
хмм
едните ще ги заболи глава, другите няма да издържат.
Не знам ... не може да се делят така хората.


Това, което имам предвид с : материалисти и нематериалисти, искам да кажа, че е най-лесно да се уточна за по-кратко.
Те имат много ниски вибраци(плътна мантия), което означава, че са прекалено заземени и този начин, по който живеят в момента им харесва и те не желаят да се променят.
Съжалявам да кажа, но Разделение винаги е имало!
Да, ние сме еднакви,ние сме Божии същества, но някои приемат промяната, а други не искат да я приемат.И това, което ние "говорим тук и сега" за тях е Абсолютна лудост, следователно ние сме превъртелите за тях.Разбираш ли?
Според мен отговорите наистина ще ги намерите във вашият тих глас, който ще го чуете когато сте спокойни и сами!
Ние може да четем книги и там истина има, но е 001%,ти си този, който трябва да намери отговора. Как? гласът в теб ще ти каже кое е истина и кое не е! За това се казва - чети между редовете! В едно изречение може да има само две думи, които са ключът и кодът към всичко, което търсиш! Думи, които могат да ти помогнат да реализираш нещата за себе си!
Относно финните вибрации:Чета книги, гледам филми, но това, което сметнах за истина го прочетох вчера в Сибир1-бг сайт и си го анализирах сама за себе си, защото е лично мнение, както следва:
Да имаме финна енергя означава да сме започнали да се изчистваме от нашата карма.Защото точно кармата ни заземява тук.(Плътният, Физически)Точно тя е бремето ни. И никой абсолютно не ни е виновен.Бог ни дал Божествена енергия и воля да можем да избираме и да бъдем индивидуални, а ние сме започнали да създаваме от положителна отрицателна енергия. (Точно там се ражда негативните сили, аз мисля, че ние сме си ги създали) за това сега ние трябва да си оправим това, което сме нарушили против всякакви вселенски закони.
Нашата цел е да се изчистим, да премахнем физическата мантия. Затова ние сме ученици и войници на тази земя. Ние сме приели да дойдем, за да пречистим нашите хиляди животи, в които ние сме правили грешки.Всеки ден за нас е изпит. Няма случайности  тук. Има ситуаци, на които е важно как ще отреагираме на тях.Защото Бог ни дава право да поправим миналото и сега да направим почва за бъдещето си!
Заземяване означава ограничение: тоест умственото ни състояние, породено от кармични причини.
Свободна воля тук означава: Ако ние сами не желаем промяната каквато и да е тя, ако ние сами не приемем и не дадем съгласието си чрез нашето съзнание и сърце, никога няма да приемем Висши вибраци или каквото и да било. Ние трябва да усетим, че се нуждаем и ние сме тези, които ще търсим и тези, които ще позволят да го приемат или отхвърлят дори и като помощ извън нас.
Точно това е малкото Божествено зрънце в нашият живот, което живее в нас!
Нашето съзнание е вечно, нашият духовен живот е вечен и край няма!
Зрънцето е "ПОДБУДИТЕ", които ни карат да вършим всичко в живота.Те са важни. Когато питаме за помощ в молитвите си, когато питаме за изцеление в молитвите си точно това е Божественото. Защото нашето съзнание НИЕ сме приели и позволили да потърсим и приемем помощ или съвет или каквото и да е! Това, за което говоря е Един от най важните Вселенски закони.
1.Искаме - търсим!
2.Приемаме - тоест даваме разрешението си!

Повдигане на финните ни вибрации или усилване не е само да се молиш или да медитираш!Това е много погрешно!
Ние трябва да имаме равновесие вътре в нас и извън нас.
Хора- Няма майтапи тук и сега!Всичко, което казвате и пишете е енергия! Искате или не искате енергията вече е навън само защото сте помислили относно това!
Моля ви да бъдете сериозни за каквото и да било! Моля ви да се контролирате във всичко! Няма ли режим и контрол ние се проваляме!(дори тази дума е отрицателна енергия)
Времето за промяна е "СЕГА", не 2012. Тогава ще си вземем това, което сме посяли днес. 2012 предполагам е важна за нашите Души, за нашето спасение!Точно там е скока, трамплина, Вратата да се освободим от този затвор и тази илюзия, в която сега живеем!
Лошата енергия и това, което ние мислим, че се борим е толкова погрешно!Ние се борим и вървим срещу нас самите!
"Ние сме създали това! Ние сме Божествено съзнание, защото ние сме създадени от Божествена светлина! Ние сме тези, които ще ръководят силата, тази енергия! Тук е свободната воля!Дали ще направим добро или зло с нея?

Моля да разберете, че това са мои Абсолютни мисли и идеи!
Аз не съм тази, която ще каже какво ще стане и аз дори не мога да кажа кой, как да мисли. Това е свободната воля. Ние винаги имаме избор!




« Последна редакция: Ноември 18, 2009, 14:47:40 pm от Mirotvorec »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Иван

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #389 -: Ноември 18, 2009, 08:52:20 am »
А в името на личната твоя промяна към по-добро съгласна ли си другия път, преди да пуснеш мнението си, да го прочетеш и редактираш? Много е мъчително да се чете неграмотно написан текст.

Говорим за енергията на писането, нищо друго.

-----------------
Обърни внимание на "градското" ме-кане - да се добавя "ме" в края на глаголи (грешното мислиМЕ, говориМЕ..., вместо правилното мислим, говорим). А също на отделянето на някои частици "ме" и "ли" в края на думите! Ако е  търсен ефект, подскажи каква е идеята му?

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
5502 Прегледи
Последна публикация Юни 22, 2008, 13:30:31 pm
от ton
102 Отговора
42823 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
2012 г.

Започната от H. « 1 2 ... 90 91 » Езотерика

1354 Отговора
477165 Прегледи
Последна публикация Март 02, 2014, 01:43:03 am
от Joro Velev
4 Отговора
6119 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
19 Отговора
11482 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27