Автор Тема: Какво може да стане през 2012 г.  (Прочетена 164854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #330 -: Ноември 02, 2009, 11:28:32 am »
Именно щот сме тъпи, тъпи, та чак вдлъбнати.
За 22 страници писания немОж намери един който да предположи някакъв структуриран план какво би могло да се случи през 2012, на каква информация се базират разсъжденията му, като в Xnetbg има огромно количество информация по много въпроси, които очакват някои да ги вплете в смислен изказ, а именно:
 1. Еди какво си
 2. Еди що си
 3. Незнам какво си
 4. и т.н.
Ако се случи точка 1 може да последва еди какво си, ако се случи точка 2 може да е еди що си. Точка 1 зависи от точка 55, тя пък зависи от точка 345 .... и т.н.

Само тогава може да ни просветне какво може би ще се случи през 2012 ...
Но ние сме тъпи ...  :unknown: (аз не се изключвам от това число)
Каква божественост, какви 5 лв. Ние още Човеци не сме станАли, към Господ сме се напънАли. Мислене и анализиране е необходимо. Информация много, а време не остана ...


edit:

Грешка за която се извинявам - единствено поста на H. (провокиран от SMSI-H за което аз лично му благодаря) няколко страници назад може да ви даде представа за какво говоря.
Всичко преди него и след него е "Божественост" (срещу 5лв.)
Абе Ора кога ще почнем да ползваме кратуните си ?
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 11:51:21 am от emilkos »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #331 -: Ноември 02, 2009, 13:00:11 pm »
Каква информация по темата? По темата няма почти никаква информация. Говори се за катаклизми, за преминаване към по-високи вибрации или измерения, за смяна на полюсите, за идване на шестата раса и др. неща, които се коментират нашироко в езотеричната литература, но там никъде не са обвързани с определена дата. Изведнъж обаче се „появяват“ писанията на маите (странно защо чак когато наближи 2012 г.), които сами по себе си са верни и веднага се прави предположението, че това, което са писали маите трябва да се свърже с написаното в различните езотерични трудове. Така някои хора водени от илюзорната логика, че щом календарът на маите свършва на тази дата, то задължително нещо трябва да се случи, започват да правят предположения и какво точно ще се случи, черпейки идеи от езотеричните източници. Всъщност всичко ще се случи – и смяна на полюсите, и промяна в магнитното поле, и промяна във вибрациите на планетата, и по-пълно и ясно осъзнаване на хората, и катаклизми, ще дойде и шестата раса. Само че времето никой не може да каже, и Бог включително. Защото всичко е динамично. А хората още далеч не са готови за „духовен скок“.
Какво има да се анализира по темата, при положение, че целия проблем е чисто спекулативен или основан на безпочвени предположения?
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 13:01:19 pm от Iris »

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #332 -: Ноември 02, 2009, 13:36:35 pm »
... Всъщност всичко ще се случи – и смяна на полюсите, и промяна в магнитното поле, и промяна във вибрациите на планетата, и по-пълно и ясно осъзнаване на хората, и катаклизми, ще дойде и шестата раса. Само че времето никой не може да каже, и Бог включително. Защото всичко е динамично...
... Какво има да се анализира по темата, при положение, че целия проблем е чисто спекулативен или основан на безпочвени предположения? ...

Ако ти кажа, че няма да се случи нищо от това което си написал, как ще ме убедиш в противното, с какви "доказателства". А именно коя е иформацията която те убеждава, че еди какво си нещо ще се случи, това, че някоиси го казва не го прави доказателство. Ако някаква информация се вписва напълно и логично във цялия ход на историята и еволюцията, то може да се предположи, че има голям процент достоверност. Но ние не си знаем ниТ Историята ниТ Еволюцията. Надявам се разбираш на къде бия ?

Не е изцяло спекулативен,защото от този проблем може да се извлече неимоверно количество информация, която информация да няма на пръв поглед нищо общо с проблема 2012.

Също така, ако Бог незнае нещо, то просто не съществъва, а АКО случайно съществува, то най-вероятно Гаджето на Бог го знае .... ;) (това е препратка която незнам дали ще схванеш)
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 14:31:54 pm от emilkos »

Неактивен Иван

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #333 -: Ноември 02, 2009, 13:50:13 pm »
...
Цитат
Искрено се надявам,че наближава времето ,когато хората ще успеят да приемат различното в другите.
. Произнеси обратната на нея и виж какво ще се получи:

- Искрено се надявам, че наближава времето, когато хората ще успеят да приемат подобното в другите.

или

- Искрено се надявам, че наближава времето, когато хората ще успеят да отхвърлят различното в другите.

Не мислиш ли, че така се получават две тези, от които има не по-малък смисъл и полза за всички нас, отколкото баналността, която ни сподели?
Ами тези две производни мисли, за разлика от оригиналната, представляват сегашното състояние на съзнанието на по-голямата част от хората, особено що се отнася до мисълта с отхвърлянето. Така или иначе почти всеки си ги прилага в ежедневието. Не виждам какво интересно има в нещо обичайно, което и най-посредствения човек осъществява. Колко обаче могат да приложат оригиналната мисъл? Да клиширана е, но колко са в състояние да я приложат?

Ха-ха, точно тази клиширана мисъл очаквах, но смятах, че Косев ще я изтърси.


Добре, първо, съвсем кратък анализ на "оригиналната" мисъл и какво има да се прилага в нея: Искрено се надявам, че наближава времето,когато хората ще успеят да приемат различното в другите.

- Човекът се надява, т.е. тук никакво действие на чакащия няма. Той се надява другите да направят нещо със себе си. Но защо се надява другите да „приемат различните”? Нима той не приема хората такива, каквито са и не приема тяхното неприемане на там каквото са решили да не приемат?! Мисловна примка, подходяща за философстване в стил „има ли принципната къртица принципни очи”. Подобно упражнение наблюдавам в темите за Бог, Сатана, Поколенията и др. – мислене, заради самото мислене, повтарящо до безкрай едни и същи алогизми.

- По другата част от израза „да приемат различното”. Какво значи да приема да ми пушат в асансьора, какво значи да приема дебелогъзия Азис или Иван&Андрей на екрана, какво значи да приема циганина на моя издръжка, какво значи да приема здравната, политическа, икономическа системи, каво значи да приема Сатаната,...

Тук оставям място да ми обясните как приемате всичко това. Само не ми казвайте, че вие сте против тези явления, но приемате всяко човешко същество, независимо, че това същество въплъщава посочените явления. Ако е така, то ще ви питам кое създава посочените явления, ако не въплъщаващите ги личности. Обяснете как преодолявате шизофренията - да приемаш цигането, което ти бърка в чантата, но да не приемаш кражбата; да приемаш Азис, но да не приемаш пронографията и простотията; да приемаш Сатаната (и тя е личност, и тя има нужда от любов), но да не приемаш сатанизма.

Но когато стане дума за конкретика, се изважда друга баналност – че всички някъде горе сме едно, че сме светлина и пр. И какво от това? Какъв е проблемът, след като сме от светлина, да кажем на циганина „Ей, ти мургаво същество от светлина, ако още веднъж си хвърлиш фаса в асансьора, ще ти спукам задника от бой и ще те изселя от блока”. Ние подаваме ясен сигнал, нали? Ако си замълчим ние също подаваме ясен сигнал и той е „Прави, каквото искаш, не ме засяга, приемам всичко”. Пак питам, какво всъщност искаме да постигнем? Ние имаме ли виждане за света или приемането ще е единствената ни изява. Такова приемане е характерно за минералите, но не и за съществата от светлина.

Погледнете колко елементарно си противоречите вие, хората на черното и бялото, вие двоични хора, играещи на „приемане и отхвърляне”.


Сега малко азбука на Третия път. Нека говоря от първо лице, да не звучи напътствено, че инак няма да бъде прието от вас (ха-ха-хаааа)
-   Приемам Азис, циганина, Сатаната и т.н. като факт, като нещо реално, което трябва да се разгледа задълбочено. Но приемането е до тук. Приемам, означава, че не го игнорирам, а го анализирам. А вашето приемане са празни думи, абсолютно нищо, все едно не съществувате. Приемането без анализ не струва повече от отхвърлянето без анализ. И това ли не схващате?
-   От тук нататък вас ви няма, както ви нямаше и на етапа на приемането, прочем. След като сме приели в работен режим явлението (кражба, простотия, сатанизъм) следва действие. То не е  приемане, не е отхвърляне, а действие. Правите ли разлика? Пояснявам: Приемането и отхвърлянето са оценки, а действието е живот, в него няма оценка, а отдаване, творчество, реализация на виждането ми за света. То включва както пребиване на циганина, неприел моите условия, така и примирение пред неговата кражба, в случай че нямам подходящо действие за случая.
-   „Третият път” не е много повече от действие. Но дейстрвие без оценки, без съжаление, без страх. Защо едно същество от светлина като вас остава на прага на действието, защо се задоволява само с оценки? И нарича себе си духовно, когато не поема отговорност за нищо в своя живот. Натоварвате с отговорност Бога, а се броите за част от него. Как изразявате Бог – като камъни. В това ще се превърнат съществата от светлина, след като се научат да приемат всичко.
-   Тази слабост, мързел и глупост, облечена в благи думи и обявена за духовност, е Сатанизма, братлета! Нали вие казвате, че Сатаната нямало да го познаем, защото той ще е най-великия, най-мъдрия, ще прави чудеса и пр., когато се появи. Е, няма да го познаете вие. Ама и да го познаете, нали ще го приемете? Как иначе, цял живот само това сте правили. А, грешка, ще се надявате той да ви приеме такива, каквито сте. И той ще го направи, защото сте точно такива, каквито му трябвате.

Стигнахме до поуката. До А и Б на Илюминизма: Ако Илюминати (разбирай Лукавия – ех, че прякор, а?) решат да прокарат някое свое решение, непопулярна мярка, така да се каже, какво биха сторили? Само две неща – ще създадат прецедент и ще ви накарат да го приемете. Вземат един чип и го слагат в главата на педерас, независимо дали ще открият самороден, ще си го възпитат или ще наемат някой да го изиграе. После използват вашето приемане на различността. От там нататък всичко е любов и светлина.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #334 -: Ноември 02, 2009, 13:51:35 pm »
Ако ти кажа, че няма да се случи нищо от това което си написал, как ще ме убедиш в противното ... ?
Защо си мислиш, че искам да те убедя в противното? Всъщност, може и да не си го мислиш, но пък задаваш въпрос касаещ действия (убеждаване), които не се покриват с моите намерения. Аз споделям мнение, което наистина донякъде е взаимствано от други хора, но това са хора в които имам доверие изградено на базата на познаването на тях, дейността и живота им, както и на разбирането и съпричастността към движещите ги мотиви.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #335 -: Ноември 02, 2009, 14:23:18 pm »

Така че какво искате от мене! Какво лошо има, че ви желая смъртта?! Какво според вас мога да ви пожелая? Та вие тъкмо това искате!!!!
Като начало,можеш просто да им(вкл.и на мен)пожелаеш достатъчно сили,да пребориме пороците си,вместо да ни пращаш по-бързо на оня свят..

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #336 -: Ноември 02, 2009, 14:25:30 pm »
...
Много си далеч от третия път. И си много затънал в противоположностите. Да приемеш не означава да анализираш, а да разбереш. Правиш разлика между двете, надявам се. За да разбереш някого, трябва да се поставиш на негово място; да мислиш така, както той мисли; да чувстваш така, както той чувства. Ако можеш да направиш това, ти вече си го приел, защото си станал за миг него самия. Това не означава, че ще одобряваш действията му, но ще знаеш защо ги извършва, от какво е мотивиран, къде са заблудите му. Тогава можеш даже да изпиташ любов и състрадание, въпреки всичките му грешки. Последните просто ще видиш като нещо временно и различно от него. Това, което пиша сигурно ти се струва твърде далечно. Няма проблем. Аз като срещна циганин, спокойствието ми по никакъв начин не се нарушава. Защо трябва да казвам каквото и да било? Ако си истински силен, циганинът няма да хвърли фаса си в асансьора докато си там. И това няма да е предизвикано от някоя твоя дума или действие, а от самото ти присъствие. Ако му кажеш директно да си вдигне фаса, ефекта ще е противоположен. Без значение с какъв тон ще го кажеш – учтив или заплашителен. Той вече е решил, че трябва да хвърли фаса, а думите ти само ще прозвучат като намеса в личното му пространство. Ако си силен, той ще те разбере без да му казваш нищо и ще приеме мисълта, че не трябва да хвърля фаса в  асансьора, защото е правилна, а не защото е заплаха или заповед. Това е постижимо. Не и за човек в неуравновесено състояние разбира се. А всяка отрицателна мисъл или емоция предизвикват нарушаване на вътрешното равновесие.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #337 -: Ноември 02, 2009, 14:25:39 pm »
Ако ти кажа, че няма да се случи нищо от това което си написал, как ще ме убедиш в противното ... ?
Защо си мислиш, че искам да те убедя в противното? Всъщност, може и да не си го мислиш, но пък задаваш въпрос касаещ действия (убеждаване), които не се покриват с моите намерения. Аз споделям мнение, което наистина донякъде е взаимствано от други хора, но това са хора в които имам доверие изградено на базата на познаването на тях, дейността и живота им, както и на разбирането и съпричастността към движещите ги мотиви.

Именно щото всичките сме пас
Ванката над теб даде пример с онзи педерас ...

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #338 -: Ноември 02, 2009, 14:27:33 pm »
Много си далеч от третия път. И си много затънал в противоположностите. Да приемеш не означава да анализираш, а да разбереш. Правиш разлика между двете, надявам се. За да разбереш някого, трябва да се поставиш на негово място; да мислиш така, както той мисли; да чувстваш така, както той чувства...
Тоест да го Анализираш  :unknown:

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #339 -: Ноември 02, 2009, 14:28:34 pm »

Така че какво искате от мене! Какво лошо има, че ви желая смъртта?! Какво според вас мога да ви пожелая? Та вие тъкмо това искате!!!!
Като начало,можеш просто да им(вкл.и на мен)пожелаеш достатъчно сили,да пребориме пороците си,вместо да ни пращаш по-бързо на оня свят..

Ето пак- искате (криворазбрано) съчувствие. И какво те топли, че някой ти пожелава да имаш повече сили да се справиш и бляблябля глупости? Ако сам не си помогнеш, няма кой. Тава е палаженьето. Виж, друго си е някой да ти зашлеви един зад врата  ;D Да ти даде стимул да докажеш, че не е прав и да се пребориш със себе си, за да докажеш, че правият си ти, да му покажеш, че си по- добър от него и тъй нататък... и егото може да се хакне  :lol: Въпрос на стимул.  :blum2:
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 14:30:05 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #340 -: Ноември 02, 2009, 14:35:28 pm »
Много си далеч от третия път. И си много затънал в противоположностите. Да приемеш не означава да анализираш, а да разбереш. Правиш разлика между двете, надявам се. За да разбереш някого, трябва да се поставиш на негово място; да мислиш така, както той мисли; да чувстваш така, както той чувства...
Тоест да го Анализираш  :unknown:
Не, анализът се ограничава само с ума и то с част от него.
Освен това да приемеш нещо не означава да го одобряваш. Това, че си приел нещо, което е отрицателно, не означава и, че ако можеш да направиш нещо за да го ограничиш или трансформираш, не трябва да го направиш.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #341 -: Ноември 02, 2009, 14:45:30 pm »
Не, анализът се ограничава само с ума и то с част от него.
Освен това да приемеш нещо не означава да го одобряваш. Това, че си приел нещо, което е отрицателно, не означава и, че ако можеш да направиш нещо за да го ограничиш или трансформираш, не трябва да го направиш.

С две думи се съгласяваш с написаното от Иван.
Хайде стига толкоз размишления по тоз въпрос - все пак темата е 2012.

Сега е хубаво да се свърже анализа на "приемането" и "неприемането" с темата, а именно как тази информация ще ни помогне да разберем какво може да стане през 2012.

Неактивен Иван

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #342 -: Ноември 02, 2009, 15:06:10 pm »
Iris, сега какво, думичките ли ще си обясняваме - какво значи да анализираш.
Включва всичко - да разбереш, да се поставиш, да мислиш, и т.н. Но важно е после, какво става после, след анализа.

Много фантазирате другари приемници. Да си стоиш в асансьора, а циганинът да си прибере фаса в джоба е възможно, но за целта е нужно от твоя страна поне внимание, намерение, което е вече влияние! Спри и анализирай това! Какво стана с приемането? Да не би да не приемаш циганинът да си се чувства като у дома си и да си хвърли фаса? Ако го приемаш, защо той ще си го прибере в джоба. Защо твоето присъствие ще предизвика такова неестествено действие у циганина? Това, честно, не го разбрах.

Виж сега, ако аз съм в асансьора циганинът ще се промени, защото го искам. Дали това ще е шамар, поглед или моето присъствие – всичко от това ми върши работа и го прилагам. Но аз съм си поел отговорност и това е моето решение. Сега ти го споделям и ти обяснявам защо. Защото така съм решил и това е моята визия за асансьора – да няма фасове в него.

Ти ми кажи каква е твоята визия, а не ми разправяй витиевати глупости.

Освен това, ако аз, циганинът и ти сме в асансьора най-вероятно ще си имаш ти, я не той проблем с мен, защото веднага ще позная лицемера. Защото и на теб ти се ще да е чисто, ама искаш да го направи някой друг, нали? Не съзираш ли черния магьосник, който се стремиш да бъдеш? Ти искаш да влияеш, да постигаш целите си, но някак си циганинът да не знае за това. Ако искаше да знае, защо не му го кажеш, защо се правиш на духовник. Казваш нямало да има ефект с думи и шамар, по „духовния” начин било по-добре. Значи ти повече от мен се тревожиш за ефекта, а? А уж аз съм агресивния. Смях у мен и шизофрения у теб? Ха-ха-хаааа.

Пак казвам – способите са без значение. Дали ще му ударя шамар или ще го погледна е технически въпрос. Ще реша кое от двете на база на анализа. Нима ти, който владееш хипноза от разстояние, не владееш ръцете си?

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #343 -: Ноември 02, 2009, 15:09:33 pm »
Наистина малко се отплеснахме от темата :)
Не знам какво ще стане след 2012-та ,но се надявам да има пушачи, защото и аз съм такъв :)
а относно  "баналностите"....ами и аз още не съм се научил да приемам (отхвърлям) различното (подобното) в другите и затова явно малко съм се издразнил ,че на някой му пречи пушенето до такава степен.
Иначе с много от нещата написани от Iris съм съгласен

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #344 -: Ноември 02, 2009, 15:51:14 pm »

С две думи се съгласяваш с написаното от Иван.
...

Съгласявам се с това, че ако могат да бъдат предприети действия, трябва да ги предприемем. С други неща обаче не съм съгласен, но не мисля, че е нужно да ги коментирам.

Много фантазирате другари приемници. Да си стоиш в асансьора, а циганинът да си прибере фаса в джоба е възможно, но за целта е нужно от твоя страна поне внимание, намерение, което е вече влияние!
Самото ти присъствие е влияние. Ти, влизайки в асансьора, може въобще да си нямаш представа, че другия е възнамерявал да си хвърли фаса от цигарата.

Спри и анализирай това! Какво стана с приемането? Да не би да не приемаш циганинът да си се чувства като у дома си и да си хвърли фаса? Ако го приемаш, защо той ще си го прибере в джоба. Защо твоето присъствие ще предизвика такова неестествено действие у циганина? Това, честно, не го разбрах.
Ако си хвърли фаса ще го приема (не като нещо правилно, а като факт) и няма да раздувам важността на това, което е направил. Това за мен е дреболия. За него е важно явявайки се недостатък в културата и възпитанието, и препятствие, което трябва да преодолее. „Защо твоето присъствие ще предизвика такова неестествено действие у циганина?“ – Както казах, да приемеш нещо, не означава да го оцениш като правилно. Аз бих приел спокойно, без раздразнение и с разбиране това, че някой си хвърля цигарата на неподходящо място, но това не променя факта, че подобно действие е неправилно не само от моя гледна точка, а по принцип. Именно подобно осъзнаване може да предизвика присъствието на личност със силно духовно присъствие (не говоря за учители, адепти и „свръх-посветени“).

Виж сега, ако аз съм в асансьора циганинът ще се промени, защото го искам. Дали това ще е шамар, поглед или моето присъствие – всичко от това ми върши работа и го прилагам. Но аз съм си поел отговорност и това е моето решение. Сега ти го споделям и ти обяснявам защо. Защото така съм решил и това е моята визия за асансьора – да няма фасове в него.
Не оспорвам правото ти да решаваш как ще действаш. За мен част от решенията на проблема, които предлагаш са насилие.


Освен това, ако аз, циганинът и ти сме в асансьора най-вероятно ще си имаш ти, я не той проблем с мен, защото веднага ще позная лицемера. Защото и на теб ти се ще да е чисто, ама искаш да го направи някой друг, нали? Не съзираш ли черния магьосник, който се стремиш да бъдеш? Ти искаш да влияеш, да постигаш целите си, но някак си циганинът да не знае за това. Ако искаше да знае, защо не му го кажеш, защо се правиш на духовник. Казваш нямало да има ефект с думи и шамар, по „духовния” начин било по-добре. Значи ти повече от мен се тревожиш за ефекта, а? А уж аз съм агресивния. Смях у мен и шизофрения у теб? Ха-ха-хаааа.
Не, не искам това (червеното). Вече го обясних. Аз може и да не знам, че той иска да си хвърли фаса. За мен проблемът дали ще го направи или няма, не стои. Аз еднакво ще приема и двете възможности. Това последното е малко заблуждаващо, но не знам как да го обясня с думи. Ще приема еднакво дотолкова, доколкото ще приема спокойно, че се е случило, но в единия случай ще го оценя като негативно действие (хвърлянето на фаса), а в другия като позитивно (въздържането от хвърляне на фаса). И в двата случая обаче ще се отнеса с разбиране и може би без да отправям обвинения (гласни или негласни) към извършителя. Това с въздържането от обвинения все пак е доста трудно и може да не успея в някой конкретен случай да го постигна, но поне желанието ми е такова и дори и да го направя, това състояние ще отмине бързо.
« Последна редакция: Ноември 02, 2009, 21:29:08 pm от Iris »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
5504 Прегледи
Последна публикация Юни 22, 2008, 13:30:31 pm
от ton
102 Отговора
42824 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
2012 г.

Започната от H. « 1 2 ... 90 91 » Езотерика

1354 Отговора
477185 Прегледи
Последна публикация Март 02, 2014, 01:43:03 am
от Joro Velev
4 Отговора
6121 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
19 Отговора
11484 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27