Автор Тема: Какво може да стане през 2012 г.  (Прочетена 165292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #390 -: Ноември 18, 2009, 09:04:07 am »
А в името на личната твоя промяна към по-добро съгласна ли си другия път, преди да пуснеш мнението си, да го прочетеш и редактираш? Много е мъчително да се чете неграмотно написан текст.

Говорим за енергията на писането, нищо друго.

-----------------
Обърни внимание на "градското" ме-кане - да се добавя "ме" в края на глаголи (грешното мислиМЕ, говориМЕ..., вместо правилното мислим, говорим). А също на отделянето на някои частици "ме" и "ли" в края на думите! Ако е  търсен ефект, подскажи каква е идеята му?


Взе ми думите от устата  :o 

Направо е мъчение да се чете каквото и да било, написано по този начин.
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #391 -: Ноември 18, 2009, 09:11:29 am »
А в името на личната твоя промяна към по-добро съгласна ли си другия път, преди да пуснеш мнението си, да го прочетеш и редактираш? Много е мъчително да се чете неграмотно написан текст.

Говорим за енергията на писането, нищо друго.

-----------------
Обърни внимание на "градското" ме-кане - да се добавя "ме" в края на глаголи (грешното мислиМЕ, говориМЕ..., вместо правилното мислим, говорим). А също на отделянето на някои частици "ме" и "ли" в края на думите! Ако е  търсен ефект, подскажи каква е идеята му?

 :hi:

Направо ми омръзна да обеснявам че не съм живяла в БГ от Толкова много години.И дори сега не живея.
Направо сте супер момчета, Упреците ви в живота мисля че наделяват в БГ и напрежението между вас самите.Ние си правим всичко. Помогни си сам да ти помогне Господ.
Както и да е: благодаря ти!
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #392 -: Ноември 18, 2009, 10:31:20 am »
Не мисля, че виждам напрежение или упреци в горните постове. Само съвет.
Това, че живееш в чужбина не е оправдание, и не трябва да те задоволява. Винаги може човек да се потруди малко повече.
Аз също живея в чужбина от години; познавам доста хора, дето живеят от по 15-20 години навън и пишат прекрасно, както на български, така и на други езици.
На мен също ми беше направило доста неприятно впечатление правописа, но се въздържах от коментар, защото винаги критиките се приемат негативно, типично за масата хора, които не обичат да се променят и да се борят със себе си.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #393 -: Ноември 18, 2009, 10:48:30 am »
Момчета, мисля че в случая можем да проявим разбиране към правописните грешки на SiriusAngel. Никой не е идеален и много са малко хората, които пишат смислено и без грешки. Допадат ми най-вече въпросите, които поставяш, SiriusAngel.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен entrix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
2012 и новата реалност
« Отговор #394 -: Ноември 29, 2009, 14:08:06 pm »
Здравейте,

открих форума преди известно време, но се въздържах да пиша поради големината на форума, а и като цяло видях, че хората тук като цяло знаят как, кой и защо ги манипулира. Много конспирации, философии, размисли и т.н. ме накараха да си кажа че НЯМА КАКВО ДА ДОБАВЯ.
Ето обаче, че в мен възникна един въпрос с една доста смахната теория за 2012 и искам да споделя размислите си с по-будни хора и да чуя какво мислите вие по темата.
Цялата ми теория тръгва от един МНОГО разпространен и все ПО разпространяващ се символ, който буди голям интерес в мен и най-накрая ПРОЗРЯХ що годе някаква теория за него. Интереса ми към този символ възникна след като гледах интервю на Джордан Максуел за Проект Камелот в Ютуб.

Символа има безброй вариации, но като цяло представлява СЛЪНЦЕ което изгрява между 2 ПЛАНИНИ, а между тях РЕКА. В символа опционално присъства ЗЕМЯТА, СЪРП, ЧУК, РАСТЕНИЯ, ЧЕРВЕНА НИШКА, КНИГИ и т.н. ето вижте сами:
http://en.wikipedia.org/wiki/Coats_of_arms_of_the_Soviet_Republics

символа го има и в древен египет:
http://www.touregypt.net/featurestories/horizon.htm

В интервюто Максуел казва, че едва ли не ще дойде ГОЛЯМ "МОНАРХ" който ще управлява земята завинаги, под тотален фашизъм, без емоции, любов и уважение между хората. Това обаче е една възможност и аз искам да споделя моето виждане относно този символ.
Приемам, че повечето тук знаят, че реалността е илюзия и е изцяло подвластна на нашите вярвания и емоции.
Приемам и факта, че в момента на планетата има "пробуждане" и осъзнаване на факта, че всеки човек твори съдбата си със собственото си съзнание.
Знаем и факта, че календара на майте който се раздухва в момента (2012) е един от календарите им и е именно този който измерва еволюцията на съзнанието.
Нека разглобим символа (поне според мойте виждания):
СЛЪНЦЕТО: Слънцето е съзнанието! 3-тото око (pineal gland)! Творческата сила във всеки от нас която твори цялата ни реалност на база ФАНТАЗИЯ.
2-те ПЛАНИНИ: 2-те планини са 2-те полукълба на мозъка. Ляво и дясно, съзнателно и подсъзнателно ... съчетани те сътворяват "картинката" която живеем.
РЕКАТА: Реката е живота, продължителността на изменение на съзнанието и еволюцията. Живота е като река, която тече и не спира.
Според лекцията на Ian Xel Lungold за календара на майте ставя ясно, че съзнанието ще започне да се променя все по-бързо и все по-бързо, което ще ПРИНУДИ хората да действат и подсъзнателно.
Моята теория е че до 2012 реалността около нас ще става все по-нестабилна ... т.е. всеки от нас все повече и повече ще се сблъсква със своята собствена реалност изградена на базата на собствените си вярвания и емоции. Символа според мен показва именно това, че 2-те полукълба ще вземат равен превес в творението и всеки ще СЪТВОРЯВА своя собствен свят индивидуално за себе си. Някак си е логично ... всеки ще сътвори своя свят и ще тръгне по реката (живота) който сам е създал. Нищо чудно, че знака има такава голяма разпространеност. Такова събитие може би не се е случвало досега.
Ако приемем факта за истина, то означава, че в близките години ще настъпи момент в които реалността ни ще зависи единствено от нас и способността ни да мислим трезво. Може би хора и предмети буквално ще се появяват и изчезват и пренареждат за да може всеки да се озове там където е съзнанието му. Картинката става малко страшна ако погледнем "модерния" свят и хората и техните вярвания.
Колко хора смятат, че света е хубав и изпълнен с радост? За какво мислите самите вие? Конспирации, тероризиращи тирани, болести, глад, трудности? Според мен МИСЛИТЕ ще се материализират без буфер от време. Нещо като сън ... бум ... помисляте за нещо и то се появява, изчезва и изменя с небивала досега скорост. Имайки предвид вибрационната конструкция на реалността, това е доста ВЕРОЯТЕН вариант и според мен повечето хора няма да успеят да преминат през собствените си страхове.
Представете си че сте сам и във всеки момент трябва да сте убеден в здравината на тялото си, настилката по която ходите, обграждащата ви среда, развитието на ситуацията пред вас КОЯТО ЩЕ Е РЕАЛНА и все пак зависеща изцяло от вас. Нещо като страшния съд ... ако сте позитивен, любящ, спокоен човек такова преживяване може да е страхотно приключение. Какво обаче ще стане с хората които даже не знаят, че мислите им творят реалността? Виждат някаква заплаха ... мисъл за кофти вариант и КРАЙ. Казвам го от гледна точка на наблюденията ми, че в момента хората МИСЛЯТ НЕГАТИВНО. От друга страна от собствен опит знам, че реалността Е мое творение и засега мога да се причисля сред слабите в дисциплината ТВОРЕНЕ. Просто имам доста насадени ВЯРВАНИЯ, а реално всичко е възможно. От друга страна пък знам, че ако това стане ЩЕ успея да създам що годе някаква визия за средата около мен и най-малкото няма да се уплаша ако нещо кофти се изправи срещу мен.
Имайки предвид сегашното "съзнание" на хората, то 2012 на земята ще е някакъв небивал ХАОС! Може би пък с времето преди 2012 хората ще се осъзнаят и ще сътворят нещо хубаво?! Интересно ми е вие да кажете какво мислите по моите виждания.

П.С. Малко и за другите символи в знака:
Червенита нишки: Това са си кръвните линии които управляват света от доста време.
Венците от жито: Венеца на Цезар, ако не се лъжа ... пак сивмол на власт и империализъм.
Сърпа и чука: Това е леко изменен по стар символ, който всъщност е корона с кръст. Символ на това, че планетата се управлява от илюминатите и кръвните линии, които са в комбина с фалшивата религия (Ватикана). Сърпа е корона, чука е кръст. Сърпа жъне реколтата (богатствата) от труда на хората, а чука "смазва" духа на хората за да не знаят истинската си същност на СЪЗДАТЕЛИ.
Незнам какво символизира звездата в символа ... може би е пентаграма и символизира окултизма, но според мен има по-дълбоко значение. Може би е знак, че кръвните линий идват от друга слънчева система или нещо от сорта, но това са само догадки.

БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #395 -: Ноември 29, 2009, 18:05:50 pm »
Звездата (петолъчната с връх нагоре) е човекът (разумът, душата, висшия аз). Чукът може да символизира властта над минералното царство (това на металите), сърпът – властта над растителното царство. Властта над животинското царство (а също и над нисшите желания и стремежи е изразена в това, че звездата не е обърната). Емблемата на масоните е подобна, но значенията са малко по-различни. Звездата е буквата G, т.е. Геометъра, Архитекта. В символа на масоните се изразява преди всичко психологическата власт на човека, отколкото външната-материална. В сайтовете с про-масонска и анти-масонска насоченост може да се открие достатъчно разнообразна информация за този символ.

Двата върха изразяват същото, което и буквата М - материя, женския пасивен принцип, природата, водата. Слънцето е духа, мъжкия активен принцип, огъня. Лъчите са символ на просветления ум, на духа осветяващ материалния план и даряващ го с живот.

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #396 -: Ноември 30, 2009, 01:46:41 am »
Колкото повече коментирате за тази 2012г. , толкова повече се убеждавам че вие се СТРАХУВАТЕ !
  :) А ти всичко ли знаеш?Сподели познанията си с нас останалите от форума, (защото казват, че не се страхува онзи който знае всичко или нищо) :hi:
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 01:47:58 am от aldonea »
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #397 -: Ноември 30, 2009, 08:11:20 am »
Каквото е писано , това ще стане !
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 01:36:41 am от Mirotvorec »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #398 -: Ноември 30, 2009, 09:22:38 am »
Така е! Само егото може да изпитва емоцията "страх".

"Приемане" и "несъдене" биха помогнали на това в случая.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #399 -: Ноември 30, 2009, 09:59:01 am »
Колкото повече коментирате за тази 2012г. , толкова повече се убеждавам че вие се СТРАХУВАТЕ !
  :) А ти всичко ли знаеш?Сподели познанията си с нас останалите от форума, (защото казват, че не се страхува онзи който знае всичко или нищо) :hi:
Аз не знам със сигурност дали ще стане нещо по-специално през 2012. Мога да предполагам, че нищо няма да се случи, но не съм сигурен. Само че и да се случи, просто ще го приема. Страхувам ли се от незнанието си? Утре може да се случи с мен някакво индивидуално нещастие и да промени живота ми завинаги или пък да го прекрати. Утре може докато медитирам да получа духовно просветление и пак животът ми да се промени завинаги. Може да спечеля голяма сума пари или къщата ми да изгори. Утре може да се случи всичко. Едно евентуално събитие, което ще се случи през 2012 няма да ми повлияе в по-голяма степен, отколкото споменатите от мен възможности. Сигурност във физическото съществуване за никого не може да има, а само в духовния живот. Няма значение в какви условия е поставен човек. Освен това знаеш, че в малките неща, следва да реагираме както в големите. Ако реагираме по-различен начин само защото сме оценили едно събитие като важно или маловажно, то ние не сме нищо повече от обикновени сметкаджии. Ако в ежедневието си не обръщаме внимание на духовния си живот, то и духовността, което проявяваме в изключителни, епизодични случаи ще е по-скоро опит за духовност.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #400 -: Ноември 30, 2009, 16:03:21 pm »
Така е! Само егото може да изпитва емоцията "страх".

"Приемане" и "несъдене" биха помогнали на това в случая.
И аз така мисля.В крайна сметка каквото за другите,това и за мен.Моля се,да ни се размине,ама ако не,какво пък толкова...
Просто ще си се върна у дома малко по-рано.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #401 -: Декември 05, 2009, 04:26:50 am »
entrix,хареса ми това,което си написал.Но имам едно уточнение-не мисля,че повечето хора биха забелязали "пренареждането" на нещата,било то предмети или хора,въобще всичко,защото просто не могат да приемат,че те могат да сътворяват каквото и да е само с мисли(и аз не съм изключение,признавам си  :)).Мир,Светлина и Любов.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #402 -: Декември 06, 2009, 14:27:21 pm »
Това вече е друго нещо  :D
Само едно нещо като допълнение...В материалите за 2012г. пише, че нашата бъдеща Земя е в 5-то измерение, а 4-то измерение е само като проход към него.

Напълно съм съгласна с казаното.
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #403 -: Декември 07, 2009, 07:15:45 am »
Бих искала да прекача снимки но нестана защото формата е различен ;-(

Частични слънчеви затъмнения;
1. лунно затъмнение на 26 юни 2010 г., ще бъде частично.

2. Общо лунно затъмнение ще се проведе на 21 декември 2010 г., второто лунно затъмнение за 2010 г.

Следващите две лунни затъмнения са на 15 юни 2011 г. и 10-ти декември, 2011 година.

ще бъдат последвани от частични слънчеви затъмнения на (3). 4-ти януари, 2011 година.Това затъмнение е част от цикъла, който включва още едно общо лунно затъмнение 19 години по-късно, на 20 декември 2029.

4. 1 Юли 2011 - лунно затъмнение

5. 20 май 2012 - лунно затъмнение

6. 13 Ноември, 2012

7. 21 Dec. 2012

 Надявам се че съм разбрала правилно, преди да ме нападнете. :flag_of_truce:
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Re:Какво може да стане през 2012 г.
« Отговор #404 -: Декември 07, 2009, 07:16:55 am »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
5518 Прегледи
Последна публикация Юни 22, 2008, 13:30:31 pm
от ton
102 Отговора
42954 Прегледи
Последна публикация Август 09, 2009, 23:54:17 pm
от marhs
2012 г.

Започната от H. « 1 2 ... 90 91 » Езотерика

1354 Отговора
478214 Прегледи
Последна публикация Март 02, 2014, 01:43:03 am
от Joro Velev
4 Отговора
6153 Прегледи
Последна публикация Май 05, 2009, 12:14:00 pm
от cccpkgb
19 Отговора
11561 Прегледи
Последна публикация Април 11, 2012, 01:22:14 am
от Tangrata_

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27