Автор Тема: Глобален Контрол над Съзнанието  (Прочетена 49595 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Empistosunh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #45 -: Май 17, 2009, 01:13:49 am »
Хех, не!
Разбира се, че са три атома. Нейната ковалетна връзка, която и осигурява статут като на много по-голяма структура, казват, че била виновна. Водата, е едно съединение, което би трябвало да се държи като себеподобните си съединения. Но тя има други приумици. Примерно разширяването на обема й в твърдо състояние, способността и да се топи под натиск, това, че е по-лека в твърдо състояние.
И един цитат от блога ми по темата:
Цитат
И ето че идва ред на най-откаченото, това което и самите му откриватели трудно обясняват – моноатомното състояние на веществата. Повечето класически химици биха ме поправили с възмущение, че не можем да говорим за моноатомно състояние на молекулна субстанция. Но и биха избързали с тази си поправка. След оборването на АПР корелациите, нищо вече не е същото. Шантавостта си пробива път неумолимо, доказвайки, че ако два атома са създали едновременно молекула, то те действат синхронно един спрямо друг, дори да бъдат разделени на милиони километри един от друг.
Какво означава това на практика?

Означава, че два от най-известните елементи на Земята – водород и кислород – единият със слава на най-разпространен, а другият с короната на най-лесно свързващият се с останалите, неминуемо създават преобладаващата субстанция на тази планета. Вода – ¾ от нашата Земя и най-често срещаното съединение в космоса. Това съединение веднъж получено се изживява и моноатомно след като бъде прекратено като съединение. Всеки атом водород, който е бил съединен с кислород помни прекрасно този си съюз и се държи синхронно спрямо предишния си партньор.
"Злото идва при нас, хората с фантазия, носейки като своя маска всички добродетели." - Уилям Батлър

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #46 -: Май 17, 2009, 14:19:06 pm »
Това, Empistosunh, звучи доста интересно, може ли малко повече и подробна информация?
« Последна редакция: Май 17, 2009, 14:25:36 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #47 -: Май 17, 2009, 14:28:05 pm »
Един атом вода, от гледна точка на поведението на двете частици, за това става дума тук.И това далеч не се среща само при моноатомизма, при много други експерименти относно много други сфери, пътьом е установено, че връзките между съществувало съединение не се заличават така лесно.

Дори (ще прозвучи много завоалирано, но не си спомням добре) четох за изследването на все още не съвсем изследваните химични вещества.Ставаше дума за глобалното информационно поле.

Когато един учен, някъде по света, открие друго състояние на едно химично съединение, това химично съединение изневиделица започва да порявява това си състояние навсякъде по света, и навсякъде, където го наблюдават.
Има и документиран случай за това, но не се сещам името на съединението(ще го проверя).Ставаше дума, че за десетилетия твърдото му състояние не е било известно на науката.След това изведнъж някой някъде установява негово твърдо състояние и изведнъж навсякъде по света то започва да порявява твърдото си състояние.И така, сега от десетилетия се смята, че твърдото състояние на това вещество е съвсем нормално.А допреди два пъти повече десетилетия се е смятало, че няма такова.



Става дума за глобално информационно поле.Така че според мен няма нищо странно в това водородът да се държи така, все едно все още е свързан с кислород, въпреки, че не е.И ако кислородът прави същото, то това означава, че един и същи атом се намира на две места едновременно.Тоест моноатомно състояние.
« Последна редакция: Май 17, 2009, 14:29:57 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Empistosunh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #48 -: Май 17, 2009, 15:51:47 pm »
Хех, пак не... мисля.  ;)

Идеята е, че след като молекулната структура бива разрушена, а това при водата си е сериозен процес, тъй като енергията, нужна за отделяне на двата атома водород от този на кислорода, е сериозна такава. Отделените атоми не се държат като прости газове на водорода и кислорода, а като моноатомни съединения. Това ще рече, че симулират и себе си, и липсващите два атома, докато са един атом (Тритий и Озон - и двата имат среща в горните слоеве на атмосферата  ;)). Квантовата механика е единствената, която може да обясни такова поведение. Опитали да докажат тази теза, като замразят водород и кислород. Полученото неизменно са течни субстанции (при -222 °C, до -252 °C). Не случайно нито водорода, нито кислорода имат висока водоразтворимост, те образуват вода, при това ограничено. Има една теория, че именно тези атоми кислород, които са били някога свързани във водна молекула, могат да се разтварят във вода. А на практика това не е разтваряне, това е неразпознаваемо мултиплициране на три атома от една и съща субстанция.
Не съм сигурна дали го обясних, така че да ме разберете.
« Последна редакция: Май 17, 2009, 15:52:39 pm от Empistosunh »
"Злото идва при нас, хората с фантазия, носейки като своя маска всички добродетели." - Уилям Батлър

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #49 -: Май 17, 2009, 19:16:35 pm »

Става дума за глобално информационно поле.Така че според мен няма нищо странно в това водородът да се държи така, все едно все още е свързан с кислород, въпреки, че не е.И ако кислородът прави същото, то това означава, че един и същи атом се намира на две места едновременно.Тоест моноатомно състояние.

Даа глобално информационно поле на земята има още, откато първите радиостанции са започнали да излъчват радиовълни с някаква информация.
Сега това инфо поле обхваща всички излъчващи някакъв вид вълни, лъчи и т.н.и във всички използвани диапазони, уреди: радиостанции, GSM-ми, PC-Wireless ланове, сателити, Bluetooth устройства и т.н.От цивилни, военни, космически, интелиджентни :D и др. служби и т.н.
Въпросът е как това информацонно поле (и дали може) влияе на атомно ниво на вещиствата.Не съм чувал радиовълни да променят атомната структура на някое в-во. :-X Знам, че за такова нещо са необходими големи енергии, каквито радиовълните нямат.А и радиовълните минават свободно през някои в-ва, а други ги екранират.(мисля че това е от физиката, от гимназията още).
Ако става такова мултиплициране, то ще е под влияние на други енергии, и по-вероятно високо в атмосферата, където свободно влизат всякакви лъчи от космоса. :)
А има и глобално биополе и психополе, но това е друг въпрос.
« Последна редакция: Май 17, 2009, 19:59:29 pm от marhs »

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #50 -: Май 28, 2009, 00:50:30 am »
Как ви звучи това: "Повредата не е във вашия телевизор, не се опитвайте да го настроите. Излъчването е в наша власт. Ние контролираме както хоризонталата, така и вертикалата. Можем да ви включим хиляди канали едновременно или да изведем един единствен образ отвъд границите на абсолютната яснота и още по далеч. Вашето въображение е подчинено на нашите желания. В следващия 1 час ще властваме над всичко, което виждате и чувате. Ще проникнете в мистерии и тайнства, които се раждат в най-дълбоките недра на човешкия ум и достигат ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ !" ?
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Progressor

  • Гост
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #51 -: Май 28, 2009, 09:21:16 am »
Все по зле става,какво ли ще измислят още за да имат контрол над нас ?

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #52 -: Май 28, 2009, 19:34:13 pm »
Как ви звучи това: "Повредата не е във вашия телевизор, не се опитвайте да го настроите. Излъчването е в наша власт. Ние контролираме както хоризонталата, така и вертикалата. Можем да ви включим хиляди канали едновременно или да изведем един единствен образ отвъд границите на абсолютната яснота и още по далеч. Вашето въображение е подчинено на нашите желания. В следващия 1 час ще властваме над всичко, което виждате и чувате. Ще проникнете в мистерии и тайнства, които се раждат в най-дълбоките недра на човешкия ум и достигат ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ !" ?
Звучи ми като мото на изтъркан стар (и глупав) сериал
"The Outer Limits" или нещо подобно.
Не съм гледал нито серия, ама навремето имаше един филм "Хакери", там главния герой хакна една ТВ компания и взе да си пуска серии от тая боза.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #53 -: Май 28, 2009, 19:40:38 pm »
Да кажеш на сериала До краен предел "боза" без да си гледал нито една серия както сам казваш дали не означава че имаш предразсъдъци  ;) Сериала е уникален с идеите които засяга точно защото хората си слагат сами определени рамки извън които не искат да мислят а тези пък, които мислят доста често го използват срещу "неинформираната тълпа"  ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #54 -: Май 29, 2009, 11:50:37 am »
Все по зле става,какво ли ще измислят още за да имат контрол над нас ?
Ако може някой от форума да преведе това изказване, или на най-същественото от него-ще му бъда мнооого благодарен.Аглийският ми е много труден. :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #55 -: Май 29, 2009, 17:27:44 pm »
Все по зле става,какво ли ще измислят още за да имат контрол над нас ?
Ако може някой от форума да преведе това изказване, или на най-същественото от него-ще му бъда мнооого благодарен.Аглийският ми е много труден. :)

Става въпрос за устройство което си го слагаш на врата и което има камера проектор, огледало, телефон. То трябва да ти даде нещо като "шесто чувство". Където и да отидеш с него може да проектира върху всякаква повърхност като стена, маса, дори на ръката си или върху друг човек и всичко което виждаш можеш да получаваш информация за него в реално време като например каква е тази тоалетна хартия, докато разглеждаш книга в книжарницата можеш да видиш проектирано дори върху самата книга инфо от амазон за нея и коментари и така за всички други продукти, ако четеш вестник можеш да проектираш върху вестника видео за точно това което четеш в момента и т.н доста други приложения.
« Последна редакция: Юни 01, 2009, 18:13:27 pm от Alien »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #56 -: Юни 01, 2009, 16:27:35 pm »
Става въпрос за устройство което си го слагаш на врата и което има камера проектор, огледало, телефон. То трябва да ти даде нещо като "шесто чуство".
Alien-благодарности-разбрах за какво става въпрос :).
То много хубаво, но докато свикне човек.В смисъл-толкова много информация, ако постъпва непрекъснато, аз не например не бих могал да поема повече от 30 мин. без почивка.
Иначе е явен напредък.Но явно ще трябва специално обучение за ползването му.А сигурно вече го изпитват в някои научни среди и спецслужби, ФБР, МИ6 и т.н. :-\

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #57 -: Юни 02, 2009, 22:38:28 pm »
За мен най-великия сериал! До краен предел боза... Моля ти се...
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #58 -: Юни 03, 2009, 07:59:47 am »
А каза, че уж не гледаш филми.  ;)


Е, аз нарочно подчертах, че не съм гледал нито серия, така че мнението ми е чисто субективно. Даже не бях сигурен дали са го пускали в бг. Но като се замисля, май имаше такова нещо.

Съмнява ме, обаче, че става въпрос за доста стар сериал. Фима "Хакери" е доста стар -1995г. А тоя сериал е може би доста преди него. За да го има в архива на тая ТВ от филма.
... дам, тука пише 1960та година.
http://www.theouterlimits.com/noflash/episode.html

Предполагам филма се занимава с чиста фантастика; и дори самите автори едва ли имат претенция за друго. Но няма да ви дразня. Даже може да гледам някоя серия.

Тъкмо ми остана 1 епизод от 52та епизода от Седморката на Блейк. По нашата тв бяха пуснали само половината навремето. Изтеглих си ги от торентите. Много як филм, особено актьорската игра. Изобщо не може да става сравнение със съвременните полирани и добре изглеждащи бездарници, които бълва актьорската индустрия.
Та за филма, ако не обръщаш внимание на лошото ниво на техническите ефекти, останалото е много забавно.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Re:Глобален Контрол над Съзнанието
« Отговор #59 -: Юни 03, 2009, 10:34:00 am »
А каза, че уж не гледаш филми.  ;)

Да, не гледам филми... Във филма нямаше такава серия, с шадоу пийпъл, гледал съм ги всичките. ;)
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 10:34:55 am от :) »
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27