Автор Тема: Комунизмът турцизира и циганизира България  (Прочетена 100515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cdms

  • Гост
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #105 -: Април 16, 2009, 17:59:49 pm »
Другарю "Сталин".
Съветвам ви да намерите най-близкия психодиспансер и да се подложите на съответното лечение.
В България е невъзможно в момента средностатистическо семейство да отглежда повече от 2 деца, освен ако не ги обрича на глад и мизерия, като черните ни братя цигани. Вие сте поредното доказателство, че много хора са заблудени.
Недоносчето "атака" се състои от шизофреници и мафиоти, например Волен Сидеров - луд и Слави Бинев - добре облечен бизнесмен (с фес). Да не забравяме Димитър Стоянов, който може да е на 24 години, но прилича на 14 годишен пубертет.
Колкото до музикалните предпочитания на хората, всеки има право на избор. А пиенето на кафе другарю е нещо полезно, особено сутрин.
Планът за съсипване на България е в действие и донякъде в застой(оказахме си малко по-корави). Но има още работа, за да се противопоставим. Съветвам всичко да се приземят на Земята и да разчитат на реалните възможности за оцеляване, например ЕС.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #106 -: Април 16, 2009, 18:42:56 pm »
Братя Българи ножът опря о кокъла. Не мълчете, не се подавайте на провокации от медиите, които гъмжат от турцизми ,чалга и сатанизъм. Раждайте по 3,4 деца най- малко -нищо че е трудно и притеснително.Сега войната може да бъде спечелена от войните- жени. Раждайте, а не пийте кафе и не слушайте чалга. А то България изчезва. И гласувайте за АТАКА защото това вече е краят нямя друг изход.

Сталин, аз съм съгласен с теб. Навремето исках от жена ми 3-5 деца,но уви. Излъга ме мръсницата.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #107 -: Април 17, 2009, 02:45:30 am »
Братя Българи ножът опря о кокъла. Не мълчете, не се подавайте на провокации от медиите, които гъмжат от турцизми ,чалга и сатанизъм. Раждайте по 3,4 деца най- малко -нищо че е трудно и притеснително.Сега войната може да бъде спечелена от войните- жени. Раждайте, а не пийте кафе и не слушайте чалга. А то България изчезва. И гласувайте за АТАКА защото това вече е краят нямя друг изход.
Абе ти нормален ли си???? "Раждайте по 3- 4 деца!"Отиди ти да раждаш, отворко >:(!
С последното изречение пък направо изби рибата. ;D
Пише се "кокал".  ;)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #109 -: Май 05, 2009, 01:58:32 am »
Уви, на планетата Земя все още препикаването на територия и биологичната принадлежност към тесен сегмент геном все още има толкова водеща роля...
При все че Всички Сме Едно...

А колко мъка още ни чака именно с тези привързаности...Кръв и сперма...и още кръв...
Вие не сте това тяло, което е част от даден народ, от дадена генетична линия, и принадлежността ви към етнос, култура, раса и прочие е само повърхностен белег.

Вие сте души, избрали да се родят в определеното време и на определеното място, за да изпълните определената си роля.

Просто изключете в ума си притежанието, препикаването на територия и идентифицирането с тялото си и доста от нещата ще придобият доста по-разгърнат план.

Анадънмо?
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #110 -: Май 05, 2009, 08:14:51 am »
Трагедията е в това, че циганите не взеха българското, а българите взеха циганското :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #111 -: Май 05, 2009, 08:43:32 am »
%00 ,а не ли нашата народност е нашият спасител?Ако аз нямах народност то аз щях да стана хамериканец и после ще си сложа имплант защото хамериканското правитестро иска така. :( Но аз съм българин и се гордея с това.Благодарение на това аз не съм заблуден от това колко са полезни имплантите или за това ,че Осама е виновният. ;) А и част от моята мисия е моята народност.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

stiver

  • Гост
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #112 -: Май 05, 2009, 10:20:21 am »
%00, ако ми извиеха ръцете и ме накараха на сила да избера по-доброто твърдение, вероятно бих приела твоето. Но не мисля, че народността е само инстинкт за отделяне на телесни флуиди. Може да се каже, че е по-скоро емоционалната привързаност на човека към културата в която се е родил, нейните общи спомени, традиции, език, манталитет. Всичко това са духовни характеристики и са продукт на духовни и интелектуални процеси като самосъзнание, грижа за запазване на духовни ценности, стремеж към развитие въз основата на вече натрупано духовно богатство. Не е задължително чувството да принадлежиш към една обществена група (в случая народ) да е лошо нещо. Лошото започва, когато целите на тази група се изродят в желание за оцеляване не чрез развитие, а чрез унищожаване на други конкурентни или неразбираеми култури.

Езотериката не е силната ми страна, но дори и от тази гледна точка ми се струва, че избора на душата да се прероди в една определена група от души би трябвало да е в пряка зависимост от общите духовни характеристики на хората в тази група и решаването на общи земни проблеми.

A познай кой, защо ако нямаше народност трябваше да станеш точно "хамериканец"? Можеше да станеш афганистанец и да избиваш имплантите от главите на "хамериканците" с гръм и трясък. А можеше и да станеш французин и да закусваш с кроасани на Шанз-Елизе  докато афганистанците избиват имплантите от главите на "хамериканците". Само пример е това. Просто не разбирам защо трябваше да станеш точно американец?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #113 -: Май 05, 2009, 10:39:49 am »
Съгласен съм напълно с нула процента! :)

Между другото, stiver и А познай кой, ако смените гледната си точка, и се престорите, че опонирате на тезата си, ще видите, че сте описали напълно точно именно ограниченията, които следват от националната принадлежносст.

-програмиране чрез култура и език
-емоционална обвързаност и зависимост от групата
-ценности, морал и други бариери
-териториална обвързаност и зависимост
-политическа обвързаност и зависимост

И да - националността ти е част от мисията ти, и аз мисля така.
Ти мислиш, че трябва да я защитаваш, аз мисля, че трябва да я преодолея :)

Просто се опитайте да застанете от другата страна и да прочетете написаното от вас самите.
« Последна редакция: Май 05, 2009, 10:40:39 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #114 -: Май 05, 2009, 10:51:01 am »
stiver защото хамериканците ще се представят за най-най и защото обикновенно те пристигат първи.Народността е отличен щит с/у поробването от НСР.Така е станало с турците и българите.Ако българите са били с мисленето на Спорт-Здраве4 то тогава тук пак щеше да си е Турция.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #115 -: Май 05, 2009, 10:52:42 am »
stiver защото хамериканците ще се представят за най-най и защото обикновенно те пристигат първи.Народността е отличен щит с/у поробването от НСР.Така е станало с турците и българите.Ако българите са били с мисленето на Спорт-Здраве4 то тогава тук пак щеше да си е Турция.

Престани да робуваш ве, момче ! Защо мислиш от тоя тъп параван? :)

Ако тук сега беше Турция и бяхме "турци", аз пак щях да мисля по този начин, капиш? :)

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #116 -: Май 05, 2009, 10:54:59 am »
Защото щяхме до сега да сме поробени.Ако не се държахме за народността то щяме да сме една голяма държава ,която владе целият свят.Нали към това се стреми НСР.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #117 -: Май 05, 2009, 11:01:28 am »
Виж...
Те и без да има народности и националности владеят целия свят.

Не разбираш ли, че този театър "една държава да владее целия свят" е с цел да донагласи твоите предразсъдъци, които до сега са били нужни.Вече са ненужни и ги тунинговат.

За тях няма държави и народности.


Не осъзнаваш ли, че че да сравняваш националности е все едно да сравняваш различни пордукти на майкрософт.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #118 -: Май 05, 2009, 11:04:52 am »
Дам.Има разлика в продуктите на Mrico$soft.И то голяма.Вярно ,че народностите
са основната храна на НСР ,но без тях щеше е да е по-зле.Представиси ,е живееш в една голяма страна ,в която се пропангадира робският труд.С народностите е така в една се работи много ,а в друга -обратното.Или ще е добре или зле.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Комунизмът турцизира и циганизира България
« Отговор #119 -: Май 05, 2009, 11:13:06 am »
Дам.Има разлика в продуктите на Mrico$soft.И то голяма.Вярно ,че народностите
са основната храна на НСР ,но без тях щеше е да е по-зле.Представиси ,е живееш в една голяма страна ,в която се пропангадира робският труд.С народностите е така в една се работи много ,а в друга -обратното.Или ще е добре или зле.


Току що си откри предразсъдък, и ще е мъдро, ако решиш да го изчоплиш.

Защото робският труд се пропагандира навсякъде.И защото робският труд е същинският подлог в цялото построение.

Честито - аз лично обичам да попадам на моменти, в които собствената ми логика среща практическа липса на покритие :) Удовлетворяващо е да видиш, че си стигнал до истината по обратния път.По-дълъг е, но пак води до там.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27