Автор Тема: Норвежки политик дава разтърсваща информация за подземните бази  (Прочетена 94788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
"През 2009 г. правителството от партията FRP ще дойде на власт и Сив Йенсен ще бъде избран за премиер. Това вече се знае. Важно е да се разбере, че всички избори са фалшиви и едни и същи личности и властови елит се избират всеки път поред. Разгледайте политическата история на Норвегия и хората, които управляват страната сега."

Айдеееееееееееееееее грешка, ахахахаха


Управляващата лява коалиция в Норвегия остава на власт / bta.bg

http://en.wikipedia.org/wiki/Norwegian_parliamentary_election,_2009

http://www.standartnews.com/news/details/id/43576/%D0%99%D0%B5%D0%BD%D1%81-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%99%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%B5%D0%BD---%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B2-%D0%9D%D0%BE%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%8F-
11

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Цитат
Планетата Х идва и Норвегия е започнала да складира храна и семена в местността Свалбард в арктическия север както и на други места навсякъде в страната с помощта на САЩ и ЕС. Те ще спасят само тези, които са от елита на властта и тези, които могат да съградят отново всичко: лекари, учени и т.н.

ВИДЕО:
[/b]

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Нищо конкретно не се вижда на клипчето.
От думите там и от показаното се вижда само, че това е някакъв коридор, който води към няколко халета.
Дълбоко се съмнявам само това да е проекта. Предполагам, че има и още доста нива надолу.

Max

  • Гост
да отидат на по-високо и да намерят пещери по високите места, където да имат хранителни запаси за поне 5 години с консервирана храна и вода за известно време. Хапчета за радиация и биокостюми са също препоръчителни, ако можете да си ги позволите.

В случай на радиация, ще може ли само след 5 години повърхността на Земята да бъде отново обитаема?
Откъде се очаква да дойде радиацията? От разрушени атомни електро централи?
Ако се предвижда подобно нещо, не може ли те да бъдат предварително обезопассени?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Земетресенията зачестяват :D   Става като филма 2012 :(

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Нормално е. Няколко десетилетия нямаше подобен инцидент с такава сила.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Земетресенията зачестяват :D   Става като филма 2012 :(
Ми нали викат,че имало забързване на времето и сценарият за заветната 2012 всъщност щял да се осъществи тази година.'
« Последна редакция: Март 03, 2010, 16:40:45 pm от konstantin2007 »

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Ха... сега за 2010 ли да чакаме "края на света"?
Тц... тц... то не останало... Бах ма'аму!  :o

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Норвежки политик дава разтърсваща инфор
« Отговор #158 -: Март 03, 2010, 17:09:24 pm »
Мда..Даже и нибируту и то иде (има снимки в нета):P
« Последна редакция: Март 04, 2010, 07:33:44 am от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Норвежците са били в тайните проекти по думите на Дейо :)   Те заедно със Западна Германия, Англия, САЩ, Канада, Австралия и Мексико са участвали в илюминатските международни проекти по усвояването на антигравитацията и прочие. Да не забравяме, че още по време на Втората световна война Хитлер е имал цели заводи за производство на тежка вода :) Документирана история ;)

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Аз мисля че "края на света" ще бъде изкуствен. Искам да кажа че с новите оръжия ще се предизвикат катаклизми.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
И тея от ларга мислят така.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен calibra

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Аз мисля че "края на света" ще бъде изкуствен. Искам да кажа че с новите оръжия ще се предизвикат катаклизми.
ИМа различни версии. Факт е ,че ще стане нещо голямо защото ако нищо нямаше да става защо се говори затова толкова много?  ;)

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Знаците на извънземното присъствие са също налице и аз виждам че новежките политици от елита не са това за което се представят. Все едно всяка тяхна мисъл е контролирана и това което говорят сякаш им е предварително зададено. За мен е ясно кои са те и кои не са. Може да го видите в очите им и в умовете им.

аз също мога да потвърдя това на 100 %
за другото незнам, но мисля и знам че  
става нещо.

освен това времето тече различно събития
се преплитат едно в друго но маи така тече
времето в 4то измерение, границата изтънява
и няма да има къде да се крият вече.

но немога да кажа че знам какво става,
мога да кажа обаче че те могат да виждат
във времето затова и са толкова добри в
контрола над света.

« Последна редакция: Март 14, 2010, 02:46:05 am от Light_Warrior »

Неактивен RViewer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • Sunbeam Intelligence
Life, малко късно ти идва отговора на

Цитат
Интересно! Заинтригува ме и изчетох доста мнения.
Защо обаче смятате, че всичко това се прави в Норвегия?
Нито климата, нито ландшафта са благоприятни а и надали ще станат такива скоро, още повече, че САЩ си имат достатъчно диви територии?
Как мислите?

Какво ще стане например, ако нашата планета да вземе да се люшне и Атлантическия да вземе да си смени мястото? Например, да вземе да залее САЩ, а пък Норвегия да се понадигне още повече и да стане екваториална. И ако ти знаеш това отпреди половин век, какво ще тръгнеш да правиш?

Има два филма, които препоръчвам:

The Killshot
The Horizon Project

Enjoy it!

Познавам и двамата презентъри във филмите и имам основания аз лично да погледна на сериозно; заради това съм изтормозил всички мои познати да ги изгледат.
А кой, как и с какво око ще погледне на това си е вече негова лична работа, както и съответно да избере дали да се подготви или не, пак си е негова работа...



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27