Автор Тема: Черния принц  (Прочетена 9308 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Черния принц
« -: Февруари 14, 2006, 14:24:54 pm »
Някой чувал ли е за тайнствен спътник обикалящ около Земята, наречен "Черния принц"?

Oberon

  • Гост
Отг: Черния принц
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2006, 14:56:42 pm »
Аз съм чувал. Доколкото знам, той се върти обратно на въртенето на Земята. Само това знам за него. Ама цялата история ми се струва измислена. Най-вече защото много хора знаят за него хахаха

Оберон

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Черния принц
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2006, 02:39:52 am »
Заинтригувахте ме. Кажете нещо повече по темата.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Отг: Черния принц
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2006, 10:47:07 am »
Чух за него някъде в 5-6 клас, значи към 1985-86 г. хаха. Тогава му казваха "Черната ръка". Знам само че се върти обратно на въртенето на Земята, което предполага че е изкуствен. Само това знам, а , и че е черен и трудно се вижда и засича...

Оберон

Неактивен maryline

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Относно: Черния принц
« Отговор #4 -: Януари 20, 2009, 14:20:25 pm »
Позната е като планета Х или Нибиру. Има клипове за нея. Орбитата й е перпендикулярна спрямо орбитите на планети от нашата система.
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:06:14 am от Mirotvorec »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Черния принц
« Отговор #5 -: Януари 20, 2009, 14:44:25 pm »
   "Черния принц" може и да има нещо общо с така наречената планета Нибиру, но не е Нибиру.
   Вероятния "Принц" се спрягаше за спътник на Земята, а вероятния Нибиру на Слънцето.
   Иначе речено Нибиру е хулигана в семейството. Всички така, той онака. Всички що годе в потока, он на преко(на въпреки).  ;)
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:06:53 am от Mirotvorec »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Черния принц
« Отговор #6 -: Януари 20, 2009, 17:37:49 pm »
позната е като планета Х или Нибиру.има клипове за нея. орбитата й е перпендикулярна на орбитите спрямо орбитите на планети от нашата система.
 другите

Черния принц няма нищо общо с планетата Нибиру. За нея има хиляди забавни и смешни клипове. Орбитата и никак не е перпендикулярна на еклиптиката ( Земя-Слънце ). Дори всичките планети обикалят под различни ъгли спрямо еклиптичната равнина, което за теб съм сигурен, че е шокираща новина:))))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Черния принц
« Отговор #7 -: Март 04, 2011, 12:26:48 pm »
Значи "Черния принц" си остава загадка? Предполагам НАСА отдавна е изяснила нещата, но..... Естествено няма нищо общо с Нибиру.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Черния принц
« Отговор #8 -: Март 27, 2011, 17:56:29 pm »
Жак Вале - математик от Сорбоната е бил едва на 27 години, когато пише един забележителен материал на тема "Какво лети над Земята", доста ентусиазиран от първата петилетка пилотирани космически полети:

"Добре е да си спомним странните непознати спътници на Земята, от които поне един се движи в посока, противоположна на посоката на всички изстреляни от СССР и САЩ космически спътници."

Вале е имал предвид, че от Земята такъв спътник трудно би могъл да бъде изстрелян, тъй като скоростта на въртене на планетата ще пречи за постигане на нужната космическа скорост. Този "поне един спътник" станал известен като "Черния принц".
Изключително малко се знае за "Черния принц" и до днес - дали 4 десетилетия по-късно технологията ни вече позволява той да бъде уловен. И ако е така - какво представлява? Според Вале - това е космическа капсула, изпратена тук да ни наблюдава или да ни донесе някакво послание, което ние ще получим, едва когато станем толкова развити, че успеем да "заловим" сателита.

Ето какво открих за Черния Принц в нета:

http://english.pravda.ru/science/mysteries/17-02-2006/76072-prince-0/

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Черния принц
« Отговор #9 -: Март 28, 2011, 02:29:12 am »
Поздравления arktur добра информация.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27