Конспирации > Тайни общества

Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества

(1/250) > >>

H.:
Живеем в свят, където всеки ден виждаме как злото взима връх. Ние знаем, че все повече хора се пробуждат и стават по-добри (или поне се опитват). За всеобща жалост това все още не може да се почувства в глобален мащаб, защото тъмнината е обсебила много повече хора. Въпросът е, че ние, като най-обикновени хора, можем до една степен да се предпазваме, откриваме и съобщаваме манипулацията на хората.
Те имат слаби места. Едно от тях е прекалената им показност. Те обичат да се "пъчат" по специален начин. Чрез символиката си, която вече ни заобикаля от всички страни. Тук ще дам само някои примери за символи и логота, които срещаме ежедневно, но на които не обръщаме нужното внимание. А трябва. Трябва и да се съобщават на другите, колкото и отчайващо безнадеждно да изглежда начинанието. От 100 опита, ако 1 е успешен, мисията ни се насища със смисъл и всичко придобива значение. Предлагам всички да се включат и да постват други неща, които са открили и които им правят впечатление. Аз ще започна с няколко нещица.

Емблемата на Алфа Ромео - Когато я видях в този вариант, който вие виждате долу припаднах, защото тя не е същата каквато е била. На картинката долу, ясно можете да видите как се изменяла през годините емблемата на този гигант в автомобило строенето. Ясно личи темпларският червен кръст на бял фон, който ясно ни казва в очите, откъде фамилията Ромео има своят капитал. По-страшното обаче е змеят. От 1972 година, емблемата е сменена окончателно и е останала в днешният си вид (който доскоро аз единствено познавах). Като гледате съвременната емблема си мислите, че това, което излиза от устата на змея е огън. Ооо, не. Човек е. Това е жертвоприношение. Коментара е излишен. Рептилиите имат пръст тук отдавна. В по-старите емблеми има и увито въже като осмица. В математиката това е знак за безкрайност. Дали ясно не ни казват, че света вечно ще е техен? Все пак си мисля, че за Илюминати този символ има друго значение, аз не го знам, ако някой има идея, да каже моля ;)

Символът на Bohemian Grove - Символът на Молох/Сатана/Сет. Повече за Bohemian Grove и сатанинските ритуали, които се извършват там във филмът на Алекс Джоунс.

Символът на British Telecom - Старото им лого. Смениха го, защото много хора се усетиха. Две преплетени змии, които ако не се загледаме внимателно приличат на човек.

Логото на телевизоонния гигант CBS - Око в пирамидка - невинно. Няма нужда от коментар, сещате се кой го държи...

Marine Patches - Нашивки на морските части и служби. Символиката говори сама за себе си...

Логото на NOKIA - 3 пъти по 6 чертички = 666.

Кралският английски печат - Дърт змей, показващ корена на английското кралско семейство. Ануннаки.
_

H.:
Емблемата на Texaco - Петолъчка - Нямам коментар, защото е излишен... Най-голямата петролна компания. Няма как да е другояче...

Вечният пламък - Луцифер - Носителят на Светлината. Статуята на Свободата - подарък от франкмасоните на американскте си братя.

Символът с рогата - Показван от всички метъли, без дори да знаят какво значи... Рогата на дявола. Буш, Блеър и кралицата на Англия периодично си го показват - снимков материал мога да осигуря доволно много...

Емблемата на ООН - 13 клончета от двете страни. 33 деления на кръга - колкото са масонските рангове на посвещение.

Емблемата на Vodafone - може би най-големият GSM оператор в момента в света. Змия, захапала опашката си.

Крилат Дракон на входа на Лондон - с Темпларски щит в ръка.

Емблемата на Chrysler - Египетският крилат диск. Стар окултен символ. Масонска компания.

H.:
Ватикана е тяхнa отдавна. Откакто внедриха човек чрез КГБ...

H.:
по този повод бих оставил долната картинка да говори вместо мен ;D ;D ;D

Jean-Luc Picard:
Иначе, хора, един въпрос ме тормози докато чета тази тема. И настоявам за отговор. Тези общества като са толкова "тайни", защо си лепят символите и знаците под път и над път ?!

Аз ако си сложа някъде змия за лого, това прави ли ме автоматично рептилофен. Повечето от тези знаци и елементите в тях се използват от векове в каква ли не сфера. Надали хората, които ги избират за своя продукт знаят всичките им значения и смисъла вложен в тях. Така че не трябва да се "обвинява" така автоматично.

Хорусе, специално това за Алфа Ромео никога няма да ти го простя. Италианците са родени дизайнери, хора с усет към красивото. Как можа.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия