Специални категории > Мнения, препоръки и въпроси

Слендър мен

(1/2) > >>

Schicksal:
 Преди време един познат ми показа едно клипче - подобно на //www.youtube.com/watch?v=xm6PGh2fvTg . Това ме поуплаши, но след няколко месеца попаднах на информация, която казва, че "слендер" е една мистификация или по-точно тотално измислена твар (макар и често пъти въображението да е повлияно от реални събития).  Според тази информация създанието е измислено преди десетина години в някякъв форум за плашещи снимки. ОБАЧЕ... Как ще обясните графиките на Фрекенберг от 16! век? Как ще обясните изчезванията на хора (включително и на самия Фрекенберг) след среща с "Високия"? Между другото, в бг уикипедия вижте страницата "списък с криптидите". За "Човека в черно" !!! има два реда инфо и то е, че е "извънземно, което живее в ареала на три щата в Америка".
За мене отговора беше ясен обаче и преди това - въпросната твар е "влечугоподобен", който си е сменил формата. Дългото лице и високият ръст са характерни за зловещия им род, нали? Костюмът е отличителна черта на "рептилската" бюрокрация, превръщаща хората в роби на "подписа и печата".
Да грабиш деца и изобщо хора за експерименти не беше ли още едно редовно действие от страна на "симпатягите"?
Мисля още, че пипалата са просто част от някаква екипировка.

fry:
Интересно,но това по скоро ме навява за един друг случай http://pisatelkata.blog.bg/novini/2010/12/06/2005-god-se-rajda-dete-paiak-v-indiia.646119   Разбира се, въображението на хората е огромно и могат да се сътворят най различни истории,митове и легенди. Що се отнася за изчезванията, то причините може да са много и съвсем не свързани със случая.Представете си ,ако това дете не беше оперирано и растеше в това състояние,какви истории биха се родили?!

fry:
На братята Американци,много им работи фантазията,то не бяха всякакви мен-ове...Спайдър МЕН,Супер МЕН, Бат МЕН.и сега кулминацията Буги МЕН и къв беше новия?Ааа, Слендър МЕЕЕЕЕЕЕН   

HristoBG:
Друго нещо е, че Слендърмен е изобразяван без лице. За него научих от играта Slender и Slender: The Arrival (голямо изживяване си е тая на пръв поглед семпла игричка)  :D  Не мисля, че това е нещо повече от американски мит, макар че историята наистина е добра и плашеща. Самото описание, че е зад теб повечето пъти, а не пред теб, в нощта, си е притеснително. Така и се бях наплашил да излизам около една седмица...

//www.youtube.com/watch?v=TXTggH8viJE

Schicksal:
http://dox.abv.bg/wfs/AbvWfs.html#1

снимката a0f.png

Интересно... Но все пак е по-вероятно това да е корен или част от плетеницата.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия