Автор Тема: За съобщенията за смърт и пр. по социалните мрежи  (Прочетена 4954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Мога ли да попитам нещо?
Тъй като в последно време се чувствам несигурен, ще попитам за повече информация:
Днес сутринта попаднах на коментар в духа: "Еди-кой си бил оставен в (къща с духове) и на сл. ден бил намерен мъртъв. Ако не разпратиш този пост най-малко пет пъти, теб ще те сполети (нещастие)."  Аз по принцип вярвам и мисля, че подобен род проклятия, заричания и зловреден спам, дори да се основават на вярна история, трудно могат да причинят минимална вреда, особено ако избегнеш да ги приемеш навътре, освен това ми се ще да спрат да се разпространяват, затова избегнах да го препращам. Обаче се помолих за "знамения", които да докажат верността на поста, и те дойдоха - минимални, но странно по темата, въпреки че май означават, че съм избегнал злото успешно. Така че май име нещо вярно в цялата работа (въпреки че може умът ми да предизвиква тези "знамения", убедил съм се, че мога/же). Сега, да разпращам ли?
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
не не и не
убивай на място верижното писмо /кофти синхроничност/ , както и бърз скандал със тая/тоя дето ти го е пратил.

повече инфо тук http://www.bezmishka.org/node/25
едно време по айсикютата беше пълно с такива
This shit's got to go ...

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
във интернет е писано доста по темата - просто това са явления от преди петнадесетина години който се повтарят отново и отново
This shit's got to go ...

Неактивен Терес

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
За знаменията са много важни "тълкувателите"!Още в древността не са се доверявали на всеки оракул.
Дошло е време робите да преброят господарите!

Неактивен Сашо Конспирацията

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: За съобщенията за смърт и пр. по социалните мрежи
« Отговор #4 -: Януари 21, 2016, 15:19:27 pm »
Случвало ми се е много, но с други съобщения.  Не ги разпращам, а ги докладвам за спам и така.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27