Автор Тема: Кралската сватба и овчата истерия около нея.  (Прочетена 17034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Здравейте, днес гледах пряко церемонията по венчавката на тези "прекрасни" хора и всичко ми изглеждаше нормално, докато не започнаха да пеят лапетата омайни църковни песнички. BBC за около известно време показваха само хора и гостите. И после хоп..... какво да видя, младоженците заедно с Чарлз,дъртата вещица и няколко попа излизат заедно  иззад олатара на абатството. Естествено това не се изкоментира изобщо след това. Според мои изчисления ги нямаше пред камерите някъде около 5 минути докато всички заедно  грачеха. Тук в Лондон днес е повече от национален празник. Не работят пощи, банки, магазините не съм ги проверявал, но по-големите съм сигурен, че също не работят. Каква е тази истерия не мога да разбера. Някои бяха толкова развалнувани, все едно дъщеря им се жени. Толкова голяма истерия за нещо, което всички плащаме от джоба си тук и то двойно. Един път чрез данъците и втори път за това, че не работим и губим пари. Всички като овце се радват, че плащат масрафа на най-големите кръвопийци и колонизатори в свта.  ???
Лично моето предположение, е че за тези 5 минути ги е венчал някой от ордена на йезутите, ако не и самият Адолфо Николас. Но това са ми само предположения. Надявам се това да намери отзвук из конспиративните среди, защото като цяло мина доста незабележимо заради омайните песни и кадри на пеещите малки момченца и хора.
It' oil stupid.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #1 -: Април 29, 2011, 18:29:55 pm »
Голям шум покрай тази сватба, какво са направили те за хората ? Нищо. Данъкоплатците им плащат сватбата, толкова много пари за една сватба, на вятъра. А после се оплакват че светът бил много зле. Гади ми се от тези.
" Trust no one."

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #2 -: Април 29, 2011, 19:42:34 pm »
Заглавието на темата е изключително точно. Не мога да си обясня каква е тази истерия.  Адски се ядосах как нашите медии ги представят. Като обикновени, добрички и земни хора. Кейт била обикновено момиче, ама баща и е милионер. Стига бе. Тия ни се подиграват. Да дойде в София на  квартира и работа за 500 лв. и да я видя след 2 месеца.  Цял ден говорят, че само ходила на фитнес и фризьор и яла еко храна. За тях Еко, а  за нас ГМО. Благотворителността която правят не е от добро сърце, а за пред обществото. Един единствен човек от това семейство заслужава обич и уважение и това е Даяна. Но я унищожиха психически и физически.


Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #4 -: Април 29, 2011, 21:38:04 pm »
Не знам на англичаните колко им струва, пък не ме и интересува, но на нас ни е излязла около половин милион евро закупено ТВ време. Платено от нас, данъкоплатците. Служебните командировки и другите харчове не влизат в сумата. Изобщо не гледах тази  церемония, която няма нищо общо с нашата действителност.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #5 -: Април 30, 2011, 13:02:45 pm »
Доколкото разбрах, разходите на сватбата са повеке от 700 милиярда паунда. Не знам дали това е сумата, но направо ме хваща срам.
" Trust no one."

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Кралската сватба и овчата истерия около н&
« Отговор #6 -: Април 30, 2011, 13:24:19 pm »
Забележете как света е занимаван със сапунките само и единствено на тази кралска фамилия. То не бяха "приказки", то не бяха чудеса, вчера беше много комично по медиите, включително и българските.... робите трябва да се чувстват съпричастни с илюминатската манифестация на власт. С цялата тази умишлено генерирана истерия ни беше демонстрирано, че все още сме идолопоклоннически овце.
« Последна редакция: Април 30, 2011, 13:27:37 pm от Hannibal »

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:Кралската сватба и овчата истерия около н&
« Отговор #7 -: Април 30, 2011, 13:53:23 pm »
"Всички като овце се радват, че плащат масрафа на най-големите кръвопийци и колонизатори в свта. "

добавям и безработни хрантутници, издържащи се за сметка на 60 млн английски офце и останалите им поданици и ресурси от останалите им още колонии.
Да не говорим че столетия наред са експлоатирали огромни части от света за своя кеф и удоволствие с кръвта на милиони "аборигени"

В заключение бих казал че англичаните са едни от най тъпите и смотани хора в света, които даже се гордеят със своята велика институция - монархията (която на техен гръб, пари, кръв все още просъществува и разцъфтява -
тоест там двойно ги цуцат - веднъж за законодателния им орган и изпълнителната власт в лицето на правителството и 2и път за мухлясалата им институция монархията, която си живурка преспокойно на гърба на обикновените хора..

Много грехове има английската нация  :---

аа, даже забравих най-важното - имено английски преселници създават другата най-тъпа и смотана държава в света - хамерика :)
« Последна редакция: Април 30, 2011, 13:55:58 pm от x-file »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Кралската сватба и овчата истерия около н&
« Отговор #8 -: Април 30, 2011, 15:45:13 pm »
вчера беше много комично по медиите, включително и българските.... робите трябва да се чувстват съпричастни с илюминатската манифестация на власт. С цялата тази умишлено генерирана истерия ни беше демонстрирано, че все още сме идолопоклоннически овце.
Именно. И се замислих над това. Всички тези хора,които ни показаха как били вманиачени по сватбата.Как гладували и прочие. Та си мислих следното. Как да съм сигурна, че тези хора са истински.Може да са актьори. Направо всичко може да е една манипулация на медиите.Непрекъснато ни говореха колко са готини и обикновени.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #9 -: Април 30, 2011, 18:44:07 pm »
Младоженците са далечни братовчеди.
Ето тук има доста материали, но сега нямам време да превеждам.

Камила и Чарлз също са братовчеди.

http://putasparanoias.blogspot.com/2011/04/la-boda-del-ano-toda-aquel-que-pueda.html

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #10 -: Април 30, 2011, 18:56:04 pm »
Ако са далечни брачеди може. Ако са трети знам, че не е редно. Моите баба и дядо са трети братовчеди и са разбрали чак след сватбата. Но нали знаете, че парите трябва да си остават в семейството.
Иначе пак се замислих, че не е хубаво да ги плюеме чак толкова. Завистта,гнева и омразата не са хубави качества. И като ги изпитваме вредим на себе си най вече. Може би така сме свикнали с отрицатлните неща от медиите, че като ни покажат нещо хубаво се вбесяваме.
Айде да са живи и здрави младоженците.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Кралската сватба и овчата истерия около н&
« Отговор #11 -: Април 30, 2011, 19:35:38 pm »
Много правилно. Не се бях замислял по темата, но наистина може и медиите да са виновни. Пак, не е редно да търсим кой да обвиним но в този слачай може и да е подходящо. Те направо ни го хвърлят в лицето. Нито им завиждам нито ги мразя, но от която и точка да го видим това си е пропиляване на парите, които не са малко.
« Последна редакция: Април 30, 2011, 20:20:33 pm от Mirotvorec »
" Trust no one."

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #12 -: Май 01, 2011, 15:37:03 pm »
Парад на рептилите така го наричам аз  ;D Иначе смятам, че прекаления шум и показност относно тази сватба е тактика на англичаните - да покажат, че са излезли от кризата и защо ли си мисля, че има нещо общо и с Евро 2012.Смятам, че са избрали подходящият момент за това "велико" събитие и дават чрез него някакви знаци и послания.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #13 -: Май 01, 2011, 19:31:01 pm »
Аз пък, защото не съм завистлив човек, нито Принца е толкова ... лицеприятен- конете не съм му ги виждала, може и да има бял, но по ме кефи да се возя на BMW M3-

се замислих за ДАТАТА на сватбата- 29.04.

оказа се, че тогава са сключили брак(брачен съюз) Хитлер и Ева Браун!  :drinks:

Горчиво за младоженците!

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Кралската сватба и овчата истерия около нея.
« Отговор #14 -: Май 01, 2011, 20:37:22 pm »
Младоженците са далечни братовчеди.
Ето тук има доста материали, но сега нямам време да превеждам.

Камила и Чарлз също са братовчеди.

http://putasparanoias.blogspot.com/2011/04/la-boda-del-ano-toda-aquel-que-pueda.html
Уф много ме заинтрегува този линк, но защо забога е на испански  :D ???
It' oil stupid.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27