Автор Тема: Пресвяткване на лампите.  (Прочетена 5220 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nikers_d

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Пресвяткване на лампите.
« -: Януари 08, 2016, 10:34:10 am »
Здравейте, току-що, след като разглеждах форума, и коментирах... Отидох до коридора, и светнах лампата, тъй като е мрачно.. Лампата започна да присветка силно.. Чувал съм, че присветкването на лампите, е когато..има нещо паранормално, или...не знам как точно да го обясня..Ако някой може, ще се радвам :)

Неактивен conspiration_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #1 -: Януари 08, 2016, 10:36:27 am »
И на мен ми се е случвало, и може би на почти целия форум, не се бой. Крушката пресветка и скоро ще гръмне, а пък ако е нещо паранормално някое най-обикновено безобидно духче, което е искало да ти привлече вниманието. Все пак дръж нещата под око.  ;)

Неактивен Nikers_d

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #2 -: Януари 08, 2016, 10:40:59 am »
И на мен ми се е случвало, и може би на почти целия форум, не се бой. Крушката пресветка и скоро ще гръмне, а пък ако е нещо паранормално някое най-обикновено безобидно духче, което е искало да ти привлече вниманието. Все пак дръж нещата под око.  ;)
:D :D :D крушката е енергоспестяваща и буквално, е сложена вчера... не знам..

Неактивен Сашо Конспирацията

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #3 -: Януари 21, 2016, 15:09:51 pm »
Спокойно. Това сигурно е повреда в крушката. Не се притеснявай. Ако чуеш звуци през нощта викни поп. Не се притеснявай :good:.

Неактивен equinox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #4 -: Септември 06, 2017, 23:57:40 pm »
Имам впечатление, че крушките са чувствителни на духове.
При всички смъртни случаи във фамилията ми, винаги имаше по няколко изгорели крушки на другия ден. Случвало се е в момента когато почине човека да гръмне и крушка в къщата.

Неактивен Halon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #5 -: Август 03, 2018, 23:41:43 pm »
Не се питеснявай,хваналатее параноята.Това е от електро
централата,или от близък до вас трафопост-източник.Дължи се на  пренатоварена електроенергия.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #6 -: Август 04, 2018, 14:20:15 pm »
Имам впечатление, че крушките са чувствителни на духове.
При всички смъртни случаи във фамилията ми, винаги имаше по няколко изгорели крушки на другия ден. Случвало се е в момента когато почине човека да гръмне и крушка в къщата.

Това е абсолютно вярно!
И тъй като не понасям лъжите/заблудите - (на долния пост за трафопост- източник), ще добавя че съм наблюдавала това явление как горят крушки при смъртен случай в къщи. Беше починал чичо ми и баба ми ревеше и влизаше от стая в стая светейки - помещенията безсъзнателно, търсейки чичо ми - следвах я за да я успокоя. Мина през две спални,1 хол, 2 кухни, 2 бани  , 2 тоалетни и  още една стая и навсякъде, където натискаше контакта за да светне крушките гърмяха и цялата къща стана тъмна. След което, в единия ъгъл на стаята започнаха да се чуват звуци от морзовата азбука....пи..пи..ки...по точковата система. Странно е че само 3 човека от семейството ми чуха и възприеха този сигнал - ясно в ъгъла на стаята. Останалите нищо не чуха и забелязаха.



Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Пресвяткване на лампите.
« Отговор #7 -: Август 16, 2018, 11:27:10 am »
Имах натиск от тези духове тази седмица, свързани с Томас Едисон и електричеството.
Въпросът е ако си изключите интернет връзките и се откажете от електричеството и ЕОН..., няма ли да се успокоят?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27