Автор Тема: Българските подземия! Кой какво знае?  (Прочетена 223742 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Българските подземия! Кой какво знае?
« -: Януари 28, 2006, 22:21:04 pm »
Някой чувал ли е за подземни съоръжения и бункери изградени от SS в България?
Доколкото разбрах те не са се задържали тук много-много и са ползвали готовата инфраструктура, НО това май е само официална версия. Поствам част от една тема в Бойна Слава за бункер в Стара Загора:

Такааа... Току що се върнах от бомбоубежището. Тръгнах с един прожектор, на който му свършиха батериите 20 мин. след като бях вътре... и толкова хубаво се загубих... че ако ви кажа че се озовах на другия край на града... Добре че изхода там беше на два ритника живот... лутах се из вътре плъхове колкото мене големи прилепи и да е имало не съм ги видял... А да знаете на плъховете как страшно им светят очите... И бях сам! По едно време вече разбрах че съм се изгубил и се панирах и започнах да викам... да ама... викай на 3 метра - 4 под земята... и към 3 часа само съм обикалял! Светих си с телефона който дори и обхват нямаше... На няколко пъти стигнах до широки помещения (галерии) каменни не видях какви са мебелите ако така мога да се изразя... Седнах на една дървена кушетка да си изям сандвича и продължих. Също така имаше желязни врати залостени със много странни ключалки - светих с телефона но неможах да видя свастика като на входа... на много места има кръстопъти... и метални отвесни стълби... план ако трябва да правя... сами се сещате че няма начин... НО!!! На няколко от вратите пишеше нещо на немски... Аз си направих изводи... дали са верни или не... това е друг въпрос! Само знам, че там без план и без стабилен прожектор... НЯМА ДА ВЛЯЗА!!! Освен това на няколко места се спъвах в някакви "препяствия" и така хубаво падах по очи че... Плъховете ще ме изядат жив!!! Добре че намеих изход!!! Това е от мен. Съжалявам че няма снимки...

Тук е и темата: http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=6053&page=2&pp=25
« Последна редакция: Март 19, 2008, 00:42:10 am от H. »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #1 -: Януари 28, 2006, 22:34:41 pm »
аз съм влизал в един от 2рата ама дали са го правили фашаги, нашите или рунаци не знам.
в Лозенец е ... ама е доста малък - 2 или 3 входа имаше ако не се лъжа.

.. нищо интересно - тунели, стълбища .. тук таме умряла котка .. абе като хлапе ми беше много интересно

I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #2 -: Януари 28, 2006, 22:40:51 pm »
Мен напоследък ме хвана интереса,даже ще преименувам темата.
 НЕКА ВСЕКИ„КОИТО ЗНАЕ ЗА НЯКОЕ ПО-ГОЛЯМО И НАЙ-ВЕЧЕ СТРАННО И НЕВПИСВАЩО СЕ ПОДЗЕМИЕ В БЪЛГАРИЯ  ДА СПОДЕЛИ ЗА НЕГО.
   
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

ssi

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #3 -: Януари 28, 2006, 22:45:38 pm »
Аз съм навит да отида и да снимам в Стара Загора ама човека постнал темата не казва точно къде е входа.
Циганската махала ама КЪДЕ по точно. Ако измъкнете инфо имате снимки от мен. Е.. хубаво е някой да дойде с мен все пак ... да помага  :)

Oberon

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #4 -: Януари 30, 2006, 14:18:46 pm »
В областта Тюлбето в Казанлък, там където е Тракийската гробница, бъка от такива. Слиза се по стълба и долу са някви коридори. Така и никога не влезнах, беше ме шубе като малък. Никъде грам светлина, нищо. С едни огромни метални решетки и тн...

Оберон

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #5 -: Януари 30, 2006, 17:56:20 pm »
Столицата е прорязана от стотици километри тунели. ...  тунел на властта. Той започва от парламента, минава под Президентството, Министерския съвет, ВМА и завършва в Южния парк, в близост до Правителствена болница.  Застлан е с бетон и през него спокойно минава камион

http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=907.msg13589#msg13589

... кво ша кажете, има директна връзка м/у пресидентствотто,МС и новото американско посолство
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #6 -: Януари 30, 2006, 19:44:34 pm »
Под морската градина във Варна също е надупчено.Аз знам даже няколко входа
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Heinie

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #7 -: Януари 30, 2006, 21:04:53 pm »
Аз съм чувал за тунели от Резиденция Бояна, които обаче не знам къде излизат - дали не са продължения на тунелите под Южния парк???

Също така в Кюстендил под Хисарлъка има комплекси.

x-37

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #8 -: Февруари 01, 2006, 22:03:46 pm »
Оставете тея скучни тунели, някой знае ли за секретни военни бази, аз лично знам няколко  :o ;D

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #9 -: Февруари 01, 2006, 22:13:36 pm »
Ми отвори нова тема за секретните бази и не се прави на интересен тука...
« Последна редакция: Февруари 02, 2006, 02:38:24 am от Horus »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #10 -: Февруари 01, 2006, 23:06:34 pm »
хахаха, лудница!!
може би просто янките са се заселили в местните дупки, допълвайки ги с нови ???
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2006, 02:28:50 am »
Тия истории за тунели и подземия ми напомнят "ТО". :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2006, 10:20:10 am »
Аз например знам, че в град Разград има подземия под гробищата, които вървят под града. Двама приятели бяха слезли в тях през един отвор на някакъв странен паметник, които имаше широк отвор отдолу. Побраха се целите в подземието.

Oberon

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2006, 10:51:47 am »
 Е то това е било огромно подземие, щом са се побрали целите:))))

Heinie

  • Гост
Относно: Българските подземия! Кой какво знае?
« Отговор #14 -: Февруари 14, 2006, 16:16:47 pm »
подземия под гробищата

И в Кюстендил са под гробищата, иде реч, че са бая на дълбоко. Пък и умрелите кой ще ги бомби?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27