Автор Тема: Летището в Денвър  (Прочетена 51202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2005, 21:59:31 pm »
Виж рекламата на Панадол бейби.
Аз вчера бях в една поликлиника, и там я видях...

Оберон

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Denver Airport
« Отговор #16 -: Септември 17, 2006, 03:56:47 am »
А тези гущерчета случайно можете да ги откриете по пода на летището :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Denver Airport
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2006, 21:33:22 pm »
ЗА НОВОТО ЛЕТИЩЕ В ДЕНВЪР
Дейв Алън
Интервю с Алекс Кристофър


Легенда:

ДА: (Дейв Алън, Домакин)
: (Алекс Кристофър)
C: (Слушател)

ДА: Снощи разговаряхме за някои неща. Разговаряхме за летището в Денвър и за това какво наистина става там, както и за проекта “Монтоук” и за Ал Биелек, а после за някои неща от Кутията на Пандора.
АК: При целият символизъм на новото летище в Денвър, очевидно е, че е предвиден за “център за световен контрол”. На летището има много символи на “тайните общества”. Започнахме да ги проучваме, за да открием какво означават. Всичко е много плашещо. Един джентълмен на име Ал Биелек, който е участвал в някои доста необичайни правителствени проекти в миналото ми каза, че “областта Денвър е мястото, където ще бъде установен Западния Сектор на Новия Световен Ред в САЩ”. До мен достигат малки парченца информация, потвърждаващи тези неща. Първото, което привлече вниманието ми на летището, беше най-горният камък, на който имаше масонски символ. И така, аз наистина исках да отида на летището и да го видя, защото прецених, че е много необичаен. Най-горният камък, или паметната плоча на летище Денвър, носи Масонски символ. Цяла група от нас отиде на летището да изпрати наши приятели и видя - на юго-източната страна на терминала, която, между другото се нарича “Голямата зала” - онова, което масоните споменават като своя зала за срещи. И на това нещо пише Нова Световна Въздушна Комисия. Аз никога не съм чувала за това, а вие?
ДА: Никога.
: Там има масонски символи и една много необичайна геометрична форма – изобразява ръка, издигаща се от него, която се закривява под ъгъл 45 градуса. Има и нещо, което изглежда като клавиатура. Тази плоча е направена от гравиран гранит и неръждаема стомана и е много луксозна. Тази малка част в края на ръката е с неполиран дървен блок на нея. Джентълменът, който беше с мен по време на първото пътуване до летището, междувременно почина. Казват, че се е самоубил, но всичко друго ми казва, че това е невъзможно. Никой не може да върже на двоен възел катетър зад врата си и да се самоудуши. Просто не мисля, че това е възможно. Неговото име е Фил Шнайдер и той започна да вдига шум за всичко онова, което става в подземните бази, за чиито строеж е помагал много години. Той е работил в подземните бази в Зона 51 и Дулси, Ню Мексико, както и на няколко други места. Шнайдер ми каза, че тази приличаща на клавиатура област изглеждала като форма на техно-геометрията, която била с “извънземна насоченост” и че имала нещо общо със системата за “насочване”, каквото и да означава това, която функционирала като човешка стръв, която да отвежда корабите направо в “Голямата зала”.
Там, където е тази плоча, има и твърде необичайни фрески на пода, масонски, водещи до “Черното Слънце” (Бележка на издателя: Според Ал Биелек, бащата на Шнайдер е бил капитан по време на нацисткия режим и е бил на кораба “Елдридж” през 1943 като медицинско лице), което произхожда от нацистката символика. “Тайните общества” обожават слънцето. Нацистите се прекланяли пред “Черното Слънце”, което води до идеята за Сатурн. Сатанизмът и Сатурн вървят ръка за ръка. (Забележка: “Черното Слънце” се отнася и за масивната черна дупка в центъра на нашата галактика. По отношение на “необичайните орнаменти на пода” някои твърдят, че базата в Хувър Дем, близо до Лас Вегас, недалеч от Зона 51, съдържа “странни инкрустации” от окултния и масонски зодиакален символизъм. Докладите твърдят, че тъй като скалите са били взривени, за да са направи място за язовира, са се натъкнали на огромни кухини. Възможно ли е те да имат връзка с подземната мрежа? Друг необичаен язовир е “Глен Кениън”, близо до Пейдж, Аризона, който може би тайно осигурява водноелектрическо захранване за базата, която, както се твърди, се намира под района и свързва базите “Дулси” и “Зона 51” под земята. - Брантън). Освен това, на летището има и група стенописи, които са измежду най-гротескните неща, които някога сте виждали.
ДА: В хода на Операция Пейпърклип, нацистите бяха доведени в САЩ, за да бъдат оженени, сгодени и въведени на власт.
: Аз зная, че са тук, защото съм ги виждала (германците) заедно с американци, в по-специалните райони на летището. Но тези рисунки са много обезпокояващи и много необичайни. Когато за пръв път се опитах да се свържа с художника им и да поговоря с него за тези стенописи, той ми каза, че са му били дадени насоки какво да нарисува на стенописите. Когато отидох в ателието му, поисках да видя насоките, които са му били дадени за това какво да нарисува на последните два стенописа, него внезапно го обхвана амнезия и каза, че разбира се, не са му давани никакви насоки. На мен и още двама души ни отне над осем месеца, докато разгадаем цялата символика, включена в тези стенописи. Оказа се, че някои от тях са “пускови” картини, съдържащи символите, предвидени да задействат хората с алтернативни персоналности, програмирани по програми, сходни с използваните по проекта MK-ULTRA, за да изпълняват специфичните задачи, за които са били обучавани във връзка с нещо, свързано със сатанинските ритуали и контрола над ума. Веднъж ми се обади една жена, която беше наистина обезпокоена във връзка с някаква информация. Тя ми разказа за много различни неща, които по-късно се оказаха пускови механизми по проект MK-ULTRA. Освен това, почти всеки аспект на тези стенописи съдържа символи, свързани с тайните общества. Когато разберете за какво се говори във всички тях, звучи доста плашещо. Стигате до “Споразумение относно биологичните различия”, до премахването на определени раси по света и до контрола над ума... Те направо се набиват в очите ти още щом влезеш в летището. Повечето хора ги поглеждат и казват “какви ненормални картини, какво изобщо търсят на летището”?
ДА: Споменахте, че под летището има много етажи.
: Да.
ДА: Дали фактът, че всички тези подземни нива са там има нещо общо с това защо отне толкова дълго време, докато бъде отворено това летище?
АК: Джентълменът, с когото се бях свързала, Фил Шнайдер, каза, че последната година от строежа са свързвали подземната летищна система с дълбоката подземна база. Той ми каза, че има поне осем-етажна база отдолу и че под летището има подземен град с площ 4.5 кв. мили и база с площ 88.5 кв. мили. Крайно необичайно е да определят район от 50 кв. мили, върху повърхността на който да разположат летище в средата на нищото, освен ако наистина не са планирали да го използват по-късно за нещо много необичайно. До това летище има дълга 10-мили 4-лентова магистрала, но между Денвър и летището няма абсолютно нищо. Няма даже бензиностанция – поне през септември 1995 беше така. Хората в Денвър са наистина обезпокоени от факта, че нещата с това летище се развиха така. Имаше един човек, който написа книга, в която направи изявлението, че техния екип притежава копие от аудиолента, на която длъжностно лице от град Денвър разговаря с хора от ЦРУ и че на това лице са му били платени 1.5 милиона долара, за да позволи “летището” да бъде построено, независимо какво ще коства това. Изглежда, че наистина е имало доста по-голям интерес от страна на длъжностните лица в Денвър това летище да се построи. Те планират да го използват за нещо различно от приземяване на самолети.
ДА: Значи, този човек ви отведе долу, за да хвърлите поглед под земята?
: Аз бях поканена да участвам в пътуването. Имах приятел, който направо ни отведе долу, в активната зона под земята. Там долу е много интересно. Местата за багажното отделение са много необичайни. Цялото остаряло багажно оборудване, което не работи добре, не изглежда много по-различно от това, с което се работи днес.
ДА: Споменаваше, че има огромни бетонни коридори с пожарогасителни съоръжения по продължение на целия таван. Какво търсят те в бетонен бункер? (Предполага се, че бетона няма да се подпали, ако избухне пожар, затова е възможно да са предвидени за впръскване на нещо друго, освен “вода” през тях, щом са разположени по продължение на целия таван? – Брантън).
: Същият въпрос зададохме и ние. Тези шахти са огромни и са от двете страни на линията. И така, там има две огромни шахти, достатъчно големи, за да поберат магистрала с две платна. Има много МАЛКО отвори водещи навътре и навън от линията, но на изхода на тази 50 кв. мили площ има огромна стоманена врата, през която лесно би влязъл огромен камион. Може да се използва за почти всичко, но онова, което е толкова необичайно в случая е, че на ВСЕКИ ПЕТ ИЛИ ШЕСТ ФУТА от тавана, по цялата му ширина, има по една тръба с четири-пет впръскващи глави. Така е по ЦЯЛАТА дължина на съоръжението, “което сигурно е около миля”. Има две такива шахти, а аз получих снимка по пощата, правена от някой, който е бил на платформата на вагона. На снимката като че ли се виждаха нещо като призрачни фигури. Това беше майка с бебе, увито в одеало. Докато бях долу в тази бетонна шахта и двата пъти ми се гадеше. Там отдолу има някакви много необичайни вибрации (от други “времеви измерения”? – Брантън). Тунелната шахта през която влиза влака може би прави връзка с подземен тунел постъпващ от петте сгради, които бяха построени и заровени. Когато започна строителството, вече съществуваше тунел с диаметър 40 фута. Имам предвид онези пет сгради, които построиха преди три и половина години, а после внезапно казаха “У-упс, тези са на погрешното място” – и ги затвориха, заедно с една много съвременна писта, която сега лежи заровена под около 4 инча кал. Изглежда направо ненормално, някой да построи съвременен високотехнологичен строителен комплекс с взаимносвързващи се тунели плюс един тунел, отиващ назад към подземния тунел при пресечката, а след това да заяви, че я е построил на “погрешното място” и да я покрие с пръст. Не вярвам да има толкова глупави хора.
ДА: Разбира се, че няма. Проекти като този са стратегически планирани и не минават просто така.
: Някои от тези пет сгради са с височина 150 фута. Има една висока 78 фута и една – 126 фута. Всичките са в този обхват. От този комплекс тръгва шахта, която стига до пресечка “С”. Когато започнаха този проект, както казах, имаше и шахта с диаметър 40 фута, която идваше от място извън границите, до които работеше персонала. Тя си беше там, когато проекта започна. И всички, които работеха по тези проекти... имаше пет различни предприемача и никой от хората включени в тези екипи по договора не взаимодействаше с тези от другите. Когато проекта беше завършен, всички бяха освободени и отпратени.
ДА: А някой би си помислил, че при правенето на масивна конструкция тайната не може да се запази.
: Смятам, че много хора са видели неща, които са ги обезпокоили твърде много, но не биха говорили за това. Интервюирах няколко от бившите служители работили на този строеж, който беше заровен, но те се страхуват да говорят. Казват, че всеки е нервен, когато го питаш за тези неща и са решили да разкрият някои от тайните които знаят, но не искат да се знае кои са. Мога да ви кажа, че това е едно много необичайно и призрачно място и че ако си чувствителен, започва да ти се гади още докато навлизаш в района на летището. Особено когато слезеш под земята. Ставаш много нервен и започва да ти се гади. Освен това, в района става и огромно течение.
ДА: Откъде идва то?
: Мисля, че идва от някакъв вид подземна електрическа система, защото там, където бяхме, нямаше електропроводи и цялото място просто гъмжи от тази свободна енергия, която се носи наоколо. Много необичайно. Освен това, в подземията има области, които са оградени с мрежи с остри шипове обърнати навътре, поставени сякаш за да предпазват от хората отвътре, а не от тези отвън. Всички тези площи са там, акри от тях, а никоя не се използва активно. Има много терасовидни отрязъци, които се спускат надолу. В един участък, особено, е забранено влизането без биологично предпазващ костюм. Казват, че в този участък имало някакъв вид “неидентифицирани биологични гъбички”, който поразявал дробовете на хората.
ДА: Хмм. Някакъв начин да прикрият нещо, което е в този участък ли?
: Ние смятаме, че районът води до по-дълбоки нива от подземията на летището, но е обграден с телена мрежа и там не може да се проникне. Според нас, това е участъкът, който слиза около шест нива под ниво четири. В него е проникнал един от електротехниците - той се натъкнал там на много странни неща, но сега отказва да говори за това.
ДА: Наистина странно.
: Освен това, на летището има нещо, което изглежда като охлаждащите кули на миниатюрен ядрен реактор и аз не разбирам защо тези кули са там. Когато хората попитаха, отговорът беше, че те са част от системата за проветряване и изсмукване. Вентилация и изсмукване откъде?
ДА: За какво смятате, че служи?
: Мисля, че всичко това е свързано с дълбоките подземия.
ДА: Казват, че това място изглежда като някаква подземна зона за задържане... нещо като кошара...  място, което може да побере хиляди хора. Вратите, телените мрежи...
: Превозните средства за транспортиране на багаж се движат по магистрала с две платна, а покрай тази магистрала има преградени с мрежи места, които биха могли да бъдат използвани като места за задържане. Не разбирам защо са построили всичко това именно по този начин, освен ако в бъдеще планират да ги използват за нещо подобно.
ДА: За какво би могло да служи всичко това?
: Ако Фил е прав и всичко това се свързва с дълбоката подземна база, чиито планове са му били предложени през 1979 и това, което този друг човек ми КАЗА в личен разговор е, че в тези дълбоки подземни бази, използвани от извънземни има много РОБСКА РАБОТНА СИЛА и че голяма част от тази робска работна сила са деца. ТОЙ КАЗА, че когато децата достигнат точката, в която не могат да работят повече, биват убивани на място и консумирани.
ДА: Консумирани от кого?
: Извънземни. Повтарям, това не е моя информация, а от един човек, който си даде живота, за да види тази информация бял свят. Той е работил там близо 20 години и знаеше всичко, което става там.
ДА: Хммм. Кого ядат тези извънземни?
: Те обичат малки човешки деца, не замърсени, както са възрастните. Има един джентълмен, който твърди, че в тази страна има невероятно много откраднати деца.
ДА: Над 200,000 всяка година.
: И че тези деца са основното предястие.
(Забележка: Мнозина ще прочетат това и ще се присмеят, невярвайки на подобни твърдения. В това няма нищо лошо и даже самия Фил Шнайдер ни съветва да си сложим “скептик-лата”, когато проучваме твърдения от този род и винаги да търсим някакво потвърждение. Затова аз предлагам Конгресът да заобиколи ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ клон на правителството – което ни е продало на Тайните служби-Промишления Комплекс, един клон, който първоначално е бил предвиден от основателите на Републиката, за да бъдат “слуги” на КОНГРЕСА, СЕНАТА и НАРОДА – и да предприеме пълно мащабно разследване на тази и на другите подземни бази, дори ако за тази цел е необходима военна мобилизация на Конгреса. Като повод за такова разследване могат да послужат твърденията за неетично използване на парите на американските данъкоплатци, за нарушения на Федералните Медицински Разпоредби по отношение на генетичните изследвания, неплащането на данъци за подземните съоръжения, използвани от неизбирани чрез избори длъжностни лица, за приютяването в тях на “незаконно пребиваващи” извънземни, за подкупи и национална измяна, за незаконно отглеждане на добитък – по отношение на базите в Дулси и другите, за евентуално отвличане на деца, за нарушаването на човешките права на деца, и т.н…. - Брантън).

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Denver Airport
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2006, 21:50:50 pm »
ДА: Колко драконианци има там долу?
: Чувах цифрата 150,000 само за района на Ню Йорк.
ДА: Отдолу под Ню Йорк ли?
: Да. В някаква подземна база там.
ДА: Интересно. Вие сте виждали снимки на тези неща, така ли?
: Виждала съм ги лице в лице.
ДА: Наистина ли?
: Да. От информация, издадена ми от група или екип, който също работи в тези подземни бази, които се опитват да изнесат тази информация навън и които обичат тази страна зная, че ПОД КРАКАТА НИ СЕ ВОДИ ВОЙНА, КАКТО И НАД ГЛАВИТЕ НИ – война, за която публиката не знае нищо. Тя е между тези ИЗВЪНЗЕМНИ сили и ХОРА, които се опитват да се борят с тях.
ДА: Какви други видове сте виждали?
: Тези, които съм виждала, са сивите с големите очи и Влечугоподобните.
ДА: Как изглеждат тези влечугоподобни?
: Има три различни вида.
ДА: Можете ли да ни кажете как стана така, че установихте контакт с тях?
: Когато живеех във Флорида, в град Панама, районът гъмжеше от странни събития. Имах съседи, които наблюдаваха НЛО и събираха информация за тях. Една нощ към 2:30, съседът ми ме повика и беше напълно обезумял – искаше да отида там. Отидох тичешком до предната им врата и тя и приятелят й, който е пилот в гражданската авиация, бяха в хола, изплашени до смърт. Погледнах към нея, очите й бяха обърнати към главата - губеше съзнание и се свличаше надолу по стената. Приятелят й се опитваше да ми каже какво е станало и усещах тази невероятна енергия, която сякаш щеше да проникне през главата ми. Затова ги издърпах навън, където останахме известно време и поговорихме...
ДА: Някои биха казали, че това е случай на обсебване от демони...
: О, не. В стаята имаше радиация. На следващия ден растенията, които имаше тя, увехнаха. В тази стая беше съсредоточено масивно количество енергия. След като беше изминал около час, обсъдихме станалото и решихме да влезем отново в къщата. И двамата били в леглото и били измъкнати от него през нощта. Спомняха си само блясък на светлина в лицето и, че са изплашени до смърт. Но когато се върнахме в къщата забелязах, че на бузата си той имаше отпечатък от малка длан и от пръсти, които трябва да са били дълги десет инча, със следи от нокти по края, прогорени на бузите му. На следващия ден мястото беше толкова подуто, че той не можеше да го докосне. Заснех на видео тези белези. Отпечатъците бяха от някой, който се беше навел зад него и го беше измъкнал от леглото. Те правели любов и някой го повдигнал от нея и оставил тези изгаряния там. Накрая ги успокоих достатъчно, за да се прибера в къщи. Прибрах се и си легнах. Следващото нещо, което осъзнах беше, че се събуждам и че това “нещо” стои над леглото ми. Съществото имаше “обгръщащи” жълти очи със зеници като на змия и заострени уши и усмивка, която обхващаше лицето. Носеше сребрист костюм и страхотно ме изплаши. Завих се презглава със завивките и започнах да пищя... Виждала съм този вид същества повече от веднъж
ДА: Какво друго можете да ни кажете за това същество?
: Имаше закривен нос и изглеждаше като хуманоид, с изключение на очите и на тази сивкава усмивка. По-късно пред 1991, работех в сграда в един голям град и си бях взела почивка към 6:00 – следващия момент в който се опомних, беше 10:30 през нощта, а ми се струваше, че съм направила кратко прекъсване. Започнах да си спомням, че бях взета на борда на кораб, преминавайки през четирите етажа на сградата с офиса и през покрива. Там, на кораба, се натъкнах на “ГЕРМАНЦИ” И “АМЕРИКАНЦИ” РАБОТЕЩИ ЗАЕДНО, както и на ИЗВЪНЗЕМНИ СИВИ, а после бях отведена в някакво друго съоръжение и там отново видях ВЛЕЧУГОПОДОБНИ... тези, които аз наричам “бебетата на Годзила”, които имат къси зъби и жълти полегати очи и които изглеждат като ВЕЛОСИ-РАПТОР.
ДА: Защо тези създания са спрели избора си на вас?
: Открих един общ знаменател при отвличанията, той се повтаряше отново и отново. Занимавах се с много хора, които са били отвличани и общ фактор изглеждаше кръвната линия – това е кръвната линия, която се връща назад към древните индианци, или към местните американци.
ДА: Тези хора генетичен материал ли търсят?
: Не зная дали това е древна кръвна линия, която искат да опитат и спрат, или нещо друго. Зная, че ми бяха задавани някакви въпроси, например как правя някои от психичните неща, които правех по това време. Но крайно необичайно е някой да мисли, че е бил отвличан и да не се окаже, че има някъде древна индианска кръвна линия.
ДА: Какво се случи след това преживяване? Кога друг път сте виждали извънземни?
: В това съоръжение видях Сивите с бадемовите очи, но това, което ми се наби в ума, бяха съществата, които изглеждат като влечуги, или велоси-раптори. Те са най-жестоките същества, които можете да си представите и дори миришат противно. Имаше две много необичайни места там, на които ме отведоха, които изглеждаха като камера за дълбоко замразяване, там тези неща бяха в хибернационни тръби и това е приблизително всичко, което си спомням, освен, че видях някакви черни хеликоптери и малки дискообразни летателни средства. На това място паметта ми е като отрязана и не мога да си спомня нищо друго. Разберете, хора, те са наистина там!
ДА: Да включим телефонната линия, за да могат да се обадят някои слушатели и, да поговорим за Ал Биелек и за някои от нещата, за които сте говорили с него. Съгласна ли сте?
: Разбира се.
С: На тези кораби, където имаше германци и американци, те носеха ли на униформите си някакви отличителни знаци?
: Да, носеха. Беше ми казано, че организацията се нарича “Черното Общество” (възможно “Черните Монаси” от NSA, които взаимодействат пряко с извънземните? – Брантън); от хора, за които се предполага, че знаят. Син триъгълник с черен дракон с червени очи, поместен в кръг. Беше много необичайно. Има една жена, която написа книга за среща, която е имала във Форт Уолдън. Срещнах се с нея преди няколко години и си говорихме за това, което е видяла. Тя също споменаваше за триъгълен отличителен знак. И тя и аз седнахме и нарисувахме каквото сме видели. (Забележка: Символи на крилата змия са били забелязвани от няколко отвлечени, включително от полицая Хърбърт Шърмър, който докладва за отличителните знаци по униформите на сивите с очи като на влечугоподобни, които са го отвлекли. – Брантън).
В книгата Космическият Конфликт, авторът говори за наличието на древен град, открит от Германците преди Втората Световна Война и за техните усилия да съживят няколко замразени хора, които са намерили в този подземен град и за това, че истинските хора не можели да бъдат съживени, а тези, които можели да бъдат съживени, били всъщност влечугоподобни, направили се на хора и че влечугоподобните имат способността да си променят формата и да създават (лазерно) холографско изображение така, че когато погледнеш към тях, виждаш човек, но онова, което се намира под това изображение, не е човек. То е като показаното във филма Те са сред нас “дежа ву”. (Забележка: Един отдавнашен бюлетин, наречен КРИСТАЛНАТА ТОПКА, публикува информация на тази тема, в която се казваше, че по време на едно проучване на паднал метеор в Сибир се открил погребан град, където открили замразените тела на двама души, които НЕ можели да бъдат съживени, както и телата на приличащи на хора влечугоподобни – които БИЛИ съживени. Според твърденията, влечугоподобните се възвърнали към живот и убили съветските учени и посредством някакъв вид психическа осмоза, асимилирали техните спомени и характеристики чрез някакъв процес, свързан с промяната на формата на молекулите. Джон Карпентър, който режисира филма Те са сред нас (THEY LIVE), режисира също така и филм наречен НЕЩОТО (THE THING), третиращ подобна тема. След това, извънземните “мошеници” извикват подкрепления, излизат още учени и биват “подменени” и така те предполагаемо са връщат в Русия и започват да проникват в Комунистическото правителство. Макар, че подобни твърдения могат да звучат абсурдно, все пак е интересно колко многобройни са “абсурдните” твърдения от този род, съдържащи еднакви “влечугоподобни” теми. В добавка към инстинктивният и всеобщ страх у хората от нещата, които са “влечугоподобни”, възможно ли е тази непрекъснато срещаща се тема да е повече от съвпадение? - Брантън). Кати О`Брайън, която написа Транс-формацията на Америка разкри, че Джордж Буш (старши) е проектирал холограма, че той всъщност е влечугоподобен... наистина странно нещо, но ако тази технология, която те притежават съществува, защо да не е възможно една цяла раса да направи нещо подобно... тези “хора”, които работят с нашето правителство?
C: Аз вярвам в това, но вярвам, че това са демони, които се проявяват като извънземни същества и че това се прави от много дълго време...
ДА: Демони? Какво са демоните?
C: Паднали ангели.
ДА: Във всеки случай, влечугоподобните изглеждат по този начин. Всички древни писания на планетата споменават за крилати змии (или в случая с Юдео-Християнските писания, като Битие глава 3 и Откровение глава 12, змиеподобните същества или са обладани от “демони”, или са такива, чрез които демоните са в състояние да, или на които се позволява да се “инкарнират”. - Брантън).
: Тези хора, които са направили всички проучвания и са част от подземното правителство казват, че хората на тази планета са водили война с тези влечугоподобни извънземни от хиляди години. В някакъв момент, нещата на планетата станали толкова горещи, както сега, че извънземните взели това холографско изображение и проникнали сред човешката раса, за да я завземат отвътре и подкопаят основите й, точно както Новият Световен Ред прави сега. Казват, че същото нещо се е случило с цивилизацията на и Земята преди и че още тогава хората са притежавали способността за междупланетно пътуване и че да пребивават тук заедно с влечугоподобните било толкова зле, че се наложило да заминат... Казват и това, че съществата, които изглеждат като хора, които посещават планетата сега, и които се опитват да ни информират какво става и да ни напътстват, са всъщност НАШИТЕ ПРЕДЦИ, КОИТО ТОГАВА СА ИЗБЯГАЛИ ОТ ЗЕМЯТА, когато тя е била под властта на влечугоподобните.
« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 22:14:26 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Denver Airport
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2006, 21:51:28 pm »
ДА: Какво мислите за кръговете в нивите?
: O, кръговете в нивите, които са истински, са вид геометричен език съдържащ информация. Казват, че много кръгове се появяват в САЩ и че правителството крие информацията (или разваля кръговете, преди обществеността да може да ги намери, както твърдят други - Брантън) за тяхната поява.
ДА: Същото е и в Канада и Австралия.
C: Изглежда сякаш зачестяват.
: Нещата ескалират с невероятна скорост. Мисля, че чрез всичките тези филми в медиите те се опитват да смекчат нещата, които в даден момент смятат да ни разкрият.
C: Значи, само след някакви си години, планират да оповестят това официално и да отведат хората на това летище?
: Вижте, Рейгън е заявявал повече от веднъж, че единственото нещо, което може да накара хората да се обединят, е някакъв вид “външна сила”.
ДА: Точно така беше, аз си спомням – той повтори това няколко пъти.
: Скоро ходих в Южна Флорида и там интервюирах човек, който прави проучвания от 30 години - той разполагаше с информацията, която имах и аз относно факта, че нашето правителство разполага с дискообразни летателни обекти още от 1920 година и че през 1952 година са разполагали с над 500 такива, скрити в подземните бази. Ако са ги имали през 1952, като се има предвид, че темповете на нарастване на военната технология са с 44 години за всяка изминала година, какво си мислите, че притежават сега – 44 години по-късно, след като технологиите са напреднали с еквивалента на 1,936 години?
C: Преди около 2-3 месеца се срещнах с човек, когото познавам от години – един от роднините му беше починал току-що – заговорихме на тези теми и той ми каза, че работи в подземна военна база в Колорадо. Попитах го какво прави там и той ми каза, че ако ми разкаже, ще трябва да ме убие. Казах му, че не искам да знам. Направо бях шокиран и просто не знаех какво да си мисля, а след това чух вашето предаване. Искам да знам какво мислят нашите гости за доклада, който нашето правителство направи за Желязната планина през 1960 година и дали това се връзва с информациите, че нацистите и американците (ЦРУ) работят заедно. Това би обяснило и видението на Джордж Вашингтон за това, че тази страна бива завладяна от изток от чужда сила и когато вече е изгубена всякаква надежда, ангелите на Бог слизат и нацията бива спасена. Никога не съм можел да разбера защо ангелите на Бог ще слизат долу и ще се сражават с хората, за да спасят една толкова малка страна, каквато е била тази страна преди 200 години, но в настоящия контекст изглежда, че има някакво обяснение на всичко това.
: Да, доклада за Желязната планина. Този, който твърди, че е негов автор сега казва, че е било само шега, затова мисля, че тогава е изтекла някаква част от информацията, която се стараят да прикрият. Всичко посочено в този доклад сега се случва до най-големи подробности.
C: Тези влечугоподобни кървят ли, ако бъдат простреляни?
ДА: Някой убивал ли е влечугоподобно?
: Фил Шнайдер е убивал. Той е убил няколко от тях. Когато е работел по пробиването на някакви тунели в базата Дулси, се е спуснал надолу по някаква шахта и се е озовал в гнездото им. Там вътре били той и няколко души от неговия екип, дошли някои и от Делта Форс. Имало престрелка с тези извънземни и той убил двама от тях, преди тя да приключи и да го прострелят с някакъв вид лазерно оръжие. Той повдигаше ризата си и ми показваше къде са направили дупка в гръдния му кош с това оръжие, каквото и да е било то.
ДА: Значи, те могат да бъдат убивани?
: Да - ако успееш, умират както всеки друг. Те се състоят от твърди вещества, също като нас.
C: Интересното е, че висшите служители в администрацията на Клинтън, например Сиснерос, бяха дълбоко свързани с изграждането на това летище. Също и Пат Шрьодер. Внезапно, тя напуска офиса. Сякаш много от хората, които са имали връзка с летището, напускат града. Има и един човек на име Родни Ститч, който пише за масова корупция в района на Денвър. Дали това има връзка с онова, за което говорим?
: Той е човека, който написа книгата Измамването на Америка. Той каза, че разполагат със запис на агент на ЦРУ, който плаща на кмета на Денвър, за да бъде построено летището. Има толкова много корупция. Те просто продават населението на Америка. Някои от нашите хора пък продават останалата част от населението за парче злато.
ДА: Кажете нещо за Ал Биелек и за начина, по който онова, което твърди той, се свързва с всичко това?
: Срещнах се с Ал преди около година.
ДА: Кой е Ал Биелек?
: Той твърди, че е един от онези, които са скочили от борда на кораба “Елдридж”, когато той е бил в хиперпространството по време на “Експеримента Филаделфия”. Всъщност, той е пътувал напред във времето и е питал хората, които е срещнал какво е станало в бъдещето. По онова време му е била дадена информация за Новия Световен Ред и за това, че Денвър е мястото на Западния Сектор на Новия Световен Ред и че Атланта е контролния център на Източния Сектор. Възможно ли е фактът, че олимпийските игри са в Атланта, да е част от сценария? Всички магистрали на Атланта са оборудвани с камери за наблюдение точно като тези, които видяхме в подземията на летището в Денвър. Мониторите са навсякъде по междущатската магистрала и по много от улиците на Атланта. Миналата седмица говорих с човек, който работи по проекта за Олимпийските игри във връзка с олимпийския стадион и той ми каза, че се осигуряват срещу евентуални терористични нападения. Дали те знаят нещо, което ние не знаем?
(Забележка: Що се отнася до това дали Денвър ще е центъра на Новия Световен Ред за контрол на запада, трябва да си дадем сметка, че бъдещето не е изцяло ФИКСИРАНО. То ПОДЛЕЖИ на промени. Според контактьорите, съществуват различни “паралелни реалности”. Три-измерната, или реалността от третата плътност, е “основата” върху която съществуват всички други. Други реалности съществуват в четвъртата, петата и другите “плътности”, където обектите и събитията са някак “по-течни”, отколкото в триизмерната реалност. Мнозина, които твърдят, че са пътували във времето казват, че са били някак извън-фаза с хората в другите времеви зони. Те са можели да ги наблюдават и все пак са били “невидими”, или в състояние извън фаза, което по принцип им е пречело да се “намесват” до степен да променят три-измерни минали събития. Други, включени в проекта “Монтоук”, например, казват, че “бъдещетата”, които са наблюдавали, са били като квази-реалност или полу-призрачни, сякаш “бъдещата” реалност е като мокра глина, която още не е изсъхнала и не се е втвърдила в твърда като БЕТОН реалност. Ако случаят е такъв, тогава Денвър НЕ непременно ще е такъв контролен център макар, че “мисъл-формите”, или това, което бихме могли да наречем “шаблони на реалността” НАИСТИНА СА вече изградени от тайното правителство и са в процес на “втвърдяване”, докато бъдещето се приближава. При все това, ВСЯКА мисъл-форма може да бъде разрушена и заменена, ПРЕДИ да се втвърди в триизмерната, подобна на бетон реалност. Тези, които живеят в трето измерение, имат СИЛАТА да определят изхода от събитията посредством своята връзка с вечното СЕГА, точно както една голяма река има приоритет пред по-малките притоци при определянето на речното легло. Затова, когато живеем във вечното СЕГА, което непрекъснато е в процес на превръщане от състояние на ТЕЧНА мисъл-форма в твърд като БЕТОН материал. Веднъж “фиксирано и установено”, събитието не може да бъде променяно. Но ако има макар и незначителна податливост, останала в събитието, тогава това събитие потенциално може да бъде променено... за добро или зло. - Брантън).
ДА: Може би ще направят и друга грешка. Имаме слушател на телефона.
C: Бих искал да ви благодаря за информацията, която изнасяте. Колкото и невероятна да е тя за слушателската аудитория, аз лично съм се натъквал на тези неща. Относно технологичната база, с която казвате, че работи правителството. Личните ми впечатления от нея са ужасяващи. Участвах в програма за контрол над ума. Просто се оказах на неподходящото място в неподходящия момент. За мен е потресаващо, че се случват тези неща и знам колко трудно е да накараш хората да се събудят за всички тези неща. Аз мисля, че целта не е само да бъдем контролирани, а да бъдем докарани до положение да не можем вече да се свържем обратно с източника. Мисля, че всъщност борбата е не толкова на физическо ниво, а за душите ни.
: Това е вярно. Именно за това е всичко. Целта е да се контролира пространството между душите ни. Мисля, че много хора са ни продали и са се включили в това, без да имат представа каква е ГОЛЯМАТА картина, защото всичко е толкова раздробено на части. Разгръща се един много демоничен сценарий.
C: Ето защо аз ще прекарам остатъка от дните си в това да се опитвам да привлека вниманието на хората върху тези неща. Според мен, ако не спрем, когато това нещо достигне своя максимум и те успеят да постигнат тотален контрол, шансовете ни да се свържем отново се отлагат безкрайно.
: Вижте, има и същества, които чакат хората да помолят, масово, за помощ, и те са там и ще помогнат, но ние трябва да ги помолим да ни помогнат, защото те зачитат свободната ни воля.
ДА: Алекс, как можем да се снабдим с книгата ти “Кутията на Пандора”?
: Можете да пишете на адрес PANDORA'S BOX, 2663 Valleydale Road, Suite 126, Birmingham, Alabama 35224. “Кутията на Пандора” (Pandora's Box) – Том първи" струва $50 ($80 за чужбина), и “Pandora's Box – Том втори” струва $35 ($65 за чужбина). Книгата наречена Космическият конфликт (The Cosmic Conflict) струва $40 ($75 за чужбина). Това са страхотни книги с много информация в тях.
ДА: Алекс, благодаря ти, че беше с нас и се надявам да ни гостуваш отново.


« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 22:14:55 pm от Horus »

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Denver Airport
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2006, 09:48:57 am »
Този материал е смразяващ кръвта, само докато го четох и ми стана лошо, бррр  :o :(
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2006, 09:58:24 am »
Мммда... Преполагам в голяма част от нещата има истина. За щастие няма да има нужда да си купуваме някои книги на Брантън. Скоро ще ги имаме на български.

Поздрави за статията Хоръс. Вижте широкоекранния Досиетата Х, там също има доста интересни неща.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Denver Airport
« Отговор #22 -: Октомври 13, 2006, 10:24:19 am »
Цитат
(Забележка: Що се отнася до това дали Денвър ще е центъра на Новия Световен Ред за контрол на запада, трябва да си дадем сметка, че бъдещето не е изцяло ФИКСИРАНО. То ПОДЛЕЖИ на промени.
Това трябва(не я харесвам тази дума, но за случая е най-подходяща) да си го набием в тиквите и да действаме, не само да пълним и без това задръстения вече ефир с думи. Най-малкото-имаме способността да мечтаем и да градим с мисъл.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Denver Airport
« Отговор #23 -: Октомври 13, 2006, 10:33:15 am »
А  картините /паната/  са   кичозни, отвратителни и направо ... зловещи...
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #24 -: Октомври 13, 2006, 10:37:04 am »
.

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #25 -: Октомври 13, 2006, 10:37:28 am »
.

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #26 -: Октомври 13, 2006, 11:42:03 am »
Втората от моите снимки

Да сте виждали тази конструкция някъде другаде.  :P

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Denver Airport
« Отговор #27 -: Октомври 13, 2006, 14:28:11 pm »
Стенописите определено дават усещането, че са рисувани от човек, повлиян от социалистическия реализъм, като стил на рисуване ....... за внушенията... много символ, много нещо бе, братче... и религиозни, и окултни...страшно звучат. Особено прекаляването с червения цвят превъзбужда нервната система. За себе си чувсвам особена отрицателна енергия... Ужасно!!! .. и липса на всякаква естетика!! >:(
Между другото, кой е авторът.., пардон, художникът?

Eon

  • Гост
Re: Denver Airport
« Отговор #28 -: Октомври 13, 2006, 14:29:20 pm »
Аз не знам.

Що не се разтърсиш в интернет и да ни кажеш.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Denver Airport
« Отговор #29 -: Октомври 13, 2006, 17:08:25 pm »
Има ли значение кой? Художник от някоя масонска ложа. Техен човек. Защото ме съмнява, че просто ще отидат в първото срещнато ателие на пътя и ще кажат: "Хей, искаш ли да изрисуваш едно летище?"

Картините са програмирани, наистина лъхат ужасно противно и подтискащо.

Тъй като разпечатах статията и картините и ги дадох на един човек, който пътува по света, той ми каза че е виждал подобни картини в същият стил с подобни послания и в метрото в Мадрид и в Лондон и на много други места. Просто хората не обръщали внимание, защото не знаели покрай какво минават. Отбелязвали най-много, че тези стенописи са странни, най-много - безвкусни.

А те си си излъчват и не питат... :'(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27