Автор Тема: Нещо което тряба да прочетеш  (Прочетена 5579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Нещо което тряба да прочетеш
« -: Март 25, 2006, 12:28:33 pm »
Това са есета на един мой приятел но след като ги прочетох разбрах че не само аз трябва да ги знам почерпет и жие от мъдроста.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Дъвиан

  • Гост
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #1 -: Март 25, 2006, 14:35:35 pm »
Чистосърдечни поздравления на твоя приятел! Това "твоя приятел" е малко съмнително де -  ;D - може и ти да си ги писал, в което няма нищо срамно! Но действително нещата са прекрасни и са облъхнати с една мъдрост, която аз истински обичам. Дано обаче "твоят приятел" да знае за тази публикация! И между другото да се нарече това "есета" е мисля дори обидно за съдържанието на нещата. Това е много повече от едни обикновенни есенца - това е нещо много по-дълбоко и много по-разтърсващо с мистичния си, духовен пламък! Поздрави!

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #2 -: Март 25, 2006, 15:26:19 pm »
Дъвиан поствам ги така както ми ги е дал самия той, той се казва Илиа от пловдив е и наистина не съм аз а е моят приател, просто мисля че определено си заслужава да ги прочетат и други хора и за това ги постнах.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Amenun

  • Гост
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #3 -: Април 30, 2006, 12:55:40 pm »
Възхитена съм от смелостта, да изразиш толкова възвишени усещания, с думи. Тъй-като смятам че думите принизяват космичните ни дадености. Чудесна яснота има в думите Му, което ме кара да вярвам, че това е една "диктовка"- от Горе, а не есе :)  Великолепно е, бих казала съвършено, като в сън! Благодаря ! :)

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #4 -: Май 02, 2006, 11:03:12 am »
Ако Проявяваш интерес мога да кача още негови материали, има още доста поне 3 пъти по толкова ;) и аз защото мисля така за това съм ги качил.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Amenun

  • Гост
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #5 -: Май 02, 2006, 11:37:21 am »
Еми , да качи нещата са страхотни и ще ми е приятно да прочета още.... :)

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #6 -: Май 06, 2006, 16:02:55 pm »
Твоят приятел има същите мисли както мен, а и предполагам още много други. Разликата е, че явно е по-интелигентен (визирам написването на есе, което аз така и не се научих да пиша) и е осъзнал някой истини отдавна. Аз започнах да се замислям за някой неща едва преди около година. Като се има предвид, че съм на 19 значи съм закъснял с 5-6 години да се сетя "за какво става на въпрос"
Сега живея на място, в което не искам, уча това, което не ме интересува и най-лошото губя си времето с неща, които смятам не само за безсмислени, но и вредни (и все пак продължавам)
Хубаво е от време на време да прочетеш нещо което да те извади от "матрицата" на всекидневния измислен живот.
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #7 -: Май 08, 2006, 21:57:06 pm »
Аз съм само вестоносец в случая той не обича интернет но все пак има e-mail  на който можете да пишете [email protected]  а ето и още от извора  :)
« Последна редакция: Май 08, 2006, 23:19:23 pm от Horus »
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

prestor

  • Гост
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #8 -: Май 10, 2006, 01:10:12 am »
Твоят приятел има същите мисли както мен, а и предполагам още много други. Разликата е, че явно е по-интелигентен (визирам написването на есе, което аз така и не се научих да пиша) и е осъзнал някой истини отдавна. Аз започнах да се замислям за някой неща едва преди около година. Като се има предвид, че съм на 19 значи съм закъснял с 5-6 години да се сетя "за какво става на въпрос"
Сега живея на място, в което не искам, уча това, което не ме интересува и най-лошото губя си времето с неща, които смятам не само за безсмислени, но и вредни (и все пак продължавам)
Хубаво е от време на време да прочетеш нещо което да те извади от "матрицата" на всекидневния измислен живот.

Не мисли така приятел, аз съм на 20. Преди 2 години и аз се замислих за някои неща. Не живеех където искам, не учех каквото искам, нямах цел, правех вредни неща,въпреки че ги осъзнавах. Живеех заради самото живеене. Но нещата се променят. НЕ СЪЩЕСТВУВА ДУМАТА КЪСНО! Разбрах като теб какво искам 1 година преди да стана на 19 (както теб). Захванах се и го постигнах, поне от части, защото все още се боря да постигна мечтата си. Но този път зная че се боря за себе си. А не защото ми казват, че трябва да се боря за нещо защото е хубаво!
И какво ставаа сега? Живея не където искам, имам пак сумати от старите проблеми на главата, но постепенно се опитвам да ги разрешавам един по един, а не бягам от тях както преди. Най-щастлив ме прави това, че уча това, което искам и се опитвам да спирам постепенно вредните навици.
Не забравяй че винаги можеш да кажеш стига! И да се завъртиш на 180 градуса. Винаги ще има хора, които да те подкрепят и винаги ще имаш сили, стига да искаш това, за което се бориш.

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #9 -: Юни 08, 2006, 20:27:56 pm »
ето още малко за последно, пишете нещичко на автора, той мрази интернет но въпреки това ходи до залата за ди провери пощата моля ви тези който са ги чели дори и да не ви харесвт неговите неща пишете му за да може ние тия дето ги харесват да се радваме на нещата му
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Нещо което тряба да прочетеш
« Отговор #10 -: Юни 08, 2006, 21:19:21 pm »
Цитат
Когато душата приеме в себе си лъчите на Любовта, се ражда надеждата; когато душата приеме силите на Мъдростта, се ражда вярата; когато душата възприеме жизнеността на Истината, се ражда спасението; тези душевни рожби импулсират човешкия Аз и правят възможна връзката на земния човек с небесния.

Само това да беше написал-достатъчно щеше да бъде. Невероятен е!!!
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27