Автор Тема: Близки срещи  (Прочетена 7414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен barovi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Близки срещи
« -: Март 16, 2013, 20:08:56 pm »
Често, когато става дума за контакт между хора и извънземни се наблюдават следните идентични особености:
   - хората са в някакво странно състояние, все едно някой им е дал упойка
   - често забравят за случилото се и по-късно под хипноза си спомнят за преживяното (има медикаменти със идентични противопоказания)
   - телепатични разговори, но никога извън състоянието на упойка. Тоест, не може да бъдем сигурни, че наистина е имало телепатични разговори
   - отвлечените чувстват студ. Често биват съблечени голи. Някой живо се интересува от физиката им. Не от умствените възможности или спортния дух.
   - отвлечените са обездвижени и напълно беззащитни (будна кома). Това може да бъде обяснено от една страна със страх от нас, но се съмнявам. Колко от Вас ще се опитат да бягат, ако група специални командоси Ви заобиколят и Ви заплашат, ако не слушате и изпълнявате техните заповеди. Странното в този случай е това, че ако някой истински се интересува от физиката на човека и не се страхува от земната полиция, то какъв е проблема това да става без човек да бъде поставен в състояние на будна кома. Дори ние хората имаме места упойка. Да предположим, че извънземните просто не искат ние да си спомняме и да не знаем какво става. Ако това е така, значи имаме огромен проблем.

ПРОБЛЕМ: Ако в началото хората си спомнят преживяното, чрез хипноза, то сега много рядко да не кажа почти няма хора, които да говорят за отвличане от извънземни. Тоест, извънземните вече са направили много добри упойки. Вследствие на "добрата упойка" се появява втори проблем, който е още по-голям от първия.

ПРОБЛЕМ 2: След като хората с в напълно неведение от ставащото около тях... са възможно много сценарии. Въпрос на време е да осъзнаем, че сценария може да се окаже с фатален изход.
 
Нека сега да напълно погледне проблемите от друг ъгъл. Ако всичко е истина, каква е ролята на "изключението". Във всяка една история има изключение. Във всяка една група има един, който се противопоставя на статуквото.  Изключението може да доведе до нежелани или нелогични последици. Възможно ли е един план, независимо от това, колко мащабен е този план, независимо от това, колко време продължава в един момент да се обърка. Много велики учени в един момент стигат до едно важно умозаключение. Съществуването на едно изключение от  математическа формула, закон и т.н.
« Последна редакция: Март 16, 2013, 20:43:53 pm от barovi »

Неактивен barovi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Близки срещи
« Отговор #1 -: Март 16, 2013, 20:57:13 pm »
Точно това "изключение" е най-тревожния аргумент, който притеснява всички. Проблема е че изключението е във всеки един от нас. Понякога то е по-силно изразено, друг път е претъпено. При един хора се вижда много ясно, а при други е прикрито. Ние все още не може да си обясним какво е това. Какво представлява това изключение.  Истината е че 100 велики математика, които никога не са се познавали и срещали, могат да решат една задача по един и същ начин, но един от тях ще открие нещо, което другите не са забелязали и ще изведе нова формула, чрез която да реши задачата.

От това можем да заключим нещо много важно. Това е и центъра на всичко. Това е по-важно дори и от самата Вселена. Нещо велико, което един ден всички хора ще разберат. Това е по-важно от всеки един човек. Става дума не толкова за изключение, а за... СЕТИХТЕ ЛИ СЕ?  Ако все още не сте загряли, много трудно ще ми бъде да Ви обясни. Затова ще го кажа ясно - "От многообразие към синхронност".

Много дълъг път ще извървим, докато разберем това. Извънземните, ако ги има са запознати с този проблем, но за наша радост това, вече е техен проблем, а не наш.

Сами може да се досетите, кой седи зад това изключение ;)

Ние сме такива благодарение на планктона в океаните, но за много хора някакъв си планктон е без значение. По-същия начин, нещо толкова дребно и маловажно, като това "изключение" ще ни помогне. Българката с най-високия коефициент на интелигентност казва, че умните хора по-бързо надушват лошите. За голямо съжаление лошите хора в нашия свят са най-прикритите хора. Проблема не е в лошите хора, а в "организираните лоши и прикрити хора". Няма как човек да се пребори. Вече толкова години не успяхме. "НО ПЛАНКТОНА Е НА ДРУГО МНЕНИЕ". Благодарение на "изключението" накрая истината ще бъде напълно разкрита.

Не забравяйте, че в този момента детето Ви гледа Дисни. Дават поредната анимация, в която главния герой убива с камшик лошия, кръв се лее, а детето е затаило поглед в телевизора...
« Последна редакция: Март 16, 2013, 21:26:59 pm от barovi »

Неактивен Margarita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Близки срещи
« Отговор #2 -: Март 21, 2013, 13:27:31 pm »
Искам да ви разкажа за мой много странен сън, отпреди 20 години.Сънувам, че лежа на дълга тясна маса, без да има някакви медицински неща по мен, но знаех, че съм в лазарет или болница.Бях безкрайно спокойна, но сякаш нямах периферно зрение. Поглеждайки в дясно от мен, видях две същества изправени до масата, като силуети наметнати с нещо, като ямурлучета.Високи не повече от метър и 20...30.Чух изречението: Сега ще ти сменим физическото тяло.
В следващия кадър на съня, се виждам как държа огледало. От китките нагоре и от шията надолу тялото ми беше светлозелено.Не виждах никой около мен, но все пак изразих притеснението си от този ми вид.И чух: Погледни се пак.(Не като звук, а като мисъл.)И се видях в нормалния си вид.
Това не беше кошмар.Това беше един любопитен момент от живота ми.
И нещо интересно.Правих си паспорт международен скоро.Не можаха да ми вземат отпечатаци, привсе, че имам ясно изразени папиларни линии.
Ако някой може да ми каже, какво е това, ще съм му много благодарна!

Неактивен barovi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Близки срещи
« Отговор #3 -: Март 23, 2013, 17:10:50 pm »
И аз сънувах един сън. Едно малко дете и до Него седи мъж, който сочи напред и леко надолу. Детето поглежда и вижда "ясна картина".

Тук трябва да Ви обясня какво означава термина "ясна картина". Все едно е телевизионно предаване, ама няма нищо общо. Мощността на всички смарт телевизори да се събере в един и пак ще бъде невъзможно в нормални условия да възприемеш и обработиш правилно всичките тези данни. И главната причина за разликата между "ясната" от "неясната" картина е "времето". Няма да Ви обяснявам за времето. Физиците ясно са го казали - "време-пространство". Тук тече по един начин. Трудно е от един син да Ви обясня, как това дете знаеше, че времето се направлява от мъжа, но то знаеше.

След като всичко приключи нямаше разисквания, нито въпроси, а по-скоро разговор между детето и мъжа. Двамата съгласуваха извода от видяното. Между тях нямаше никакво противоречие. Нищо обаче не се разбираше, нито пък се чуваше. Абе нищо не разбрах, но знаех, че беше много важно и че е свързано с две неща, но не ми стана ясно.

После детето тръгна напред и за първи път през този сън то ясно проговори с "човешка реч". Общо взето през целия сън до този момент такова нещо като "реч" не съществуваше. Дете каза: "Ето тези избирам" и после изчезна за малко. Скоро обаче пак се появи. Детето не знам как, не беше дете, а пораснал вече човек. Той търсеше нещо. Имаше място с написани много имена. Младия мъж се повдигаше на пръсти и търсеше своето има. Много бързо го откри, а имаше много имена там.

Да не забравя, че тогава имаше някакво събиране ли, празник, по-скоро сватба? Странно?.

В този момент се появи онзи мъж, който в началото на съня сочеше. Когато го видяха останалите те си спомниха за разговора му с детето. Тогава ми стана ясно за какво точно си говориха. Оказа се, че извода им от целия им разговор са две прости неща. Това изпитваха и заради това бяха обединени всички присъстващи. Това беше "вярата и любовта".

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Близки срещи
« Отговор #4 -: Март 24, 2013, 15:16:07 pm »
Точно това "изключение" е най-тревожния аргумент, който притеснява всички. Проблема е че изключението е във всеки един от нас. Понякога то е по-силно изразено, друг път е претъпено. При един хора се вижда много ясно, а при други е прикрито. Ние все още не може да си обясним какво е това. Какво представлява това изключение.  Истината е че 100 велики математика, които никога не са се познавали и срещали, могат да решат една задача по един и същ начин, но един от тях ще открие нещо, което другите не са забелязали и ще изведе нова формула, чрез която да реши задачата.

От това можем да заключим нещо много важно. Това е и центъра на всичко. Това е по-важно дори и от самата Вселена. Нещо велико, което един ден всички хора ще разберат. Това е по-важно от всеки един човек. Става дума не толкова за изключение, а за... СЕТИХТЕ ЛИ СЕ?  Ако все още не сте загряли, много трудно ще ми бъде да Ви обясни. Затова ще го кажа ясно - "От многообразие към синхронност".

Много дълъг път ще извървим, докато разберем това. Извънземните, ако ги има са запознати с този проблем, но за наша радост това, вече е техен проблем, а не наш.

Сами може да се досетите, кой седи зад това изключение ;)

Ние сме такива благодарение на планктона в океаните, но за много хора някакъв си планктон е без значение. По-същия начин, нещо толкова дребно и маловажно, като това "изключение" ще ни помогне. Българката с най-високия коефициент на интелигентност казва, че умните хора по-бързо надушват лошите. За голямо съжаление лошите хора в нашия свят са най-прикритите хора. Проблема не е в лошите хора, а в "организираните лоши и прикрити хора". Няма как човек да се пребори. Вече толкова години не успяхме. "НО ПЛАНКТОНА Е НА ДРУГО МНЕНИЕ". Благодарение на "изключението" накрая истината ще бъде напълно разкрита.

Не забравяйте, че в този момента детето Ви гледа Дисни. Дават поредната анимация, в която главния герой убива с камшик лошия, кръв се лее, а детето е затаило поглед в телевизора...
Човече, ясна е идеята ти за планктона и М-полето.Защо толкова тайнственост, кажи направо.Всички го знаят със сърцето си,благодаря че го казваш! Ам май трябва да е извършена "революцията в главата" на всеки българин,щото ние малко сме, .не ни вкарвай никъде..."не съм нихилист, не съм анархист, не съм....-ист", какво съм? БГ-нещо си, дали пък не съм нищо...
Наистина ми вдъхна кураж, за което благодаря! Знам, че каквито и средства за какъвто и да е проект да се вложат-подслушване,вмешателство, отвличане да се ползват,вътре В НАС си имаме много по-силни устройства. Дали са от ума или от сърцето-няма значение, важно е да сме в контакт с тях,ресурсите-на нас си да вярваме.
Винаги съм си знаелО,че ако имам силна дисциплина/що не и вяра и интуиция/ никоя напреднала техника не може ми прочете мислите,нито да ме манипулира.
Като доказателство ще дам един пример. Под хипноза/експеримент/ казват на едно лице-сега ще допра огън до ръката ти, в действителност не го правят, но лицето излиза от хипноза с мехури на ръката. В рамките на същия експеримент казват на друг-имаш финансови трудности, този ти взе парите, ето -няма никой-открадни ги. Но СВръхаза,който остава действащ и под хипноза на работилите върху себе си,казва-Не,това е кражба, няма да го направя.
Така че ,ние сме си достатъчно силни ама не че не го знаем, ами не го вярваме ,защото сме БГ и не вярваме на нищо. Това е отбранителна философия, дуплика, не е инициатива, сигурно заради робството е дошло като наша национална черта. АЗ кво съм-не знам кво съм, ама и туй не съм...
« Последна редакция: Март 24, 2013, 15:35:48 pm от ranilota »

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Близки срещи
« Отговор #5 -: Март 24, 2013, 15:31:07 pm »
И друго, в стила на Матрицата5. Сега стана миш-маш, но ...защо отдаваме силата си на тез, или онези?
Ами всеки любящ баща иска децата му да го надминат, така и нашият източник казва,че- вие сте подобни на мен, и можете повече от мен....
Снощи гледах един филм за срещи от третия вид. Винаги има един-господ обича смелите-който излиза срещу ламята.
Господ обича смелите.
Та,да не се страхуваме и от сянката на страха си...
Очкавам нападение от хейтърите във форума, --истите, не от други биологични тоест извънземни видове. :D
Ако е така, значи правилно съм ги преценил, отдават силата си на нещо, което те не са....
Дай боже,да станат! :)
« Последна редакция: Март 24, 2013, 15:38:53 pm от ranilota »

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: Близки срещи
« Отговор #6 -: Март 25, 2013, 11:07:42 am »
Margarita, barovi,  :hi:  Благодаря за споделеното!

Чух изречението: Сега ще ти сменим физическото тяло.
Преди време разглеждах Сакралната геометрия и благодарение на това разбрах, че тяло на човек е изградено от няколко нива (не знам дали "нива" е точната дума) т.е. имаме физическо, астрално, ментално, според някой етерно и  т.н. Но за мен всичко това е съвкупност в едно: физическо тяло, така че може би в съня ти не са имали в предвид промяната само на т.нар. от нас физическо тяло, а и на останалите нива, слоеве...

barovi, детето е символ на духовна чистота, честност, наивност... Превръщайки се в млад мъж, според мен това бележи нов духовен етап от живота ти. Това е според мен, но само ти имаш отговора!  :)

Наистина ми вдъхна кураж, за което благодаря! Знам, че каквито и средства за какъвто и да е проект да се вложат-подслушване,вмешателство, отвличане да се ползват,вътре В НАС си имаме много по-силни устройства. Дали са от ума или от сърцето-няма значение, важно е да сме в контакт с тях,ресурсите-на нас си да вярваме.
Винаги съм си знаелО,че ако имам силна дисциплина/що не и вяра и интуиция/ никоя напреднала техника не може ми прочете мислите,нито да ме манипулира.
:good:  Абсолютно!  :dance:
Никой не може да те манипулира, ако ти не му позволиш! Може да се опитат да те пречупят, но със силна вяра и увереност, това е меко казано: невъзможно!
Притежаваме неограничени ресурси - възможности, много от нас за които дори и не подозират!  :yes:  Но тези възможности ни се отключват само с придобиването на мъдрост за тяхното използване!

Малко се отклоних от темата, за което се извинявам, но се надявам да съм била полезна!
 :)
 

Неактивен barovi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Близки срещи
« Отговор #7 -: Април 01, 2013, 01:03:35 am »
Близки срещи и предстоящия контакт

Има "същества" - отцепници, които живеят с нас от самото начало на тази Земя.

Ние не ги виждаме, усещаме или чуваме. Тези същества четат нашите мисли без проблем. Ако искат те могат и да говорят на хората, пак без проблем.

ПРОБЛЕМЪТ е следния, че тези същества преди са живеели в коренно различен Свят (ако искате наречете го вселена извън вселената). Законите в другия свят са различни от тези тук. Ако тук има ограничения, то в техния свят няма. Този свят от една страна е затвор за тях, от друга те сами са се вкарали в тази игра.

Това е станало тъй като те са си помислили, че могат успешно да управляват хората. Тези "отцепници" са една малка част от много интелигентни същества. Те не могат да се върнат в техния свят, защото са били изгонени и принудени да живеят с нас. От една страна "те" ни мразят и за тях сме по-низши създания. Все пак са искали още от началото да бъдат наши господари. Поради тези "алтернативни чувства" биват изгонени да живеят с нас. Така "голямата група", дава шанс на "отцепниците" да се докажат или по-точно да проумеят, че няма да се справят! Независимо, че имат много големи възможности.

Днес света се върти около техните "правила" с изключение само на едно правило. Има "таен план", който накрая ще доведе до разкритие и директен контакт на отцепниците с нас хората. Това ще стане едва тогава, когато бъдат завършени промените, които са описани в този план. Общо взето става дума за обединение на всички държави, хора, религии, банкови с-ми и т.н. Когато това стане, те ще се разкрият. Днешната, а и миналите финансови кризи са част от този план. Като казвам "разкритие", разбирай манипулация. Именно тогава и Земята ще разкрие своите тайни. 

В този момент всеки ще трябва да направи избора, който е направило и "детето"(виж поста ми по-горе). Дали да повярва на "камъните"-Земята или на поредните манипулации и машинации...




 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27