Автор Тема: Неща, които искам да споделя с вас  (Прочетена 19620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Неща, които искам да споделя с вас
« -: Януари 08, 2011, 13:21:17 pm »
Здравейте,
искам да споделя с вас малко информация, която е държа в мен от доста дълго време.
Тъй като работата върху "голямото събитие" е към края си, пускам тази информация тук, защото искам да знаете какво ще се случи и да не ви е страх (знанието е сила).
Пускам тези малки статии направени от мен преди бая време.

За 2012

Толкова много конспирации има за 2012, та вече почнах да се смея.

На Маите и другите древни народи, извънземна цивилизация е споделила с тях, какво ще стане 2012.

(Работи се, това събитие да стане с година по рано)

Събитието се нарича започването "Златния Век" тоест едно ново начало за нашия свят.

Та какво точно ще стане?

Новия Господар ще се яви в истинският си облик, и чинията която е тук от 2007 ще се покаже в нашето измерение.

"Всеки" ще получи "Божа" енергия и ще ползва пълния капацитет на мозъка си.

Планетата ни ще я преместят в друго измерение, в което има 4 слънца и "Съседи".

Ще ви дадат нови технологии, и ще ви научат на нови, непознати неща за света в който живеем.

Всички работят, и на всички им е много трудно.. Това го правят за вас! Защо ли?

Хм.. Трябва да си отговорите сами.
---------------

Новият Господар

Новият Господар е землянин / Българин /

Нека да започнем с малко история.

Тази длъжност /Да променим света/ е дадена на могъщ "Султан" в далечното минало.

Били са му дадени пари и власт. С тези дарове Султанът кривнал пътя и му отнели длъжността.

Извънземните решили да са по-внимателни  следващият път. Пуснали като землянин една енергия, която растяла 300 милиона години /Да енергиите растат/.

Като написах 300 милиона години, явно се досещате, че нашата планета "Земя" /Или сребърната планета/ е маааалко по стара от колкото знаем от нашата история по учебник? Хм..

Този човек е мачкан /и все още/ от живота. Не са му дадени пари и власт. Та дори новия им девиз е "Нищо не се дава дарум" /Всеки се учи от грешките си/.

До около 36 годишна възраст, той не подозира кой е всъщност, и с каква мисия е пуснат на земята.

Тогава са му изпратили "Приятелче" което го е научило на основните неща за да си развие сетивата, и да осъзнае своята мисия.

Така и станало.  След като вече разбрал за какво иде реч, той сам почнал да се самообучава, и да гради своята енергия /През това време работел, за да изхранва семейството си/.

До толкова развил своята енергия, та тя станала безсмъртна. Никое същество не е достигало безсмъртието освен него.

Той е започнал да помага на всички народи / имат му пълно доверие, и се кланят пред величието му. /

------------

Разбира се, нямам доказателства за да потвърдя моите думи. За това, ще изчакам времето да покаже вярността и. Ако имате въпроси, чувствайте се свободни да ги зададете на лично съобщение или тук в темата. Тази информация, която съм ви споделил, никога не съм я пускал публично и не съм говорил за нея, защото много от хората няма да могат да ме разберат и не съм имал това разрешение. Всички хора са все още 99% тъмнина и 1% светлина така, че очаквам и негативни мнения по темата.

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #1 -: Януари 08, 2011, 13:28:30 pm »
Цитат
Планетата ни ще я преместят в друго измерение, в което има 4 слънца и "Съседи".

И защо са ни 4 слънца,та тогава глобалното затопляне да стане реалност

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #2 -: Януари 08, 2011, 13:40:20 pm »
Ще са просто декорация. До тогава много неща ще се променят.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 16:03:03 pm от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #3 -: Януари 08, 2011, 14:21:42 pm »
Интересно ми е да разбера, как си разбрал какво точно ще се случи?От къде черпиш тази информация и защо чак сега я споделяш?

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #4 -: Януари 08, 2011, 15:02:50 pm »
Нищо,което не е станало , не е задължително да стане !!! В нашата реалност бъдещето съществува под формата на милиарди различни вероятности !!!  :hi: :hi: :hi:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #5 -: Януари 08, 2011, 15:04:11 pm »
Знае ли човек???
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 16:03:33 pm от Mirotvorec »

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #6 -: Януари 08, 2011, 15:17:25 pm »
Разбира се, че бъдещето е под формата на милиарди вероятности. Представлява една спирала, в която може да се връща с по 100 години назад и напред. Тези вероятности зависят от вас и нас. Информацията ми е дадена от "Новият Господар". Не мога да ви напиша защо ми е дадена, защото това вече са лични неща, които не е културно да се споделят.

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #7 -: Януари 08, 2011, 15:20:29 pm »
Цитат
Планетата ни ще я преместят в друго измерение, в което има 4 слънца и "Съседи".
И защо са ни 4 слънца,та тогава глобалното затопляне да стане реалност

Ще са просто декорация. До тогава много неща ще се променят.
Каква декорация ти чуваш ли,тази планета не може да бъде преместена никъде защото какво ще сложат на мястото на Земята като тази планета изчезне.И така се разваля цялата слънчева система освен ако няма разум който да  направи друга планета Земя за 2 минути.Относно 4-те слънца каква декорация нали всички звезди са слънца  и  до сега не  е казано че има  сблънчева система с 4 слънца,това с 4-те слънца е невъзможно освен ако не са нарисувани или не се намират в някоя мега слънчева система къдато си имат проблем с глобалното затопляне
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 15:22:19 pm от bad_w0lf »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #8 -: Януари 08, 2011, 15:29:57 pm »
Разбира се, че бъдещето е под формата на милиарди вероятности. Представлява една спирала, в която може да се връща с по 100 години назад и напред. Тези вероятности зависят от вас и нас. Информацията ми е дадена от "Новият Господар". Не мога да ви напиша защо ми е дадена, защото това вече са лични неща, които не е културно да се споделят.
Искам, да наблегнем на "новият господар" как,ще разберем че това е "новият господар" и всъщност защо и от къде знае ,че е той....На колко е години?

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #9 -: Януари 08, 2011, 15:32:56 pm »
Разбира се, че бъдещето е под формата на милиарди вероятности. Представлява една спирала, в която може да се връща с по 100 години назад и напред. Тези вероятности зависят от вас и нас. Информацията ми е дадена от "Новият Господар". Не мога да ви напиша защо ми е дадена, защото това вече са лични неща, които не е културно да се споделят.
С цялото ми уважение ,но тъпичко постъпваш ! След като знаеш нещо или го сподели цялостно ,или хич не казвай за него ! Все пак тук не сме в детската градина и това не е игра на кукли и парцалки ! Ти постъпваш некоректно и към нас ,като не ни разкриваш цялата информация и към "Новият Господар" , ако той те е помолил да не споделяш пък ти .... !!!

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #10 -: Януари 08, 2011, 15:35:04 pm »
Каква декорация ти чуваш ли,тази планета не може да бъде преместена никъде защото какво ще сложат на мястото на Земята като тази планета изчезне.И така се разваля цялата слънчева система освен ако няма разум който да  направи друга планета Земя за 2 минути.Относно 4-те слънца каква декорация нали всички звезди са слънца  и  до сега не  е казано че има  сблънчева система с 4 слънца,това с 4-те слънца е невъзможно освен ако не са нарисувани или не се намират в някоя мега слънчева система къдато си имат проблем с глобалното затопляне

Тъй като скоро ще излезем от експерименталният период /ГЕЯ/ ще минем на друго ниво. Относно за слънцата.. колкото и да ти обяснявам, ти ще си твърдиш, че ще има глобално затопляне. Нека просто изчакаме още малко и ще видиш сам. Няма насрочена дата на събитието, но не е далеч.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 16:05:56 pm от Mirotvorec »

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #11 -: Януари 08, 2011, 15:37:29 pm »
А нещо за луните казва ли се ?
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 16:06:39 pm от Mirotvorec »

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #12 -: Януари 08, 2011, 15:43:18 pm »
Да обясня за "Новият Господар". Вие няма да разберете, че е той, вие ще почувствате след като се покаже с пълната си сила. Не мога да споделям всичко, написах две информативни статии, какво ще стане и като стане да знаете кой го е направил, и с каква цел /дори повече от нужното/. Вие си решавате дали да вярвате или не. Просто споделям  :) . За луните не съм питал.

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 16:39:36 pm »
Разбира се, нямам доказателства за да потвърдя моите думи. За това, ще изчакам времето да покаже вярността и. Ако имате въпроси, чувствайте се свободни да ги зададете на лично съобщение или тук в темата. Тази информация, която съм ви споделил, никога не съм я пускал публично и не съм говорил за нея, защото много от хората няма да могат да ме разберат и не съм имал това разрешение. Всички хора са все още 99% тъмнина и 1% светлина така, че очаквам и негативни мнения по темата.

   След като нямаш доказателства за да потвърдиш думите си, какво те е накарало да повярваш в това, което ни предаваш като информация. Все пак не би ни споделил такава информация ако не си на 100% сигурен, че това е истина.

  Кои са доказателствата убедили те самия теб в правдоподобността на твърденията ти? Всеки има свои критерии, които биха могли да бъдат напълно абсурдни според някой друг.

  Ако това събитие, за което говориш, наистина предстои да се случи (не го отричам изобщо като възможност), тогава има ли съпротива от страна на други сили то да не се случи. Ако има, кои са те? Кой е решил това да се случи и на какво основание? Въобще какво място заемат "обикновените" хора и имат ли някакъв избор?

  Ако може вземи отношение на тема Нов Световен Ред. Би трябвало да се подхожда малко по всеобхватно при обсъждане на подобни теми, а не просто знам това, ама не мога да ви кажа от къде.

  Мерси все пак, че си отделил време да споделиш и имаш желание да изясниш нещата. Всички гледни точки са полезни за изграждане на пълната картина на случващото се :)

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #14 -: Януари 08, 2011, 17:07:09 pm »
"Новият Господар" ми е показвал неща оставени от извънземни цивилизации в пещерите на България. Също така е правил неща необясними за човек /като изкарване на неща взети от информационните полета пред очите ми/. Видял съм как други цивилизации му се кланят и той как им помага. Съпротива за събитието имаше. Сивите извънземни са работели върху машина, която щеше да вкара техни кораби от друга галактика в нашата незабелязано. "Дявола" също е помагал. Той беше отрицателна енергия, която лесно се маха, защото позитивната енергия е много по силна. За да потвърдя това, гледайте "Музикалната индустрия" в vbox7 има няколко части. Еминем не го е страх вече, защото няма кой да му говори в главата /Остана само "Елита" който ще мине през ситото/. Ако имате деца, ще ги гледате ли как се избиват и се мъчат в тези трудни времена? Ето за това всички извънземни разуми подготвят тези неща за да живеем по добре и да развием нашите сетива. Ако не се случат тези неща "Елита", който си играе с нас от години и му робуваме, ще направи начина на живот още по непоносим. Нов световен ред има отдавна.. заплатите се понижават, а цените на продуктите повишават. Искат пълен контрол върху хората, за това пръскат с тези самолети и масоните правят подсъзнателни знаци навсякъде. Е? Ако имаш силата и знаеш как да я използваш това да го спреш, ще го направиш ли? Това прави "Новият Господар" и както казах, ще ви даде много повече, отколкото заслужавате.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27