Автор Тема: Mъж от бъдещето опитал да саботира Големия адронен колайдер  (Прочетена 5890 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivan_K

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Предполагаем саботьор, арестуван в Големия адронен колайдер в Швейцария, заявил, че идва от бъдещето, съобщи cnet.uk. Илой Коул бил облечен със странни дрехи и казал, че се е върнал назад във времето, за да предотврати унищожаването на света от колайдера.

Колайдерът в ЦЕРН (Европейски център за ядрени изследвания) успешно сблъска частици с рекордна до момента скорост по-рано тази седмица. Коул се опитвал саботира работата му, като прекъсне доставките на напитката "Mountain Dew" в машините за продажба на напитки и храни в съоръжението. Мъжът поел отговорност и за предполагаем саботаж в колайдера през ноември 2009 г.

Илай Коул бил заловен от швейцарската полиция, след като охранителите на ЦЕРН го забелязали да рови из кошчетата в сградата. Той обяснил, че търсел гориво за неговата "машина на времето", устройство, наподобяващо кухненски робот.

Мъжът заявил на полицаите, че няма да разкрие страната си на произход. "Държавите не съществуват там, откъдето съм аз. Откриването на Хигс бозон доведе до безкрайна сила, елиминиране на бедността и "Киткат" за всеки. Това е комунистическа шоколадова адска дупка и аз съм тук за да предовратя това въобще да се случи", казал Куол, който бил облече с костюм от туид и носел папийонка.

Митичната частица Хигс бозон носи името на шотландския физик Питър Хигс, който през 1964 г. прави предположение за нейното съществуване, но то все още не е доказано.

Младият мъж бил отведен в психиатрична болница, но по-късно изчезнал от килията, в която бил разпределен. Полицаите били изненадани, но не и разтревожени от станалото, допълва изданието.



Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Mъж от бъдещето опитал да саботира Големия адронен колайдер......но по-късно изчезнал от килията

Граф Сен Жермен ще да е  ;D ;D ;D.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
1. Вероятно е някой луд. А на тази планета - всеки луд с номера си!

2. Ако е истина това, което казва, то мисията му си остава провал. Не може да измени бъдещето и то ще е такова, каквото трябва да бъде! :drinks:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Интересно може пък да казва истината човека. :unknown:
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Интересно може пък да казва истината човека. :unknown:

За кое?За Китката ли?Този е ''преял'' със световна конспирация :yes:.Пък и оригиналната статия е от 1април.Ама наща преса я публикува късно.
http://crave.cnet.co.uk/gadgets/man-arrested-at-large-hadron-collider-claims-hes-from-the-future-49305387/
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Щом е за деня на шегата, този бъдещник от колайдера ли се е пръкнал? ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Жалко за него.Добре ,че мен все още не са разкрили ,че съм от бъдещето. ;D :P

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Интересно може пък да казва истината човека. :unknown:
-Може ,може да е като този от  "ченге от бъдещето" ,нали сте гледали филма .
филм е с участието на Жан Клод Ван Дам.  :hi:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Или поредният опит на жълт журналист с измислена нестандартна история, с епичен сюжет, свързан с колайдера  ;D 
Според мен самата статия е измислица !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27