Автор Тема: Романови  (Прочетена 4883 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aequitas

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Романови
« -: Юли 12, 2010, 23:58:44 pm »
Убити ли са Романови според вас? Мислите ли, че Анастасия е успяла да се покрие тук в България?


П.П: Не знам темата дали е за политически или исторически конспирации, но според мен влиза и в 2-та раздела.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Романови
« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 00:04:00 am »
Това,че Анастасия е дошла в България,от къде го прочете :-X.Аз бях чел някаде,че има наследници на Романови във Франция.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Escada

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
  • Никога нямаш втори шанс за първо впечатление
Re:Романови
« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 00:19:11 am »
Здравей!Първо искам да те поздравя с Добре дошъл във Форума :)Темата която си решил да разнищваме е обект на многогодишни изследвания многобройни хипотези някои приети други не но Убийството на Романови е едно от най-емблематичните вне само в цялата Руска история но и в Европа.Както в повечето истории от този тип в процеса на разследване настъпват някой полемики плъзват едни или други слухове но това което аз знам и поддържам е че никой не е оцелял а убийството има далеч по-дълбоки корени а именно сатанински ритуал който слага окончателен край на Руската империя и поставя началото на т.нар :Велик експеримент:продължаващ и до днес от руските политици и руските тайни общества.

Неактивен Aequitas

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Романови
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 00:44:21 am »
Това,че Анастасия е дошла в България,от къде го прочете :-X.Аз бях чел някаде,че има наследници на Романови във Франция.



„Статията е поместена през 1995 г. в бр. 28 на старозагорския вестник „Днес“ и разказва следното: През юли 1953 г. – тогава 16-годишен ученик – Петър Христов Петров от град Каварна, попада в болницата в Балчик и лежи в една стая с белогвардееца Петър Замяткин. Опасявайки се, че няма да оживее, руснакът му поверява странна история. Като подпоручик от ескадрона за охрана на царското семейство се ползвал с доверието на Николай II. Един ден бил повикан от царя и в присъствието на военния министър и духовно лице му била поверена отговорна тайна мисия – да изведе две от царските деца – Алексей и Анастасия, и да ги скрие в родното си село близо до Одеса, докато дойде специален пратеник да ги вземе, ако нещата „се оправят“. Дали му пари, злато и скъпоценности и той отвел децата, преоблечени като селянчета. Но последвал разстрелът на царското семейство, пратеник така и не дошъл и тъй като било опасно да останат в Русия, решили да избягат с кораб, отплаващ от Одеса за Александрия. В последния момент на пристанището пристигнала червена кавалерия и започнала стрелба по пътниците на палубата (той предполагал, че целта била Анастасия). Куршумът прострелял кучето, което тя държала на гърдите си, а нея само ранил. След много митарстване – от Турция в Сърбия и оттам в България – пристигнали в София. Тук момчето се разболяло и го настанили в болница, където Замяткин се сближил със заможен пациент от Казанлък. Той предложил да настани бездомниците в къща на свои познати в село, близо до Казанлък (Замяткин обаче не споменал името на селото).“

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Романови
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 01:01:33 am »
Може.Не го отричам.Обаче дори и да е така,нищо няма да се разбере.А аз не вярвам да се ги оставили живи,по финансови причини.Защото това означава,че Анастасия и брат и са единствените наследници на Романови.А те от своя страна,също се предполага че ще имат свои деца.Ако тези деца изявят претенции към наследството на руските царе, май ще трябва да им се изплащат милиарди под формата на компенсации. Със сигурност ще бъдат неудобни не само във финансов план, а така също и в политически. По същите тези причини знаеш ли колко фалшиви Анастасии е имало през годините.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:Романови
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 10:46:54 am »
Преди време, ясновидците (от едноименното шоу) имаха поставена задача да установят дали принцесата се е укривала в България. Някои от тях познаха. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27