Автор Тема: Какво може да е това?  (Прочетена 8859 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Какво може да е това?
« -: Юли 02, 2010, 04:44:01 am »
В 4.15 тази сутрин видях странен обект в небето. Светеща топка, която се движеше много по- бързо от самолет. В началото даже си помислих, че е падаща звезда, после се засмях, защото не падаше, а се движеше хоризонтално и не "падна", а продължи движението си и се скри зад блока.( Блокът ни е с Г- образна форма, аз съм на 1вия етаж в късата чертичка на Г-то.) Изтичах веднага на задния балкон, но естествено вече нямаше и следа от "обекта".

Какво може да е това? Имате ли някаква идея? Не следя много тези теми и не съм в "час", но ако сте попадали на нещо подобно в нета, моля дайте някакви насоки, за да видя дали е същото.

 Може и да е със земен произход, не знам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Какво може да е това?
« Отговор #1 -: Юли 02, 2010, 11:06:05 am »
Може и сателит да е било :-X

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Какво може да е това?
« Отговор #2 -: Юли 02, 2010, 14:51:12 pm »
Следващия път тичай за камерата,а не на задния балкон.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Какво може да е това?
« Отговор #3 -: Юли 02, 2010, 15:45:52 pm »
Ами аз имам три предположения.
Първото е както каза frynji да е било сателит аз виждам често ако се загледаш, но не е така видимо. Принципно по-слабо свети от повечето звезди и трябва да се вгледаш по-добре.
Второ може да е някакъв нов таен самолет на някоя държава например САЩ или Русия и да му правят тестове. Или просто да са минавали с него.
И последното ми предложение е, че това или извънземен кораб или земен. Още по времето на Хитлер се правят тестове на такива. Може и по-отрано.  ;)
Еми това са моите предположения. :)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Какво може да е това?
« Отговор #4 -: Юли 02, 2010, 17:19:07 pm »
Не,не, какъв ще е този сателит? Това нещо прелетя над блока. На тази височина може би би летяла и птица. Не съм се изразила правилно. Сравних го с падаща звезда, за да се ориентирате в скоростта, с която мина, не с височината.И светлината беше ярка. На фона на него звездите едва се забелязваха.
Абсурд беше да тичам за камера. Всичко стана за секунди.Просто по случайност гледах точно в тази точка, иначе едва ли бих го забелязала дори.
Това не беше самолет, не и от тези, които познаваме.

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Какво може да е това?
« Отговор #5 -: Юли 02, 2010, 17:19:09 pm »
Преди може би седмица видях същото нещо. Беше към 23-24 часа, тъкмо се бях прибрала и  се приготвях да си лягам, когато погледнах през прозореца в стаята ми и видях една светеща ярка топка, която мина доста бързо и се движеше хоризонтално. Извиках брат ми за да каже какво е според него, но докато дойде, въпросния обект вече се беше скрила зад съседния блок. Реших, че е бил сателит или падаща звезда.

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Какво може да е това?
« Отговор #6 -: Юли 02, 2010, 17:21:54 pm »

Но как "пада" хоризонтално, ако е падаща звезда?

Остава да видя как изглежда движещ се сателит.. Но толкова ниско?? И толкова ярко светещ? И с такава скорост?
Това нещо ще е чудно, ако е снимано въобще..Може би ако е наблюдавано някъде на равно място..
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 08:51:03 am от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Какво може да е това?
« Отговор #7 -: Юли 02, 2010, 17:25:58 pm »
Да,било е НЛО!Какво,толкова има да му мислете?Минало е ниско,бързо и светещо :yes:

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re:Какво може да е това?
« Отговор #8 -: Август 06, 2010, 13:21:04 pm »
В 4.15 тази сутрин видях странен обект в небето. Светеща топка, която се движеше много по- бързо от самолет. В началото даже си помислих, че е падаща звезда, после се засмях, защото не падаше, а се движеше хоризонтално и не "падна", а продължи движението си и се скри зад блока.( Блокът ни е с Г- образна форма, аз съм на 1вия етаж в късата чертичка на Г-то.) Изтичах веднага на задния балкон, но естествено вече нямаше и следа от "обекта".

Какво може да е това? Имате ли някаква идея? Не следя много тези теми и не съм в "час", но ако сте попадали на нещо подобно в нета, моля дайте някакви насоки, за да видя дали е същото.

 Може и да е със земен произход, не знам...

Ако топката е била бяла на цвят, това вероятно е руската ракета Байкал. През есента на 2000та година по време на редовно наблюдение със 40х зрителна тръба наблюдавах бяла топка която през оптичният прибор се виждаше като малък бял полу-кръг.




Неактивен dark

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Какво може да е това?
« Отговор #9 -: Август 06, 2010, 21:36:15 pm »
сигурен ли си че не е бил истребител, стелт не може да е, защото тои лети без светлини по него ...

Неактивен jeni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Какво може да е това?
« Отговор #10 -: Август 07, 2010, 02:25:47 am »

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re:Какво може да е това?
« Отговор #11 -: Август 07, 2010, 17:25:12 pm »
Според мен вие всички бъркате, въпросният бял обект го наблюдавам периодично от март 1999та година. Дебнел съм го и със ЗРТ 457 М 30-60х70. Пак повтарям - това е най-вероятно руската ракета Байкал. Има сериозни данни затова.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Какво може да е това?
« Отговор #12 -: Август 08, 2010, 21:25:48 pm »
А може да е това:
http://bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=518&Itemid=187

Ха, машинка за горски пожари. Трябва да се забранят!

Неактивен ellimar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Какво може да е това?
« Отговор #13 -: Октомври 15, 2010, 20:07:52 pm »
А може да е това:
http://bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=518&Itemid=187

Може, но не е това. Лично съм пускала такива и зная как летят. ;)

Според мен вие всички бъркате, въпросният бял обект го наблюдавам периодично от март 1999та година. Дебнел съм го и със ЗРТ 457 М 30-60х70. Пак повтарям - това е най-вероятно руската ракета Байкал. Има сериозни данни затова.
Ако има видео някъде, може би ще мога да кажа дали е било това.
Според човек, на когото вярвам, тези кълба подготвят Земята за предстоящите събития..
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 20:11:09 pm от ellimar »

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Какво може да е това?
« Отговор #14 -: Октомври 15, 2010, 23:02:45 pm »
Между другото преди около 2 седмици една съседка ми се обади много развълнувано да ми каже, че е видяла: "нещо.., нещо..като комета може би.." - горката беше се шашнала. Явно е било същото. Летяло е много ниско над един съседен блок, бързо и хоризонтално. Имало е и опашка, точно като на комета, разпръскваща искри и е угаснало /според нея е изгоряло/.Било е огромно, може би колкото топка.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27